Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12217]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7709]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6037]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5353]

AdwCleaner 4.101 PL

Wersja: 4.101
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 2 MB
Pobrań: 1040
Dodany: 10.11.2014
AdwCleaner
Opis: AdwCleaner 4.101 PL
AdwCleaner - świetne darmowe narzędzie, umożliwiające szybkie i skuteczne usunięcie niechcianego oprogramowania (PUP). Program super radzi sobie z komponentami adware, wyświetlającymi niechciane reklamy, szkodnikami, które zmieniają ustawienia przeglądarek internetowych, a także instalowanymi przypadkowo zbędnymi paskami narzędziowymi (toolbarami).

Narzędzie to jest programem szybkim i bardzo prostym w użyciu. Pozwala on skutecznie eliminować problemy związane ze szkodliwymi komponentami, które w większości przypadków instalowane są jako dodatki do przeglądarek internetowych.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: AdwCleaner 4.101 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Poseidon for UML Community Edition 8.0

Poseidon for UML jest profesjonalną aplikacją do projektowania, analizowania oraz dokumentowania oprogramowania. Program zaopatrzono w intuicyjny interfejs oraz masę skrótów które ułatwiają tworzenie schematów i diagramy UML. Poseidon for UML od starszego brata 5.0 jest w całości zgodny ze standardem UML 2.0, który wyróżnia się 13 diagramami głównymi oraz 4 abstrakcyjnymi. Mało tego narzędzie ma do zaoferowania drzewa nawigacyjne z funkcjami Drag&Drop, zaawansowaną obsługę styli diagramów oraz świetny generator dokumentacji. Elastyczny mechanizm generowania kodu został połączony w kompletny zestaw narzędzi umożliwiających import archiwów JAR, oraz integrację z IDE Eclipse.

Dodane 21.07.2010 | Pobrań: 81 Pobierz

GoodSync 9.9.10.5 PL

GoodSync jest jednym z najpospolitszych programów przeznaczonych do kreowania kopii zapasowych danych oraz ich synchronizacji pomiędzy dwoma wskazanymi lokalizacjami. Przy pomocy aplikacji w bardzo prosty sposób użytkownik może zabezpieczyć się przed np. przypadkowym skasowaniem zawartość skrzynki mailowej, dokumenty, zdjęcia, muzykę i wiele innych cennych dla nas plików. Mechanizm działania narzędzia bazuje na analizie zawartości danych folderów, po której jeśli zostaną wykryte jakieś zmiany następuje synchronizacja danych lokalnych z ich odpowiednikami znajdującymi się na innym komputerze, laptopie, zewnętrznym dysku twardym, pamięci USB czy też smartphone\\\'ie pracującym pod kontrolą systemu Windows Mobile. GoodSync ma do zaoferowania też pomoc dla protokołów FTP, SFTP, WebDAV i Amazon S3.

Dodane 01.11.2014 | Pobrań: 73 Pobierz

Enigma 2003 Final 2.7 PL

Enigma to mały i darmowy programik służący do szyfrowania plików. Enigma 2003 umożliwia szyfrowanie i deszyfrowanie wybranego lub wszystkich plików znajdujących się w danym folderze, przy użyciu zdefiniowanego przez siebie klucza szyfrującego. Obsługa programu jest bardzo prosta - w szczególności to co najważniejsze, czyli późniejsze deszyfrowanie plików. Po uruchomieniu zaszyfrowanego pliku (.tab, .xor, .wyb - w zależności od wybranego algorytmu), pojawia się prośba o podanie hasła i po jego poprawnym wprowadzaniu plik zostaje zdeszyfrowany.

Dodane 05.11.2011 | Pobrań: 34 Pobierz

Partition Logic 0.72

Partition Logic - bezpłatne narzędzie przeznaczone do partycjonowania i zarządzania dyskami twardymi. potrafi tworzyć, usuwać, formatować, defragmentować, zmieniać rozmiar, przenosić i zmieniać parametry partycji, a nawet kopiować zawartość partycji z jednego dysku na drugi.

Dodane 09.09.2013 | Pobrań: 13 Pobierz