Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11560]
 2. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5796]
 3. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [5291]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5196]

Anti-Trojan Elite 4.8.9 PL

Wersja: 4.8.9
Kategoria: Bezpieczeństwo
Licencja: testowa (shareware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 5,95 MB
Pobrań: 142
Dodany: 02.11.2009
Anti-Trojan Elite
Opis: Anti-Trojan Elite 4.8.9 PL
Anti-Trojan Elite (ATE) to aplikacja przeznaczona do wykrywania i usuwania komponentów malware, robaków, koni trojańskich czy keylogerów z pamięci i dysku komputera. Program posiada również kilka przydatnych narzędzi w tym Network Manager, Process Manager, moduł naprawiający rejestr i przeglądarkę Internet Explorer. Innym z ciekawszych narzędzi oferowanych przez ATE jest moduł malware firewall, który odpowiada za ochronę komputera przed szkodliwym oprogramowaniem w czasie rzeczywistym. Oprócz tego Anti-Trojan Elite tworzy kopie zapasowe usuwanych zasobów, automatycznie pobiera nowe definicje szkodników, skanuje skompresowane archiwa (RAR, ZIP, CAB) posiada opcje pozwalające na odblokowanie rejestru systemowego, autostartu napędu CD/DVD i optymalizujące szybkość działania niektórych elementów Windows.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Anti-Trojan Elite 4.8.9 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Beniamin 5.0.0.3 PL

Beniamin to bezpłatna aplikacja, która służy zapewnieniu bezpiecznego dostępu do zasobów globalnej sieci Internet. Blokuje dostęp do stron, zgodnie z ustawieniami ustalonymi przez osobę nadzorującą komputer oraz ogranicza dostęp do wybranych funkcjonalności (np. komunikatory, listy dyskusyjne, ściąganie plików z sieci na komputer). Aplikacja na bieżąco monitoruje strony internetowe, odwiedzane przez użytkownika i pozwala wyłapywać materiały o treści erotycznej lub pornograficznej. Program jest bezpłatny dla szkół i innych jednostek organizacyjnych systemu oświaty oraz do niekomercyjnego użytku domowego, w pozostałych przypadkach należy zamówić licencję.

Dodane 24.01.2014 | Pobrań: 249 Pobierz

Serwis 3 2011 PL

Prosty program wspomagający pracę różnego rodzaju punktów serwisowych (np. komputerowych, kas fiskalnych, RTV/AGD itp.). Serwis 3 umożliwia rejestrowanie przyjęć, napraw i wydań urządzenia, prowadzenie kartotek klientów, urządzeń (również ich grup), magazynu i pracowników, a także kontrolowanie przeglądów okresowych urządzeń. Program pozwala ponadto na generowanie różnego rodzaju zestawień, raportów, dokumentów sprzedaży, a także ich późniejszy wydruk. Przydatną opcją jest możliwość utworzenia z poziomu programu wiadomości e-mail do klienta z oznaczeniem numeru zlecenia w tytule. Program korzysta z bezpłatnej bazy danych Firebird, a także umożliwia pracę w sieci. Do najnowszej wersji programu wprowadzono panel online z możliwością oglądania przebiegu naprawy przez klientów serwisu, obsługę czytnika kodów kreskowych, nowy edytor raportów, możliwość eksportu wydruków do formatów: PDF, EXCEL, WORD, HTML, JPG, OpenOffice. oraz wiele innych ulepszeń i poprawek.

Dodane 16.05.2011 | Pobrań: 86 Pobierz

Kingo Android Root 1.1.8.1835

Kingo Android Root to doskonałe narzędzie do rootowania smartfonów i tabletów z systemem Android. Wystarczy, że aktywujemy na smartfonie tryb debugowania USB, podłączymy go do komputera za pośrednictwem kabla USB, a Kingo Android Root samoczynnie zainstaluje wszystkie niezbędne sterowniki i zaproponuje zrootowanie urządzenia.

Dodane 20.02.2014 | Pobrań: 20 Pobierz

Stinger 12.1.0.777

Bezpłatny skaner antywirusowy przez laboratorium AVERT (Anti-virus and Vulnerability Emergency Response Team) firmy McAfee - znanej m.in. z popularnego w Stanach Zjednoczonych programu VirusScan. Umożliwia wykrywanie około 200, najbardziej popularnych wirusów. Co ważne program pozwala nie tylko na wykrywanie ale także na naprawianie zarażonych plików lub ich ew. kasowanie. Podobnie jak w klasycznych programach antywirusowych, Stinger potrafi skanować również pliki skompresowane. Raport z procesu skanowania można zapisać do pliku.

Dodane 05.02.2014 | Pobrań: 71 Pobierz