Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12123]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7281]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5980]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5308]

Dxtory 2.0.128

Wersja: 2.0.128
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 3,20 MB
Pobrań: 26
Dodany: 13.08.2014
Dxtory
Opis: Dxtory 2.0.128
Dxtory to rozbudowany program do nagrywania sekwencji wideo z gier i innych aplikacji korzystających z biblioteki DirectX lub OpenGL. Aplikacja zawiera wszystkie niezbędne narzędzia i funkcje do przechwytywania obrazu oraz wykonywania zrzutów ekranowych.

Dxtory w porównaniu do innych programów tego samego typu, umożliwia tworzenie wielu profilów, w których każda gra lub aplikacja posiada zupełnie inne ustawienia. Przed nagrywaniem sekwencji wideo należy skonfigurować odpowiedni format zapisu, kodek wideo, ilość klatek na sekundę (FPS), skalę i rozmiar przechwytywanego obrazu, a także opcje związane z dźwiękiem, czyli wybór odpowiedniego urządzenia wyjściowego (słuchawki, głośniki), kodek audio i jego format.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Dxtory 2.0.128

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

VinylStudio 8.6.0

VinylStudio jest zaawansowanym programem do kompleksowego przetwarzania dźwięku analogowego do postaci cyfrowej. Przy jego użyciu z powodzeniem przekonwertujemy nagrania z kaset magnetofonowych lub płyt winylowych do plików w formacie AIFF, FLAC, MP3, OGG lub WAV. Aplikacja to posiada wszystkie niezbędne funkcje pozwalające nie tylko przechwycić i zapisać sygnał audio, ale również podzielić nagraną ścieżkę dźwiękową na części oraz usunąć z niej wszystkie niechciane odgłosy. Do dyspozycji użytkownika poza rejestratorem audio oddano wbudowany edytor do podziału nagrania na pojedyncze utwory oraz narzędzie do "oczyszczania" dźwięku z wszelakiego rodzaju pisków, szumów i trzasków.

Dodane 24.11.2013 | Pobrań: 3 Pobierz

Yawcam 0.4.0

Yawcam - banalna w obsłudze i posiadające najważniejsze funkcje darmowa aplikacja, przeznaczona do obsługi kamery internetowej. Program powstał w w języku Java. Program jest wykorzystywany do przeprowadzania wideotransmisji lub zrzucanie zdjęć z kamery internetowej, tworzenie filmów poklatkowych oraz zawiera opcję wykrywania ruchu służącą do monitorowania pomieszczeń.

Dodane 18.02.2013 | Pobrań: 24 Pobierz

WebcamMax 7.8.5.6

WebcamMax to program który umożliwia nam manipulacje obrazem ściągniętym przez kamerę internetową i wysyłaniem za pomocą komunikatora internetowego np.: CQ, AIM, MSN, Camfrog, Skype, Paltalk, Yahoo, ANYwebcam, Stickam w czasie rzeczywistym. Narzędzie ma do zaoferowania ponad 2000 gotowych efektów, które możemy zastosować w danym w obrazie video miedzy innymi: zmiana kolorów, dodawanie napisów, tła, efektu padającego deszczu, śniegu, animowanych postaci rysunkowych czy rysowanie własnych kształtów. WebcamMax daje nam możliwość przebierania się w wirtualne włosy, kapelusze, nosy, oczy, uśmiechy, a nawet twarze cele brytów np.: Brad Pitt, Angelina Jolie oraz kreskówek.

Dodane 30.07.2014 | Pobrań: 80 Pobierz

Free Video Dub 2.0.8.508 PL

Jest to bardzo fajny, darmowy program do edycji plików wideo. Przy użyciu aplikacji możemy usunąć niechciane elementy z filmu bez ponownego kodowania. Oznacza to, że wszystkie przetworzone pliki wideo w programie, zachowują oryginalną jakość obrazu. Program posiada prosty i czytelny interfejs użytkownika, który został wyposażony wyłącznie w najważniejsze funkcje do obróbki materiałów wideo na komputerze. Free Video Dub obsługuje następujące format: AVI, MP4, FLV, MKV, 3GP, WEBM, WMV oraz MPG.

Dodane 04.06.2012 | Pobrań: 94 Pobierz