Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.9.6 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12347]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [8223]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6200]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5418]

ACID Pro 7.0e

Wersja: 7.0e
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 145,03 MB
Pobrań: 154
Dodany: 13.07.2010
 ACID Pro
Opis: ACID Pro 7.0e


Sony ACID Pro 7 jest póki co najaktualniejsza wersja rozbudowanej aplikacji do tworzenia, nagrywania oraz miksowania i produkcji muzyki. W wersji Pro użytkownikowi zaproponowano rozbudowaną funkcję znanego i lubianego narzędzia ACID które daje nam możliwość kreowania muzyki na bazie pętli loops czyli krótkich, kilkutaktowych fragmentów dźwiękowych. Malo tego Sony ACID Pro 7 daje nam możliwość rejestracji wielościeżkowych dźwięków oraz oferuje funkcję MIDI. Za pomocą aplikacji bez problemu zmiksujemy utwory już istniejące czy też stworzymy od podstaw zupełnie nowy.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: ACID Pro 7.0e

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

GOM Player 2.1.26.5021

Program który stopniowo zdobywa coraz większe grono użytkowników na całym świecie. Aplikacja daje nam możliwość otwierania wielu formatów plików tak jak: XviD, DivX, FLV1, AC3, OGG, MP4, H263, AVI bez konieczności przy tym kłopotliwego instalowania dodatkowych kodeków czy filtrów na dysku twardym naszego komputera i tak już pewnie zaśmieconego. Dużym walorem programu jest możliwość podglądania ściąganego pliku AVI, czy też uszkodzonego. Bardziej wymagający użytkownicy pewnie docenią wsparcie dla strumieni WMV, ASF, ASX jak i możliwość cieszenia się obrazem w wysokiej rozdzielczości z dźwiękiem 5.1. GOM Player ma do zaoferowania również funkcję przechwytywania obrazu (Screen Capture) z aktualnie odtwarzanych filmów.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 154 Pobierz

EMDB 2.24 PL

EMDB jest specjalnie detykowanym programem dla kinomaniaków. Dzięki niemu mamy możliwość tworzyć własną bazę filmów i seriali telewizyjnych z całego świata. Interfejs aplikacji jest bardzo czytelny, a wszystkie dodane filmy wyświetlają się w formie oryginalnych opakowań DVD lub Blu-ray, które zostały umieszczone na wirtualnych półkach. Możemy wyszukiwać programy przy użyciu wbudowanej bazy filmów i seriali z najpopularniejszego serwisu IMDB.com. EMDB pozwala nie tylko na dodawanie filmów, ale również umożliwia eksportowanie utworzonej kolekcji do formatu HTML, CSV lub pliku tekstowego. Oprócz tego umożliwia drukowanie całej listy filmów i wyszukiwanie tytułów znajdujących się w naszej bazie.

Dodane 06.02.2015 | Pobrań: 18 Pobierz

VideoPad Video Editor Pro 3.54

VideoPad Video Editor Pro to łatwy w obsłudze oprogramowaniem do modyfikowania filmów. Za pomocą programu w domowym zaciszu wzbogacimy nasze filmy o interesujące efekty i przejścia, muzykę czy też swoją narrację. Montować możemy pliki video, audio oraz grafiki w wilei popularnych formatach. Dużą zaletą programu jest bezwątpienia możliwość nagrywania obrazu bezpośrednio z kamery DV,VHS czy też pospolitej kamerki internetowej. Wczytane pliki są usadowione na liście, z której możemy przenosić dowolnie i układać na osi czasu. Użytkownik ma do dysponowania pakiet prostych przejść, efektów, a także funkcje dodawania podpisów oraz redukcji podstawowych właściwości obrazu.

Dodane 08.07.2014 | Pobrań: 110 Pobierz

KaraFun 1.20.84

KaraFun jest bardzo rozszerzonym programem dającym nam możliwość zabawy w karaoke. KaraFun to połączenie dobrze wyposażonego odtwarzacza z edytorem który bazuje na silniku 3d. Aplikacja bogato zaopatrzono w masę funkcji które czynią zabawę jeszcze lepszą. Program wspiera formaty midi ale i popularne MP3, OGG czy też własny - KFN i inne. W odtwarzaczu zastosowano dużo pomocnych rozwiązań takich jak: obsługa wielu ścieżek dźwiękowych z możliwością wprowadzania różnorodnych zmian w czasie rzeczywistym, obsługę dodatkowego monitora, telewizora bądź projektora,.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 91 Pobierz