Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11780]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6081]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5917]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5250]

ACID Pro 7.0e

Wersja: 7.0e
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 145,03 MB
Pobrań: 140
Dodany: 13.07.2010
 ACID Pro
Opis: ACID Pro 7.0e


Sony ACID Pro 7 jest póki co najaktualniejsza wersja rozbudowanej aplikacji do tworzenia, nagrywania oraz miksowania i produkcji muzyki. W wersji Pro użytkownikowi zaproponowano rozbudowaną funkcję znanego i lubianego narzędzia ACID które daje nam możliwość kreowania muzyki na bazie pętli loops czyli krótkich, kilkutaktowych fragmentów dźwiękowych. Malo tego Sony ACID Pro 7 daje nam możliwość rejestracji wielościeżkowych dźwięków oraz oferuje funkcję MIDI. Za pomocą aplikacji bez problemu zmiksujemy utwory już istniejące czy też stworzymy od podstaw zupełnie nowy.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: ACID Pro 7.0e

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Quintessential Media Player 5.0 build 121

Quintessential Media Player w bardzo szybkim tempie zdobywa duże grupy użytkowników odtwarzaczy multimedialnych, na pierwszy rzut oka aplikacja pod kilkoma względami przypomina dobrze nam znanego WinAmpa do odtwarzania audio. Program wyśmienicie daje sobie radę z odtwarzaniem plików MP3 jak i ripowaniem płyt oraz konwertowania utworów muzycznych do umiłowanych przez nas formatów. Dość ułatwiającą życie opcją w Quintessential Playera jest możliwość przełączenia okna głównego do formy paska, który nie zaśmieca nam pulpitu a dostarcza wszelakie najczęściej wykorzystywane opcje. Fanatycy skórek mogę dostosować je wedle swego uznania.

Dodane 12.07.2010 | Pobrań: 81 Pobierz

Wondershare Video Editor 4.0.0

Wondershare Video Editor - jest narzędziem do nieliniowej edycji i obróbki filmów wideo, który z powodzeniem można wykorzystać do tworzenia amatorskich produkcji gotowych do udostępnienia na potrzeby Internetu. Obsługa programu jest bardzo prosta. Wszelkie elementy w postaci klipów, tekstów, zdjęć, ramek, przejść, gotowych efektów czy napisów końcowych umieszczamy na linii czasu za pomocą metody przeciągnij i upuść. Efekt naszych prac możemy zaobserwować natychmiastowo w oknie podglądu. Wondershare Video Editor został wyposażony również w bazę dźwięków oraz funkcję voiceover umożliwiająca dogrywanie własnej ścieżki dźwiękowej bezpośrednio z poziomu programu.

Dodane 02.07.2014 | Pobrań: 9 Pobierz

WebcamMax 7.6.8.2

WebcamMax to program który umożliwia nam manipulacje obrazem ściągniętym przez kamerę internetową i wysyłaniem za pomocą komunikatora internetowego np.: CQ, AIM, MSN, Camfrog, Skype, Paltalk, Yahoo, ANYwebcam, Stickam w czasie rzeczywistym. Narzędzie ma do zaoferowania ponad 2000 gotowych efektów, które możemy zastosować w danym w obrazie video miedzy innymi: zmiana kolorów, dodawanie napisów, tła, efektu padającego deszczu, śniegu, animowanych postaci rysunkowych czy rysowanie własnych kształtów. WebcamMax daje nam możliwość przebierania się w wirtualne włosy, kapelusze, nosy, oczy, uśmiechy, a nawet twarze cele brytów np.: Brad Pitt, Angelina Jolie oraz kreskówek.

Dodane 21.11.2012 | Pobrań: 79 Pobierz

ABC Video Roll 2.5.70

Poszukujesz łatwego programu do edycji plików video za free? ABC Video Roll w pełni sprosta twoim wymaganiom. To łatwy w obsłudze programik do łączenia dwóch plików razem. Aplikacja w swych możliwościach posiada również dodawanie muzyki czy grafiki do pliku video a także tekstu. Dla fanów efektów również coś się znajdzie, program oferuje tworzenie swoich osobistych efektów w plikach video. To wszystko to dopiero przedsmak tego co ABC Video Roll ma doza oferowania.

Dodane 07.07.2010 | Pobrań: 439 Pobierz