Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12171]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7480]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6001]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5319]

Anti-Trojan Elite 4.8.9 PL

Wersja: 4.8.9
Kategoria: Bezpieczeństwo
Licencja: testowa (shareware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 5,95 MB
Pobrań: 150
Dodany: 02.11.2009
Anti-Trojan Elite
Opis: Anti-Trojan Elite 4.8.9 PL
Anti-Trojan Elite (ATE) to aplikacja przeznaczona do wykrywania i usuwania komponentów malware, robaków, koni trojańskich czy keylogerów z pamięci i dysku komputera. Program posiada również kilka przydatnych narzędzi w tym Network Manager, Process Manager, moduł naprawiający rejestr i przeglądarkę Internet Explorer. Innym z ciekawszych narzędzi oferowanych przez ATE jest moduł malware firewall, który odpowiada za ochronę komputera przed szkodliwym oprogramowaniem w czasie rzeczywistym. Oprócz tego Anti-Trojan Elite tworzy kopie zapasowe usuwanych zasobów, automatycznie pobiera nowe definicje szkodników, skanuje skompresowane archiwa (RAR, ZIP, CAB) posiada opcje pozwalające na odblokowanie rejestru systemowego, autostartu napędu CD/DVD i optymalizujące szybkość działania niektórych elementów Windows.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Anti-Trojan Elite 4.8.9 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

ThreatFire 4.7.0.53 PL

ThreatFire to bezpłatne narzędzie zabezpieczające, które w odróżnieniu od większości programów antywirusowych chroni komputer również przed nieznanymi jeszcze zagrożeniami – wirusami, spyware, adware, koniami trojańskimi, keyloggerami itp. Program posiada zaawansowaną technologię ActiveDefense, która w połączeniu z mechanizmem behawioralnej analizy skutecznie eliminuje wszelakie podejrzane zachowania, często niewykrywane przez popularne oprogramowanie antywirusowe, a których skutkiem działania może być m.in. wykradanie poufnych informacji. ThreatFire posiada mechanizm automatycznych aktualizacji i umożliwia skanowanie zawartości komputera w dwóch trybach, uwzględniających podczas swojej pracy tylko kluczowe obszary systemu (Intelli-Scan) lub całą zawartość komputera (Pełne skanowanie). Zaletą programu jest małe zapotrzebowanie na zasoby systemowe.

Dodane 16.05.2011 | Pobrań: 99 Pobierz

East-Tec Eraser 2013 10.2.5.100

East-Tec Eraser świetny program do ochrony prywatności, umożliwiające zabezpieczanie poufnych danych użytkownika zarówno w trybie online, jak również offline. Dzięki niemu skutecznie oczyścimy również komputer z wszelakiego rodzaju danych o naszej aktywności. Głównym modułem programu jest mogące pracować w 2 trybach (podstawowym i zaawansowanym) narzędzie do ochrony danych osobowych użytkownika. Obejmuje ono szereg działań, mających na celu zabezpieczenie przed nieautoryzowanym dostępem wszelakiego rodzaju poufne informacje gromadzone przez system i zainstalowane w nim programy podczas codziennej pracy. Korzystając z east-tec Eraser skutecznie oczyścimy system Windows z prywatnych plików, usuniemy pliki tymczasowe tworzone przez przeglądarki WWW, różnego rodzaju aplikacje, klientów P2P, klientów poczty e-mail, czytników RSS i inne aplikacje, zwiększając tym samym ogólną wydajność komputera.

Dodane 13.10.2013 | Pobrań: 10 Pobierz

DefenseWall HIPS 3.19

DefenseWall HIPS - bardzo prosty, ale zarazem bardzo skuteczny program do ochrony komputera przed wszelkimi zagrożeniami z sieci. Aokujacja umożliwia proaktywną ochronę komputera. Oprogramowanie doskonale radzi sobie z monitorowaniem aktywnych procesów i aplikacji, dzieląc je na dwie odrębne grupy – zaufane i niezaufane. Pliki zaufane są całkowicie bezpieczne i można je bez problemów instalować bądź uruchamiać w systemie operacyjnym. Natomiast na podejrzane pliki będą nakładane liczne ograniczenia, które zapewnią dodatkową ochronę. W momencie wykrycia jakiegokolwiek szkodnika, program automatycznie go zlikwiduje.

Dodane 28.09.2012 | Pobrań: 22 Pobierz

Transmute 2.50 PL

Bezpłatna odmiana przydatnego narzędzia do konwertowania zakładek pomiędzy najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi - Chrome, Firefox, Internet Explorer, Opera, Safari, Flock, Konqueror i Chromium. Transmute jest programem niezwykle prostym w użyciu, którego obsługa ogranicza się jedynie do wskazania przeglądarek, pomiędzy którymi przekonwertowane zostaną zakładki (automatycznie wskazywana jest lokalizacja, gdzie są one przechowywane). Po zakończeniu pracy narzędzia zbiór zakładek dostępny jest w obu wskazanych podczas konwertowania przeglądarkach internetowych. Wersja darmowa Transmute posiada znaczące ograniczenia funkcjonalności w stosunku do edycji płatnych (Plus, Pro), które posiadają dodatkowo opcje synchronizacji i zarządzania zakładkami.

Dodane 04.11.2011 | Pobrań: 66 Pobierz