Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11850]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6319]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5948]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5270]

Calibre 1.29.0 PL

Wersja: 1.29.0
Kategoria: Dla firmy
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 57,41 MB
Pobrań: 72
Dodany: 21.03.2014
Calibre
Opis: Calibre 1.29.0 PL
Calibre to programik dla nowoczesnych moli książkowych, korzystających z tabletów i czytników. Calibre nie tylko dostarcza wygodne narzędzia do przeglądania, organizowania i konwersji cyfrowych książek, ale również umożliwia tworzenie książek z treści dostarczanych przez kanały RSS.

Zarządzanie książkami w Calibre przypomina pracę z typową biblioteką multimediów. Pliki z książkami w formatach PDF, RTF, ePub, FB2, LIT, MOBI, PDB, TXT i wielu innych są dodawane do kolekcji (kopiowane na dysk komputera), z poziomu której można je przeglądać (względem autorów, wydawców, ocen, tytułów lub cykli) oraz edytować metadane i dokonać konwersji na jeden z obsługiwanych formatów. Warto zwrócić uwagę na zaawansowane możliwości konwersji tego programu. Możemy tu skonfigurować wygląd wyjściowych dokumentów, zdefiniować rozmiar czcionki, oraz wybrać docelowy rozmiar wyświetlacza elektronicznego czytnika, dla którego przygotowywana jest książka. Ponadto istnieje możliwość analizy struktury dokumentu i zapewnienie eleganckiego podziału na rozdziały, automatycznego utworzenia spisu treści oraz analizy heurystycznej tekstu, co ujednolica formatowanie (usuwanie pustych linii między akapitami, prawidłowe zawijanie linii, usuwanie zbędnych myślników pozostających po przenoszeniu wyrazów itp.) oraz definiowania własnych schematów odczytywania metadanych na podstawie nazwy pliku przy imporcie. Do analizy i definiowania formatowania program używa wyrażeń XPatch (XML Path Language).
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Calibre 1.29.0 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Zootechnik 7.9 PL

Zootechnik - aplikacja umożliwia zarządzanie hodowlą zwierząt w gospodarstwie rolnym. Przeznaczona jest dla hodowców bydła mlecznego i mięsnego. Aplikacja może być wykorzystywany przez hodowców posiadających dowolną ilość zwierząt - od kilku pojedynczych osobników do stad liczących wiele tysięcy sztuk podzielonych na różne lokalizacje geograficzne. Zootechnik pozwala na gromadzenie różnorodnych informacji dotyczących każdego zwierzęcia.

Dodane 17.12.2013 | Pobrań: 39 Pobierz

MagikINFO 11.5 PL

MagikINFO to system do audytu oprogramowania i zarządzania zasobami IT w firmach. Aplikacja daje możliwość przeprowadzenia automatycznej ewidencji oprogramowania i sprzętu, podczas której uzyskamy raport nie tylko na temat zainstalowanych programów w komputerach dostępnych w naszej sieci oraz informacji o aktualnej konfiguracji sprzętowej, ale również sprawdzimy historię zmian dokonanych na komputerze pomiędzy audytami (zarówno oprogramowanie jak i sprzęt), uzyskamy dokładne informacje o systemie operacyjnym, czy wygenerujemy własne raporty.

Dodane 20.11.2013 | Pobrań: 4 Pobierz

Dia 0.97.1 PL

Dia jest darmowym programem mogącym stanowić dobrą alternatywę dla drogiego Microsoft Visio i innych podobnych narzędzi. Dia w łatwy sposób umożliwia tworzenie grafiki prezentacyjnej różnorodnego rodzaju - schematów blokowych, diagramów i wykresów. Do dyspozycji jest biblioteka symboli obejmująca uniwersalne symbole UML (stosowane w analizie obiektowej i programowaniu obiektowym), a także symbole z wielu różnych dziedzin - m.in. elektryki, komputerów, inżynierii lądowej itd. Program wykorzystuje własny format DIA oparty o język XML, umożliwia też odczyt i zapis m.in. w formatach DXF i SVG. Niestety pliki VDX i VSX programu Visio nie są obsługiwane. Interfejs programu przypomina popularnego GIMP'a co jest wynikiem wykorzystywania tych samych bibliotek GTK+.

Dodane 13.05.2011 | Pobrań: 117 Pobierz

eDek - Elektroniczne Deklaracje 5.1.19 PL

eDek - Elektroniczne Deklaracje to narzędzie służące do tworzenia i zarządzania deklaracjami podatkowymi. Program umożliwia wypełnianie wielu typów deklaracji (m.in. AZ-O, CIT, IFT, NIP, OPL, ORD, PCC, PIT, POG, SD, UPL, US, VAT, VZM, WZP, WZS, ZAS i ZAW), wysyłanie deklaracji drogą elektroniczną do systemu e-Deklaracje oraz odbieranie poświadczeń odbioru, drukowanie na czystych kartkach papieru i gotowych formularzach, nadzorowanie poleceniami przelewów bankowych, tworzenie kopii\korekt istniejących deklaracji, grupowanie i zarządzanie deklaracjami według różnych kryteriów, a także przechowywanie listy podmiotów wraz z informacjami rejestrowymi. Wersja testowa ma ograniczenia ilości wypełnionych deklaracji do 10.

Dodane 11.12.2013 | Pobrań: 17 Pobierz