Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12220]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7721]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6039]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5353]

Anti-Trojan Elite 4.8.9 PL

Wersja: 4.8.9
Kategoria: Bezpieczeństwo
Licencja: testowa (shareware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 5,95 MB
Pobrań: 150
Dodany: 02.11.2009
Anti-Trojan Elite
Opis: Anti-Trojan Elite 4.8.9 PL
Anti-Trojan Elite (ATE) to aplikacja przeznaczona do wykrywania i usuwania komponentów malware, robaków, koni trojańskich czy keylogerów z pamięci i dysku komputera. Program posiada również kilka przydatnych narzędzi w tym Network Manager, Process Manager, moduł naprawiający rejestr i przeglądarkę Internet Explorer. Innym z ciekawszych narzędzi oferowanych przez ATE jest moduł malware firewall, który odpowiada za ochronę komputera przed szkodliwym oprogramowaniem w czasie rzeczywistym. Oprócz tego Anti-Trojan Elite tworzy kopie zapasowe usuwanych zasobów, automatycznie pobiera nowe definicje szkodników, skanuje skompresowane archiwa (RAR, ZIP, CAB) posiada opcje pozwalające na odblokowanie rejestru systemowego, autostartu napędu CD/DVD i optymalizujące szybkość działania niektórych elementów Windows.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Anti-Trojan Elite 4.8.9 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

BitDefender 2011 Build 14.0.29.3 PL

Program Antywirusowy BitDefender to połączenie prostoty z skutecznością nie wymagającą dużych wymagań. Aplikacja przeznaczona do użytku domowego posiada tylko moduł automatycznej aktualizacji bazy wirusów oraz funkcję skanowania wybranych folderów, plików na dysku twojego komputera. Program w swych możliwościach kryję opcję przechowywania zainfekowanych plików w "izolatce" kwarantannie. Zarażony plik można wysłać do laboratorium BitDefender by poznać dokładniejszą analizę. Najnowsza odsłona programu składa się z: Antivirus - aplikacja antywirusowa, Firewall - ściana ognia, jej zadaniem jest sprawdzanie bezpieczeństwa przegadanej witryny, zabezpiecza przed włamaniem hakerów oraz filtruje informacje wysyłane przez usera, Antispam - ma za zadanie chronić przed spamem czyli e-mailami których nie chcemy otrzymywać (reklamy itp), Antispyware - monitoruje system pod kątem zagrożeń ze strony oprogramowania szpiegującego oraz Parental Control - moduł umożliwiający blokowania dostępu do wybranych stron.

Dodane 02.07.2011 | Pobrań: 112 Pobierz

Clam Sentinel 1.22 PL

Clam Sentinel to mała aplikacja monitorująca i weryfikująca zmiany, które zachodzą w systemie. Aplikacja korzysta z oprogramowania antywirusowego - ClamWin Antivirus. Clam Sentinel jest programem działającym w zasobniku systemowym i nie zużywa zbyt wielu zasobów komputera. Służy do wykrywania zmian w plikach systemowych oraz przeprowadzania skanowania zmodyfikowanych danych za pomocą oprogramowania ClamWin Antivirus.

Dodane 20.07.2014 | Pobrań: 5 Pobierz

FortKnox Personal Firewall 10.0.905.0 PL

FortKnox Personal Firewall to super zapora dla użytkowników domowych. Aplikacja dostarcza skuteczną ochronę komputera przed atakami hakerów, wirusami, trojanami czy komponentami spyware, szpiegującymi i wykradającymi poufne dane podczas pracy z komputerem. Program umożliwia nam monitorować wszelaki ruch przychodzący i wychodzący z komputera, a także blokować wybrane pozycje. Dzięki niemu uniemożliwimy niepowołanym osobom dostęp za pośrednictwem Internetu do zgromadzonych na dysku twardym danych, a także zabezpieczymy się przed wykradaniem przez szkodniki poufnych dokumentów, zdjęć itp. FortKnox Personal Firewall posiada wbudowany mechanizm zapobiegania włamaniom i technologię SPI, zapewniającą rozszerzoną ochronę użytkownika.

Dodane 10.04.2014 | Pobrań: 7 Pobierz

LightWave 3D 11.50

LightWave 3D to zestaw profesjonalnych narzędzi do modelowania, renderingu i animacji trójwymiarowych scen, których olbrzymie możliwości zostały niejednokrotnie wykorzystane przez twórców wielu popularnych produkcji kinowych (Titanic, Sin City, Fantastyczna Czwórka, Harry Potter, Spider-Man, Matrix), gier komputerowych (Quake IV, Doom III, Diablo) i reklam. W jego skład wchodzą 2 programy - Modeler i Layout, które umożliwiają odpowiednio tworzenie obiektów, a także ich animowanie i renderowanie. LightWave 3D posiada własny język skryptowy (LScript), przy użyciu którego powstało już wiele, w tym także darmowych rozszerzeń. Jednym z najpopularniejszych jest alternatywny renderer o nazwie Kray. Niewątpliwą zaletą programu są olbrzymie możliwości konfiguracyjne skrótów klawiszowych, za sprawą których każdy może dostosować sposób obsługi aplikacji do swoich indywidualnych preferencji.

Dodane 10.05.2013 | Pobrań: 70 Pobierz