Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.9.6 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12379]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [8294]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6237]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5440]

ACID Pro 7.0e

Wersja: 7.0e
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 145,03 MB
Pobrań: 155
Dodany: 13.07.2010
 ACID Pro
Opis: ACID Pro 7.0e


Sony ACID Pro 7 jest póki co najaktualniejsza wersja rozbudowanej aplikacji do tworzenia, nagrywania oraz miksowania i produkcji muzyki. W wersji Pro użytkownikowi zaproponowano rozbudowaną funkcję znanego i lubianego narzędzia ACID które daje nam możliwość kreowania muzyki na bazie pętli loops czyli krótkich, kilkutaktowych fragmentów dźwiękowych. Malo tego Sony ACID Pro 7 daje nam możliwość rejestracji wielościeżkowych dźwięków oraz oferuje funkcję MIDI. Za pomocą aplikacji bez problemu zmiksujemy utwory już istniejące czy też stworzymy od podstaw zupełnie nowy.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: ACID Pro 7.0e

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

ACID Music Studio 8.0

Za pomocą Sony ACID Music Studio skomponujemy muzykę. Aplikacja jest skierowana do amatorów jak i półprofesjonalistów. Program swe działanie opiera na ACID Pro. Kreowanie muzyki przeprowadza się za pomocą pętli loops. Sony ACID Music Studio ma do zaoferowania masę rozbudowanych opcji do miksowania muzyki zarówno w zaciszu domowym jak ja w małym studio. Wersja 0.8 została wsparta rozbudowanym o obsługę rozszerzeniem formayu DirectX i VST, sterowników ASIO, instrumentów w formacie VST. Mało tego możemy za pomocą keyboardu tworzyć pętle dźwiękowe . Wśród nowości z pewnością należy wymienić konsolę do miksowania utworów audio i MIDI, rozbudowane narzędzia do tworzenie miksów.

Dodane 13.07.2010 | Pobrań: 223 Pobierz

BDtoAVCHD 2.1.5

BDtoAVCHD - super program do szybkiej konwersji filmów w formacie Blu-Ray lub MKV HD do formatu AVCHD. Aplikacja pozwala na konwersję materiałów Blu-Ray do MKV oraz Blu-Ray 3D do MKV 3D SBS. Format AVCHD umożliwia odtwarzanie filmów Blu-Ray na nośnikach DVD5 lub DVD9 przy zachowaniu wysokiej jakości audio i wideo (1080p). BDtoAVCHD sprawdzi się świetnie jako narzędzie do tworzenia kopii zapasowych dysków Blu-Ray na mniejszych nośnikach. Narzędzie też automatycznie odnajduje plik filmu i wydobywa wszystkie dane zapisane na nośniku w tym ścieżki audio, wideo, napisy, rozdziały itp.

Dodane 15.05.2014 | Pobrań: 62 Pobierz

i-Covers 2009.a

i-Covers to bardzo mały programik który umożliwia szukanie i pobranie z Internetu plakatów oraz okładek pudełka z filmami DVD. Aplikacja czerpie z bogatej bazy 16 różnych serwisów powiązanych z tematyką filmów, z których zasysane niezbędne grafiki są wyświetlane w głównym oknie w postaci miniaturek. Obsługa i-Covers polega jedynie na wskazaniu źródła przeszukiwania, nazwy interesującego filmu i miejsca ewentualnego zapisu obrazów.

Dodane 10.12.2009 | Pobrań: 88 Pobierz

DVD Copy 6 Plus

DVD Copy 6 Plus to program dla użytkowników początkujących i tych już bardziej zawansowanych w dziedzinie konwertowania popularnych formatów WMV, DivX, DivX Mobile/Mobile MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.264, jak i kopiowanie nagrań video z płytek DVD które współgrają z prawie wszystkimi odtwarzaczami stacjonarnymi DVD oraz przenośnymi centrami multimedialnymi typu iPod/iPhone, PSP, Zune a także telefonami komórkowymi. Do stworzenia idealnej płyty DVD z profesjonalnym menu z obrazem w wysokiej rozdzielczości trzeba postawić trzy proste kroki. Program bez problemu poradzi sobie z kompresją zawartości wielowarstwowych płyt DVD do dysków jednowarstwowych a także zabezpieczy nieszyfrowane pliki video. DVD Copy 6 Plus idealny program dal filmów w standardowej jak i wysokiej rozdzielczości (HD) która ostatnimi czasy zdominowała rynek, a wśród obsługiwanych formatów wejściowych wymienić należy m.in. AVI, MPG, M2V,MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.264, QuickTime, MOV, ASF, WMV, DVR-MS, 3GPP/3GPP2, DivX, Xvid, TiVo.

Dodane 08.07.2010 | Pobrań: 95 Pobierz