Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11951]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6583]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5968]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5292]

Anti-Trojan Elite 4.8.9 PL

Wersja: 4.8.9
Kategoria: Bezpieczeństwo
Licencja: testowa (shareware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 5,95 MB
Pobrań: 149
Dodany: 02.11.2009
Anti-Trojan Elite
Opis: Anti-Trojan Elite 4.8.9 PL
Anti-Trojan Elite (ATE) to aplikacja przeznaczona do wykrywania i usuwania komponentów malware, robaków, koni trojańskich czy keylogerów z pamięci i dysku komputera. Program posiada również kilka przydatnych narzędzi w tym Network Manager, Process Manager, moduł naprawiający rejestr i przeglądarkę Internet Explorer. Innym z ciekawszych narzędzi oferowanych przez ATE jest moduł malware firewall, który odpowiada za ochronę komputera przed szkodliwym oprogramowaniem w czasie rzeczywistym. Oprócz tego Anti-Trojan Elite tworzy kopie zapasowe usuwanych zasobów, automatycznie pobiera nowe definicje szkodników, skanuje skompresowane archiwa (RAR, ZIP, CAB) posiada opcje pozwalające na odblokowanie rejestru systemowego, autostartu napędu CD/DVD i optymalizujące szybkość działania niektórych elementów Windows.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Anti-Trojan Elite 4.8.9 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Comodo Internet Security 5.4.58750.1355 PL

Comodo Internet Security to darmowy pakiet zabezpieczeń przed zagrożeniami z internetu. Comodo jest cenionej przez wielu fachowców i internautów na całym świecie. Firewall oferowany przez pakiet Comodo Internet Security zapewnia ochronę komputera dzięki funkcji monitorowania uruchamianych aplikacji (baza programu posiada ponad 10 000 rozpoznawanych programów), sieci (protokoły, pakiety) oraz opcji zaawansowanej analizy działania programów. Program antywirusowy Comodo AntiVirus poza funkcją ochrony w czasie rzeczywistym oferuje również ciekawy moduł odpowiedzialny za blokowanie dostępu do niektórych elementów znajdujących się w systemie w tym ważnych folderów startowych, lokalizacji systemowych czy kluczy w rejestrze. Dodatkowym walorem aplikacji jest niskie wykorzystywanie zasobów systemowych oraz możliwość definiowania bezpiecznych aplikacji.

Dodane 12.05.2011 | Pobrań: 596 Pobierz

Stinger 12.1.0.1047

Bezpłatny skaner antywirusowy przez laboratorium AVERT (Anti-virus and Vulnerability Emergency Response Team) firmy McAfee - znanej m.in. z popularnego w Stanach Zjednoczonych programu VirusScan. Umożliwia wykrywanie około 200, najbardziej popularnych wirusów. Co ważne program pozwala nie tylko na wykrywanie ale także na naprawianie zarażonych plików lub ich ew. kasowanie. Podobnie jak w klasycznych programach antywirusowych, Stinger potrafi skanować również pliki skompresowane. Raport z procesu skanowania można zapisać do pliku.

Dodane 19.08.2014 | Pobrań: 78 Pobierz

Hola 1.4.502

Hola! jest darmowym narzędziem do blokowania witryn internetowych, jak też do przyśpieszania różnej treści multimedialnej wyświetlanej na poszczególnych stronach internetowych. Program Hola! przyśpiesza i optymalizuje ładowanie stron internetowych oraz dzięki wbudowanej technologii buforowania - przyśpiesza wczytywanie materiałów audio i wideo na stronach internetowych. Po zainstalowaniu programu Hola! zwiększa bezpieczeństwo podczas korzystania z przeglądarek internetowych oraz optymalizuje połączenie internetowe. Użytkownicy stają się bardziej anonimowi w sieci i mogą przy użyciu dodatkowej akceleracji przyśpieszyć przeglądanie stron oraz pobieranie plików z różnych źródeł.

Dodane 21.08.2014 | Pobrań: 5 Pobierz

ArcaVir 2011 System Protection 11.04.3202 PL

ArcaVir to bardzo dobry program antywirusowy zapewniający wszechstronne bezpieczeństwo komputera. ArcaVir to pakiet zaawansowanych narzędzi do ochrony komputera przed wirusami, trojanami, robakami i innymi zagrożeniami występującymi w Internecie. Aplikacja pracuje w oparciu o nowoczesny silnik antywirusowy, który wyposażony jest w bazę danych o wszelkich wariantach szkodliwych obiektów (wirusach, koniach trojańskich, robakach internetowych, programach typu spyware, adware, riskware, obiektach typu rootkit itp.). ArcaVir posiada zaawansowane mechanizmy heurystyczne, które umożliwiają wykrywanie nowych, nieznanych jeszcze zagrożeń. Nowatorska technologia ArcaAntiStealth demaskuje programy próbujące zakamuflował się w systemie. ArcaVir chroni system uwzględniając wszystkie płaszczyzny będące potencjalnym źródłem zagrożenia, począwszy od dyskietek i płyt CD, poprzez pocztę, sieć i Internet. Najwyższy poziom zabezpieczenia, dzięki rozbudowanemu zestawowi narzędzi i mechanizmów ochronnych, idzie w parze z minimalnym obciążeniem systemu. Załączona do wersji box płyta CD, pozwala na uruchomienie komputera z zawartego na niej systemu Arcanix i przeskanowanie wszystkich dysków komputera, również partycji NTFS.

Dodane 12.05.2011 | Pobrań: 228 Pobierz