Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11918]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6483]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5963]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5286]

Magix Music Maker 2013 19.0.1.36

Wersja: 2013 19.0.1.36
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 172,00 MB
Pobrań: 129
Dodany: 02.12.2012
Magix Music Maker
Opis: Magix Music Maker 2013 19.0.1.36

Magix Music Maker skierowany jest dla osób tworzących muzykę w zaciszach domowych. Za pomocą aplikacji możemy edytować, miksować oraz nagrywać swoje utwory muzyczne na płytki CD/DVD. W nowej wersji znajdziemy ponad 16 wirtualnych instrumentów oraz mamy możliwość nagrywania na 64 kanałach audio jednocześnie. Nasze dźwięki możemy uatrakcyjnić bazą 25 profesjonalnych efektów. Dużą innowacją programu jest bez wątpienia opcja przetwarzania głosu kobiecego na męski i na odwrót a także stworzenia czterogłosowego chóru. Wszystko jest oprawione ładnym interfejsem.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Magix Music Maker 2013 19.0.1.36

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Windows Media Player 11.0.5721 PL PL

Windows Media Player to najmłodsze dziecko koncertu Microsoft. Do nowości jakie nam przygotowali producenci należy zaliczyć z pewnością zupełnie nowy, nowoczesny interfejs, usprawniony został również mechanizm synchronizacji z urządzeniami przenośnymi. Użytkownik może również zgrupować albumy w jedno paczkę. Dużym plusem jest bezwątpienia rozbudowana baza z dostępnymi mediami która będzie pomocna w wyszukiwaniu pasujących utworów w czasie modyfikowania kryterium szukania oraz współpraca z wieloma sklepami muzycznymi.

Dodane 12.07.2010 | Pobrań: 184 Pobierz

Acoustica Basic Edition 6.0 build 14

Acoustica Basic Edition to darmowy i zawansowany program do nagrywania audio, tworzenia i modyfikowania muzyki na komputerze. Program stanowi idealne rozwiązanie nie tylko do tworzenia i edycji plików dźwiękowych, ale również do masteringu. Aplikacja działa z dwóch kanałów dźwiękowych (stereo), a także pracuje z częstotliwością próbkowania do 384 kHz, zapewniając wysoką jakość dźwięku podczas komponowania lub modyfikowania dźwięku i muzyki. Oprócz tego program posiada funkcje do usuwania efektu szumu i innych, zbędnych fragmentów podczas modyfikowania dowolnego dźwięku. Umożliwia on też nagrywanie danych na płytę CD, przeprowadzanie dokładnej analizy spektrum (w czasie rzeczywistym), konwertowanie próbek (sampli) w wysokiej jakości oraz miksowanie dźwięku i muzyki. Acoustica Basic Edition odczytuje informacje z tagów ID3 oraz obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty audio: WMA, FLAC, MP3, AIF, AU i OGG.

Dodane 23.04.2014 | Pobrań: 3 Pobierz

MagicPrefs 2.3.0

MagicPrefs to darmowa aplikacja, która rozszerza ilość gestów dostępnych w myszce Magic Mouse Apple’a. Dzięki temu możemy jeszcze bardziej rozwinąć możliwości tego urządzania. Aplikacja instaluje się w panelu Preferencje systemowe. Można do niej uzyskać dostęp także za pomocą skrótu w pasku menu. Wprowadza nowe gesty podzielone na 3 kategorie: dotknięcia, przesunięcia i szczypanie, przenoszenie itp. Możemy więc przypisać nowe komendy to dotknięcia trzema, czterema palcami, zmienić ustawienia pojedynczych dotknięć, a także ustawić ruchy w poszczególnych partiach myszki. Podobne zmiany można wprowadzać w przesunięciach, szczypaniu palcami itp. Do każdego gestu MagicPrefs oferuje grafikę ilustrującą ruch - w ten sposób użytkownik może dowiedzieć się jakie zmiany wprowadza do obsługi myszki. Możemy zmieniać również prędkość śledzenia i czułość na dotknięcia. Aby to uczynić wystarczy przesunąć odpowiedni pasek w menu.

Dodane 04.12.2011 | Pobrań: 29 Pobierz

CamStudio 2.0

CamStudio to darmowa aplikacja przeznaczona do rejestrowania poszczególnych fragmentów video z naszego pulpitu komputera wszystko po ty by stworzyć żądaną prezentację. Razem z fragmentami video użytkownicy mogą również nagrywać dźwięki pochodzące z mikrofonu. Aplikacja pamięta wszystkie nasze operacje takie jak: ruchy kursorem myszki, otwieranie aplikacji, wpisywanie tekstu jaki i wyłącznie na wydzielonej części pulpitu. Program w edycji 2.0 daje możliwość konwersji generowanych standardowo plików AVI do animacji w formacie Flash (SWF).

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 56 Pobierz