Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12166]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7477]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6000]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5318]

Magix Music Maker 2013 19.0.1.36

Wersja: 2013 19.0.1.36
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 172,00 MB
Pobrań: 130
Dodany: 02.12.2012
Magix Music Maker
Opis: Magix Music Maker 2013 19.0.1.36

Magix Music Maker skierowany jest dla osób tworzących muzykę w zaciszach domowych. Za pomocą aplikacji możemy edytować, miksować oraz nagrywać swoje utwory muzyczne na płytki CD/DVD. W nowej wersji znajdziemy ponad 16 wirtualnych instrumentów oraz mamy możliwość nagrywania na 64 kanałach audio jednocześnie. Nasze dźwięki możemy uatrakcyjnić bazą 25 profesjonalnych efektów. Dużą innowacją programu jest bez wątpienia opcja przetwarzania głosu kobiecego na męski i na odwrót a także stworzenia czterogłosowego chóru. Wszystko jest oprawione ładnym interfejsem.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Magix Music Maker 2013 19.0.1.36

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Plex Media Center 0.9.9.7.429

Plex Media Center to darmowy program, który zamieni domowy komputer w pełni funkcjonalne centrum multimedialne, zapewniające błyskawiczny dostęp online do biblioteki multimediów. Aplikację należy zainstalować i skonfigurować na dowolnym serwerze typu NAS lub DiskStation. Następnie możemy bez żadnych problemów odtwarzać dowolne filmy, muzykę lub nawet przeglądać zdjęcia poza domem bądź gdziekolwiek tylko jesteśmy. Wystarczy podłączyć się do internetu w celu uzyskania połączenia z naszym domowym serwerem.

Dodane 06.04.2014 | Pobrań: 4 Pobierz

Winamp 5.666 Full PL

Winamp to program którego raczej nie trzeba przedstawić i namawiać do jego użytku. Winamp od wielu lat intensywnie się rozwijał i wzbogacał o nowe możliwości. Z programu który w pierwotnym założeniu miał służyć odtwarzaniu plików audio wyrósł kombajn za pomocą którego bez problemu wypalimy płyty CD, czy też dokonamy ripowania oraz posłuchamy ulubionego radia. Użytkownicy, którzy docenili Winampa z gałęzi 2.x producenci stworzyli specjalną wersja Lite która opiera się na silniku najnowszej wersji odtwarzacz 5.5. Winamp Lite został ogołocony z wielu narzędzi które są dostępne w wersjach rozszerzonych np.: Winamp Toolbar, plugin wizualizacji, obsługa przenośnych urządzeń, dostęp do SHOUTcastów radiowych a oferuje jedynie podstawowe opcje które użytkownicy cenią sobie najbardziej. Odtwarzacz w wersji okrojonej współgra ze skórkami "Classic Skins" oraz pluginami dostępnymi dla wersji Winamp 2, dodatkowo autorzy zadbali o to, by nowa wersja obsługiwała również kanał Surround dla plików MP3.

Dodane 26.11.2013 | Pobrań: 163 Pobierz

K-Lite Mega Codec Pack 9.6

Paczka K-Lite Codec Pack to zestawienie kodeków VFW/ACM, filtrów DirectShow oraz kilku innych przyrządów które dają nam możliwość oglądania i słuchania wielu formatów plików audio i wideo. Wydanie Full w pełni wspiera większość formatów wideo i audio, została wyposażona również w obsługę kodowania plików. K-Lite Codec Pack to rozszerzona wydanie wersji Full skierowana przede wszystkim do zaawansowanych użytkowników i osób tworzącychvideo. W porównaniu do edycji bazowej rozszerzony został o zestaw Real Alternative oraz dodatkowe kodeki VFW/ACM i filtry DirectShow.

Dodane 03.08.2013 | Pobrań: 261 Pobierz

DFX Audio Enhancer 11.015

Super aplikacja stworzona dla multimedialnych fanatyków. DFX to darmowe i niezbędne narzędzie dla każdego użytkownika, odtwarzającego filmy oraz inne dźwięki w komputerze. Program poprawia jakość dźwięku wydobywanego z różnych programów multimedialnych, a także z odtwarzaczy znajdujących się w najpopularniejszych serwisach internetowych. Obsługa programu jest banalnie prosta. Chcąc odtwarzać filmy lub muzykę w najwyższej jakości HD, wystarczy uruchomić program i nacisnąć przycisk „Power”, który uaktywni i poprawi jakość dźwięków wydobywanych z odtwarzaczy lub z portali internetowych.

Dodane 31.08.2012 | Pobrań: 46 Pobierz