Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.9.6 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12371]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [8276]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6231]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5436]

Dxtory 2.0.128

Wersja: 2.0.128
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 3,20 MB
Pobrań: 35
Dodany: 13.08.2014
Dxtory
Opis: Dxtory 2.0.128
Dxtory to rozbudowany program do nagrywania sekwencji wideo z gier i innych aplikacji korzystających z biblioteki DirectX lub OpenGL. Aplikacja zawiera wszystkie niezbędne narzędzia i funkcje do przechwytywania obrazu oraz wykonywania zrzutów ekranowych.

Dxtory w porównaniu do innych programów tego samego typu, umożliwia tworzenie wielu profilów, w których każda gra lub aplikacja posiada zupełnie inne ustawienia. Przed nagrywaniem sekwencji wideo należy skonfigurować odpowiedni format zapisu, kodek wideo, ilość klatek na sekundę (FPS), skalę i rozmiar przechwytywanego obrazu, a także opcje związane z dźwiękiem, czyli wybór odpowiedniego urządzenia wyjściowego (słuchawki, głośniki), kodek audio i jego format.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Dxtory 2.0.128

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Guitar Pro 6.1.4 r11201 PL

Guitar Pro to fajny programik przeznaczony dla mniej zaawansowanych i początkujących gitarzystów. Za pomocą niego nauczymy się wielu różnych utworów przy użyciu specjalnego edytora tabulatur Guitar Pro posiada wbudowany moduł Fretlight, przeznaczony głównie dla początkujących gitarzystów, którzy zamierzają się szybko nauczyć swoich ulubionych utworów muzycznych. Jednym z najważniejszych elementów programu jest edycja i możliwość kreowania własnych tabulatur gitarowych. W tym celu nanosimy odpowiednie nuty na wyświetlony tabulator lub zarządzamy specjalnymi miejscami na gryfie gitary.Aplikacja oferuje też dostęp do biblioteki mySongBook, w której znajdziemy partytury muzyczne napisane przez profesjonalnych artystów i muzyków.

Dodane 14.07.2012 | Pobrań: 97 Pobierz

Nero Kwik Media 12.0.02100

Nero Kwik Media - w pełni darmowa edycja pakietu do zarządzania multimediami. Oprócz nagrywania płyt CD/DVD, pozwala dodatkowo katalogować zdjęcia i materiały wideo, tworzyć z nich pokazy slajdów itp. Narzędzie zostało w nowej wersji znacznie rozbudowane. Poza standardową funkcjonalnością pojawiły się narzędzia, których zadaniem jest zarządzanie zbiorami zdjęć, filmików, a także poddawanie ich prostej edycji i tworzenie prostych pokazów slajdów. Najnowsza odsłona dysponuje również funkcją importu plików bezpośrednio z zewnętrznych urządzeń i nośników danych. Pojawił się także wbudowany odtwarzacz multimediów, obsługujący listy odtwarzania i prosta przeglądarka grafiki. Co istotne wbudowany mechanizm wypalania płyt pozwala domyślnie tworzyć jedynie kompilacje zawierające multimedia wcześniej zaimportowane do programu.

Dodane 04.12.2012 | Pobrań: 72 Pobierz

VCatcher 4.0

VCatcher - aplikacja umożliwiająca nagrywanie sekwencji wideo z całego ekranu pulpitu. Aplikacja umożliwia również wykonywanie zrzutów ekranowych i przechwytywanie strumieni wideo z różnych serwisów internetowych. Użytkownik może nagrywać sekwencję wideo z całego pulpitu, jego dowolnego fragmentu lub z aktywnej, włączonej aplikacji. Przed rozpoczęciem procesu przechwytywania obrazu, można dokonać drobnych zmian w ustawieniach programu, czyli ustawić poziom bufora dysku i szybkość klatek na sekundę. VCatcher automatycznie przechwytuje wszystkie strumienie wideo, odtwarzane w przeglądarce internetowej. Aplikacja posiada również dodatkowe narzędzie do konwertowania przechwyconego pliku wideo. Każdy nagrany lub przechwycony film możemy przetworzyć do formatu MOV, WMV, DVD lub MP3 lub automatycznie przekonwertować do odpowiedniego formatu obsługiwanego przez urządzenia przenośne typu iPod, HTC, PSP, Xbox, BlackBerry, iPhone, Apple TV i wiele innych.

Dodane 10.03.2014 | Pobrań: 46 Pobierz

Sothink SWF Quicker 5.2.509

Sothink SWF Quicker to program to kreowania aplikacji internetowych przy wykorzystaniu technologii Flash. Sothink SWF Quicker możemy wykorzystać do tworzenia gier, animacji, banerów, pokazów slajdów i filmów Flash. Program to paczka która zbudowana jest z następujących narzędzi które pomogą nam trwożyć wektorową grafikę w trybie WYSIWYG a prościej mówiąć: To co widzimy jest tym co otrzymamy. Dużym plusem jest wbudowany system zarządzania animacją z pomocy którego możemy korzystać na wszystkich elementach. ActionScript odpowiada za sprawowanie kontroli naszej animacji.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 114 Pobierz