Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11840]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6266]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5941]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5262]

ACID Pro 7.0e

Wersja: 7.0e
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 145,03 MB
Pobrań: 142
Dodany: 13.07.2010
 ACID Pro
Opis: ACID Pro 7.0e


Sony ACID Pro 7 jest póki co najaktualniejsza wersja rozbudowanej aplikacji do tworzenia, nagrywania oraz miksowania i produkcji muzyki. W wersji Pro użytkownikowi zaproponowano rozbudowaną funkcję znanego i lubianego narzędzia ACID które daje nam możliwość kreowania muzyki na bazie pętli loops czyli krótkich, kilkutaktowych fragmentów dźwiękowych. Malo tego Sony ACID Pro 7 daje nam możliwość rejestracji wielościeżkowych dźwięków oraz oferuje funkcję MIDI. Za pomocą aplikacji bez problemu zmiksujemy utwory już istniejące czy też stworzymy od podstaw zupełnie nowy.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: ACID Pro 7.0e

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Avidemux 2.6.8 v.2

Avidemux jest tuż obok VirtualDuba najbardziej znanym i cenionym programem do edycji i kompresji plików video. Pierwotnie aplikacja była osiągalna tylko dla posiadaczy Linuxa, jednak szybko rosnąca jego marka zmusiła producentów do wypuszczenia programu również dla Windowsa i Mac Osa. Aplikacja obsługuje pliki: AVI, MPEG, MP4 i ASF, które często są wykorzystywane przy konwertowaniu filmów do formatów które są czytane przez większość stacjonarnych odtwarzaczy DVD. Program ma do zaoferowania dużą liczbę funkcji oraz efektów które możemy dodatkowo powiększyć o zewnętrzne komponenty. Dzięki Avidemux prócz konwertowania możemy również operować klatki min: wklejać, wycinać a także nakładać na nie filtry. Ta ostatnia opcja pozwala na przecinanie obrazu, zmianę jego rozdzielczości, obrót o dany kąt, nakładanie napisów i wiele, wiele więcej. Avidemux pomimo olbrzymich możliwości posiada bardzo przyjazny i prosty w obsłudze interfejs, który nie powinien przysporzyć problemów nawet początkującym użytkownikom.

Dodane 24.03.2014 | Pobrań: 90 Pobierz

Burnatonce 0.99.5 PL

Program Burnatonce jest całkowicie bezpłatny, bardzo łatwy w obsłudze. Dzięki niemu bez problemu nagramy płyty CD/DVD. Aplikacja umiejętnie wypala obrazy płyt w formatach ISO, BIN+CUE oraz TOC. Trudności też nie przysporzy programowi tworzenie własnych kompilacji płyt z danymi oraz audio w formatach MP3, MP2, OGG, FLAC, WAV. Ponadto Burnatonce może : kasować nośniki wielokrotnego zapisu, nadpisywać płyty, tworzyć multisesje, symulować zapis kopiować płyty w ruchu, oraz nagrywać obrazy w trybie RAW. Aplikacja do ściągnięcia polskiej wersji językowej.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 75 Pobierz

Aptana Studio 3.0.1

Aptana Studio Community Edition jest interesującym bezpłatnym narzędziem dla komercyjnych pakietów skierowanym przede wszystkim do deweloperów... ale nie tylko. Aptana to środowisko IDE dające możliwość kreowania stron internetowych -HTML, CSS, XML, w których duży nacisk położony jest na technologię AJAX/Java Script. Aplikacja stworzona została w Javie co sprawiło że jest bardzo elastyczna i można ją odpalać na różnych platformach systemowych (Windows, Linux). Podano została wyposażona w funkcje: podświetlanie składni, weryfikacja błędów, auto uzupełnianie kodu. Do aplikacji dołączone zostały popularne biblioteki AJAX m. in. AFLAX, Dojo, MochiKit, Prototype, Rico czy Yahoo UI.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 61 Pobierz

Free DVD (MPEG-2 + AC3) codecs

Free DVD (MPEG-2 + AC3) codecs jest darmową paczką kodeków czy też ów filtrów video MPEG-2 i audio AC3 bez których odtwarzanie filmów na płytach DVD jest rzeczą niewykonalną. By zarejestrować owe kodeki w systemie, pliki musimy rozpakować do katalogu C:\Windows\System i uruchomić w nim regfilters.bat. Ważne! - Do rejestracji w systemie kodeków wymagany jest program RegSvr32.exe który powinniśmy znaleźć w katalogu C:\Windows\System - Kodeki nie były testowane na systemach Windows NT/2000/XP

Dodane 14.07.2010 | Pobrań: 101 Pobierz