Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11989]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6726]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5971]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5298]

Biznes Plan PL

Wersja:
Kategoria: Dla firmy
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Rozmiar:
Pobrań: 1085
Dodany: 15.11.2009
default
Opis: Biznes Plan PL
Program wspomagający tworzenie biznes planu
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Biznes Plan PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

EditPad Lite 7.3.4

EditPad Lite to bezpłatna odmiana małego i bardzo szybkiego edytora tekstu, który umożliwia nam pracę na wielu plikach jednocześnie dzięki wykorzystaniu paneli znanych z przeglądarek internetowych. EditPad Lite oferuje wiele standardowych opcji wykorzystywanych podczas edycji plików poszerzonych o ciekawe funkcje. Jedną z nich jest możliwość zamiany tekstu w wszystkich otwartych plikach za pomocą jednego kliknięcia. Poza tym EditPad radzi sobie bardzo dobrze z otwieraniem dużych plików tekstowych zapisanych w formacie UNIX, Mac czy oczywiście DOS/Windows. Dużo użytkowników doceni na pewno w EditPad Lite możliwość wykonywania operacji cofnij i do przodu nawet po zapisaniu pliku.

Dodane 21.08.2014 | Pobrań: 122 Pobierz

MoneyFox 2013 3.0 PL

MoneyFox to użyteczna aplikacja do zarządzania domowym budżetem, udostępniona przez producenta bezpłatnie, specjalnie dla czytelników portalu dobreprogramy. Program pozwala na tworzenie dowolnej ilości profili, dzięki czemu swoimi przychodami i wydatkami zarządzać mogą wszyscy domownicy z osobna. Każdy z profili zabezpieczyć można hasłem. MoneyFox daje duże możliwości konfiguracji wielu rachunków bankowych, na których znajdować się mogą środki pieniężne w wielu walutach. Bez jakichkolwiek ograniczeń wszelakie transakcje organizować możemy w kategorie i podkategorie, przeglądać raporty oraz statystyki obejmujące różne przedziały czasowe, a także zapisywać je na dysku w postaci dokumentów PDF. Raz zdefiniowane wpływy lub wydatki łatwo można później ponownie wykorzystywać.

Dodane 10.09.2012 | Pobrań: 57 Pobierz

RAKSSQL Księga Podatkowa i Ryczałt 2013.1.6.948 PL

RAKSSQL Księga Podatkowa i Ryczałt to kolejny system firmy RAKSSQL umożliwiający prowadzenie księgowości i rozliczanie się z Urzędem Skarbowym w firmach prowadzących Księgę Przychodów i Rozchodów lub Ewidencję Przychodów objętych zryczałtowanym podatkiem dochodowym. Narzędzie to pozwala także na prowadzenie Rejestrów Sprzedaży i Zakupów VAT, obliczanie i drukowanie deklaracji PIT i VAT, a także dokonywanie innych niezbędnych operacji.

Dodane 27.02.2013 | Pobrań: 23 Pobierz

Soda 3D PDF Reader 6.3.08.1743

Soda 3D PDF Reader jest darmową przeglądarką dokumentów zapisanych w postaci plików PDF, która poza najpopularniejszymi funkcjami w tego typu aplikacjach umożliwia także przeglądanie dokumentów w widoku 3D, a także tworzenie je z plików w innych formatach. Narzędzie posiada wiele funkcji, które przydatne okazać się mogą przeciętnemu użytkownikowi, czytającemu na komputerze ulubione książki, czasopisma, komiksy (w formacie CBR i CBZ) i inne. W wersji bezpłatnej brakować może jedynie narzędzi do zakreślania czy zaznaczania wskazanego tekstu (dostępne są one w wersji płatnej Professional). Soda 3D PDF Reader dysponuje m.in. mechanizmem kart, pozwalającym wygodnie przeglądać w programie wiele dokumentów jednocześnie, a także kilka trybów (widoków) przeglądania.

Dodane 24.06.2014 | Pobrań: 3 Pobierz