Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.9.6 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12321]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [8140]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6141]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5400]

Biznes Plan PL

Wersja:
Kategoria: Dla firmy
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Rozmiar:
Pobrań: 1099
Dodany: 15.11.2009
default
Opis: Biznes Plan PL
Program wspomagający tworzenie biznes planu
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Biznes Plan PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Fama Pro 7.4.46

Fama Pro - świetne narzędzie do wystawiania faktur z możliwością zarządzania magazynem oraz prowadzeniem kartotek towarów i kontrahentów. Aplikacja Fama Pro daje możliwość wystawianie faktur VAT, faktur seryjnych i zaliczkowych oraz faktury korygujące zakup, sprzedaż, paragony, zamówienia od dostawców i klientów. Każdy może samodzielnie modyfikować dokumenty, wpisując nowe stawki VAT, towary i usługi, a także podawać ceny netto lub brutto. Fama Pro zawiera też niezbędne narzędzia wspomagające drukowanie różnych gotowych dokumentów, faktur, etykiet towarowych, paragonów oraz formularzy przelewów.

Dodane 13.05.2013 | Pobrań: 41 Pobierz

CAD-KAS PDF Reader 2.6

CAD-KAS PDF Reader to bezpłatna aplikacja, która służy do przeglądania, modyfikacji oraz drukowania plików PDF. Oprócz podstawowych opcji pozwala na modyfikowanie plików pdf – możesz dodać, zmienić i usunąć tekst lub obrazy, a następnie wydrukować.

Dodane 23.09.2009 | Pobrań: 112 Pobierz

emSzmal 3.14.0708.2000 PL

Bardzo dobry program, wspomagający zarządzaniem i kontrolowaniem konta bankowego. Aplikacja emSzmal umożliwia przechowywanych niezbędnych informacji o wykonanych operacjach finansowych, a także pozwala na bieżące monitorowanie stanu wszystkich środków na rachunku bankowym. Przy użyciu aplikacji możemy też dodawać, modyfikować i usuwać wykonane operacje oraz pobierać i przeszukiwać wszystkie wyciągi bankowe. emSzmal pozwala definiować dowolną ilość rachunków z różnych banków, a także inne rachunki nie powiązane z żadnym konkretnym bankiem. Nie zabrakło w nim również funkcji do sprawdzania salda na rachunku, pobierania najnowszych informacji dotyczące banku i wszystkich jego klientów oraz możliwość archiwizacji różnych wyciągów i wyeksportowania wykonanych operacji bankowych do pliku HTML lub CSV/XML.

Dodane 09.07.2014 | Pobrań: 43 Pobierz

PDFMate Free PDF Converter 1.60 PL

PDFMate Free PDF Converter - bezpłatny konwerter dokumentów PDF do postaci plików ePub, TXT, JPG, HTML oraz SWF. Aplikacja umożliwia także zmianę ilości stron wyświetlanych na pojedynczym arkuszu w dokumencie PDF i zabezpieczanie hasłem dostępu do niego oraz takich operacji jak edycja, kopiowanie i drukowanie. Program jest prosty w obsłudze i posiada bardzo fajny interfejs graficzny, a także charakteryzuje się dużą szybkością działania.

Dodane 11.12.2012 | Pobrań: 90 Pobierz