Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.9.6 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12354]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [8241]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6214]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5419]

Visions 1.4.4.1840

Visions - świetne narzędzie dla grafika. Program, łączący w sobie funkcje przeglądarki graficznej, narzędzia do podstawowej modyfikacji obrazu oraz udostępniania zdjęć w popularnych serwisach społecznościowych. Aplikacja ta składa się z 4 modułów, służących do wykonywania określonych zadań. Pomimo wielu niewątpliwych zalet programu, nie jest on niestety wolny od wad. Najistotniejsza z pewnością dotyczy oferowanego silnika 3D, który służy do wyświetlania grafiki. Nie został on odpowiednio zoptymalizowany.

Dodane 10.10.2012 | Pobrań: 27 Pobierz

Machinery HDR Effects 2.8.7 PL

Machinery HDR Effects - świetne narzędzie, służące do tworzenia fotografii HDR. Pozwala kreować ze \"zwykłych\" zdjęć ciekawie prezentujące się obrazy o dużej rozpiętości tonalnej. Możliwe jest to już przy wykorzystaniu zaledwie jednej fotografii danego obiektu. Trzeba pamiętać, że aby efekt był jak najlepszy powinno się dysponować trzema zdjęciami tego samego kadru, wykonanymi przy użyciu statywu i różnych wartości ekspozycji.

Dodane 13.01.2014 | Pobrań: 49 Pobierz

5DFly Photo Design 4.1.28

5DFly Photo Design - bardzo ciekawy programik do tworzenia albumów do zdjęć, kartek okolicznościowych i kalendarzy. Interfejs programu jest czytelny i przejrzysty, oparty na technologii WYSIWYG. Przy użyciu tej aplikacji możemy tworzyć profesjonalne materiały reklamowe, książki oraz różnego rodzaju broszury. Program 5DFly Photo Design umożliwia automatyczne przetwarzanie kilku zdjęć jednocześnie i to bez utraty ich jakości. Posiada również zaawansowany edytor do edycji fotografii, za pomocą którego możemy poprawić kolor i nasycenie, dodać rozmaite efekty, a nawet wstawić gotowe zdjęcie do specjalnej ramki.

Dodane 20.10.2012 | Pobrań: 48 Pobierz

BluffTitler 11.2.2.2 PL

BluffTitler - aplikacja, która została przeznaczona do tworzenia napisów 3D i dodawania różnych efektów do materiałów wideo. Program służy także do tworzenia profesjonalnych i fajnych scen i napisów tytułowych. Aplikacja posiada rozbudowane narzędzie oraz zaawansowany edytora. Na specjalnym pasku znajdziemy wszystkie najważniejsze narzędzia i opcje, za pomocą których stworzymy scenę tytułową oraz dodamy rozmaite efekty. W programie otrzymujemy dostęp do ogromnej ilości różnych warstw, które pozwolą nam dodać lub zmienić odpowiedni obrazek, tekstury, dodatkowy tekst, cząsteczki i efekty wizualne oraz wiele innych elementów graficznych.

Dodane 07.08.2014 | Pobrań: 36 Pobierz

Perfect365 1.8.0.3

Perfect365 - świetne narzędzie graficzne, które służy do obróbki i retuszu zdjęć portretowych. Dzięki niemu łatwo usuniemy niedoskonałości twarzy fotografowanej osoby, bez znajomości obsługi ani konieczności wykorzystania rozbudowanych programów graficznych. Aplikacja umożliwia usunięcie niemal wszystkich typowych niedoskonałości twarzy. Z jego użyciem zniwelujemy zmarszczki, usuniemy pryszcze, wyszczuplimy twarz, zmienimy kolor oczu, wybielimy zęby itp.Perfect365 umożliwia także dobór kosmetyków dla twarzy o odpowiednim odcieniu i kolorze, malowanie rzęs i linii oczu, nakładanie cieniu dla oczu, malowanie ust itp.

Dodane 09.11.2012 | Pobrań: 78 Pobierz

Galernik NxG 1.6.1 PL

Galernik NxG - kolejne bardzo dobre narzędzie do tworzenia galerii internetowych. Obsługa program jest banalnie prosta. Aplikacja jest przeznaczona dl osób, które nie posiadają rozbudowanych umiejętności w zakresie obróbki grafiki czy tworzenia stron WWW, a chciałyby stworzyć atrakcyjnie wyglądającą galerię zdjęć w Internecie.

Dodane 30.11.2012 | Pobrań: 30 Pobierz

Autopano Giga 3.6.0

Autopano Giga - bardzo fajny program do tworzenia zdjęć panoramicznych na komputerze przeznaczona dla zaawansowanych użytkowników. Dzięki temu programowi możemy sklejać różne zdjęcia w jedną całość lub tworzyć panoramy – sferyczne, walcowe, mozaikowe czy planarne. Autopano Giga pozwala też na łączenie obrazów w większych formatach graficznych, które zostały wykonane przy standardowych i szerokokątnych obiektywach. Program charakteryzuje się niezwykłą prostotą i szybkością podczas tworzenia i renderowania zdjęć panoramicznych, a także rozbudowanym edytorem do modyfikowania różnych panoram. Aplikacja obsługuje około 400 różnych formatów graficznych, w tym m.in. pliki RAW, a także umożliwia zapisywanie utworzonych panoram w następujących formatach – JPG, PNG, TIFF, HDR, KRO czy EXR.

Dodane 03.07.2014 | Pobrań: 28 Pobierz

FastPictureViewer Professional 1.9 Build 283 PL

FastPictureViewer świetna przeglądarka plików graficznych RAW, obsługująca ponad 20 różnych formatów tworzonych przez większość najpopularniejszych aparatów cyfrowych. Narzędzie to jest złotym środkiem dla osób poszukujących funkcjonalności połączonej z szybkością działania i niskim zapotrzebowaniem na zasoby systemowe. Interfejs aplikacji zaprojektowany został w taki sposób, aby największa możliwa przestrzeń przeznaczona była na wyświetlanie obrazu. FastPictureViewer oprócz pracy ze standardowymi plikami graficznymi (JPEG, BMP, PNG itp.) umożliwia także przeglądanie 20 formatów RAW stworzonych przy użyciu najpopularniejszych modeli aparatów cyfrowych (twórcy podają, że najnowsza wersja wspiera ich przeszło 350). Zdjęcia przeglądane mogą być bezpośrednio z karty pamięci zamontowanej w aparacie.

Dodane 16.12.2012 | Pobrań: 27 Pobierz

AfterShot Pro 2.0.2.10

AfterShot Pro - fajny program Corela prezentujący podejście firmy do fotografii cyfrowej. Aplikacja posiada ciekawe technologie, które umożliwia bardzo elastyczne, nieliniowe i niedestruktywne obrabianie zdjęć oraz zaawansowane katalogowanie. AfterShot Pro wykorzystuje się do katalogowania, retuszu, obróbki zdjęć oraz tak zwanego wywoływania RAW-ów. Najważniejszą cechą tego programu jest możliwość niedestruktywnego modyfikowania zdjęć i umieszczania modyfikacji na warstwach, dzięki czemu wybrane kroki edycji można wyłączać lub usuwać, co daje niemal nieograniczone możliwości edycji w dość nieliniowym procesie.

Dodane 26.06.2014 | Pobrań: 40 Pobierz

Light Image Resizer 4.5.4.0 PL

Light Image Resizer - jest to bezpłatna aplikacja przeznaczona do grupowej zmiany wielkości wybranych plików graficznych na komputerze. Program posiada super interfejs oraz bogatą funkcjonalność. Aplikacja umożliwia kompresowanie grafiki i modyfikowanie jej przy użyciu specjalnych filtrów i efektów. Light Image Resizer to narzędzia umożliwiające wysyłanie gotowych zdjęć pocztą elektroniczną, a także pozwalające na dodawanie obramowania, własnych znaków wodnych i dostosowywanie rozdzielczości do portretu. UWAGA! W czasie instalacji programu, należy uważać na dodatkowe aplikacje i paski narzędzi (Babylon, SweetIM i Bing). Jeżeli nie zamierzamy ich instalować, powinniśmy wszystkie je odznaczyć i wybrać opcję „I don`t want one”.

Dodane 25.10.2013 | Pobrań: 33 Pobierz

digiKam 3.1.0

digiKam - ciekawy program do zarządzania, organizowania, przeglądania, a nawet prostej edycji zdjęć. Program posiada szereg podstawowych funkcji do retuszu i edycji. Aplikacja obsługuje więkość dostępnych na rynku modeli aparatów fotograficznych, umożliwiając przy tym katalogowanie pobranych z urządzenia fotografii w albumy i podalbumy, komentowanie zarówno albumów jak i samych fotografii oraz ich sortowanie w porządku chronologicznym.

Dodane 04.07.2013 | Pobrań: 34 Pobierz

CollageIt 1.9.1

CollageIt - darmowy program, który pozwala tworzyć ciekawe kolaże ze zbioru wybranych zdjęć. Aplikacja oferuje zestaw kilkunastu podstawowych funkcji, które dają użytkownikowi możliwość sprawnego dostosowywania efektu wyjściowego całego projektu. Program jest bardzo prosty w obsłudze. Proces tworzenia kolażu rozpoczyna się od wczytania fotografii, możliwe jest również pojedyncze wczytywanie grafiki i ręczne lokowanie ich w wybranych obszarach. CollageIt wspiera metodę "przeciągnij-i-upuść", usprawniającą pracę z aplikacją. Do dyspozycji użytkownika oddano kilka gotowych szablonów ułożenia grafiki w kolażu.

Dodane 20.10.2012 | Pobrań: 113 Pobierz

Photo Collage Max 2.2.8.8

Photo Collage Max - mały, ale godny polecenia programik, umożliwiający każdemu tworzenie efektownych kartek z życzeniami lub kalendarzy z ulubionymi fotkami. Praca z aplikacją odbywa się za pośrednictwem wbudowanego kreatora, dzięki czemu jest ona prosta i przyjemna w obsłudze, a problemów z nią nie napotka z pewnością nawet początkujący użytkownik komputera.Gotowy projekt ustawić możemy jako tapetę naszego pulpitu, wysłać jako załącznik wiadomości e-mail oraz zapisać na dysku w postaci pliku o formacie BMP, GIF, JPG, PNG lub TIF.

Dodane 26.04.2014 | Pobrań: 91 Pobierz

Houdini Apprentice Free 13.0.650

Houdini 3D Animation Tool - świetny program graficzny. Bardzo zaawansowane środowisko przeznaczone do tworzenia animacji 3D i efektów wizualnych pod systemem Windows, Mac OS i Linux. Cały pakiet programy oferuje właściwe wszystkie niezbędne funkcje potrzebne do tworzenia grafiki 3D w tym możliwość modelowania, tworzenia animacji, symulacji zjawisk cząsteczkowych czy fizyki ciał sztywnych, płynów i ubrań. Program posiada możliwość importu z opracowanego przez Autodesk formatu FBX, co umożliwia łatwą współpracę aplikacji z innymi środowiskami 3D.

Dodane 09.01.2015 | Pobrań: 44 Pobierz

Machinery Natural HDR 2.7.3.1 PL

Machinery Natural HDR - narzędzie przeznaczone do tworzenia specyficznych obrazów HDR. Jak wskazuje nazwa programu, obrazy te są „naturalne”, czyli przypominają to, co widzi ludzkie oko. Algorytmy wykorzystane w programie starają się łączyć odpowiednie fragmenty zdjęć, aby uzyskać równomiernie oświetloną scenę, dzięki czemu udaje się uniknąć nienaturalnych poświat i przerysowanych krawędzi. rogram ma również możliwość przetwarzania wsadowego zdjęć umieszczonych na liście przetwarzania za pomocą modułu Machinery Explorer.

Dodane 17.11.2012 | Pobrań: 31 Pobierz

Calme 2014.0

Calme - darmowy program do tworzenia i wydruku kalendarzy, które oferuje użytkownikowi zestaw ciekawych szablonów z możliwością ich edycji i dostosowywania do własnych preferencji. Program pozwala na kreowania kalendarzy w wielu najpopularniejszych rozmiarach. Jest tam kilka interesujących szablonów, które w większości wzbogacić możemy o własne zdjęcia. Aplikacje umożliwia też dostosowywanie takich parametrów projektu jak rozmiar, marginesy, obramowanie czy czcionka.

Dodane 08.12.2013 | Pobrań: 51 Pobierz

Photivo 2013 PL

Photivo - znakomita alternatywa dla programów do obróbki kolorystycznej zdjęć. Aplikcja ta ma możliwość otwierania plików w formatach JPG, TIFF, BMP i RAW z wielu aparatów fotograficznych i pracy z nimi w przestrzeniach RGB oraz LAB w sposób niedestruktywny, również automatycznie z wykorzystaniem kolejki plików, i zapis w formatach JPG, PNG i TIFF. Zakres obróbki jest bardzo szeroki. Znajdziemy tu prawie wszystko, co może się przydać przy pracy tego typu — od krzywych nasycenia kolorów po możliwość nakładania filtrów osobno na światła, cienie i tony średnie. Znajdziemy tu także precyzyjną korektę perspektywy, automatyczne usuwanie wypalonych pikseli, symulację ziarna, nakładanie winiety, efekt makiety (oszukana głębia ostrości) a nawet możliwość nałożenia na zdjęcie zewnętrznej tekstury.

Dodane 11.07.2013 | Pobrań: 40 Pobierz

Aurora 3D Animation Maker 12.12.14

Aurora 3D Animation Maker - obszerny i banalny w obsłudze program do tworzenia trójwymiarowych animacji. Aurora 3D Animation Maker umożliwia każdemu stworzenie nowoczesnej, trójwymiarowej animacji, gdyż nie jest wymagana znajomość modelowania 3D. Narzędzie oferuje możliwość tworzenia efektownych i profesjonalnych animacji 3D. Charakteryzuje się bogatym zestawem różnych narzędzi wspomagających tworzenie animacji, a także wbudowaną osią czasu, za pomocą której będziemy mogli kontrolować wszystkie aspekty związane z animacją – wliczając w to prędkość odtwarzania, przeglądanie animacji klatka po klatce czy ustawianie opcji renderingu (wybierając rozdzielczość, format obrazu itp.).

Dodane 18.12.2012 | Pobrań: 33 Pobierz

Rhinoceros 5.7 PL

Rhinoceros - bardzo rozbudowane oprogramowanie do projektowania oraz modelowania obiektów trójwymiarowych. Program przeznaczony jest nie tylko dla zwykłych użytkowników czy studentów, ale również dla inżynierów czy projektantów CAD/CAM/CAE. Program posiada nowoczesną technologię NURBS, przy użyciu której możemy wygenerować idealnie gładkie obiekty za pomocą krzywych lub powierzchni typu NURBS. Aplikacja radzi sobie z ponad 30 różnymi rodzajami formatów, w tym między innymi DWG, DXF, OBJ, RIB, VRML, BMP, TGA, JPG czy CSV. Poza tym posiada niezwykle funkcjonalny edytor do tworzenia grafiki trójwymiarowej, za pomocą którego możemy tworzyć i modyfikować bryły (sześciany, walce, stożki i elipsoidy), siatki, powierzchnie swobodne, a także renderować obiekt lub całą scenę w dowolnej rozdzielczości.

Dodane 10.01.2014 | Pobrań: 50 Pobierz

Konvertor 5.01.7

Konvertor - świetne połączenie przeglądarki i konwertera grafiki, alternatywa dla 2000 formatów plików graficznych, animacji, muzyki, filmów oraz dokumentów tekstowych. Aplikacja poza podstawowymi funkcjami daje możliwość tworzenie galerii internetowych, zrzutów ekranowych, panoram, pokazów slajdów, tapet dla telefonów, nagrywanie wybranych plików na płyty i zgrywanie ścieżki dźwiękowej z płyt Audio-CD. Oprócz tego wszystkiego program posiada różne przydatne efekty do retuszu.

Dodane 29.10.2014 | Pobrań: 23 Pobierz