Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11853]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6327]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5949]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5280]

AdwCleaner 3.304 PL

Wersja: 3.304
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 1,30 MB
Pobrań: 983
Dodany: 10.08.2014
AdwCleaner
Opis: AdwCleaner 3.304 PL
AdwCleaner - świetne darmowe narzędzie, umożliwiające szybkie i skuteczne usunięcie niechcianego oprogramowania (PUP). Program super radzi sobie z komponentami adware, wyświetlającymi niechciane reklamy, szkodnikami, które zmieniają ustawienia przeglądarek internetowych, a także instalowanymi przypadkowo zbędnymi paskami narzędziowymi (toolbarami).

Narzędzie to jest programem szybkim i bardzo prostym w użyciu. Pozwala on skutecznie eliminować problemy związane ze szkodliwymi komponentami, które w większości przypadków instalowane są jako dodatki do przeglądarek internetowych.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: AdwCleaner 3.304 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Ashampoo ClipFinder 2.17 PL

Darmowy program Ashampoo ClipFinder umożliwi wyszukiwanie i pobranie plików typu wideo z popularnych serwisów (m.in. YouTube, VideU, MyVideo, ClipFish, Google Video, MySpace, Metacafee, sevenload, Dailymotion). Aplikacja umożliwia odtwarzanie plików po ich ściągnięciu z sieci i po zapisaniu w dowolnym miejscu na dysku w formacie FLV. Wyszukiwanie plików odbywa się w formie zakładkowej. Typową cechą produktów Ashampoo jest jednookienkowy, a przez to przejrzysty interfejs użytkownika dostępny również w polskiej wersji językowej. Należy przejść do zakładki ustawień i wybrać język polski. Ashampoo ClipFinder umożliwia budowę i zarządzania własną kolekcją klipów.

Dodane 18.05.2011 | Pobrań: 99 Pobierz

PC Decrapifier 2.3.1

PC Decrapifier - proste narzędzie do usuwania z nowych komputerów zbędnych komponentów, które preinstalowane zostały przez producentów sprzętu. Dzięki temu programu oczyścimy system operacyjny Windows z często kompletnie nieużytecznego oprogramowania określanego mianem crapware, które dołączone zostało fabrycznie przez producenta komputera. W wielu przypadkach oprogramowanie to w znacznym stopniu ogranicza możliwości urządzenia, wydłuża uruchomianie systemu czy zainstalowanych w nim aplikacji, a także powoduje spadek wydajności komputera w grach.

Dodane 25.04.2013 | Pobrań: 27 Pobierz

NetSprint Toolbar 1.1 PL

Bezplatna nakladka na przeglądarkę Internet Explorer,wzbogacajaca ją o kilka ciekawych funkcji. Instaluje się w postaci paska narzędzi dla przeglądarki Internet Explorer, umożliwiając szybki i łatwy dostęp do wyszukiwarki NetSprint.pl, encyklopedii PWN (ponad 80 tys. haseł), słownika ortograficznego, słownika wyrazów obcych oraz 5 słowników językowych (angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski). Dodatkowo NetSprint Toolbar oferuje opcję blokowania wyskakujących okienek pop-up oraz dostęp do płatnej bramki SMS umożliwiającej wysyłanie wiadomości do wszystkich krajowych operatorów.

Dodane 30.05.2010 | Pobrań: 84 Pobierz

TightVNC 2.7.1

Jest to darmowa aplikacja służąca do zdalnego zarządzania komputerem, stworzone na kanwie programu VNC. Podobnie RealVNC, oraz jak Remote Desktop Connection Microsoftu czy pcAnywhere Symanteca, umożliwia na przechwytywanie pulpitu i zdalną pracę na innym komputerze podłączonym do sieci. W stosunku do opierającego się na podobnym kodzie RealVNC, TightVNC odznacza się lepszymi właściwościami kompresji obrazu co umożliwia na bardziej komfortową pracę przy słabszej przepustowości łącz. Podobnie jak w przypadku RealVNC, narzędzie składa się z dwóch modułów Server i Viewer który jest odpowiedzialny za tworzenie obrazu i jego transmisji oraz do odbioru przekazu.

Dodane 28.04.2013 | Pobrań: 41 Pobierz