Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11560]
 2. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5795]
 3. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [5286]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5196]

Dxtory 2.0.120

Wersja: 2.0.120
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 2,90 MB
Pobrań: 24
Dodany: 09.10.2012
Dxtory
Opis: Dxtory 2.0.120
Dxtory to rozbudowany program do nagrywania sekwencji wideo z gier i innych aplikacji korzystających z biblioteki DirectX lub OpenGL. Aplikacja zawiera wszystkie niezbędne narzędzia i funkcje do przechwytywania obrazu oraz wykonywania zrzutów ekranowych.

Dxtory w porównaniu do innych programów tego samego typu, umożliwia tworzenie wielu profilów, w których każda gra lub aplikacja posiada zupełnie inne ustawienia. Przed nagrywaniem sekwencji wideo należy skonfigurować odpowiedni format zapisu, kodek wideo, ilość klatek na sekundę (FPS), skalę i rozmiar przechwytywanego obrazu, a także opcje związane z dźwiękiem, czyli wybór odpowiedniego urządzenia wyjściowego (słuchawki, głośniki), kodek audio i jego format.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Dxtory 2.0.120

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

CDex 1.70 Beta 4 - wersja

Jest bardzo popularnym a zarazem skutecznym programem za pomocą którego dokonamy konwersji ścieżki dźwiękowej z płyt CD-Audio do plików muzycznych w formatach MP3, WAV, OGG, VGF, APE jak i innych. Daje nam możliwość również konwertowania nieskompresowanych plików WAV na MP3 i odwrotnie. Pobrane informacje i danym albumie ściąga z bazy CDDB. Ponadto aplikacja posiada funkcje: korekcji dźwięku np. normalizację poziomu głośności, usuwanie trzasków itp. Program wspiera informacje o plikach MP3 (tzw. tagi) w standardzie ID3 V1 i V2, a także umożliwia tworzenie list odtwarzania (playlists) w formatach PLS i M3U.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 64 Pobierz

SuperDVD Video Editor 1.9

SuperDVD Video Editor to program stworzony do kreowania i edytowania własnych plików video i nagrywania ich na płytki DVD. To co musimy zrobić by nasz projekt zaczął istnieć to przede wszystkim podłączyć urządzenie typu kamera cyfrowa czy tuner TV do naszego komputera, przechwycić dany obraz i zapisac go do formatu AVI albo Divix. Program ma do zaoferowania dość duży wachlarz możliwość np. podział materiału na rozdziały, dodawanie dźwięków grafik, czy też kilku efektów specjalnych typu logo czy napis. SuperDVD Video Editor pomoże nam w łatwy sposób stworzyć menu DVD przed wypaleniem płyty.

Dodane 14.07.2010 | Pobrań: 56 Pobierz

XP Codec Pack 2.5.1

XP Codec Pack jest paczką filtrów takich jak: AC3Filter, RadLight APE Filter, FFDShow MPEG-4 Video Decoder, Matroska Splitter oraz kodeków które dają nam możliwość odtwarzania najpopularniejszych formatów audio i wideo. Dużym plusem jest fakt iż XP Codec Pack nie zagraca nam systemu masą bibliotek odtwarzających zasoby multimedialne a instaluje tylko te które są najczęściej wykorzystywane kodeki, które w 90% zadowolą przeciętnego użytkownika. W zestawie poza zbiorem kodeków i filtrów odnajdziemy ponadto mało ważący odtwarzacze plików multimedialnych Media Player Classic umożliwiający płynne odtwarzanie filmów. Dużą zaletą XP Codec Pack jest obsługa wszystkich najpopularniejszych obecnie formatów.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 126 Pobierz

RealPlayer 8 Basic

Real Player jest unikatem za pomocą którego możemy odtwarzać dźwięk i obrazu który jest emitowany w rzeczywistym czasie. Program bazuje na popularnych formatach RealAudio i RealVideo które osiągnęły status najpopularniejszych możliwości transmitowania programów telewizyjnych i radiowych w Internecie. Mało tego RealPlayer to również dobre narzędzie do odtwarzania plików multimedialnych zapisanych w następujących formatach: MP3, MIDI, WAV, SWF, ASF. Podczas instalowania aplikacja zaprzyjaźnia się z zainstalowanymi w systemie operacyjnym przeglądarkami oraz ustala optymalne ustawienia odtwarzania dostosowane do możliwości łącza, jakim dysponuje użytkownik.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 69 Pobierz