Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11579]
 2. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5804]
 3. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [5351]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5206]

Dxtory 2.0.120

Wersja: 2.0.120
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 2,90 MB
Pobrań: 24
Dodany: 09.10.2012
Dxtory
Opis: Dxtory 2.0.120
Dxtory to rozbudowany program do nagrywania sekwencji wideo z gier i innych aplikacji korzystających z biblioteki DirectX lub OpenGL. Aplikacja zawiera wszystkie niezbędne narzędzia i funkcje do przechwytywania obrazu oraz wykonywania zrzutów ekranowych.

Dxtory w porównaniu do innych programów tego samego typu, umożliwia tworzenie wielu profilów, w których każda gra lub aplikacja posiada zupełnie inne ustawienia. Przed nagrywaniem sekwencji wideo należy skonfigurować odpowiedni format zapisu, kodek wideo, ilość klatek na sekundę (FPS), skalę i rozmiar przechwytywanego obrazu, a także opcje związane z dźwiękiem, czyli wybór odpowiedniego urządzenia wyjściowego (słuchawki, głośniki), kodek audio i jego format.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Dxtory 2.0.120

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Subtitle Workshop 2.51

Subtitle Workshop to narzędzie stworzone do edytowania, kreowania i konwertowania napisów do filmów. Aplikacja bez problemu obsłuży większość używanych formatów napisów, wspiera polskie znaki diakrytyczne oraz jest wyposażony w narzędzia które daje możliwość dokonywania synchronizacji tekstu z materiałem wideo. Ponadto Subtitle Workshop znajduje ilość klatek na sekundę w filmie źródłowym i daje możliwość dopasowanie napisów do FPS wideo. Aplikację wsparto również modułem podglądu oraz trybem pracy dla osób tłumaczących napisy z obcych języków.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 69 Pobierz

ACE Mega Codec Pack 6.03

ACE Mega Codec Pack to koder który bezwątpienia można okrzyknąć największym na globie. Paczkę tworzą następujące aplikacje: Filters, Matroska Muxer, Matroska Splitter, OGG Vorbis, ffdshow, Dirac Splitter, DC-DSP Filter, QuickTime 6, RealMedia, CoreAAC Filter, XviD, DivX, MPEGable AVC, MPEGable Directshow. Producenci zatroszczyli się również o dobry odtwarzacz plików multimedialnych BSPlayer a także funkcyjny menadżer filtrów. Pomimo że pakiet nie jest już długo aktualizowany, nadal cieszy się dużym zainteresowaniem wśród zagranicznych odbiorców odtwarzając wiele formatów audio/video.

Dodane 14.07.2010 | Pobrań: 72 Pobierz

CyberLink Director Suite 1.0

CyberLink Director Suite to zaawansowany pakiet multimedialny, składający się z pięciu niezwykle rozbudowanych aplikacji – PowerDirector, PhotoDirector, AudioDirector, ColorDirector oraz WaveEditor. PowerDirector - świetny program do tworzenia i modyfikowania plików wideo na komputerze, który oferuje bardzo wysoką wydajność podczas edycji filmów. Wspiera najnowsze technologie, a także w pełni wykorzystuje możliwości nowoczesnych kart graficznych w celu przyśpieszenia procesu renderowania. PhotoDirector wszechstronne i dobrze rozbudowane narzędzie do edycji i obróbki zdjęć cyfrowych. Przy użyciu programu możemy również importować, organizować i pobierać zdjęcia, a także tworzyć profesjonalne zdjęcia, korzystając przy tym z rozbudowanego edytora graficznego. PhotoDirector został wyposażony w nowoczesną technologię rozpoznawania twarzy oraz w zestaw niezbędnych narzędzi do wykonywania niemal wszystkich najważniejszych czynności na modyfikowanej fotografii. AudioDirector to profesjonalne oprogramowanie do tworzenia, modyfikowania i nagrywania dźwięków oraz muzyki. Za jego pomocą stworzymy własną ścieżkę dźwiękową do filmu lub przetworzymy już istniejący utwór muzyczny.

Dodane 31.10.2012 | Pobrań: 23 Pobierz

Free NaturalReader 9.0

NaturalReader to aplikacja stworzona do przetwarzania tekstu na mowę z anglojęzycznymi lektorami. Bezpłatna wersja programu pozwala tylko na odsłuchiwanie maili, tekstów w dokumentach, na stronach internetowych itp. dzięki wbudowanego w system Windows silnika mowy SAM. Komercyjna edycja programu ma do zaoferowania dodatkowo takie narzędzia jak edytor audio, masowy konwerter plików MP3/WAV, odtwarzacz audio, narzędzie do nagrywania dźwięku czy dzielenia plików na części. Oczywiście wersje Professional i Enterprise posiadają wbudowane dwa profesjonalne silniki mowy oferujące realistyczny głos męski -Paul i kobiecy Kate.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 73 Pobierz