Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12174]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7490]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6002]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5321]

GameGain 2.9.21

Wersja: 2.9.21
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 5 MB
Pobrań: 108
Dodany: 25.09.2009
GameGain
Opis: GameGain 2.9.21
GameGain to bardzo użyteczna aplikacja, która w prosty sposób automatycznie ustawia parametry systemu tak, by uzyskać jak najlepszą wydajność w grach. Wystarczy wybrać posiadany system operacyjny oraz procesor. Program działa na wszystkich systemach 32-bitowych od Windows 95 począwszy a na Windows Vista kończąc. Sprawdza się zwłaszcza u posiadaczy słabszych maszyn którym brakuje pare FPS do płynnej gry. Aplikacja jest na licencji Shareware i kosztuje $9.31. TO doskonała alternatywa dla droższego Game Accelerator.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: GameGain 2.9.21

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Enigma 2003 Final 2.7 PL

Enigma to mały i darmowy programik służący do szyfrowania plików. Enigma 2003 umożliwia szyfrowanie i deszyfrowanie wybranego lub wszystkich plików znajdujących się w danym folderze, przy użyciu zdefiniowanego przez siebie klucza szyfrującego. Obsługa programu jest bardzo prosta - w szczególności to co najważniejsze, czyli późniejsze deszyfrowanie plików. Po uruchomieniu zaszyfrowanego pliku (.tab, .xor, .wyb - w zależności od wybranego algorytmu), pojawia się prośba o podanie hasła i po jego poprawnym wprowadzaniu plik zostaje zdeszyfrowany.

Dodane 05.11.2011 | Pobrań: 34 Pobierz

SugarSync File Manager 2.0.4

Jest to mała, ale multiplatformowa aplikacja, umożliwiająca synchronizację oraz współdzielenie danych z innymi użytkownikami za pośrednictwem Internetu.Narzędzie w połączeniu z wspomnianą usługą stanowi doskonałą alternatywę dla popularnego obecnie Dropboksa. Ważną zaletą SugarSync File Manager jest prosta obsługa. Aplikacja dostępna jest dla systemów operacyjnych Windows oraz Mac OS, ale zarządzać swoim kontem w usłudze możemy również z poziomu smartfona z Androidem, mobilną edycją Windowsa, Symbianem, iPhona, iPada lub urządzenia BlackBerry, a nawet klienta pocztowego Microsoft Outlook. Synchronizacja danych odbyć się może z dowolnym komputerem, który nawiąże połączenie z kontem w usłudze SugarSync.

Dodane 11.12.2013 | Pobrań: 36 Pobierz

KbdKaz 500 1.7 PL

KbdKaz 500 - świetne narzędzie, które wprowadza w systemie nowy układ klawiatury z ponad 500 dodatkowymi znakami. Pozwala ono wygodnie korzystać z amerykańskiej wersji napisów na klawiszach w standardowych klawiaturach. Program jest doskonałą alternatywę dla standardowych metod wprowadzania znaków, których próżno szukać na klawiaturze. KbdKaz 500 instaluje w systemie dodatkową bibliotekę DLL odpowiedzialną za układ klawiatury, identyczną jak wszystkie pozostałe układy. Dzięki temu przełączanie pomiędzy poszczególnymi układami odbywać się może za pośrednictwem wbudowanych w systemie narzędzi.

Dodane 27.05.2014 | Pobrań: 23 Pobierz

Virtual Modem PRO 3.0.3.129

Virtual Modem PRO kreuje wirtualne modemy IP do 255 sztuk i przechwytuje je do wirtualnych portów szeregowych w systemie operacyjnym. Modem taki w pełni emuluje fizyczny model. Zasadniczą różnicą miedzy nimi jest to, że w porównaniu z normalnym modemem, który używaja linii telefonicznej, modemy wirtualne bazują na łączu Ethernet - z Internetu, sieci VLAN, VPN. Dużym plusem aplikacji jest szybkość, która w sieciach Ethernet jest z reguły dość spora oraz stabilność protokołu TCP/IP, który jest wykorzystywany do transmisji. W najświeższej wersji Virtual Modem PRO zoptymalizowano przede wszystkim obsługę protokołu komunikacji.

Dodane 21.07.2010 | Pobrań: 84 Pobierz