Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11780]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6091]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5919]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5250]

Dxtory 2.0.120

Wersja: 2.0.120
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 2,90 MB
Pobrań: 24
Dodany: 09.10.2012
Dxtory
Opis: Dxtory 2.0.120
Dxtory to rozbudowany program do nagrywania sekwencji wideo z gier i innych aplikacji korzystających z biblioteki DirectX lub OpenGL. Aplikacja zawiera wszystkie niezbędne narzędzia i funkcje do przechwytywania obrazu oraz wykonywania zrzutów ekranowych.

Dxtory w porównaniu do innych programów tego samego typu, umożliwia tworzenie wielu profilów, w których każda gra lub aplikacja posiada zupełnie inne ustawienia. Przed nagrywaniem sekwencji wideo należy skonfigurować odpowiedni format zapisu, kodek wideo, ilość klatek na sekundę (FPS), skalę i rozmiar przechwytywanego obrazu, a także opcje związane z dźwiękiem, czyli wybór odpowiedniego urządzenia wyjściowego (słuchawki, głośniki), kodek audio i jego format.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Dxtory 2.0.120

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

All My Movies 7.9.1421 PL

Świetna aplikacja służąca do katalogowania filmów. Program wyróżnia się przyjaznym interfejsem użytkownika, bogatą funkcjonalności oraz wsparciem dla wielu przydatnych wtyczek, które można pobrać ze strony producenta. Każdy nowy film możemy również dodać ręcznie, uzupełniając wszystkie najważniejsze o nim informacje.All My Movies pozwala też na dodawanie do bazy płyty DVD lub Blu-ray przy użyciu specjalnego kodu kreskowego. W tym celu wystarczy wpisać kod EAN znajdujący się na pudełku od płyty. Aplikacja posiada też narzędzia do automatycznego pobierania okładek do filmów, odtwarzania plików wideo z poziomu programu, a także importowanie/eksportowanie całej bazy danych.

Dodane 11.04.2014 | Pobrań: 35 Pobierz

Ulead VideoStudio 11 Plus PL

To znana aplikacja do kreowania i edytowania filmów skierowana przede wszystkim do amatorskich zastosowań jaki i do półprofesjonalnych zabaw w obróbkę video. Kreator który przeprowadzi nas krok po kroku podczas edytowania materiału oraz możliwość wybrania z trzech poziomów zawansowania w obróbce obrazu i gotowe szablony sprawiają że cały proces tworzenia materiału video przebiega bardzo sprawnie. Program daje nam możliwość określenia typowych parametrów technicznych projektu takich jak: wymiary filmu, format , jego jakość i inne. Nasze video możemy uatrakcyjnić w różne efekty przejścia, filtry, nakładanie napisów, dołączenie podkładu muzycznego.

Dodane 14.07.2010 | Pobrań: 84 Pobierz

Songbird 1.10.1 PL

Program to połączenie odtwarzacza plików multimedialnych z możliwością przeglądania stron internetowych, a wszystko to odbywa się w jednym oknie. Wmontowana owa przeglądarka stron WWW działa na bazie silnika popularnej przeglądarki internetowej FireFOX. Mało tego Songbird możemy używać na różnych platformach, użycie programu nie kończy się na pracy na naszych komputerach. Aplikacja posiada pomoc dla wielu skórek i dodatkowych wtyczek. Songbird radzi sobie z następującymi formatami plików: MP3, AAC, OGG, FLAC, WMA. Program został wyposażony w Polski interfejs oraz kilka opcji miksowania utworów.

Dodane 03.11.2011 | Pobrań: 72 Pobierz

Filmoteka 1.47 PL

Filmoteka to dziecinie prosty w obsłudze program przeznaczony do katalogowania filmów, które nazbieraliśmy na płytach CD czy dyskach twardych. Aplikacja wyszukuje dokładne informacje o kodekach audio i video, do bazy ładuje informacje dotyczące naszego pliku jego rozmiar, czas trwania i rozdzielczości. Program za do zaoferowania dwa tryby pracy: pierwszy ma na celu przeszukanie zasobów zbiorów znajdujących się na dysku twardym, wystarczy klnąc na zakładkę „ Wyszukaj Filmy” oraz przeglądanie płyt CD za pomocą opcji „Autoodczyt CD”. Naszą bazę można importować do plików TXT czy też XLS.

Dodane 13.07.2010 | Pobrań: 64 Pobierz