Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12183]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7509]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6010]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5330]

Magix Music Maker 2013 19.0.1.36

Wersja: 2013 19.0.1.36
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 172,00 MB
Pobrań: 130
Dodany: 02.12.2012
Magix Music Maker
Opis: Magix Music Maker 2013 19.0.1.36

Magix Music Maker skierowany jest dla osób tworzących muzykę w zaciszach domowych. Za pomocą aplikacji możemy edytować, miksować oraz nagrywać swoje utwory muzyczne na płytki CD/DVD. W nowej wersji znajdziemy ponad 16 wirtualnych instrumentów oraz mamy możliwość nagrywania na 64 kanałach audio jednocześnie. Nasze dźwięki możemy uatrakcyjnić bazą 25 profesjonalnych efektów. Dużą innowacją programu jest bez wątpienia opcja przetwarzania głosu kobiecego na męski i na odwrót a także stworzenia czterogłosowego chóru. Wszystko jest oprawione ładnym interfejsem.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Magix Music Maker 2013 19.0.1.36

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Wings 3D 1.4.1

Wings 3D to darmowy modeler o dosyć specyficznym charakterze procesu edycji. Wszystkie obiekty stworzone przy jego pomocy powstają na bazie prostych przestrzennych figur geometrycznych (sześcian, tetraedr, walec, sfera, itp.), które stopniowo są rozbudowywane. Proces modyfikacji obiektu obejmuje szereg przekształceń ścianek, brzegów i wierzchołków takich jak podziały, wyżłobienia, wyciągania, wygładzenia i wiele innych. Wings 3D to znakomity program do modelowania obiektów organicznych, które docelowo mają być siatkami o ograniczonej liczbie poligonów (lowpoly). Wynikowe pliki siatek można bez trudności otworzyć w Blenderze, możliwa jest także współpraca programy z PovRay czy Yafray'em, jak i szeregiem komercyjnych aplikacji 3D.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 68 Pobierz

foobar2000 1.2

Foobar został stworzony przez Petera Pawlowskiego tego samego pana co przyczynił się do powstania Winampa. Aplikacja wśród użytkowników odtwarzaczy dźwięku cieszy się nieskazitelną opinią. Wszystko to za sprawą ulepszania dźwięku który jest odtwarzany przez program, dzieje się tak przez zastosowane w nim wewnętrzne przetwarzanie danych realizowane na 64 bitach z konwersją na sygnał 16/24 bitowy wyjściowy z ditherem. Daje to nam w efekcie lepsze wrażenia słuchowe przy słuchaniu naszych ulubionych piosenek. Aplikacja obsługuje następujące formaty: SND, CDDA, MPEG-4 AAC, FLAC, Monkey\'s Audio, WavPack, Speex, Mod, SPC , MP3, MP2, Musepack, Ogg Vorbis, WAV, AIFF, VOC, AU. Nie zrażajcie się skorym interfejsem, twórca zdecydowanie postawił na jakość działania a nie na piękno zewnętrzne.

Dodane 28.12.2012 | Pobrań: 129 Pobierz

AirParrot 1.1.2

AirParrot - fajny program do udostępniania w czasie rzeczywistym pulpitu systemu Windows lub Mac OS na telewizorach podłączonych do urządzeń Apple TV w wersji 2 lub 3. Obsługa tej aplikacji jest niezwykle prosta. W ustawieniach aplikacji znajdziemy klika parametrów konfiguracji. Do wyboru mamy funkcje powiększania/pomniejszania ekranu wyświetlanego na telewizorze, możliwość definiowania maksymalnej ilości wysyłanych klatek oraz jakości obrazu. Poza tym możemy wymusić pracę w trybie 1080p (dla Apple TV 3) oraz ukryć kursor wyświetlany na telewizorze.

Dodane 17.11.2012 | Pobrań: 20 Pobierz

MacX DVD Ripper Pro 6.5.0

MacX DVD Ripper Pro - jest to bardzo prosty w obsłudze program, który służy do rippowania zawartości nośników DVD-Video. Umożliwia on wygodne tworzenie kopii zapasowych filmów z płyt DVD i zapisywanie ich na dysku w najpopularniejszych formatach wideo. Program nie wymaga od użytkownika większej wiedzy na temat kodowania, a sam proces zgrywania i konwersji filmów to kilka prostych kroków, w których wskazujemy źródło (napęd, obraz ISO lub folder), wybieramy format wyjściowy i ewentualnie dostrajamy jego ustawienia, a następnie rozpoczynamy konwersję. Przy pomocy MacX DVD Ripper Pro możliwe jest zgranie zawartości płyty DVD z filmem na dowolny dysk oraz jego przekonwertowanie do jednego z obsługiwanych formatów: FLV, AVI, MP4, WMV, MOV lub MPEG. Narzędzie oferuje również profile, z pomocą których przekodujemy materiał dla urządzeń mobilnych - m.in. iPoda, iPhone, iPada, czy też smartfonów Samsung, HTC itp.

Dodane 06.11.2011 | Pobrań: 33 Pobierz