Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11568]
 2. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5799]
 3. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [5299]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5201]

GameGain 2.9.21

Wersja: 2.9.21
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 5 MB
Pobrań: 107
Dodany: 25.09.2009
GameGain
Opis: GameGain 2.9.21
GameGain to bardzo użyteczna aplikacja, która w prosty sposób automatycznie ustawia parametry systemu tak, by uzyskać jak najlepszą wydajność w grach. Wystarczy wybrać posiadany system operacyjny oraz procesor. Program działa na wszystkich systemach 32-bitowych od Windows 95 począwszy a na Windows Vista kończąc. Sprawdza się zwłaszcza u posiadaczy słabszych maszyn którym brakuje pare FPS do płynnej gry. Aplikacja jest na licencji Shareware i kosztuje $9.31. TO doskonała alternatywa dla droższego Game Accelerator.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: GameGain 2.9.21

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

GPL Ghostscript 9.09

Interpreter języka opisu strony PostScript oraz plików w formacie Portable Document Format. Umożliwia odczyt plików zapisanych w języku PostScript, a następnie ich konwersję do wielu formatów rastrowanych oraz Portable Document Format (PDF) lub wydruk na drukarkach nie obsługujących PostScriptu.

Dodane 22.08.2013 | Pobrań: 4 Pobierz

Mini Remote Control 7.5.6.1

Jest to program służący do zdalnego administrowania serwerami i/lub komputerami w sieci LAN lub WAN. Mini Remote Control daje możliwość bezpośredniego dostęp do pulpitu komputera z którym jest połączony i administrowanie nim. Aplikacja umożliwia wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki wielu metodom uwierzytelniania. W systemach linii Windows NT, instalacja programu nie wymaga ponownego uruchomienia systemu, co umożliwia instalować program w trakcie pracy serwera lub komputera. Ponadto Mini Remote Control umożliwia rozpowszechnianie oprogramowania klienckie na wszystkie komputery w obrębie LAN lub WAN.

Dodane 11.07.2011 | Pobrań: 34 Pobierz

MediaCoder iPhone 0.8.28.5585

MediaCoder to darmowy bardzo użyteczny program za pomocą którego dokonamy transkodowania formatów audio i video. Narzędzie jest oparte na kanwie wielu świetnych, darmowych kodeków audio i video oraz programów, których zadanie sprowadza się do transkodowania między wieloma popularnymi formatami plików audio i video z możliwością wyboru dodatkowych opcji. Ponadto MediaCoder umożliwia wyodrębnianie ścieżek audio z filmów wideo, rippowanie dysków audio i video, redukowanie wielkość, rozdzielczość plików i nie tylko. Ta edycja programu MediaCoder została przygotowana specjalnie z myślą o urządzeniach iPhone, iPod Touch i iPad.

Dodane 03.01.2014 | Pobrań: 189 Pobierz

System Ninja 2.4.4 PL

System Ninja - darmowe narzędzie do konserwacji i oczyszczania systemu Windows ze zbędnych plików. Aplikacja podczas działania skanuje zawartość dysku twardego w poszukiwaniu plików, które mogą zostać jeżeli zajmują za dużo przestrzeni dyskowej,a a także czyści rejestr. Zakres jego działania jest ogromny. Znaleźć tam można takie składniki jak pliki tymczasowe tworzone przez aplikacje i system podczas instalacji lub pracy, historia przeglądarki Internet Explorer, bufory miniatur (Thumbs.db), nieobsługiwane ikony, dziennik systemu Windows, różnego rodzaju logi, tagi Torrent, które występują w postaci niewielkich plików tekstowych i wiele innych.

Dodane 18.11.2013 | Pobrań: 35 Pobierz