Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11791]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6123]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5925]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5255]

GameGain 2.9.21

Wersja: 2.9.21
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 5 MB
Pobrań: 107
Dodany: 25.09.2009
GameGain
Opis: GameGain 2.9.21
GameGain to bardzo użyteczna aplikacja, która w prosty sposób automatycznie ustawia parametry systemu tak, by uzyskać jak najlepszą wydajność w grach. Wystarczy wybrać posiadany system operacyjny oraz procesor. Program działa na wszystkich systemach 32-bitowych od Windows 95 począwszy a na Windows Vista kończąc. Sprawdza się zwłaszcza u posiadaczy słabszych maszyn którym brakuje pare FPS do płynnej gry. Aplikacja jest na licencji Shareware i kosztuje $9.31. TO doskonała alternatywa dla droższego Game Accelerator.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: GameGain 2.9.21

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Classic Shell 4.0.5 PL

Classic Shell - darmowy program do przywrócenia klasycznego menu Start w systemie Windows 8. Dzięki niemu uzyskamy ponownie szybki dostęp do najważniejszych funkcji i narzędzi w systemie operacyjnym. Aplikacja umożliwia wybór odpowiedniego menu startowego, znanego z poprzednich wersji systemów operacyjnych. Użytkownicy mogą wybrać wygląd menu Start z Windows XP, Vista, 7 bądź z klasycznego już Windows 95/98. Classic Shell posiada ogromną ilość opcji konfiguracyjnych, za pomocą których dopieścimy wygląd menu kontekstowego oraz pozostałych ustawień w Windows 8. Korzystając z nowego menu Startowego w systemie Windows 8, uzyskujemy możliwość sortowania i układania aplikacji metodą "przeciągnij-i-upuść", a także otrzymujemy listę ostatnio uruchamianych plików i dokumentów. Poza tym użytkownicy mogą korzystać z wyszukiwarki plików na komputerze oraz uruchamiać najważniejsze narzędzia systemowe, w tym między innymi panel sterowania.

Dodane 01.04.2014 | Pobrań: 13 Pobierz

GPU Caps Viewer 1.17

GPU Caps Viewer - mały i darmowy program o bardzo ciekawych funkcjach. Za pomocą GPU uzyskamy informacje o zainstalowanej w komputerze karcie graficznej. W kilku zakładkach jasno podane są praktycznie wszystkie parametry układu graficznego takie jak: nazwa modelu, rodzaj pamięci i jej wielkość, ilość jednostek cieniujących i teksturujących, czy aktualne taktowanie GPU i bieżącą temperatura. Z tej samej zakładki dowiemy się też o obsługiwanej wersji OpenGL i OpenCL przez naszą kartę graficzną. Z poziomu GPU Caps Viewer możemy również pobrać aktualne sterowniki jak i przejść na interesujące strony społeczności skupionej wokół projektu.

Dodane 30.09.2012 | Pobrań: 42 Pobierz

NetSprint Toolbar 1.1 PL

Bezplatna nakladka na przeglądarkę Internet Explorer,wzbogacajaca ją o kilka ciekawych funkcji. Instaluje się w postaci paska narzędzi dla przeglądarki Internet Explorer, umożliwiając szybki i łatwy dostęp do wyszukiwarki NetSprint.pl, encyklopedii PWN (ponad 80 tys. haseł), słownika ortograficznego, słownika wyrazów obcych oraz 5 słowników językowych (angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski). Dodatkowo NetSprint Toolbar oferuje opcję blokowania wyskakujących okienek pop-up oraz dostęp do płatnej bramki SMS umożliwiającej wysyłanie wiadomości do wszystkich krajowych operatorów.

Dodane 30.05.2010 | Pobrań: 82 Pobierz

Directory List & Print 2.30

Directory List & Print to świetne narzędzie dzięki któremu łatwo wydrukujemy i sformatujemy listę zawartości dowolnego folderu na dysku naszego komputera. Aplikacja potrafi także skopiować utworzoną listę do systemowego schowka, co daje możliwość eksportu tych danych do dowolnej aplikacji. Dodatkowo, jeśli posiadamy zainstalowany w systemie pakiet biurowy Microsoft Office narzędzie łatwo przeniesie nam wspomnianą listę do edytora tekstu Word lub arkusza kalkulacyjnego Excel.

Dodane 30.04.2014 | Pobrań: 3 Pobierz