Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.9.6 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12318]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [8127]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6137]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5398]

ACID Pro 7.0e

Wersja: 7.0e
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 145,03 MB
Pobrań: 152
Dodany: 13.07.2010
 ACID Pro
Opis: ACID Pro 7.0e


Sony ACID Pro 7 jest póki co najaktualniejsza wersja rozbudowanej aplikacji do tworzenia, nagrywania oraz miksowania i produkcji muzyki. W wersji Pro użytkownikowi zaproponowano rozbudowaną funkcję znanego i lubianego narzędzia ACID które daje nam możliwość kreowania muzyki na bazie pętli loops czyli krótkich, kilkutaktowych fragmentów dźwiękowych. Malo tego Sony ACID Pro 7 daje nam możliwość rejestracji wielościeżkowych dźwięków oraz oferuje funkcję MIDI. Za pomocą aplikacji bez problemu zmiksujemy utwory już istniejące czy też stworzymy od podstaw zupełnie nowy.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: ACID Pro 7.0e

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

ffDiaporama 1.3.1

ffDiaporama - darmowy program przeznaczony do montażu i tworzenia wideo z wykorzystaniem dodatkowych elementów typu tekst, zdjęcia, animacje, klipy wideo oraz muzyka. Program idealnie nadaje się do prostego montażu filmów oraz zdjęć cyfrowych. Poszczególne sekwencje wideo składane są w formie pokazu slajdów. Oprócz tego program umożliwia nam dodawanie do tworzonego projektu ścieżki dźwiękowej oraz specjalnych filtrów, które usprawnią wygląd montowanego filmu.

Dodane 30.09.2012 | Pobrań: 71 Pobierz

CoffeeCup Gif Animator 7.6

CoffeeCup Gif Animator pomoże nam stworzyć animacje w formacie GIF w prosty i przejrzysty sposób. Program został stworzony z myślą o uatrakcyjnieniu stron WWW poprzez tworzenie animowanych przycisków jak i innych efektów które nadadzą naszej witrynie indywidualny charakter i klimat. Użytkownik tworzy kod który jest potrzebny to wstawienia naszej animacji na stronę WWW. Ponadto program konwertuje nam grafiki z formatów BMP i JPG po czym eksportuje je na format AVI.

Dodane 08.07.2010 | Pobrań: 72 Pobierz

ReNamer 5.50

ReNamer jest niewiele ważącym programem stworzonym do zmiany nazw plików na dużą skalę. Aplikacja ma do zaoferowania wszystkie standardowe kroki zmiany nazwy, między innymi dodawanie przedrostków i przyrostków, totalną zmianę nazwy plików, numerowanie, zmianę wielkości znaków i nie tylko. Program umiejętnie radzi sobie z usuwaniem wolnego miejsca, dodawać ciągi liczb, eliminować cyfry i znaki, zmieniać rozszerzenia plików i nie tylko. Mało tego ReNamer rozpoznaje Etykiety Meta, takie jak: ID3v1, ID3v2, EXIF, OLE, potrafi zmieniać nazwy folderów.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 62 Pobierz

NapiProjekt 2.2.0.2399 PL

NapiProjekt chudziutką ale bardzo użyteczną aplikacją. Za pomocą której bez problemu znajdziemy, pobierzemy napisy do filmu przez nas wskazanego bez konieczności otwierania przeglądarki internetowej . To co musimy zrobić by cieszyć się z idealnie dopasowanych napisów do filmu to kliknąć prawym przyciskiem myszy na plik z filmem i z menu kontekstowego wybierzemy opcję 'Znajdź i dopasuj napisy' aplikacja automatycznie pobierze nam je i zapisze na dysk. Polecamy wszystkim kinomanom.

Dodane 05.10.2013 | Pobrań: 289 Pobierz