Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11840]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6273]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5941]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5262]

Media Player Classic 6.4.9.1 PL

Wersja: 6.4.9.1
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna (GNU General Public License)
O/S: Windows 2000/XP/2003
Rozmiar: 1,49 MB
Pobrań: 405
Dodany: 20.07.2010
Media Player Classic
Opis: Media Player Classic 6.4.9.1 PL


Media Player Classic popularny odtwarzacz multimedialny. Zasada jego działania została oparta na platformie DirectShow. Aplikacja bez większych problemów otworzy filmy zakodowane w następujących formatach: DivX, XviD i H.264, QuickTime i RealPlayer, przechwyci obraz. Jeżeli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami tunerów telewizyjnych Media Player Classic daje nam możliwość nagrywania programów. Aby oglądać filmy w formatach VCD, SVCD oraz DVD nie musimy ściągać i instalować dodatkowych kodeków. Oczywiście program wczytuje napisy, nie tylko te w podstawowych formatach. Na pierwszy rzut oka Media Player Classic wizualnie przypomina Windows Media Player w wersji 6.4, ale na tym się podobieństwa koniczną ponieważ MPC ma znacznie więcej do zaoferowania niż WMP.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Media Player Classic 6.4.9.1 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Mac Blu-ray Player 2.8.12.1393 PL

Mac Blu-ray Player świetny odtwarzacz filmów Blu-ray dla systemu Mac OS. Poza obsługą nośników Blu-ray program umożliwia również odtwarzanie filmów z płyt DVD, Video-CD, różnego rodzaju plików wideo oraz obrazów ISO, a także muzyki i zdjęć. Aplikacja charakteryzuje się przejrzystym i intuicyjnym interfejsem graficznym oraz szybkością działania, będącą efektem wsparcia dla akceleracji sprzętowej i technologi nVidia CUDA. Pozwala on na odtwarzanie filmów w wysokiej rozdzielczości, bez utraty jakości obrazu oraz z zachowaniem wszystkich dostępnych ścieżek audio.

Dodane 25.10.2013 | Pobrań: 13 Pobierz

JLC's Internet TV 1.1.0 PL

JLC's Internet TV jest zarówno bezpłatnym odtwarzaczem jak i przeglądarką masy stacji telewizyjnych nadawanych online. Dużym plusem programu jest możliwość ocenienia przez każdego użytkownika ocenami: działa dobrze, nie działa, duplikat, spam każdy, indywidualny program. Dostępne kanały możemy sortować według rożnych kryteriów nawet z krajów których są transmitowane. Pomysłodawcy cały czas dbają by zapleczę programów była aktualizowana oraz miała do zaoferowania jak największą ilość funkcjonujących kanałów. Polscy użytkownicy z pewnością się ucieszą z dostępność takich programów jak TVP Kultura, TVN Gra, TVFlay, 4Fun, TV Polsat 2, TV4, TVP1, TVP2 a wszystkich polskojęzycznych stacji jest ponad 55. By JLC's chodził poprawnie wymagany jest Internet Internet TV oraz zainstalowanie w systemie aplikacji Windows Media Player i Real Player.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 77 Pobierz

Free FLV Converter 6.8 PL

Free FLV Converter to bezpłatna, dostępne w polskiej wersji językowej aplikacja stworzona do pobierania i konwertowania materiałów wideo dostępnych w najlepszych serwisach Youtube, Dailymotion, Google Video, Yahoo Video, MetaCafe, Veoh itp. Ściągany za pomocą programu klip automatycznie jest konwertowany do najpopularniejszych formatów AVI, 3G2, WMV, MP4 oraz dla urządzeń iPod i iPhone. Free FLV Converter oprócz zwykłych ustawień daje możliwość użytkownikowi dostosowywanie podstawowych parametrów konwersji audio -kodek, częstotliwość, tryb kanału, bitrate i wideo-kodek, rozdzielczość, bitrate, ilość klatek na sekundę, format ekranu. Natomiast wbudowany odtwarzacz umożliwia oglądanie clipów bezpośrednio z poziomu programu, bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 141 Pobierz

Super DVD ripper 2.39

Super DVD ripper przyda się tym wszystkim którzy pragną zgrać płyty DVD do plików w następujących formatach : DivX AVI, MPEG-1, MPEG-2 oraz kreowanie z nich płyt SVCD, VCD i CD. Aplikacja radzi sobie świetnie w obsłudze całych płyt DVD ale i w zgranych plikach VOB. Kreator który jest wbudowany sprawia że aplikacja jest łatwa i prosta w obsłudze. Naszym zadaniem jest tylko wskazanie formatu docelowego i miejsca w którym mają pojawić się pliki. Wersja trial daje nam możliwość na sześciokrotne otwarcie aplikacji. Ważne! Wszyscy którzy posiadają strony WWW mają możliwość otrzymania klucza rejestracyjnego za Free! Aby go dostać należy zamieścić na swojej stronie link www.dvdtodivx.net i wysłać informację na e-mail info@dvdtodivx.net. Warunkiem otrzymania darmowego klucza jest dobra treść i jakość strony, a także przynajmniej 100 odwiedzin dziennie. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej producenta.

Dodane 08.07.2010 | Pobrań: 62 Pobierz