Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12183]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7509]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6010]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5330]

Anti-Trojan Elite 4.8.9 PL

Wersja: 4.8.9
Kategoria: Bezpieczeństwo
Licencja: testowa (shareware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 5,95 MB
Pobrań: 150
Dodany: 02.11.2009
Anti-Trojan Elite
Opis: Anti-Trojan Elite 4.8.9 PL
Anti-Trojan Elite (ATE) to aplikacja przeznaczona do wykrywania i usuwania komponentów malware, robaków, koni trojańskich czy keylogerów z pamięci i dysku komputera. Program posiada również kilka przydatnych narzędzi w tym Network Manager, Process Manager, moduł naprawiający rejestr i przeglądarkę Internet Explorer. Innym z ciekawszych narzędzi oferowanych przez ATE jest moduł malware firewall, który odpowiada za ochronę komputera przed szkodliwym oprogramowaniem w czasie rzeczywistym. Oprócz tego Anti-Trojan Elite tworzy kopie zapasowe usuwanych zasobów, automatycznie pobiera nowe definicje szkodników, skanuje skompresowane archiwa (RAR, ZIP, CAB) posiada opcje pozwalające na odblokowanie rejestru systemowego, autostartu napędu CD/DVD i optymalizujące szybkość działania niektórych elementów Windows.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Anti-Trojan Elite 4.8.9 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Scarab Darkroom Lite 2.17

Scarab Darkroom - świetny, darmowy program przeznaczony dla fotografów, umożliwiający przeglądanie i modyfikowanie zdjęć RAW oraz konwertowanie ich do innych formatów graficznych (JPG, TIFF). Program charakteryzuje się szybkością wczytywania i przeglądania plików RAW, błyskawiczną konwersją grafiki z dokładnym odwzorowaniem najdrobniejszych szczegółów i kolorów, możliwością zmiany rozmiaru wyjściowego obrazu cyfrowego, a także dodatkowymi narzędziami wspomagającymi edytowanie plików graficznych na komputerze. Aplikacja ta potrafi obsługiwać ponad 100 różnych modeli aparatów cyfrowych należących do firm - Sony, Canon, Fujifilm, Nikon, Olympus, Samsung, Pentax i Panasonic.

Dodane 26.02.2014 | Pobrań: 28 Pobierz

Handy Backup 6.9.4.8130

Handy Backup to łatwy obsłudze program do automatycznego tworzenia kopii zapasowych ważnych danych. Program umożliwia tworzenie pełnych lub przyrostowych kopii zapasowych, zapisywanych nie tylko popularnych płytach CD-R(W) ale także w podanych przez użytkownika lokalizacjach sieciowych LAN lub na serwerach FTP. Kopie mogą być zabezpieczone hasłem zaszyfrowanym 128-bitowym kluczem. Odtworzenie danych jest bardzo proste - wystarczy jedno kliknięcie myszy. Handy Backup oprócz archiwizacji danych może także służyć do synchronizacji danych pomiędzy dwoma komputerami. Opcjonalnie, za pośrednictwem dodatkowych, płatnych wtyczek umożliwia tworzenie kopii zapasowych m.in. poczty z programu Microsoft Outlook i rejestru systemowego. Jedyną wadą programu jest brak obsługi zapisu na płytach DVD+/-R(W).

Dodane 15.05.2011 | Pobrań: 64 Pobierz

Secunia Personal Software Inspecto 2.0.0.3003

Secunia to bardzo znany program zajmujący się szukaniem informacji o zagrożeniach związanych z lukami w aplikacjach. Personal Software Inspector jest aplikacją wykorzystującą te doświadczenia oraz bazę informacji o zagrożeniach. Program ten skanuje komputer badając jakie zainstalowane są na nim aplikacje i sprawdza w swojej bazie czy wśród zainstalowanych przez użytkownika programów są te niosące zagrożenie. Zwykle chodzi tutaj o starsze wersje, w których wykryto luki. Po skanowaniu prezentowane jest zestawienie niebezpiecznych aplikacji oraz sugerowane działania.

Dodane 23.05.2011 | Pobrań: 46 Pobierz

Panda Antivirus Pro 2013 PL

Program Panda Antivirus Pro 2012 to bardzo łatwe i przyjemne zabezpieczenie komputera przed intruzami. Jedyne co trzeba by sen o złych wirusach, programach szpiegujących, rootkitach, hakerach, oszustach online oraz kradzieżach tożsamości znikł to zainstalować ową aplikację. Po zainstalowaniu programu spokojnie i bezstresowo będziesz mógł korzystać z czatów, udostępniać zdjęcia i filmy, robić do woli zakupy online i odwiedzać strony www a wszystko to pod stała ochroną. Użyta w aplikacji Kolektywna Inteligencja powoduje że program funkcjonuje wiele szybciej w zestawieniu z poprzednimi wersami produktu. Nowa wersja Panda Antivirus Pro 2010 zawiera znacznie rozbudowany system ochrony tożsamości, wzbogaconą technologię do skuteczniejszego zwalczania trojanów bankowych, skuteczniejszy filtr antyspamowy i filtr danych osobowych, oraz ulepszony mechanizm TruPrevent 2.0.

Dodane 25.08.2012 | Pobrań: 155 Pobierz