Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.9.6 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12379]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [8294]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6237]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5440]

Biznes Plan PL

Wersja:
Kategoria: Dla firmy
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Rozmiar:
Pobrań: 1105
Dodany: 15.11.2009
default
Opis: Biznes Plan PL
Program wspomagający tworzenie biznes planu
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Biznes Plan PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

SynWrite 6.6.1302

SynWrite - bardzo ciekawy tekstu oraz kodu źródłowego. Alternatywa dla notatnika wbudowanego w systemie operacyjnym. Aplikacja ta przeznaczony jest dla użytkowników piszących różne teksty na komputerze, a także dla programistów i webmasterów tworzących lub modyfikujących kody źródłowe programów lub stron internetowych. SynWrite wspiera różne standardy kodowania oraz oferuje możliwość pisania tekstów i modyfikowania kodu w jednakowym czasie korzystając z aktywnych zakładek. W programie nie zabrakło także gotowych szablonów kodu źródłowego, a także dodatkowych narzędzi umożliwiających wyświetlanie struktury w formie drzewa czy wyszukiwanie dowolnych znaków, wyrazów oraz wyrażeń regularnych.

Dodane 05.08.2014 | Pobrań: 32 Pobierz

Gestor GT 1.34 PL

Gestor GT to program wspomagający firmę w zakresie obsługi klienta, w szczególności planowanie i realizację działań handlowych skierowanych do odpowiednio wyselekcjonowanych grup odbiorców. Aplikację cechują m.in. możliwość rozbudowanego wyszukiwania w bazie kontaktów, liczne zestawienia analityczne, automatyczne przyporządkowanie zdarzeń do poszczególnych klientów oraz łatwy dostęp do potrzebnych informacji. Gestor GT posiada ponadto wbudowany moduł poczty elektronicznej, kalendarz z funkcją przypominania i planowania zdarzeń oraz system notatek.

Dodane 17.12.2013 | Pobrań: 71 Pobierz

Menedżer Finansów 10.2 PL

Menedżer Finansów to bardzo dobry i prosty w obsłudze program do zarządzania finansami osobistymi o rozbudowanych możliwościach. Pozwala na prowadzenie budżetów wielu użytkowników, w tym m.in. planowanie dochodów i wydatków, drukowanie przelewów, pobieranie wyciągów z banków, notowań giełdowych i walutowych, ewidencjonowanie transakcji itp. Ponadto umożliwia szczegółową analizę domowego budżetu dzięki różnym zestawieniom (np. w obrębie wybranej kategorii płatności), generowanym statystykom itp. Program jest dostępny w trzech podstawowych edycjach: bezpłatnej, ale ograniczonej funkcjonalnie, Student oraz płatnych (za niewielką opłatą) Standard i Inwestor.

Dodane 03.03.2010 | Pobrań: 137 Pobierz

emSzmal 3.14.0708.2000 PL

Bardzo dobry program, wspomagający zarządzaniem i kontrolowaniem konta bankowego. Aplikacja emSzmal umożliwia przechowywanych niezbędnych informacji o wykonanych operacjach finansowych, a także pozwala na bieżące monitorowanie stanu wszystkich środków na rachunku bankowym. Przy użyciu aplikacji możemy też dodawać, modyfikować i usuwać wykonane operacje oraz pobierać i przeszukiwać wszystkie wyciągi bankowe. emSzmal pozwala definiować dowolną ilość rachunków z różnych banków, a także inne rachunki nie powiązane z żadnym konkretnym bankiem. Nie zabrakło w nim również funkcji do sprawdzania salda na rachunku, pobierania najnowszych informacji dotyczące banku i wszystkich jego klientów oraz możliwość archiwizacji różnych wyciągów i wyeksportowania wykonanych operacji bankowych do pliku HTML lub CSV/XML.

Dodane 09.07.2014 | Pobrań: 48 Pobierz