Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11584]
 2. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5809]
 3. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [5357]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5206]

Anti-Trojan Elite 4.8.9 PL

Wersja: 4.8.9
Kategoria: Bezpieczeństwo
Licencja: testowa (shareware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 5,95 MB
Pobrań: 142
Dodany: 02.11.2009
Anti-Trojan Elite
Opis: Anti-Trojan Elite 4.8.9 PL
Anti-Trojan Elite (ATE) to aplikacja przeznaczona do wykrywania i usuwania komponentów malware, robaków, koni trojańskich czy keylogerów z pamięci i dysku komputera. Program posiada również kilka przydatnych narzędzi w tym Network Manager, Process Manager, moduł naprawiający rejestr i przeglądarkę Internet Explorer. Innym z ciekawszych narzędzi oferowanych przez ATE jest moduł malware firewall, który odpowiada za ochronę komputera przed szkodliwym oprogramowaniem w czasie rzeczywistym. Oprócz tego Anti-Trojan Elite tworzy kopie zapasowe usuwanych zasobów, automatycznie pobiera nowe definicje szkodników, skanuje skompresowane archiwa (RAR, ZIP, CAB) posiada opcje pozwalające na odblokowanie rejestru systemowego, autostartu napędu CD/DVD i optymalizujące szybkość działania niektórych elementów Windows.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Anti-Trojan Elite 4.8.9 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Ulead PhotoImpact X3

Interesujący, rozbudowany i stosunkowo niedrogi pakiet programów do tworzenia i edycji grafiki kierowany przede wszystkim do użytkowników domowych. Główna aplikacja pakietu, PhotoImpact X3 to uniwersalny program graficzny przeznaczony do tworzenia i edycji grafiki rastrowej, umożliwiający obróbkę zdjęć, opracowywanie wyglądu stron internetowych, a także pozwalający na tworzenie grafiki na potrzeby m.in. menu i okładek płyt DVD, które mogą być następnie eksportowane do programów Ulead DVD MovieFactory i VideoStudio. Program zawiera także gotowe szablony umożliwiające przygotowywanie kalendarzy czy pocztówek ze zdjęciami. Oprócz PhotoImpact X3, w skład pełnej wersji pakietu wchodzą także programy Painter Essentials 3 - do cyfrowego malowania (w szczególności przy pomocy tabletu) oraz MediaOne Plus - program do zarządzania zasobami multimedialnymi i generowania wideo pokazów slajdów.

Dodane 12.04.2010 | Pobrań: 62 Pobierz

Enhanced Mitigation Experience Toolkit 4.0.4913.26122

Enhanced Mitigation Experience Toolkit - profesjonalne narzędzi, które ma za zadanie zapobieganie wykorzystania luk w zabezpieczeniach oprogramowania. Posiada ono cały szereg złożonych rozwiązań, potrafiących tworzyć specjalne osłony i utrudniać działanie osobom próbującym wykorzystać luki oprogramowania. Program daje użytkownikowi możliwość zarządzania ustawieniami zabezpieczeń całego systemu Windows oraz zainstalowanego w nim oprogramowania. Z jego poziomu zmienimy konfiguracje mechanizmów DEP, SEHOP, ASLR oraz certyfikatów SSL, a także stworzymy własne profile, które pozwolą nam w przyszłości szybko i wygodnie zmieniać poszczególne ustawienia. EMET wyposażony został ponadto w funkcje konfiguracji zabezpieczeń dla każdego z procesów i aplikacji. Jeśli którakolwiek z aplikacji wykona niedozwolone operacje narzędzie poinformuje nas o tym fakcie lub całkowicie zamknie odpowiedni proces.

Dodane 27.03.2014 | Pobrań: 3 Pobierz

RKill 2.6.5

RKill - darmowa aplikacja do ochrony komputera, użyteczne w przypadkach kiedy komputer został już zainfekowany przez malware. Aplikacja ta umożliwia dezaktywować w systemie szkodliwe procesy i komponenty, które blokują możliwość uruchomienia innych programów - w tym oprogramowania antywirusowego. RKill jest narzędziem w pełni bezpiecznym i nie należy się obawiać, że wyrządzi ono w systemie jakiekolwiek szkody.

Dodane 14.01.2014 | Pobrań: 16 Pobierz

AppRemover 3.0

AppRemover to narzędzie służące do całkowitego usuwania z systemu Windows różnego rodzaju oprogramowania zabezpieczającego - antywirusów, zapór ogniowych (firewalli) i antyspyware. Aplikacja nie wymaga instalacji, automatycznie wykrywa zainstalowane na komputerze programy zabezpieczające oraz oferuje 2 tryby ich usuwania. Pierwszy z nich umożliwia przeprowadzenie od początku procesu deinstalacji, drugi natomiast usuwa wszelakie pozostałości (m.in. zbędne pliki, wpisy w rejestrze) w systemie po usuniętym już za pośrednictwem standardowego kreatora instalacji oprogramowaniu.

Dodane 15.11.2012 | Pobrań: 129 Pobierz