Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11924]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6529]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5964]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5290]

AdwCleaner 3.304 PL

Wersja: 3.304
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 1,30 MB
Pobrań: 989
Dodany: 10.08.2014
AdwCleaner
Opis: AdwCleaner 3.304 PL
AdwCleaner - świetne darmowe narzędzie, umożliwiające szybkie i skuteczne usunięcie niechcianego oprogramowania (PUP). Program super radzi sobie z komponentami adware, wyświetlającymi niechciane reklamy, szkodnikami, które zmieniają ustawienia przeglądarek internetowych, a także instalowanymi przypadkowo zbędnymi paskami narzędziowymi (toolbarami).

Narzędzie to jest programem szybkim i bardzo prostym w użyciu. Pozwala on skutecznie eliminować problemy związane ze szkodliwymi komponentami, które w większości przypadków instalowane są jako dodatki do przeglądarek internetowych.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: AdwCleaner 3.304 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

CloudFogger 1.2.1871

CloudFogger - świetny program do szyfrowania danych. Dzięki niemu możemy zaszyfrować i zabezpieczyć ważne pliki przechowywane na lokalnym dysku twardym, a także pozostałe dane, które zostały zsynchronizowane przy użyciu aplikacji internetowych - DropBox, SkyDrive czy Google Drive. CloudFogger szyfruje wszystkie pliki szybko i co najważniejsze bezpiecznie, korzystając przy tym z zaawansowanego 256-bitowego algorytmu szyfrującego AES (Advanced Encryption Standard). Program szyfruje wszystkie dane znajdujące się w załącznikach na poczcie elektronicznej, a także zabezpiecza dyski i pendrive`y podłączane przez złącze USB.

Dodane 14.09.2012 | Pobrań: 26 Pobierz

HideOE 1.1.6

Maleńki programik, którego zadaniem jest usprawnienie pracy z systemowym klientem pocztowym Outlook Express. Dzięki aplikacji możemy ukryć naszego Outlooka w trayu (koło zegarka) i w sposób szybki i wygodny dokonywać podstawowych czynności. Program umożliwia błyskawiczne stworzenie nowej wiadomości, a także dodanie nowego kontaktu. Błyskawicznie również możemy wykonać komendę "wyślij/odbierz". Program poinformuje nas również o przyjściu nowej wiadomości. Możemy zdecydować czy Outlook ma uruchamiać się w "trayu" automatycznie po uruchomieniu komputera itp...

Dodane 31.05.2010 | Pobrań: 57 Pobierz

CCleaner 4.12.4657 PL

Bezpłatny CCleaner jest darmowym programem, przeznaczonym do ochrony prywatności i optymalizacji systemu. Pozwala na usuwanie nieużywanych plików systemowych, co przyspiesza start Windowsa oraz zwalnia cenne miejsce na dysku twardym. Aplikacja czyści również dane zapisywane przez przeglądarkę podczas pobytu na stronach www (historię odwiedzanych stron, pobieranych plików, ciasteczek (cookies), tymczasowych plików internetowych). Program pozwala także na opróżnianie zawartości systemowego kosza, schowka oraz zbędnych wpisów w rejestrze.

Dodane 25.03.2014 | Pobrań: 331 Pobierz

DOSBox 0.74

W całości darmowy, wieloplatformowy emulator systemu operacyjnego DOS. Dzięki któremu możemy uruchomić starsze programy i gry które nie działają poprawnie lub nawet w ogóle nie uruchamiające się pod nowymi systemami Windows. DOSBox emuluje procesory 286/386, pamięć XMS i EMS, karty graficzne m.in. Hercules, CGA, EGA, VGA i tryby VESA, karty muzyczne Adlib, SoundBlaster i Gravis Ultra Sound, modem, a także wspiera dostęp do portu szeregowego. W najświeższej wersji producenci zaoferowali wsparcie m.in. do trybów VESA 4/15/16/32bpp, poprawiono kompatybilność VGA, umożliwiono dokonywania zrzutów video do plików AVI, usprawniono odświeżanie ekranu w celu poprawy szybkości działania.

Dodane 21.07.2010 | Pobrań: 84 Pobierz