Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.9.6 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12349]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [8223]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6204]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5418]

AdwCleaner 4.102 PL

Wersja: 4.102
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 2 MB
Pobrań: 1175
Dodany: 24.11.2014
AdwCleaner
Opis: AdwCleaner 4.102 PL
AdwCleaner - świetne darmowe narzędzie, umożliwiające szybkie i skuteczne usunięcie niechcianego oprogramowania (PUP). Program super radzi sobie z komponentami adware, wyświetlającymi niechciane reklamy, szkodnikami, które zmieniają ustawienia przeglądarek internetowych, a także instalowanymi przypadkowo zbędnymi paskami narzędziowymi (toolbarami).

Narzędzie to jest programem szybkim i bardzo prostym w użyciu. Pozwala on skutecznie eliminować problemy związane ze szkodliwymi komponentami, które w większości przypadków instalowane są jako dodatki do przeglądarek internetowych.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: AdwCleaner 4.102 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Uget 1.6.2

Uget to całkowicie darmowy, wieloplatformowy akcelerator pobierania plików. Program umożliwia pobieranie plików udostępnianych między innymi za pomocą protokołów HTTP i FTP. Posiada wszystkie możliwości jakie znaleźć można w tego typu programach, w tym wznawianie pobierania po przerwanych lub błędnych połączeniach, monitorowanie schowka, logowanie, wsparcie dla proxy, tworzenie kategorii pobieranych plików, ich seryjne pobieranie i kolejkowanie. Charakterystyczną funkcją programu jest możliwość importu plików do pobrania z dokumentów HTML oraz obsługa z linii poleceń. Od niedawna integruje się także z przeglądarką Firefox poprzez rozszerzenie FlashGot.

Dodane 20.05.2011 | Pobrań: 88 Pobierz

WinSCP 5.5.1 PL

Jest to bezpłatna aplikacja służąca do bezpiecznego przesyłania plików poprzez protokół SSH (SCP/SFTP) i FTP. Program ma do zaoferowania użytkownikowi dwa interfejsy: pierwszy z panelami przypominający Total Commandera, drugi z pojedynczym okienkiem przypominającym Eksplorator Windows. Transmisja jest szyfrowana, do dyspozycji dostępne są protokoły kryptograficzne AES, Blowfish, 3DES i DES. Protokół SSH obsługiwany jest zarówno w wersji 1 jak i 2. Program jest łatwy w obsłudze przyczyn posiada dużo pomocnych funkcji, np. dla osób wrzucających przez SSH pliki na serwer WWW.

Dodane 21.01.2014 | Pobrań: 66 Pobierz

Giegieo 1.0.2 PL

Darmowy dodatek do Outlooka, pozwalający na korzystanie z funkcji komunikatora Gadu Gadu bezpośrednio z poziomu klienta pocztowego. Giegieo wyświetla w Outlooku statusy i opisy kontaktów z Gadu-Gadu. W przychodzącym e-mailu widać, czy jego nadawca jest obecnie dostępny w komunikatorze: ikonka dostępności i opis umieszczany jest na specjalnym panelu wbudowanym w wiadomość elektroniczną. Zamiast pisać odpowiedź, można szybko rozpocząć rozmowę z nadawcą bezpośrednio z okienka poczty, bez konieczności wyszukiwania kontaktu na liście Gadu-Gadu czy w Outlooku. Giegieo potrafi dołączać status dostępności również do wysyłanych e-maili, a wyłączenie komunikatora lub wybranie opcji "Ukryty" może powodować również zmianę statusu w stopce już wysłanej wiadomości. Dodatek posiada opcję automatycznego importu i dopasowywania listy znajomych GG do książki adresowej w Outlooku, a także wyświetlania lokalizacji na mapie Zumi.pl kontaktów z Outlooka lub nadawcy/odbiorcy wiadomości e-mail. Uwaga! Do poprawnej pracy Giegieo wymagany jest Outlook w wersji 2003/2007 i komunikator Gadu-Gadu 6.x/7.x/8.

Dodane 31.05.2010 | Pobrań: 74 Pobierz

Everest Ultimate Edition 5.02 PL

Najnowsza wersja Everest Ultimate Edition, rozbudowanego narzędzia dostarczającego szczegółowych informacji na temat posiadanego sprzętu i oprogramowania w komputerze. Program analizuje takie komponenty jak procesor, płyta główna, pamięć RAM, karty multimedialne, itd. Wszystkie zebrane dane są przedstawiane w czytelnej, łatwej do analizy formie. Ważną funkcją, której nie zabrakło w opisywanej aplikacji jest możliwość tworzenia raportów. Z pomocą przychodzi tutaj wbudowany kreator, prowadzący użytkownika począwszy od szablonu zawartości raportu aż do końcowego efektu, który można zachować w formacie html. Everest umożliwia także wykonanie testów wydajności dysku twardego, pamięci operacyjnej oraz testu diagnostycznego monitora. Przy pierwszym uruchomieniu program automatycznie wykrywa wersję językową systemu operacyjnego, obsługując przy tym także język polski.

Dodane 23.09.2009 | Pobrań: 388 Pobierz