Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11574]
 2. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5801]
 3. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [5334]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5206]

AdwCleaner 3.018 PL

Wersja: 3.018
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 1,01 MB
Pobrań: 887
Dodany: 29.01.2014
AdwCleaner
Opis: AdwCleaner 3.018 PL
AdwCleaner - świetne darmowe narzędzie, umożliwiające szybkie i skuteczne usunięcie niechcianego oprogramowania (PUP). Program super radzi sobie z komponentami adware, wyświetlającymi niechciane reklamy, szkodnikami, które zmieniają ustawienia przeglądarek internetowych, a także instalowanymi przypadkowo zbędnymi paskami narzędziowymi (toolbarami).

Narzędzie to jest programem szybkim i bardzo prostym w użyciu. Pozwala on skutecznie eliminować problemy związane ze szkodliwymi komponentami, które w większości przypadków instalowane są jako dodatki do przeglądarek internetowych.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: AdwCleaner 3.018 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Vista Transformation Pack 9.0.1

Najnowsza i najlepsza wersja doskonałego pakietu upodabniającego wygląd systemu Windows XP lub Windows 2003 do Windows Visty. Zmianom po instalacji tego programu ulega nie tylko kolorystyka i ikonki znane z najnowszego produktu Microsoft, ale również cały styl okienek przypominający pełny wygląd Aero z włączoną przezroczystością. Vista Transformation Pack instaluje także boczny pasek, w którym widżety są bardzo podobne do tych znanych z Visty. Obsługiwany jest nawet taki gadżet jak wyświetlanie miniaturek okienek znajdujących się na pasku zadań po najechaniu na nie kursorem myszki. Poza tym zmianie ulega wygląd obrazka ładowania systemu, powitania i wylogowywania, schematy dźwiękowe, tapety, skórka Windows Media Playera, pasek postępu kopiowania, ikonki w zasobniku systemowym i znacznie więcej.

Dodane 20.09.2009 | Pobrań: 194 Pobierz

MailEnable Standard 7.51

MailEnable Standard jest darmową wersją jednego z najlepszych serwerów pocztowych dla systemów Windows. MailEnable poza hostingiem skrzynek użytkowników dostępnych poprzez protokół POP3 oraz konektora SMTP ma do zaoferowania również webmail stworzony w technologii .NET, możliwość zakładania list mailingowych i grup użytkowników. Aplikację wyposażono w autoresponder, oraz obsługuje uwierzytelnianie APOP i POP before SMTP, konfigurację dostępu w oparciu o adresy IP jaki umożliwia tworzenie białych i czarnych list IP oraz DNS. Ponadto w programie dostępnych jest również wiele innych funkcji zarządzających związanych z doręczaniem e-maili, autoryzacją użytkowników oraz funkcjonowaniem serwera.

Dodane 13.09.2013 | Pobrań: 55 Pobierz

DAEMON Tools Lite 4.48.1.0347 PL

DAEMON Tools Lite to najlepszy i najbardziej zaawansowana aplikacja do tworzenia wirtualnych napędów CD/DVD wraz z możliwością emulacji technologii zabezpieczeń takich jak Safedisc, Securom, Laserlock, CDCOPS, StarForce i Protect CD (i innych). Jest to niezwykle przydatne w przypadku programów lub gier, które do poprawnej pracy wymagają nieustannie umieszczonej w napędzie instalacyjnej płyty CD. DEAMON tools instaluje się w zasobniku systemowym (tray) paska zadań skąd w prosty sposób może być obsługiwany. Umożliwia zamontowanie do 4 wirtualnych napędów CD-ROM/DVD-ROM. Najnowsza wersja, w dalszym ciągu jest darmowa (do prywatnego użytku) lecz domyślnie instaluje komponenty reklamowe adware (można je jednak wyłączyć). Najnowsza wersja posiada pełne wsparcie dla systemu Vista.

Dodane 28.10.2013 | Pobrań: 784 Pobierz

Archivarius 3000 4.67 PL

Archivarius 3000 jest zaawansowanym programem do przeszukiwania dokumentów i wiadomości pocztowych przechowywanych w komputerze, sieci lokalnej i dyskach wymiennych (CD, DVD). Dokumenty można przechowywać według słowa kluczowego lub przy pomocy języka wyszukiwania - tego samego, którego używają przeglądarki internetowe. Archivarius 3000 obsługuje wiele popularnych formatów dokumentów w tym MS Office, PDF, archiwach ZIP, ACE, RAR i ponad 40 innych. Poza tym program pozwala na przeszukiwanie wiadomości i załączników w m. in. w takich aplikacjach jak Outlook, Outlook Express, MS Exchange, Netscape, PocoMail i The Bat!. Dużą zaletą Archivarius 3000 jest szybkość działania i wykorzystywanie niewielkich zasobów systemowych. Dodatkowo Archivarius 3000 oferuje funkcję serwera zdalnego wyszukiwania umożliwiającą pobieranie dokumentów z innego komputera za pomocą standardowej przeglądarki WWW.

Dodane 11.02.2014 | Pobrań: 83 Pobierz