Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11853]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6335]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5950]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5280]

Dxtory 2.0.128

Wersja: 2.0.128
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 3,20 MB
Pobrań: 25
Dodany: 13.08.2014
Dxtory
Opis: Dxtory 2.0.128
Dxtory to rozbudowany program do nagrywania sekwencji wideo z gier i innych aplikacji korzystających z biblioteki DirectX lub OpenGL. Aplikacja zawiera wszystkie niezbędne narzędzia i funkcje do przechwytywania obrazu oraz wykonywania zrzutów ekranowych.

Dxtory w porównaniu do innych programów tego samego typu, umożliwia tworzenie wielu profilów, w których każda gra lub aplikacja posiada zupełnie inne ustawienia. Przed nagrywaniem sekwencji wideo należy skonfigurować odpowiedni format zapisu, kodek wideo, ilość klatek na sekundę (FPS), skalę i rozmiar przechwytywanego obrazu, a także opcje związane z dźwiękiem, czyli wybór odpowiedniego urządzenia wyjściowego (słuchawki, głośniki), kodek audio i jego format.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Dxtory 2.0.128

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

EyeFrame Converter 1.8.1

EyeFrame Converter - darmowy program przeznaczony do konwersji klipów wideo do formatów kompatybilnych z edytorem Lightworks. Aplikacja pozwala również na konwertowanie plików wideo do takich formatów jak DNxHD 120, DVCPro100, H264, Matrox I-Frame HD oraz Prores HQ i 444.

Dodane 16.03.2014 | Pobrań: 32 Pobierz

SopCast 3.2.9 PL

SopCast to darmowy program stworzony do nadawania i odbierania przy pomocy protokołu Sop:// strumieni audio - video w czasie rzeczywistym. Narzędzie bazuje na technologii Streaming Direct Broadcast System zaczerpniętej z Peer-to-Peer powoduje, że wykreowanie swej własnej telewizji i emitowanie kanałów innym użytkownikom społeczności staje się łatwe bez posiadania dużych serwerów i ogromnych przepustowości łączy. Program swatał wyposażony w ciekawy interfejs który przypomina zwyczajny komunikator internetowy. Daje możliwość określanie ilość dopuszczonych widzów do naszego kanału.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 79 Pobierz

DVDx 2.20 PL

Zastanawiałeś się jak skonwertować film DVD do formatu VCD 2.0 i SVCD 1.0 lub Divix? Nic trudnego wystarczy ściągnąć darmowy programik DVDx który nie wymaga od nas praktycznie żadnych umiejętności z zakresu konwertowania plików . Cały proces odbywa się za jednym zamachem, bez trudu i potu na czole. Mimo prostej obsługi i szybkości działania DVDx usatysfakcjonuje nawet tych bardzo wymagających i doświadczonych użytkowników.

Dodane 08.07.2010 | Pobrań: 81 Pobierz

Mudbox 2011

Mudbox to zaawansowana aplikacja do sculptingu, czyli rzeźbienia form 3D poprzez deformowanie siatki obiektu. Służy do tego szereg narzędzi pozwalających choćby na rozciąganie, przesuwanie, wygładzanie. Oferuje również szereg bardzo zaawansowanych narzędzi takich jak asymetryczny "mirroring", czy 3d layers do zarządzania warstwami. Główną jednak zaletą Mudboksa i przewagą nad konkurentami jest niezwykle przyjazny interfejs. Mudbox umożliwia modelowanie naturalną techniką pędzla co jest ewenementem. Program od początku projektowany był przez specjalistów pracujących nad modelowaniem postaci do filmów i gier (Skymatter). Mudbox wykorzystywany był do modelowania przez Weta Digital, firmę odpowiadającą za efekty do filmu King Kong.

Dodane 09.04.2010 | Pobrań: 80 Pobierz