Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11836]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6261]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5941]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5262]

AdwCleaner 3.304 PL

Wersja: 3.304
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 1,30 MB
Pobrań: 978
Dodany: 10.08.2014
AdwCleaner
Opis: AdwCleaner 3.304 PL
AdwCleaner - świetne darmowe narzędzie, umożliwiające szybkie i skuteczne usunięcie niechcianego oprogramowania (PUP). Program super radzi sobie z komponentami adware, wyświetlającymi niechciane reklamy, szkodnikami, które zmieniają ustawienia przeglądarek internetowych, a także instalowanymi przypadkowo zbędnymi paskami narzędziowymi (toolbarami).

Narzędzie to jest programem szybkim i bardzo prostym w użyciu. Pozwala on skutecznie eliminować problemy związane ze szkodliwymi komponentami, które w większości przypadków instalowane są jako dodatki do przeglądarek internetowych.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: AdwCleaner 3.304 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Symantec Endpoint Protection 12.1.4

Kompatybilny program stworzony przez firmę Symantec skierowany do przedsiębiorstw. Symantec Endpoint Protection scala w sobie funkcjonalność aplikacji antywirusowej, zapory sieciowej z narzędziami służącymi do kontroli aplikacji oraz urządzeń. Warto wspomną iż aplikacja instalowana na stacjach roboczych w postaci jednego zintegrowanego agenta, a wszystkie instalacje mogą być administrowane za pomocą pojedynczej konsoli zarządzania. Jak obiecuje wytwórca, rozwiązanie to nie obciąża w sposób odczuwalny systemu - w normalnym trybie pracy zajmuje około 24 MB pamięci.

Dodane 31.10.2013 | Pobrań: 100 Pobierz

LogMeIn Hamachi 2.0.3.115 PL

Nowa odsłona darmowego programu który umożliwia skonfigurowanie połączeń Virtual Private Network tworząc wirtualne sieci LAN. Połączenie nawiązane pomiędzy dwoma komputerami zachodzi wtedy gdy oba znajdują się w tzw. NAT-em. Wszystko umożliwia na bezpośrednie udostępnianie plików, pracę aplikacji sieciowych, gier, a nawet udostępnianie drukarek - resumując korzystanie z wszelkich możliwości jakie daje praca w sieci lokalnej. Hamachi sprawia, że adres prywatny adres IP działa jak publiczny. Aplikacja jest bardzo łatwa w obsłudze, a do jego konfiguracji wystarczy kilka kliknięć myszą.

Dodane 11.07.2011 | Pobrań: 33 Pobierz

Deluge 1.3.1 PL

Deluge jest wieloplatformowym klientem sieci Torrent, dostępnym dla platform Linux, Mac OS X i Windows. Z najważniejszych oferowanych przez aplikację funkcjonalności należy wymienić możliwość konfigurowania zajętości pasma, lokalnego konfigurowania partnerów, wsparcie dla serwerów pośredniczych proxy, rozszerzeń FAST, UPnP i NAT-PMP. Program posiada obsługę tzw. torrentów beztrackerowych przy użyciu protokołu DHT oraz pozwala na szyfrowanie transmisji. Początkowo występował on pod nazwą gTorrent i był przeznaczony dla GNOME, z upływem czasu zmienił nazwę na Deluge, z kolei autorzy stawiając sobie za cel stworzenie lekkiego klienta Torrent.

Dodane 20.05.2011 | Pobrań: 64 Pobierz

Your Uninstaller! 7.5.2012.12 PL

Your Uninstaller! świetne narzędzie do odinstalowywania zbędnego lub nieużywanego oprogramowania w systemach Windows. Aplikacja świetnie sprawdza się jako alternatywa dla systemowego apletu do usuwania oprogramowania. Pozwala on na przeprowadzanie standardowych operacji odinstalowania, a co istotne także kasowanie pozostałości po niej, skuteczne usuwanie programów z systemu, gdy praca domyślnego deinstalatora zakończyła się niepowodzeniem oraz usuwanie wszelakiego rodzaju śladów po oprogramowaniu, które już zostało usunięte.

Dodane 23.12.2012 | Pobrań: 49 Pobierz