Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11782]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6094]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5920]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5252]

AdwCleaner 3.207 PL

Wersja: 3.207
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 1,26 MB
Pobrań: 959
Dodany: 05.05.2014
AdwCleaner
Opis: AdwCleaner 3.207 PL
AdwCleaner - świetne darmowe narzędzie, umożliwiające szybkie i skuteczne usunięcie niechcianego oprogramowania (PUP). Program super radzi sobie z komponentami adware, wyświetlającymi niechciane reklamy, szkodnikami, które zmieniają ustawienia przeglądarek internetowych, a także instalowanymi przypadkowo zbędnymi paskami narzędziowymi (toolbarami).

Narzędzie to jest programem szybkim i bardzo prostym w użyciu. Pozwala on skutecznie eliminować problemy związane ze szkodliwymi komponentami, które w większości przypadków instalowane są jako dodatki do przeglądarek internetowych.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: AdwCleaner 3.207 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Your Uninstaller! 7.5.2012.12 PL

Your Uninstaller! świetne narzędzie do odinstalowywania zbędnego lub nieużywanego oprogramowania w systemach Windows. Aplikacja świetnie sprawdza się jako alternatywa dla systemowego apletu do usuwania oprogramowania. Pozwala on na przeprowadzanie standardowych operacji odinstalowania, a co istotne także kasowanie pozostałości po niej, skuteczne usuwanie programów z systemu, gdy praca domyślnego deinstalatora zakończyła się niepowodzeniem oraz usuwanie wszelakiego rodzaju śladów po oprogramowaniu, które już zostało usunięte.

Dodane 23.12.2012 | Pobrań: 48 Pobierz

EditBone 9.1.3

EditBone - mały, ale bardzo funkcjonalny program stworzony z myślą o programistach. Oferuje wsparcie dla ponad 50 języków programowania, przeszło 20 motywów graficznych, a także przydatne funkcje porównywania i przeszukiwania plików tekstowych. EditBone umożliwia kompilacje z wieloma plikami w jednym oknie (mechanizm kart), kolorowanie składni większości najpopularniejszych języków programowania, zaawansowane wyszukiwanie oraz porównywanie zawartości dokumentów, a także tworzenie makr, umożliwiających automatyzację często powtarzanych czynności.

Dodane 24.04.2014 | Pobrań: 22 Pobierz

PuTTY 0.60

PuTTY to darmowa a zarazem bardzo lubiana aplikacja która jest implementacją klienta usług Telnet, SSH i Rlogin, działający pod systemami operacyjnymi Microsoft Windows oraz Unix/Linux. Aplikacja to klient w całości konfigurowalny w sferze protokołów jak i interfejsu użytkownika: pod uwagę bierze różne spotykane właściwości terminali, umożliwia na zmianę używanej kolorystyki, pełną modyfikację okienka, obsługuje tunele, zapisuje ustawienia sesji. Narzędzie świetnie współgra z Linuksem. Implementuje on szyfrowanie AES, 3DES, Blowfish oraz DES.

Dodane 23.07.2010 | Pobrań: 68 Pobierz

dobryskaner PL

Bezpłatny skaner antywirusowy vortalu dobreprogramy - dobryskaner - to niewielki program pozwalający na szybkie i kompleksowe sprawdzenie zasobów komputera oraz usunięcie ewentualnych infekcji. Aplikacja oferuje takie funkcje jak skanowanie wszystkich popularnych formatów archiwów, w tym również formatów pocztowych, skanowanie plików osadzonych, wygodny system raportowania i automatycznej aktualizacji bazy definicji szkodników. Wykorzystuje najnowsze techniki heurystyczne, w tym także Heur.RoundKick. Oferuje nie tylko możliwość wykrywania ale także pełnego leczenia systemu w momencie stwierdzenia infekcji (potrafi wyrzucić z pamięci zainfekowane procesy oraz usunąć referencje do nich zarówno z rejestru jak i z plików systemowych). Program bazuje na sprawdzonej technologii ArcaVir.

Dodane 30.05.2010 | Pobrań: 99 Pobierz