Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11853]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6335]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5950]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5280]

Master PDF Editor 1.7.92

Wersja: 1.7.92
Kategoria: Dla firmy
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP / 2003 / Vista / 2008 / 7 / 8
Rozmiar: 8,49 MB
Pobrań: 76
Dodany: 24.11.2012
Master PDF Editor
Opis: Master PDF Editor 1.7.92
Master PDF Editor - świetne narzędzie do tworzenia oraz edycji dokumentów w formacie PDF i XPS. Jest to fajna alternatywa dla oprogramowania Adobe Acrobat.

Program oferuje zbiór funkcji, które pozwalają nawet niedoświadczonemu użytkownikowi na sprawne kreowanie różnego rodzaju dokumentów. Z ich pomocą dodamy do projektu nie tyle tekst, co również grafikę, linki oraz komentarze, a także takie interaktywne składniki jak pola tekstowe, pola wyboru czy listy z opcjami.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Master PDF Editor 1.7.92

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Canvas 15.5.1770

Canvas - świetne narzędzie do tworzenia profesjonalnych i efektownych elementów graficznych, animacji, prezentacji, map oraz ilustracji. Program stanowi doskonałe narzędzie dla inżynierów, naukowców, grafików i innych specjalistów, którym zależy na tworzeniu przyciągających oko publikacji o charakterze technicznym, planów czy prezentacji. Aplikacja posiada możliwość tworzenie zarówno specjalistycznych ilustracji technicznych do umieszczenia w większych projektach, jak i profesjonalnych dokumentów gotowych do druku lub publikacji jako strony Internetowe dzięki narzędziom pozwalającym na kontrolę układu strony i typograficznym. Canvas umożliwia też modelowanie obiektów trójwymiarowych oraz wspomaga przy projektowaniu i tworzeniu projektów w aplikacjach CAD, ktorych pliki jest w stanie importować. Narzędzie ma też duże możliwości w zakresie kartografii, które zapewnia moduł GIS. Program ma możliwość importu specjalistycznych danych zapisanych w powszechnie stosowanych w tej dziedzinie formatach (specjalnie przygotowane bitmapy, SHP, E00, RT1, SDTS, pliki tekstowe Garmina itp.), dobór odpowiednich jednostek i parametrów wizualizacji. UWAGA! Program Canvas dostępny jest w wersji próbnej i pozwala na 31 dni darmowego użytkowania.

Dodane 14.04.2014 | Pobrań: 40 Pobierz

Szuflada 1.1 PL

Program Szuflada jest program do otwierania szuflad drukarek oraz kas fiskalnych. Mamy możliwość wyboru protokołu oraz portu podłączenia. Wsparciem objęte są urządzenia korzystające z protokołów Thermal oraz POSNET. Aplikacja firmy NAOMISOFT, została udostępniona do bezpłatnego pobrania dla wszystkich komercyjnych i niekomercyjnych użytkowników. Jest także szansa na uruchomienia programu bez konieczności jego instalacji.

Dodane 14.08.2014 | Pobrań: 2 Pobierz

Microsoft PowerPoint 2010 PL

Microsoft PowerPoint wersja Polska umożliwia przeglądanie w pełni funkcjonalnych prezentacji, PowerPoint przy projektowaniu prezentacji oferuje bardzo dużą galerię szablonów (dostępną także w poszerzonej wersji on-line w ramach witryny Office Online), do dyspozycji użytkownika pozostają także narzędzia do tworzenia animacji i wszelkiego ruchu na slajdzie, tworzenia kształtów, diagramów, schematów, wykresów i innych podobnych elementów przydatnych podczas pokazu slajdów. Gotową prezentację w PowerPoint można następnie zapisać w postaci pliku automatycznie uruchamiającego pokaz i wysłać lub wyświetlić na naszym monitorze.

Dodane 01.12.2012 | Pobrań: 3014 Pobierz

R3D3 - Rama 3D 10.0.3 PL

Program R3D3 - Rama 3D służy do przeprowadzania obliczeń statycznych przestrzennych układów prętowych. Głównym założeniem aplikacji jest możliwość wygodnego, graficznego wprowadzania danych, dlatego jest ono proste i intuicyjne - geometrię układu możemy zdefiniować używając wyłącznie myszki. Wprowadzanie złożonych układów ułatwiają generatory podstawowych konstrukcji (ramy, łuki). Autorzy zadbali o wiele udogodnień na etapie wprowadzania danych, takich jak, m.in.: automatyczne przyciąganie do siatki i węzłów, czy też użycie predefiniowanych bibliotek profili. W zakresie obciążeń R3D3 - Rama 3D umożliwia definiowanie obciążeń przęsłowych prostokątnych i trapezowych przyłożonych do całości pręta, poprzecznych i podłużnych.

Dodane 17.05.2011 | Pobrań: 87 Pobierz