Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11584]
 2. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5809]
 3. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [5357]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5206]

GameGain 2.9.21

Wersja: 2.9.21
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 5 MB
Pobrań: 107
Dodany: 25.09.2009
GameGain
Opis: GameGain 2.9.21
GameGain to bardzo użyteczna aplikacja, która w prosty sposób automatycznie ustawia parametry systemu tak, by uzyskać jak najlepszą wydajność w grach. Wystarczy wybrać posiadany system operacyjny oraz procesor. Program działa na wszystkich systemach 32-bitowych od Windows 95 począwszy a na Windows Vista kończąc. Sprawdza się zwłaszcza u posiadaczy słabszych maszyn którym brakuje pare FPS do płynnej gry. Aplikacja jest na licencji Shareware i kosztuje $9.31. TO doskonała alternatywa dla droższego Game Accelerator.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: GameGain 2.9.21

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Auslogics File Recovery 4.3.1 PL

Auslogics File Recovery - świetne narzędzie służące do odzyskanie przypadkowo usuniętych plików. Dzięki niemu przywrócimy utracone w różnych okolicznościach dokumenty, multimedia, zdjęcia itp. Aplikacja pozwala na odzyskiwanie wszelakiego rodzaju danych, do których dostęp utraciliśmy przez ich przypadkowe usunięcie lub które zostały skasowane przez złośliwe oprogramowanie. Do dyspozycji użytkownika oddano kreator odzyskiwania, który w kilku prostych krokach pozwala określić kryteria wyszukiwania usuniętych plików, a także je przywrócić.

Dodane 15.10.2013 | Pobrań: 18 Pobierz

DOSBox 0.74

W całości darmowy, wieloplatformowy emulator systemu operacyjnego DOS. Dzięki któremu możemy uruchomić starsze programy i gry które nie działają poprawnie lub nawet w ogóle nie uruchamiające się pod nowymi systemami Windows. DOSBox emuluje procesory 286/386, pamięć XMS i EMS, karty graficzne m.in. Hercules, CGA, EGA, VGA i tryby VESA, karty muzyczne Adlib, SoundBlaster i Gravis Ultra Sound, modem, a także wspiera dostęp do portu szeregowego. W najświeższej wersji producenci zaoferowali wsparcie m.in. do trybów VESA 4/15/16/32bpp, poprawiono kompatybilność VGA, umożliwiono dokonywania zrzutów video do plików AVI, usprawniono odświeżanie ekranu w celu poprawy szybkości działania.

Dodane 21.07.2010 | Pobrań: 82 Pobierz

Process Monitor 3.10

Process Monitor to wchodzące w skład pakietu Sysinternals Suite przydatne narzędzie umożliwiające monitorowanie i zarządzanie w czasie rzeczywistym uruchomionymi w systemie Windows procesami, zmianami wprowadzanymi w rejestrze i systemem plików. Narzędzie często używany jest przez użytkowników do wykrywania złośliwego oprogramowania - dostarcza szczegółowych informacji na temat działających komponentów, umożliwia rejestrowanie zmian statusu każdego z nich, a także ich filtrowanie ze względu na identyfikator, sesję lub nazwę użytkownika.

Dodane 08.03.2014 | Pobrań: 5 Pobierz

Bookmacher 2.8 PL

Darmowy program przeznaczony do zapisywania kuponów bookmacherskich i prowadzenia zaawansowanych statystyk. Bookmacher w wersji 2.8 oferuje między innymi takie funkcje jak obsługa dwóch trybów wykresów (2D/3D) statystyk, liczenie stosunku poniesionych start do zysków oraz celność typowań, dodawanie kuponów wraz z datą i wybranym bookmacherem oraz usuwanie ich, automatyczne sprawdzanie czy mecz jest zaliczony. Umożliwia również użycie metody Ciągu Fibonacciego w kuponach i przemieszczanie się pomiędzy kuponami za pomocą strzałek na klawiaturze. Aplikacja obsługuje typu meczów: mecz wygra gospodarz, mecz wygrają goście, będzie remis, któraś z drużyn wygra, nie będzie remisu, mecz wygra gospodarz lub będzie remis, mecz wygrają goście lub będzie remis, padnie mniej niż n bramek, padnie więcej niż n bramek.

Dodane 30.05.2010 | Pobrań: 68 Pobierz