Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12165]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7475]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5999]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5318]

Biznes Plan PL

Wersja:
Kategoria: Dla firmy
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Rozmiar:
Pobrań: 1089
Dodany: 15.11.2009
default
Opis: Biznes Plan PL
Program wspomagający tworzenie biznes planu
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Biznes Plan PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Faqt 1.93 PL

Faqt to program przeznaczony do wystawiania faktur VAT, rachunków, paragonów (dowodów sprzedaży) oraz dokumentów KP i KW, prowadzenia kartotek towarów i usług oraz kontrahentów na platformie Mac OS. Dokumenty mogą być wystawiane w wielu różnych numeracjach rocznych lub miesięcznych. Program tworzony jest w sprawdzonym, rozwijanym od 1985 roku i najpopularniejszym w środowisku Mac OS systemie bazodanowym FileMaker Pro Advanced. Dane przechowywane są lokalnie na komputerze w bezpiecznej bazie bez konieczności dostępu do Internetu. Faqt powstał głównie z myślą o użytkownikach komputerów z jabłuszkiem, ale dostępna jest również wersja na Windows. Bez dodatkowych kosztów możesz korzystać ze swojej bazy faktur i dokumentów na Maku i komputerze PC. Plik zawierający dane (baza) jest identyczny dla obu platform.

Dodane 13.03.2014 | Pobrań: 32 Pobierz

Ramzes Płace 14.51.03 PL

Ramzes Płace - fajny i ciekawy program przeznaczony do rachuby płac oraz zarządzania danymi kadrowymi pracowników. Ramzes Płace umożliwia: - prowadzenie ewidencji pracowników, - przygotowywanie i wydruk umów o pracę i świadectw pracy, - naliczanie wynagrodzeń według dowolnie zdefiniowanych składników płacowych, - sporządzanie list płac, - przeprowadzanie rozliczeń z urzędami skarbowymi i ZUS, - drukowanie zaświadczeń o zarobkach, kart wynagrodzeń, kart zasiłkowych, kartotek pracowników, deklaracji podatkowych i innych. Program pozwala na prowadzenie osobnych rozliczeń właścicieli, wspólników i współpracowników, obsługuje umowy zlecenia i o dzieło, pozwala na wystawianie rachunków z tytułu umów cywilnoprawnych, umożliwia rozliczanie pracy na akord.

Dodane 31.03.2014 | Pobrań: 51 Pobierz

Mavel Sizard 1.0 PL

Mavel Sizard to wyspecjalizowany program tworzący grafiki do wszelkich rodzajów służb wojskowych i cywilnych. Miesięczne grafiki służbowe tworzy w kilkanaście sekund przy sporych możliwościach konfiguracji i eksporcie do arkuszy kalkulacyjnych. Bilansy podsumowujące można eksportować do innych formatów. Reguły tworzenia grafików można bardzo intuicyjnie modyfikować. Program został wyposażony w optymalny algorytm, który trzyma się ściśle określonych zasad ustalonych przez użytkownika i notuje wszystko co robi, by można było przejrzeć przyczyny powstania takiego, a nie innego grafiku. Dzięki temu grafiki są tworzone tak, by nie było żadnych nieścisłości oraz by żadna pełniąca służbę osoba nie była pokrzywdzona z powodu nadmiaru służb.

Dodane 29.04.2010 | Pobrań: 66 Pobierz

Szuflada 1.1 PL

Program Szuflada jest program do otwierania szuflad drukarek oraz kas fiskalnych. Mamy możliwość wyboru protokołu oraz portu podłączenia. Wsparciem objęte są urządzenia korzystające z protokołów Thermal oraz POSNET. Aplikacja firmy NAOMISOFT, została udostępniona do bezpłatnego pobrania dla wszystkich komercyjnych i niekomercyjnych użytkowników. Jest także szansa na uruchomienia programu bez konieczności jego instalacji.

Dodane 14.08.2014 | Pobrań: 3 Pobierz