Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12165]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7475]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5999]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5318]

AdwCleaner 3.304 PL

Wersja: 3.304
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 1,30 MB
Pobrań: 1019
Dodany: 10.08.2014
AdwCleaner
Opis: AdwCleaner 3.304 PL
AdwCleaner - świetne darmowe narzędzie, umożliwiające szybkie i skuteczne usunięcie niechcianego oprogramowania (PUP). Program super radzi sobie z komponentami adware, wyświetlającymi niechciane reklamy, szkodnikami, które zmieniają ustawienia przeglądarek internetowych, a także instalowanymi przypadkowo zbędnymi paskami narzędziowymi (toolbarami).

Narzędzie to jest programem szybkim i bardzo prostym w użyciu. Pozwala on skutecznie eliminować problemy związane ze szkodliwymi komponentami, które w większości przypadków instalowane są jako dodatki do przeglądarek internetowych.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: AdwCleaner 3.304 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Hybrid 2014.07.17.1

Hybrid bezpłatne i wieloplatformowe narzędzie do konwersji plików wideo w wielu najpopularniejszych formatach, w tym także oferującym wysoką jakość formacie X264. Aplikacja posiada ogrom dostępnych opcji i pomimo, że jest bardzo prosty w obsłudze to kierowany jest raczej do bardziej zaawansowanych użytkowników. Dzięki niemu przekonwertujemy materiał wideo na inny format, co również opcjonalnie obniżymy jego wartość bitrate, dostosujemy jakość i rozmiar pliku do zdefiniowanych parametrów, przytniemy i przeskalujemy rozmiar obrazu, nałożymy i dopasujemy napisy czy zastosujemy filtry oraz podzielimy na rozdziały.

Dodane 18.07.2014 | Pobrań: 9 Pobierz

The Games Factory 2

The Games Factory to młodszy brat znanej i lubianej aplikacji Klik and Play. Program daje możliwość projektowania gier bez przymusu programowania. Głównym założeniem producentów progru było stworzenie środowisko przeznaczone do projektowania prostych gier 2D. Ale TGF można wzbogacać o ciąg pluginów poszerzających możliwości programu do tego stopnia, że możliwe staje się również projektowanie bardziej skomplikowanych gier, także 3D. Za pomocą TGF można również tworzyć zwykłe aplikacje.

Dodane 21.07.2010 | Pobrań: 120 Pobierz

Macrium Reflect Free 5.2.6551

Macrium Reflect Free to świetne narzędzie przeznaczone do archiwizacji danych. Program pozwala tworzyć kopie zapasowe całych dysków twardych lub wybranych partycji i zapisywać je we wskazanej lokalizacji - dysku twardym, sieci lokalnej lub nośniku CD/DVD. Praca z nim odbywa się za pośrednictwem kreatora, który prowadzi użytkownika przez cały proces archiwizacji. Dzięki wykorzystaniu technologii Microsoft Volume Shadow copy Service (VSS), Macrium Reflect potrafi wykonywać backupy działającego systemu, a funkcja Rescue CD umożliwia jego przywrócenie na wskazanej partycji podczas np. nagłej awarii.

Dodane 30.05.2014 | Pobrań: 25 Pobierz

Quest3D 4.3.2

Quest3D jest bardzo dobrze rozwiniętym środowiskiem stworzonym do kreowania aplikacji 3D w czasie rzeczywistym takich jak wizualizacje architektoniczne, wirtualne spacery, aplikacje szkoleniowe, gry oraz wiele innych. Projektowanie gier oraz szeroko pojętych multimediów 3D odbywa się za pomocą Quest3D znacznie krócej niż programowanie gry w sposób tradycyjny. Ponadto aplikacja została zaopatrzona w gotowy silnik wyświetlający sceny 3D w czasie rzeczywistym. Użytkownik ma do dyspozycji tworzącego grę czy aplikację multimedialną w Quest3D istnieją przygotowane, proste do użycia moduły często używane w typowych grach np. moduł animacji szkieletowej postaci, systemu fizycznego sceny 3D, obsługi sieci, bazy danych.

Dodane 22.07.2010 | Pobrań: 61 Pobierz