Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11967]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6643]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5971]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5297]

GameGain 2.9.21

Wersja: 2.9.21
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 5 MB
Pobrań: 108
Dodany: 25.09.2009
GameGain
Opis: GameGain 2.9.21
GameGain to bardzo użyteczna aplikacja, która w prosty sposób automatycznie ustawia parametry systemu tak, by uzyskać jak najlepszą wydajność w grach. Wystarczy wybrać posiadany system operacyjny oraz procesor. Program działa na wszystkich systemach 32-bitowych od Windows 95 począwszy a na Windows Vista kończąc. Sprawdza się zwłaszcza u posiadaczy słabszych maszyn którym brakuje pare FPS do płynnej gry. Aplikacja jest na licencji Shareware i kosztuje $9.31. TO doskonała alternatywa dla droższego Game Accelerator.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: GameGain 2.9.21

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Flashboot 2.1s

Flashboot - świetne oprogramowanie służące do tworzenia bootowalnych dysków przenośnych typu pendrive, kart pamięci lub zewnętrznych dysków twardych podłączanych przez złącze USB. Flashboot pozwala przekopiować i przekonwertować samostartujące dyskietki (floppy) na dowolny nośnik USB lub przenieść całą zawartość danych z jednego urządzenia USB do drugiego. Program obsługuje wszystkie najpopularniejsze systemy operacyjne, w tym między innymi Windows XP, Vista, 7 oraz różne dystrybucje Linuksa.

Dodane 28.09.2012 | Pobrań: 52 Pobierz

Efficient Diary 3.70 build 366

Efficient Diary - darmowa aplikacja służąca do prowadzenia tak zwanego pamiętnika w wersji elektronicznej. Narzędzie umożliwia gromadzenie w bazie codziennych wpisów użytkownika - każdy z nich zawierać może dowolnie sformatowany tekst, emotikony, zdjęcia i załączniki. Wszystkie wprowadzone dane przechowywane są w bazie, a wbudowana wyszukiwarka umożliwia ich przeszukiwanie ze względu na wiele kryteriów. Dużą zaletą programu jest przejrzysty interfejs, a także niezwykle prosta i intuicyjna obsługa.

Dodane 07.06.2014 | Pobrań: 2 Pobierz

Mobile Master 8.7.2 PL

Mobile Master - fajny i ciekawy program do synchronizowania i zarządzania danymi dostępnymi w pamięci telefonu komórkowego. Za pomocą tej aplikacji można m. in. edytować lisy kontaktów, eksportować dane do wielu formatów, zarządzać kalendarzem, kopiować pliki muzyczne, Program ten zezwala również na synchronizację danych telefonu z takimi aplikacjami jak MS Outlook, Lotus Notes, Palm Desktop, Thunderbird, Sunbird, Thunderbird calendar, Mozilla SeaMonkey, Tobit David InfoCenter, Novell GroupWise, Eudora, The Bat, Opera czy Windows Vista contacts and calendar.

Dodane 26.06.2013 | Pobrań: 45 Pobierz

CrystalDiskInfo 6,1,12 PL

CrystalDiskInfo to narzędzie, które ma za zadanie monitorowanie stanu zainstalowanych w komputerze dysków twardych, a także dostarczanie szczegółowych informacji na temat poszczególnych parametrów ich pracy. Aplikacja wykorzystuje technologię S.M.A.R.T. i poprzez analizę wielu parametrów urządzenia ocenia jego kondycję, potrafiąc także alarmować użytkownika o możliwej awarii. Poza podstawowymi informacjami o wersji oprogramowania, numerze seryjnym, interfejsie, trybie transferu, ilości partycji, wielkości bufora, prędkości, ilości włączeń dysku, czasie jego pracy i temperaturze daje możliwość dostępu do wielu bardziej zaawansowanych danych.

Dodane 13.04.2014 | Pobrań: 10 Pobierz