Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12216]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7699]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6035]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5349]

Biznes Plan PL

Wersja:
Kategoria: Dla firmy
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Rozmiar:
Pobrań: 1091
Dodany: 15.11.2009
default
Opis: Biznes Plan PL
Program wspomagający tworzenie biznes planu
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Biznes Plan PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Ewida Standard 3.10.0 PL

Ewida Standard jest świetnym programem przeznaczonym do ewidencjonowania oraz zarządzania sprzętem komputerowym i oprogramowaniem w firmie. Aplikacja ta daje możliwość prowadzenie bardzo szczegółowej ewidencji posiadanych komputerów, podzespołów komputerowych i innych urządzeń informatycznych, a także licencji na oprogramowanie. Pozwala na zarządzanie naprawami i modernizacjami sprzętu, ewidencjonowanie poniesionych kosztów, kontrolowanie okresów gwarancyjnych sprzętu i terminów wygasania licencji na oprogramowanie, ewidencjonowanie zmian lokalizacji urządzeń, przypisanie ich do konkretnych użytkowników itd.

Dodane 30.03.2014 | Pobrań: 6 Pobierz

EximiousSoft Logo Designer 3.30

EximiousSoft Logo Designer - świetne narzędzie z pomocą którego stworzymy logo dla naszej firmy, strony internetowej, bloga itp. Aplikacja w swojej ofercie posiada ponad 200 możliwych do użycia logotypów, 2000 symboli, klipartów i gradientów. Każdy z nich może być przez użytkownika dowolnie modyfikowany, a zmianom poddawać można m.in. rozmiar grafiki, zastosowane na niej efekty graficzne, tło oraz wiele innych aspektów tworzonego projektu. EximiousSoft Logo Designer stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie koniecznie posiadają odpowiednią wiedzę, aby samodzielnie stworzyć efektowne logo lub nie chcą wydawać pieniędzy na drogie pakiety graficzne.

Dodane 13.03.2013 | Pobrań: 18 Pobierz

Soda 3D PDF Reader 6.3.08.1743

Soda 3D PDF Reader jest darmową przeglądarką dokumentów zapisanych w postaci plików PDF, która poza najpopularniejszymi funkcjami w tego typu aplikacjach umożliwia także przeglądanie dokumentów w widoku 3D, a także tworzenie je z plików w innych formatach. Narzędzie posiada wiele funkcji, które przydatne okazać się mogą przeciętnemu użytkownikowi, czytającemu na komputerze ulubione książki, czasopisma, komiksy (w formacie CBR i CBZ) i inne. W wersji bezpłatnej brakować może jedynie narzędzi do zakreślania czy zaznaczania wskazanego tekstu (dostępne są one w wersji płatnej Professional). Soda 3D PDF Reader dysponuje m.in. mechanizmem kart, pozwalającym wygodnie przeglądać w programie wiele dokumentów jednocześnie, a także kilka trybów (widoków) przeglądania.

Dodane 24.06.2014 | Pobrań: 3 Pobierz

Subiekt nexo PRO 1.0.2 PL

Subiekt nexo PRO to aplikacja pomagająca obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach. Program ten jest rozszerzoną wersją Subiekta nexo – oprócz pełnej funkcjonalności standardowego systemu zawiera wiele dodatkowych rozwiązań, które spełnią nawet bardzo nietypowe wymagania. Aplikacja umożłiwia obsługę przedsiębiorstwa wielooddziałowego. Umożliwia zaawansowane nadawanie cen towarom poprzez cenniki główne i dodatkowe. Wyróżnia się rozbudowaną obsługą zamówień – dla wersji PRO stworzono m.in. widoki robocze (Asortyment na zamówieniach do obsługi pozycji zamówienia, Asortyment na wyczerpaniu, Asortyment na zleceniach), które ułatwiają logistykę zamówień zarówno w przypadku klientów, jak i dostawców.

Dodane 24.04.2014 | Pobrań: 8 Pobierz