Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12174]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7490]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6002]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5320]

Dxtory 2.0.128

Wersja: 2.0.128
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 3,20 MB
Pobrań: 26
Dodany: 13.08.2014
Dxtory
Opis: Dxtory 2.0.128
Dxtory to rozbudowany program do nagrywania sekwencji wideo z gier i innych aplikacji korzystających z biblioteki DirectX lub OpenGL. Aplikacja zawiera wszystkie niezbędne narzędzia i funkcje do przechwytywania obrazu oraz wykonywania zrzutów ekranowych.

Dxtory w porównaniu do innych programów tego samego typu, umożliwia tworzenie wielu profilów, w których każda gra lub aplikacja posiada zupełnie inne ustawienia. Przed nagrywaniem sekwencji wideo należy skonfigurować odpowiedni format zapisu, kodek wideo, ilość klatek na sekundę (FPS), skalę i rozmiar przechwytywanego obrazu, a także opcje związane z dźwiękiem, czyli wybór odpowiedniego urządzenia wyjściowego (słuchawki, głośniki), kodek audio i jego format.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Dxtory 2.0.128

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

K-Lite Mega Codec Pack 9.6

Paczka K-Lite Codec Pack to zestawienie kodeków VFW/ACM, filtrów DirectShow oraz kilku innych przyrządów które dają nam możliwość oglądania i słuchania wielu formatów plików audio i wideo. Wydanie Full w pełni wspiera większość formatów wideo i audio, została wyposażona również w obsługę kodowania plików. K-Lite Codec Pack to rozszerzona wydanie wersji Full skierowana przede wszystkim do zaawansowanych użytkowników i osób tworzącychvideo. W porównaniu do edycji bazowej rozszerzony został o zestaw Real Alternative oraz dodatkowe kodeki VFW/ACM i filtry DirectShow.

Dodane 03.08.2013 | Pobrań: 261 Pobierz

TigoTago 2.1.0.2 PL

TigoTago - prosty program do edycji tagów zawartych w plikach multimedialnych, który pozwala wygodnie zarządzać meta-danymi, przechowującymi informacje Program umożliwia edycję tagów ID3 (v1.x oraz 2.x) zarówno pojedynczych, jak również całych zbiorów plików muzycznych. Poszczególne informacje zawarte w mata-danych pozyskiwać możemy zarówno z nazwy pliku, plików Cue, tekstu wpisywanego przez użytkownika, jak również internetowych baz freedb.org oraz discogs.com. TigoTago oferuje także możliwość tworzenia różnego rodzaju szablonów, usprawniających pracę z tagami. Wszystkie wprowadzone przez użytkownika zmiany widoczne są na liście w głównym oknie programu jeszcze przed ich zapisaniem w plikach. Narzędzie obsługuje serwery proxy, a także dysponuje funkcją wyszukiwania i zastępowania wskazanych wyrażeń tekstowych.

Dodane 14.03.2012 | Pobrań: 22 Pobierz

AVIcodec 1.2.113 PL

Bardzo użyteczna aplikacja która sprawdzi wskazany przez nas plik video albo audio pod kątem wymaganych kodeków czy też filtrów które są niezbędne do jego otwarcia. Mało tego program potrafi wyświetlić ciąg dodatkowych informacji o wskazanych plikach min. o ilość kanałów audio, rozdzielczość, proporcje, prędkość, ilość klatek, jakość. Ponadto jeśli nasz system nie jest zaopatrzony w kodek który jest niezbędny do odtwarzania sprawdzanego pliku, aplikacja wskaże nam stronę z której bez problemu możemy go ściągnąć. AVIcodec potrafi również wyświetlać listę wszystkich aktualnie zainstalowanych w systemie kodeków i filtrów. Obsługiwane formaty to: AVI, ASF, WMV, Real (.rm, .rmvb), Ogg (.ogg, .ogm), Mpeg-(S)VCD-DVD (.mpg, .vob).

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 101 Pobierz

ffdshow 2010.03.02

ffdshow to bardzo popularny kodek pozwalający na odtwarzanie filmów w najpopularniejszych formatach DivX 3.x, 4.x i 5.x, MPEG 4 wersja 1, 2 i 3, XviD i innych. Dzięki zastosowanym zaawansowanym algorytmom obróbki zapewnia wysoką jakość obrazu i dźwięku. Jest szczególnie polecany w przypadku kłopotów z odtwarzaniem filmów w standardzie XviD.

Dodane 03.03.2010 | Pobrań: 213 Pobierz