Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11793]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6132]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5926]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5256]

Dxtory 2.0.120

Wersja: 2.0.120
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 2,90 MB
Pobrań: 24
Dodany: 09.10.2012
Dxtory
Opis: Dxtory 2.0.120
Dxtory to rozbudowany program do nagrywania sekwencji wideo z gier i innych aplikacji korzystających z biblioteki DirectX lub OpenGL. Aplikacja zawiera wszystkie niezbędne narzędzia i funkcje do przechwytywania obrazu oraz wykonywania zrzutów ekranowych.

Dxtory w porównaniu do innych programów tego samego typu, umożliwia tworzenie wielu profilów, w których każda gra lub aplikacja posiada zupełnie inne ustawienia. Przed nagrywaniem sekwencji wideo należy skonfigurować odpowiedni format zapisu, kodek wideo, ilość klatek na sekundę (FPS), skalę i rozmiar przechwytywanego obrazu, a także opcje związane z dźwiękiem, czyli wybór odpowiedniego urządzenia wyjściowego (słuchawki, głośniki), kodek audio i jego format.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Dxtory 2.0.120

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

SpectraLayers Pro 2.1.3

SpectraLayers Pro to profesjonalna aplikacja do edycji dźwięków. Jest to jedno z najbardziej zaawansowanych narzędzi przeznaczonych do obróbki dźwięków i muzyki. Program potrafi rozdzielać zmiksowane pliki audio, a także pozwala na zdefiniowanie odpowiednich warstw, które możemy modyfikować z wysoką precyzją. SpectraLayers można wykorzystać do masteringu audio oraz tworzenia i przeprowadzania analizy różnych dźwięków.

Dodane 28.01.2014 | Pobrań: 30 Pobierz

Reaper 4.57 PL

REAPER- Twoje prywatne virtualne studio nagrań, umożliwiające nie tyle tworzenie muzyki, co również jej edycję, miksowanie, przetwarzanie i mastering.Program może cieszyć się ogromną funkcjonalnością, wsparcie dla dużej liczby różnych rodzai pluginów i efektów, a także możliwość dostosowywania narzędzia do własnych potrzeb. W zasadzie możliwości REAPERa ogranicza jedynie inwencja twórcza i umiejętności jakie posiada użytkownik. Przy jego użyciu zmiksujemy ze sobą dwa lub więcej utworów, poprawimy jakość ścieżek audio, wzbogacimy je o ciekawe efekty, a także stworzymy od podstaw własny utwór i przygotujemy go w odpowiedniej formie do rozpowszechniania. Narzędzie doskonale sprawdza się w zastosowaniach domowych, jak również jako narzędzie pracy profesjonalnych studiów nagrań.

Dodane 17.11.2013 | Pobrań: 44 Pobierz

Audio Manager 3.10 PL

Audio Manager jest całkowicie darmowym programem przeznaczonym do katalogowania albumów muzycznych. Integruje się z znanymi odtwarzaczami audio takimi jak: foobar2000, WinAmp czy Windows Media Player. Jedyne co musimy zrobić to wybrać album, który mamy zamiar odtworzyć a zostanie on wczytany do wybranego przez nas wcześniej odtwarzacza audio. Aplikacja odczytuje i kataloguje informacje z plików muzycznych we wszystkich popularnych formatach audio. Mało tego Audio Manager ma do zaoferowania możliwość oceniania utworów, oraz tworzenia różnego typu podsumowań.

Dodane 13.07.2010 | Pobrań: 84 Pobierz

StarBurn 14.1

StarBurn 12 jest najświeższą edycją bezpłatnego programu służącego do nagrywania różnego rodzaju danych na nośnikach CD/DVD/Blu-Ray/HD-DVD. Aplikacja ma do zaoferowania następujące funkcje: oczyszczanie napędów wielokrotnego zapisu, wypalanie obrazów płyt w formacie ISO, kompresowanie plików muzycznych do najpopularniejszych formatów w tym MP3, OGG, WMA oraz kreowanie kompilacji danych audio oraz obrazów ISO. Mało tego StarBurn 10 został wyposażony w panel nagrywania filmów w formatach VCD, SVCD i DVD jak i opcję kreowania obrazów 1 do 1 płyt CD/DVD z materiałami audio i wideo.

Dodane 02.02.2013 | Pobrań: 79 Pobierz