Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11856]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6338]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5951]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5282]

GameGain 2.9.21

Wersja: 2.9.21
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 5 MB
Pobrań: 108
Dodany: 25.09.2009
GameGain
Opis: GameGain 2.9.21
GameGain to bardzo użyteczna aplikacja, która w prosty sposób automatycznie ustawia parametry systemu tak, by uzyskać jak najlepszą wydajność w grach. Wystarczy wybrać posiadany system operacyjny oraz procesor. Program działa na wszystkich systemach 32-bitowych od Windows 95 począwszy a na Windows Vista kończąc. Sprawdza się zwłaszcza u posiadaczy słabszych maszyn którym brakuje pare FPS do płynnej gry. Aplikacja jest na licencji Shareware i kosztuje $9.31. TO doskonała alternatywa dla droższego Game Accelerator.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: GameGain 2.9.21

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

WinCvs 2.1.1

WinCvs to bezpłatny, graficzny klient CVS stworzony dla środowiska Windows. Aplikacja została ponadto wyposażona w zintegrowane narzędzie dostępne z linii poleceń, oraz tryb dostępu local, dający możliwość repozytoriów lokalnych bez uruchamiania usługi pserver. Ponadto umożliwia obsługę CVS praktycznie bez znajomości poleceń trybu tekstowego. Aplikacja działa w oparciu o CVSNT, odmianę CVS dla platformy Windows. CVS (ang. Concurrent Versions System) wykorzystuje się do grupowej pracy nad rozległymi projektami. Umożliwia kontrolę wersji plików, cofanie się do dowolnego stadium rozwoju projektu, porównywanie zmian w plikach czy wprowadzanie modyfikacje.

Dodane 20.05.2011 | Pobrań: 58 Pobierz

Volume Concierge 1.3.2

Volume Concierge to banalne w obsłudze narzędzie do definiowania poziomu głośności systemu w zależności od pory dnia. Narzędzie to pozwala na zdefiniowanie w jakich dniach i o której godzinie głośniki powinny być przyciszone lub wyłączone. Volume Concierge by działać w pełni funkcjonalnie wymaga dokonania darmowej rejestracji z poziomu okna głównego programu.

Dodane 24.02.2014 | Pobrań: 4 Pobierz

Immersive Explorer 1.0.6 PL

Immersive Explorer jest menadżerem plików. Posiada on interfejs graficzny, który nawiązuje do Modern UI w systemie Windows 8 i umożliwia wygodne zarządzanie zgromadzonymi na dysku danymi. Aplikacja prezentuje bardzo prostą obsługę i co istotne wygodę obsługi głównie w przypadku początkujących użytkowników systemu Windows. Z jego poziomu, tuż po uruchomieniu, uzyskujemy łatwy dostęp do istotnych z punktu widzenia standardowego użytkownika lokalizacji – m.in. bibliotek z dokumentami i multimediami, a także podłączonych do komputera dysków twardych i napędów optycznych.

Dodane 21.06.2014 | Pobrań: 6 Pobierz

Sprite Spider 1.0.3.2

Sprite Spider jest apliakcją, dzięki której zarejestrujesz operacje przeprowadzane za pomocą przeglądarki stron internetowych, by później narzędzie mogło je automatycznie powtórzyć. Jest to idealne narzędzie dla użytkowników, którzy zarówno często sprawdzają określone witryny sieciowe (choćby podczas tworzenia własnego WWW, które wciąż ulega licznym modyfikacjom), pobierają dane (np. sukcesywnie aktualizowane cenniki, informacje na temat stanów magazynowych w sklepie) lub umieszczają na nich rozmaite treści w codziennej pracy, wykonując codziennie te same, mozolne czynności. Wykorzystując program Sprite Spider nie muszą wszystkiego robić ręcznie, lecz mogą skorzystać z wcześniej utworzonego szablonu. Sprite Spider może za Ciebie wykonać niemal wszystkie czynności (zarówno te podstawowe, jak logowanie do poczty elektronicznej, jak i dużo bardziej skomplikowane), które sam mógłbyś zrobić przy wykorzystaniu przeglądarki internetowej, o ile uprzednio przygotujesz stosowny szablon. Wykorzystując dane z określonego serwera narzędzie może zapisać je w pliku tekstowym, a Ty nie musisz obawiać się o brak umiejętności programistycznych.

Dodane 02.07.2014 | Pobrań: 3 Pobierz