Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12220]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7727]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6040]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5354]

LimeWire 5.5.16

Wersja: 5.5.16
Kategoria: Internet
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 28,03 MB
Pobrań: 101
Dodany: 17.05.2011
LimeWire
Opis: LimeWire 5.5.16
Jeden z lepszych klientów sieci Gnutella przeznaczonej przede wszystkim do wymiany nagrań muzycznych, filmów, oprogramowania komputerowego oraz wyszukiwania trudno dostępnych plików w internecie takich jak np. starsze wersje aplikacji. Oferuje takie funkcje jak multiwyszukiwanie w zakładkach, automatyczne określanie najszybszego źródła do pobierania, ustawianie proxy, wznawianie transferów, ustawianie limitów transferu, banowanie użytkowników, integracja z iTunes i dużo dużo więcej. Program został napisany w Javie dzięki czemu dostępny jest również dla innych systemów operacyjnych. W najnowszej wersji program potrafi rozpoznawać licencje Creative Commons License w plikach MP3 i OGG. Program obsługuje od wersji 4.14 również protokół sieci BitTorrent.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: LimeWire 5.5.16

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Netscape 9.0.0.6 PL

Dziewiąta wersja Netscape bazuje na silniku przeglądarki Mozilla Firefox. Producenci naszprycowali ją w szereg elementów które zapewnią prywatności i bezpieczeństwo, m. in.: system ochrony przed phishingiem i innymi zagrożeniami jaki i możliwości blokowania wyskakujących okienek i niepożądanych witryn. Aplikacje zaopatrzono również w funkcje niezbędne w nowoczesnej przeglądarce takie jak "panele" oraz rozbudowana obsługa RSS. Przeglądarka ma wbudowane dwa silniki renderujące co według producentów ma poprawić jakość wyświetlania stron projektowanych z myślą o IE.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 101 Pobierz

AIM 7.5.11.9 AIM 7.5.11.9 PL

AOL Instant Messenger czyli w skrócie AIM jest darmowym komunikatorem internetowym który już zyskał rzeszę zwolenników w Stanach Zjednoczonych. Program daje możliwość nawiązywania rozmów tekstowych PC to PC Chat, wideo konferencji, rozmów audio, przesyłanie obrazków znajomym za dzięki metodzie przeciągnij i upuść to tylko kilka z kilkunastu możliwości AIM . Lista kontaktów w popularnych w Polsce komunikatorach usytuowana jest w głównym oknie aplikacji, na którym widać aktualne statusy użytkowników. Mało tego aplikacja jest zintegrowana z amerykańskim serwisem AOL dostarczając takie funkcje jak słuchanie radia czy oglądanie telewizji internetowej. AIM prócz obsługi swojej wewnętrznej sieci pozwala również na komunikowanie się z użytkownikami ICQ, Yahoo! Messenger i Windows Live Messenger.

Dodane 08.07.2011 | Pobrań: 36 Pobierz

Matmic Weather 2.15 PL

Matmic Weather to darmowa aplikacja przeznaczona do wyświetlania informacji na temat aktualnej pogody. Program poza pogodą na dany dzień oferuje panel, w którym wyświetlana jest ogólna prognoza pogody na obecny i dziewięć kolejnych dni, oczywiście dla aktualnie wybranego miasta. Wśród danych, jakie są podawane, znalazł się zakres temperatur, prędkość i kierunek wiatru, a także zachmurzenie. Dość ciekawą funkcją dostępną w Matmic Weather jest tzw. pogoda zaobserwowana. Jej celem jest zbieranie od użytkowników warunków pogodowych zaobserwowanych przez nich, a następnie wyświetlanie ich innym użytkownikom. W panelu pogody zaobserwowanej, podajemy temperaturę, siłę wiatru, rodzaj zachmurzenia oraz swój nick, a następnie klikamy Synchronizuj. Po chwili dane te wraz z godziną wpisania, zostaną umieszczone na serwerze MATMIC Weather.

Dodane 17.05.2011 | Pobrań: 144 Pobierz

Lunascape 6.9.1 PL

Lunascape jest bezpłatną, bezpłatną przeglądarką internetową. Skierowana jest do użytkowników którzy w stopniu przynajmniej podstawowym znają język angielski ponieważ dostępna jest tylko w angielskiej wersji językowej. Użytkowników Lunascape z każdym dniem przybywa wszystko za sprawą jej wyjątkowość która płynie z obsługi wszystkich najpopularniejszych silników renderujących stosowanych w przeglądarkach. Aplikacja w czasie swej pracy może wykorzystywać jeden z trzech silników wyświetlania stron: Trident -Internet Explorer, Gecko- Firefox oraz Webkit- Safari. W tym dwa ostatnie pobierane są z Internetu w czasie instalacji. Standardowo używanym silnikiem jest Trident, którego można dowolnie zmienić na inny w opcjach programu. Praca z przeglądarką odbywa się za pośrednictwem mechanizmu kart, który znacznie ułatwiają przeglądanie wielu stron za jednym razem. Mało tego Lunascape jest współgra z rozszerzeniami i pluginami stworzonymi dla Firefoksa, posiada także mechanizm automatycznych aktualizacji, a obsługa stylów daje możliwość dostosowania wyglądu do własnych upodobań.

Dodane 29.07.2014 | Pobrań: 62 Pobierz