Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.9.6 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12321]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [8135]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6140]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5400]

AdwCleaner 4.102 PL

Wersja: 4.102
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 2 MB
Pobrań: 1125
Dodany: 24.11.2014
AdwCleaner
Opis: AdwCleaner 4.102 PL
AdwCleaner - świetne darmowe narzędzie, umożliwiające szybkie i skuteczne usunięcie niechcianego oprogramowania (PUP). Program super radzi sobie z komponentami adware, wyświetlającymi niechciane reklamy, szkodnikami, które zmieniają ustawienia przeglądarek internetowych, a także instalowanymi przypadkowo zbędnymi paskami narzędziowymi (toolbarami).

Narzędzie to jest programem szybkim i bardzo prostym w użyciu. Pozwala on skutecznie eliminować problemy związane ze szkodliwymi komponentami, które w większości przypadków instalowane są jako dodatki do przeglądarek internetowych.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: AdwCleaner 4.102 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

GPU Caps Viewer 1.17

GPU Caps Viewer - mały i darmowy program o bardzo ciekawych funkcjach. Za pomocą GPU uzyskamy informacje o zainstalowanej w komputerze karcie graficznej. W kilku zakładkach jasno podane są praktycznie wszystkie parametry układu graficznego takie jak: nazwa modelu, rodzaj pamięci i jej wielkość, ilość jednostek cieniujących i teksturujących, czy aktualne taktowanie GPU i bieżącą temperatura. Z tej samej zakładki dowiemy się też o obsługiwanej wersji OpenGL i OpenCL przez naszą kartę graficzną. Z poziomu GPU Caps Viewer możemy również pobrać aktualne sterowniki jak i przejść na interesujące strony społeczności skupionej wokół projektu.

Dodane 30.09.2012 | Pobrań: 50 Pobierz

BleachBit 1.52 PL

BleachBit - ciekawe narzędzie służące do usuwania zbędnych, często ukrytych plików. Program wykorzystywany może być także do ochrony prywatności użytkownika. Program umożliwia wykrywanie i kasowanie plików tymczasowych tworzonych przez ponad 70 najpopularniejszych aplikacji - w tym przeglądarek internetowych. Oprócz tego program BleachBit pozwala na czyszczenie cache'u, historii przeglądanych stron, nieużywanych lokalizacji oraz różnego typu logów i dzienników.

Dodane 10.11.2014 | Pobrań: 37 Pobierz

IEtweak 2 1.0.6.2 PL

Niewielki programik służący do delikatnego "tuningu" Internet Explorera. Program umożliwia zmiany: tła paska narzędzi, animacji w prawym górnym rogu przeglądarki, tekstu w pasku tytułowym, ikony IE na Pulpicie. Z elementów nie dotyczących wyglądu można dokonać zmian maksymalnej ilości plików pobieranych z jednego serwera (tylko IE 6), a także możliwa jest zmiana domyślnej wyszukiwarki oraz domyślnego folderu download. IEtweak jest niezwykle prosty w obsłudze. Program napewno będzie dalej rozwijany przez autora więc pewnie doczekamy się nowych możliwości.

Dodane 30.05.2010 | Pobrań: 78 Pobierz

iperf 2.0.5

iperf - jest to najprostszy i najskuteczniejszy program do diagnostyki przepustowości łączy sieciowych. Narzędzie nie wymaga instalacji i uruchamiane jest bezpośrednio z wiersza polecenia. Funkcjonuje w oparciu o architekturę klient-serwer, czyli wymagane jest uruchomienie instancji programu na obu systemach, pomiędzy którymi chcemy dokonać pomiaru przepustowości. iperf pozwala na pomiar pasma TCP i UDP, umożliwia swobodne kontrolowanie wielu parametrów transmisji (między innymi rozmiar okna TCP, MSS, algorytm Nagle'a), a także obsługuje transmisje multicastowe oraz IPv6. Możliwe jest również ustalenie stałej prędkości transmisji podczas testu, wykonywanie testów symetrycznych i wiele, wiele innych.

Dodane 06.11.2011 | Pobrań: 83 Pobierz