Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11934]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6559]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5966]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5291]

ACID Pro 7.0e

Wersja: 7.0e
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 145,03 MB
Pobrań: 142
Dodany: 13.07.2010
 ACID Pro
Opis: ACID Pro 7.0e


Sony ACID Pro 7 jest póki co najaktualniejsza wersja rozbudowanej aplikacji do tworzenia, nagrywania oraz miksowania i produkcji muzyki. W wersji Pro użytkownikowi zaproponowano rozbudowaną funkcję znanego i lubianego narzędzia ACID które daje nam możliwość kreowania muzyki na bazie pętli loops czyli krótkich, kilkutaktowych fragmentów dźwiękowych. Malo tego Sony ACID Pro 7 daje nam możliwość rejestracji wielościeżkowych dźwięków oraz oferuje funkcję MIDI. Za pomocą aplikacji bez problemu zmiksujemy utwory już istniejące czy też stworzymy od podstaw zupełnie nowy.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: ACID Pro 7.0e

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Jahshaka 2.0

Jahshaka jest bardzo dobrze wyposażonym programem do edycji, dodawania efektów specjalnych, animacji oraz dźwięku plików video. Program umożliwia nam modelowanie efektów 3D za pomocą specjalistycznych narzędzi, ulepszania czy też poprawiania kolorystyki, kreowania efektów 2D i 3D, animowania elementów w czasie rzeczywistym co daje nam możliwość obserwowania i praktycznie natychmiastowego wprowadzenia zmin. Jahshaka opiera się na technologii renderowania OpenML i OpenGL. Istotnym elementem Jahshaki jest współpraca z wieloma formatami audio-video, a jej kolejnym walorem jest możliwość instalacji na wielu platformach: Windows, Linux i Mac.

Dodane 14.07.2010 | Pobrań: 60 Pobierz

Easy CD-DA Extractor 2010.2 PL

Easy CD-DA Extractor to użyteczna aplikacja która daje możliwość zgrywania ścieżek dźwiękowych z płyt Audio CD do najpopularniejszych formatów : M4A, M4B, MP4, MPC, OGG, WAV, WMA 3G2, 3GP, AAC, AIFF, APE, FLAC, MP1, MP2, MP3 oraz WV. Ponadto program wyposażono w edytor tagów IDv ½ oraz pomocną funkcje konwertowania plików dźwiękowych do innych formatów jak i nagrywanie ich na nośniki CD/DVD . Program wspierane kompilacje które zawierające pliki MP3, dane oraz Audio CD i DVD Video. Użytkownik może wykorzystać zdefiniowane domyślne w programie ustawienia jakość podczas rippowania plików.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 67 Pobierz

SWiSH Max 4.0 Build 2011.03.18

Marzysz o idealnym banerzę na twoja stronę WWW czy też animacji które uczynią twoją stroną unikalną? SWiSH spełni twoje marzenia. Aplikacja została wyposażona w wiele unikalnych efektów i narzędzi które pozwalają użytkownikowi realizować jego projekty wzbogacone o efekty dźwiękowe, animacje czy też elementy interaktywne. Mamy do wyboru 230 efektów czekających właśnie dla ciebie. Aplikacja przenosi pliki do formatu Flash. Można pomyśleć skora ma tak wiele opcji jest bardzo skomplikowany w obsłudze. Nic bardziej mylnego. SWiSH jest łatwy i prosty w obsłudze a zbiór gotowych szablonów uczyni naszą prace jeszcze przyjemniejszą.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 61 Pobierz

Video Enhancer 1.9

Super program, służący do poprawiania jakości materiałów wideo. Aplikacja poprawia jakość dowolnego nagrania wideo, zwiększając jego rozdzielczość przy użyciu innowacyjnej technologii Super Resolution, ulepszającej jakość każdej klatki filmu z osobna. W ten sposób możemy przekonwertować standardową (niską) rozdzielczość filmu SD na wysoką jakość obrazu HD.

Dodane 22.08.2012 | Pobrań: 59 Pobierz