Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12226]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7770]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5355]

ACID Pro 7.0e

Wersja: 7.0e
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 145,03 MB
Pobrań: 148
Dodany: 13.07.2010
 ACID Pro
Opis: ACID Pro 7.0e


Sony ACID Pro 7 jest póki co najaktualniejsza wersja rozbudowanej aplikacji do tworzenia, nagrywania oraz miksowania i produkcji muzyki. W wersji Pro użytkownikowi zaproponowano rozbudowaną funkcję znanego i lubianego narzędzia ACID które daje nam możliwość kreowania muzyki na bazie pętli loops czyli krótkich, kilkutaktowych fragmentów dźwiękowych. Malo tego Sony ACID Pro 7 daje nam możliwość rejestracji wielościeżkowych dźwięków oraz oferuje funkcję MIDI. Za pomocą aplikacji bez problemu zmiksujemy utwory już istniejące czy też stworzymy od podstaw zupełnie nowy.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: ACID Pro 7.0e

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

QNapi 0.1.5 PL

QNapi to aplikacja za pomocą której automatycznie ściągniemy i dopasujemy napisy do żądanego filmu. Program wykorzystuje bazę programu NapiProjekt co daje idealnie dopasowane napisy do filmu. Natomiast jeżeli napisy są np. źle synchronizowane można je samemu naprawić albo przesłać do bazy lub dać sobie z nimi spokój i obejrzeć inny film. QNapi ma do zaoferowania ponadto możliwość przeszukiwania katalogów w celu poszukiwania filmów oraz dopasowywania do nich napisów, a także sporo innych możliwości.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 68 Pobierz

ABC Video Roll 2.5.70

Poszukujesz łatwego programu do edycji plików video za free? ABC Video Roll w pełni sprosta twoim wymaganiom. To łatwy w obsłudze programik do łączenia dwóch plików razem. Aplikacja w swych możliwościach posiada również dodawanie muzyki czy grafiki do pliku video a także tekstu. Dla fanów efektów również coś się znajdzie, program oferuje tworzenie swoich osobistych efektów w plikach video. To wszystko to dopiero przedsmak tego co ABC Video Roll ma doza oferowania.

Dodane 07.07.2010 | Pobrań: 445 Pobierz

Dexpot 1.6.13 Build 2429 PL

Dexpot to proste w obsłudze narzędzie umożliwiające tworzenie niezależnych od siebie wirtualnych pulpitów.Możemy stworzyć nawet 20pulpitów, a dla każdego z nich użytkownik posiada możliwość ustalenia różnych tapet, wyświetlanych ikon, wygaszacza ekranu czy nawet rozdzielczości. Dodatkowo z poziomu programu dostępnych jest kilka ciekawych pluginów.

Dodane 10.06.2014 | Pobrań: 41 Pobierz

WinX DVD Author 6.2.6

WinX DVD Author - bezpłatna i banalna w obsłudze aplikacja do robienia własnych płyt DVD na komputerze. Dzięki niej możemy również konwertować pliki multimedialne oraz pobierać strumienie wideo z najpopularniejszego serwisu internetowego YouTube. Tworzenie własnej płyty DVD jest banalnie proste. Wystarczy dodać dowolną ilość filmów, które zamierzamy umieścić na krążku. WinX DVD Author umożliwia też dzielenie filmów na poszczególne sceny, do których uzyskamy dostęp w utworzonym menu. Warto dodać, że podczas tworzenia własnej płyty DVD, możemy ustalić odpowiednią rozdzielczość obrazu, jej proporcję (4:3, 16:9), a także wybrać format wideo i płyty (DVD-5, DVD-9).

Dodane 13.05.2013 | Pobrań: 20 Pobierz