Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.9.6 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12349]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [8225]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6205]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5419]

Calibre 2.10.0 PL

Wersja: 2.10.0
Kategoria: Dla firmy
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 59.4 MB
Pobrań: 97
Dodany: 14.11.2014
Calibre
Opis: Calibre 2.10.0 PL
Calibre to programik dla nowoczesnych moli książkowych, korzystających z tabletów i czytników. Calibre nie tylko dostarcza wygodne narzędzia do przeglądania, organizowania i konwersji cyfrowych książek, ale również umożliwia tworzenie książek z treści dostarczanych przez kanały RSS.

Zarządzanie książkami w Calibre przypomina pracę z typową biblioteką multimediów. Pliki z książkami w formatach PDF, RTF, ePub, FB2, LIT, MOBI, PDB, TXT i wielu innych są dodawane do kolekcji (kopiowane na dysk komputera), z poziomu której można je przeglądać (względem autorów, wydawców, ocen, tytułów lub cykli) oraz edytować metadane i dokonać konwersji na jeden z obsługiwanych formatów. Warto zwrócić uwagę na zaawansowane możliwości konwersji tego programu. Możemy tu skonfigurować wygląd wyjściowych dokumentów, zdefiniować rozmiar czcionki, oraz wybrać docelowy rozmiar wyświetlacza elektronicznego czytnika, dla którego przygotowywana jest książka. Ponadto istnieje możliwość analizy struktury dokumentu i zapewnienie eleganckiego podziału na rozdziały, automatycznego utworzenia spisu treści oraz analizy heurystycznej tekstu, co ujednolica formatowanie (usuwanie pustych linii między akapitami, prawidłowe zawijanie linii, usuwanie zbędnych myślników pozostających po przenoszeniu wyrazów itp.) oraz definiowania własnych schematów odczytywania metadanych na podstawie nazwy pliku przy imporcie. Do analizy i definiowania formatowania program używa wyrażeń XPatch (XML Path Language).
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Calibre 2.10.0 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

PDF-XChange Viewer 2.5.199 PL

PDF-XChange Viewer - alternatywna przeglądarka plików PDF. Ciekawy program z wieloma przydatnymi funkcjami. Poza standardowymi możliwościami takimi jak przeglądanie, drukowanie, kopiowanie i przeszukiwanie dokumentów aplikacja udostępnia użytkownikom możliwość wzbogacania plików PDF o dodatkowe treści. Do przeglądanych materiałów możemy dodać własne teksty, ramki, strzałki, komentarze, odręczne zapiski, wirtualne pieczątki lub dowolne kształty geometryczne. PDF-XChange Viewer umożliwia także wyróżnienie fragmentów oryginalnego tekstu tłem, podkreśleniem lub przekreśleniem jednak nie jest w stanie zmodyfikować pierwotnej treści pliku. Ponadto aplikacja potrafi tworzyć od podstaw nowe pliki PDF poprzez zastosowanie dostępnych narzędzi edycyjnych jednak powstałe w ten sposób dokumenty opatrzone są reklamą zachęcającą do zakupu płatnej wersji programu.

Dodane 04.11.2011 | Pobrań: 52 Pobierz

Office Tab 9.20

Office Tab jest darmowym rozszerzeniem pakietu biurowego Microsoft Office, które dodaje do poszczególnych jego aplikacji mechanizm kart, identyczny jak ten stosowany w przeglądarkach internetowych. Rozszerzenie daje możliwość użytkownikowi na wygodną pracę z wieloma dokumentami, arkuszami kalkulacyjnymi czy prezentacjami multimedialnymi w jednym oknie aplikacji. Dodawany przez Office Tab pasek z kartami jest w pełni konfigurowalny. Z poziomu ustawień możemy łatwo dostosować jego pozycję, wywoływane za pośrednictwem myszki komendy, skróty klawiszowe, a także styl i kolorystykę. Konfiguracje mogą być inne dla każdej obsługiwanej aplikacji.

Dodane 31.10.2012 | Pobrań: 81 Pobierz

SendSystem 2.1.0 PL

SendSystem - świetny program dla firm do usprawniania i przyspieszania procesu wysyłania przesyłek pocztowych lub kurierskich. Narzędzie to obsługuje kilku najpopularniejszych w Polsce dostawców. Pocztę Polską, InPost oraz DPD, umożliwiając wydruk wszystkich druków niezbędnych do wysłania przesyłki, a nawet etykiet adresowych do naklejenia np. na list. Program posiada trzy bazy: baza przesyłek do wysłania, baza przesyłek wysłanych oraz baza adresatów. SendSystem pozwala także na import danych do wysyłki z serwisu Allegro. Powiązanie konta (lub wielu kont) Allegro z aplikacją umożliwia wygodne pobieranie danych teleadresowych kontrahentów z zakończonych aukcji, a co za tym idzie szybkie przygotowanie przesyłek dla klientów.

Dodane 18.12.2012 | Pobrań: 27 Pobierz

EditPad Lite 7.3.7

EditPad Lite to bezpłatna odmiana małego i bardzo szybkiego edytora tekstu, który umożliwia nam pracę na wielu plikach jednocześnie dzięki wykorzystaniu paneli znanych z przeglądarek internetowych. EditPad Lite oferuje wiele standardowych opcji wykorzystywanych podczas edycji plików poszerzonych o ciekawe funkcje. Jedną z nich jest możliwość zamiany tekstu w wszystkich otwartych plikach za pomocą jednego kliknięcia. Poza tym EditPad radzi sobie bardzo dobrze z otwieraniem dużych plików tekstowych zapisanych w formacie UNIX, Mac czy oczywiście DOS/Windows. Dużo użytkowników doceni na pewno w EditPad Lite możliwość wykonywania operacji cofnij i do przodu nawet po zapisaniu pliku.

Dodane 23.02.2015 | Pobrań: 128 Pobierz