Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12171]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7480]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6001]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5319]

AdwCleaner 3.304 PL

Wersja: 3.304
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 1,30 MB
Pobrań: 1019
Dodany: 10.08.2014
AdwCleaner
Opis: AdwCleaner 3.304 PL
AdwCleaner - świetne darmowe narzędzie, umożliwiające szybkie i skuteczne usunięcie niechcianego oprogramowania (PUP). Program super radzi sobie z komponentami adware, wyświetlającymi niechciane reklamy, szkodnikami, które zmieniają ustawienia przeglądarek internetowych, a także instalowanymi przypadkowo zbędnymi paskami narzędziowymi (toolbarami).

Narzędzie to jest programem szybkim i bardzo prostym w użyciu. Pozwala on skutecznie eliminować problemy związane ze szkodliwymi komponentami, które w większości przypadków instalowane są jako dodatki do przeglądarek internetowych.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: AdwCleaner 3.304 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

DiskBoss 4.6.18

DiskBoss - bezpłatna wersja programu do zarządzania, analizowania oraz monitorowania powierzchni dysków twardych i nośników CD/DVD. Za pomocą tej aplikacji sprawdzimy, które dane zajmują najwięcej miejsca, wyszukamy duplikaty plików oraz usuniemy zbędne komponenty. Program posiada zestaw przydatnych każdemu użytkownikowi funkcji, które łatwo dostępne są z poziomu przejrzystego interfejsu graficznego. Uwaga! Wersja bezpłatna DiskBoss pozwala m.in. na pracę z 500 tys. plików, obsługę nośników o maksymalnym rozmiarze 2 TB, definiowanie 3 komend użytkownika itp.

Dodane 31.05.2014 | Pobrań: 24 Pobierz

QJot 5.9.1

Kolejny darmowy edytor tekstów o podstawowych możliwościach. Podstawowym formatem plików Q-Jot'a jest RTF, program umożliwia jednak otwieranie i zapisywanie plików w formacie DOC, wykorzystywanych przez popularny Microsoft Word. Możliwości aplikacji ograniczają się do podstawowych funkcji - brak jest np. możliwości tworzenia tabel, choć są one wyświetlane w otwieranych plikach (nie zawsze jednak poprawnie). W odróżnieniu od programów AbiWord i Angel Writer, program nie posiada zbliżonego do Microsoft Word interfejsu, a sami autorzy zalecają go jako alternatywę dla systemowego WordPad'a - m.in. ze względu na możliwość nawet 100-krotnego cofania i ponawiania zmian w tekście.

Dodane 20.05.2011 | Pobrań: 177 Pobierz

PSPad 4.5.4 Build 2356 PL

PSPad to szeroko rozwinięty konfigurowalny edytor stworzony przez czeskiego programistę Jana Fialę. Aplikacje stworzono by uprosić prace twórcom zmuszonym do korzystania z wielu różnych środowisk programistycznych. Dzięki jednemu bezpłatnemu narzędziu możemy edytować kilka rodzajów plików, korzystając z podświetlania składni i dużych możliwości konfiguracyjnych. PSPad to świetna propozycja dla każdego programisty który ceni sobie duże możliwości konfiguracji jak i polski interfejs użytkownika. Brak opłat za używanie aplikacji jest dodatkowym argumentem przemawiającym za narzędziem czeskiego twórcy.

Dodane 21.07.2010 | Pobrań: 70 Pobierz

CodeTyphon 4.90

CodeTyphon jest to zbiór bezpłątnych narzędzi przeznaczonych do tworzenia aplikacji w języku pascal dla takich platform jak Windows, Linux, Mac OS, WinCE, Android czy iOS. W zestaw programu CodeTyphon wchodzą m.in. darmowe środowisko programistyczne IDE Lazarus, kompilator FreePascal oraz dodatkowe narzędzia, darmowe komponenty i biblioteki wraz z pełnymi źródłami i przykładowymi aplikacjami. CodeTyphon skupia właściwe wszystkie najpopularniejsze biblioteki i komponenty tworzone dla środowiska Lazarus umożliwiając tym samym szybsze i łatwiejsze tworzenie własnych programów.

Dodane 12.07.2014 | Pobrań: 17 Pobierz