Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12217]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7706]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6037]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5351]

GameGain 2.9.21

Wersja: 2.9.21
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 5 MB
Pobrań: 108
Dodany: 25.09.2009
GameGain
Opis: GameGain 2.9.21
GameGain to bardzo użyteczna aplikacja, która w prosty sposób automatycznie ustawia parametry systemu tak, by uzyskać jak najlepszą wydajność w grach. Wystarczy wybrać posiadany system operacyjny oraz procesor. Program działa na wszystkich systemach 32-bitowych od Windows 95 począwszy a na Windows Vista kończąc. Sprawdza się zwłaszcza u posiadaczy słabszych maszyn którym brakuje pare FPS do płynnej gry. Aplikacja jest na licencji Shareware i kosztuje $9.31. TO doskonała alternatywa dla droższego Game Accelerator.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: GameGain 2.9.21

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

MarkdownPad Free 2.4.3

MarkdownPad Free jest bezpłatnym narzędziem dla webmasterów i osób, które prowadzą własną stronę internetową, blog itp. Dzięki niemu możemy szybko oraz wygodnie przekonwertować zwykły tekst na tekst sformatowany w coraz popularniejszym języku Markdown. Aplikacja jest banalna w obsłudze i daje użytkownikowi możliwość sprawnego, oraz co istotne, wygodnego formatowania dowolnego tekstu z użyciem znaczników języka, który często wykorzystywany jest na stronach WWW. Edytor MarkdownPad potrafi wykonywać podstawowe formatowanie tekstu (pogrubienie, kursywa itp.), a także zawierać w nim cytaty, bloki z kodem, nagłówki oraz listy, hiperłącza i grafikę.

Dodane 26.05.2014 | Pobrań: 16 Pobierz

Fresh Diagnose 8.59

Fresh Diagnose jest bezpłatnym narzędziem przeznaczonym do analizowania i testowania twojego komputera. Program analizując system dostarcza raport na temat sprzętu komputerowego i oprogramowania (informacje na temat płyty głównej, PCI / AGP, myszki, klawiatury, drukarki, rejestru Windows, sieci itp.). Testowanie sprzętu polega na sprawdzeniu osiągnięć takich podzespołów jak procesor, CD/DVD, dysk twardy i porównaniu tych wyników z innymi systemami. Program mimo angielskiej wersji językowej posiada bardzo intuicyjny interfejs i każdy powinien sobie z nim poradzić.

Dodane 07.11.2011 | Pobrań: 96 Pobierz

System Ninja 3.0.3 PL

System Ninja - darmowe narzędzie do konserwacji i oczyszczania systemu Windows ze zbędnych plików. Aplikacja podczas działania skanuje zawartość dysku twardego w poszukiwaniu plików, które mogą zostać jeżeli zajmują za dużo przestrzeni dyskowej,a a także czyści rejestr. Zakres jego działania jest ogromny. Znaleźć tam można takie składniki jak pliki tymczasowe tworzone przez aplikacje i system podczas instalacji lub pracy, historia przeglądarki Internet Explorer, bufory miniatur (Thumbs.db), nieobsługiwane ikony, dziennik systemu Windows, różnego rodzaju logi, tagi Torrent, które występują w postaci niewielkich plików tekstowych i wiele innych.

Dodane 11.09.2014 | Pobrań: 61 Pobierz

Acronis Disk Director 12.0.3219

Acronis Disk Director to program pozwalający łatwo zarządzać zainstalowanymi w komputerze dyskami twardymi, odzyskiwać usunięte partycje oraz zabezpieczyć dane przed ich utratą. Wśród dużej liczby oferowanych opcji znaleźć można zarówno te podstawowe jak tworzenie, usuwanie, dzielenie, scalanie, formatowanie, kopiowanie i zmianę oznaczenia partycji, ale również rzadziej spotykane w tego typu oprogramowaniu - konwertowanie typu partycji, wykrywanie błędów na dysku, defragmentację, rozkładanie woluminu na kilku dyskach czy też tworzenie archiwów lustrzanych. Ta ostatnia poprzez tworzenie na innym dysku kopii cennych danych zapewnia ochronę przed ich utratą. Kolejnymi zasługującymi na uwagę funkcjami są Acronis Recovery Expert oraz Acronis OS Selector. Pozwalają one odpowiednio przywracać utracone partycje na dyskach, a także zarządzaniem wieloma systemami operacyjnymi zainstalowanymi na jednym komputerze lub nawet dysku twardym i chronić sektor startowy przez wirusami.

Dodane 28.05.2014 | Pobrań: 58 Pobierz