Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11850]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6319]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5948]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5270]

Dxtory 2.0.128

Wersja: 2.0.128
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 3,20 MB
Pobrań: 25
Dodany: 13.08.2014
Dxtory
Opis: Dxtory 2.0.128
Dxtory to rozbudowany program do nagrywania sekwencji wideo z gier i innych aplikacji korzystających z biblioteki DirectX lub OpenGL. Aplikacja zawiera wszystkie niezbędne narzędzia i funkcje do przechwytywania obrazu oraz wykonywania zrzutów ekranowych.

Dxtory w porównaniu do innych programów tego samego typu, umożliwia tworzenie wielu profilów, w których każda gra lub aplikacja posiada zupełnie inne ustawienia. Przed nagrywaniem sekwencji wideo należy skonfigurować odpowiedni format zapisu, kodek wideo, ilość klatek na sekundę (FPS), skalę i rozmiar przechwytywanego obrazu, a także opcje związane z dźwiękiem, czyli wybór odpowiedniego urządzenia wyjściowego (słuchawki, głośniki), kodek audio i jego format.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Dxtory 2.0.128

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

SopCast 3.2.9 PL

SopCast to darmowy program stworzony do nadawania i odbierania przy pomocy protokołu Sop:// strumieni audio - video w czasie rzeczywistym. Narzędzie bazuje na technologii Streaming Direct Broadcast System zaczerpniętej z Peer-to-Peer powoduje, że wykreowanie swej własnej telewizji i emitowanie kanałów innym użytkownikom społeczności staje się łatwe bez posiadania dużych serwerów i ogromnych przepustowości łączy. Program swatał wyposażony w ciekawy interfejs który przypomina zwyczajny komunikator internetowy. Daje możliwość określanie ilość dopuszczonych widzów do naszego kanału.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 79 Pobierz

ACID XPress 7

SONY ACID XPress został ograniczony kilkoma funkcjami w wersji darmowej. Zasada dzialania programu opiera się na pętli loops czyli krótkich kilkutaktowych fragmentów dźwiękowych. Owe fragmenty możemy łączyć jak tylko chcemy, modyfikować poprzez remiksowanie czy miksowanie. Dzięki ACID XPress użytkownik może kreować nowe utwory raz miksować już istniejące. Za pomocą SONY ACID XPress możemy stworzyć swój własny wymarzony podkład do prezentacji multimedialnej czy swego filmu. Aplikacja skierowana jest głownie do osób które komponują utwory amatorsko ale maja wiedzę z tej dziedziny.

Dodane 13.07.2010 | Pobrań: 57 Pobierz

Pinnacle VideoSpin 2.0 PL

Za pomocą Pinnacle VideoSpin błyskawicznie wykreujemy filmy, obrobimy materiał video z kamer HD czy też przechwycimy video wyposażone w dźwięk Dolby Digital Audio. Aplikacja ma do zaoferowania również takie funkcje jak tworzenie przejść pomiędzy scenami, dodawanie tekstu czy też muzyki albo dźwięku w postaci odgłosów zwierząt, ludzi, przedmiotów i nie tylko. Dużym plusem programu jest bezwątpienia możliwość edytowania wszystkich materiałów podczas rzeczywistego odtwarzania. Zachowane projekty można eksportować do formatów: AVI, DivX, Flash, Real Media, MPEG oraz Windows Media. Najnowsza wersja programu umożliwia dodatkowo funkcję szybkiej konwersji i przesłania gotowych plików do takich serwisów jak Yahoo! Video lub YouTube.

Dodane 14.07.2010 | Pobrań: 106 Pobierz

JetBee Free 5.1.1 Build 455 PL

JetBee Free jest mało warzącą bezpłatną aplikacją służącą do narywania płyt CD/DVD/Blu-Ray/HD-DVD. Program mimo że nie ma do zaoferowania tak szerokich możliwości takich jak chociażby Nero, to Itak świetnie sprawdza się w podstawowych zadaniach. Aplikacją daje nam możliwość kreowania oraz nagrywania wielu popularnych kompilacji typu Audio-CD, DVD-Video, UDF jaki i z danymi. To możliwości JetBee Free zaliczymy: obsługę dysków wielosesyjnych, możliwość wypalanie płyt bootowalnych, usuwanie zawartości dysków wielokrotnego zapisu, ustalanie rozmiaru bufora . Mało tego narzędzie ma możliwość nagrywania obrazów w formacie ISO. Dużym plusem JetBee Free jest z pewnością mały rozmiar co daje nam możliwość używania go na starszych komputerach.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 73 Pobierz