Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11779]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6071]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5916]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5250]

Master PDF Editor 1.7.92

Wersja: 1.7.92
Kategoria: Dla firmy
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP / 2003 / Vista / 2008 / 7 / 8
Rozmiar: 8,49 MB
Pobrań: 75
Dodany: 24.11.2012
Master PDF Editor
Opis: Master PDF Editor 1.7.92
Master PDF Editor - świetne narzędzie do tworzenia oraz edycji dokumentów w formacie PDF i XPS. Jest to fajna alternatywa dla oprogramowania Adobe Acrobat.

Program oferuje zbiór funkcji, które pozwalają nawet niedoświadczonemu użytkownikowi na sprawne kreowanie różnego rodzaju dokumentów. Z ich pomocą dodamy do projektu nie tyle tekst, co również grafikę, linki oraz komentarze, a także takie interaktywne składniki jak pola tekstowe, pola wyboru czy listy z opcjami.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Master PDF Editor 1.7.92

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

CDisplayEx 1.10.16 PL

CDisplayEx - świetny i darmowy czytnik komiksów w formie elektronicznej. Aplikacja charakteryzuje się niskim zapotrzebowaniem na zasoby systemowe, szybkim działaniem oraz obsługą e-komiksów w najpopularniejszych formatach. Narzędzie zostało wyposażone w prosty interfejs graficzny, skupiający jedynie najważniejsze funkcje, umożliwiające wygodne czytanie komiksów. Znajdziemy wśród nich podstawowe opcje nawigacji pomiędzy poszczególnymi stronami, kilka trybów wyświetlania i dopasowywania obrazu do ekranu, możliwość eksportu wybranych stron do plikw JPG, a także funkcje prezentacji komiksu jako pokaz slajdów.

Dodane 19.05.2014 | Pobrań: 8 Pobierz

WriteRoom 3.0.1

WriteRoom to prosta aplikacja dla osób, które nie przepadają za rozbudowanymi edytorami tekstu. Głównym zadaniem programu jest ograniczenie wszystkiego, co może rozpraszać przy pisaniu. WriteRoom domyślnie pracuje w trybie pełen ekranowym. Użytkownik może wybrać tło, a także krój, kolor i rozmiar czcionki. Podczas pracy widoczny jest jedynie sam tekst. WriteRoom nie oferuje żadnych możliwości edytowania tekstu - jeśli nie liczyć samego pisania. Oprócz pełnego ekranu aplikacja umożliwia pracę w otwartym oknie. Tutaj również nie ma żadnych przycisków ani ikon do zaawansowanej obróbki tekstu. Pliki można zachowywać w domyślnym formacie, a także eksportować do rtf, html, xml i doc.

Dodane 04.12.2011 | Pobrań: 25 Pobierz

CeReM Personal 2.1 PL

CeReM Personal to podstawowa, nieskomplikowana w obsłudze, aplikacja klasy CRM (Customer Relationship Managment) przeznaczona do obsługi przez jednego użytkownika. Podstawowym zadaniem programu jest ułatwienie efektywnej współpracy z klientami. Program ten jest przeznaczony dla wszystkich osób zaangażowanych w pozyskiwanie klientów oraz systematyczną współpracę z nimi. Program może być bardzo przydatny osobom pracującym na różnych stanowiskach, począwszy od sekretarek i recepcjonistek, poprzez przedstawicieli handlowych na dyrektorach i prezesach kończąc.

Dodane 22.09.2009 | Pobrań: 179 Pobierz

FreeMind 0.9.0 PL

FreeMind to darmowy, wieloplatformowy program do tworzenia mindmap, którego twórcy mocno wzorowali się na narzędziu MindManager. Od innych programów tego typu odróżnia go możliwość zwijania i rozwijania części map jednym kliknięciem oraz możliwość używania łącz do stron internetowych. Mindmapy mają wiele zastosowań i często sprawdzają się jako ilustracje planów, notatki, bazy wiedzy, mogą nawet zastąpić narzędzia do zarządzania projektami. Ze względu na ogromną ilość informacji, jaką może pomieścić mapa stworzona w programie FreeMap, to narzędzie może nawet zastąpić niedużą bazę danych. Dzięki możliwości zwijania gałęzi mapy nawigacja jest szybka a przedstawione dane czytelne. Węzły można oznaczać ikonkami, których w galerii znajdziemy kilkadziesiąt.

Dodane 04.12.2011 | Pobrań: 57 Pobierz