Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.9.6 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12378]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [8291]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6237]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5440]

Media Player Classic 6.4.9.1 PL

Wersja: 6.4.9.1
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna (GNU General Public License)
O/S: Windows 2000/XP/2003
Rozmiar: 1,49 MB
Pobrań: 463
Dodany: 20.07.2010
Media Player Classic
Opis: Media Player Classic 6.4.9.1 PL


Media Player Classic popularny odtwarzacz multimedialny. Zasada jego działania została oparta na platformie DirectShow. Aplikacja bez większych problemów otworzy filmy zakodowane w następujących formatach: DivX, XviD i H.264, QuickTime i RealPlayer, przechwyci obraz. Jeżeli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami tunerów telewizyjnych Media Player Classic daje nam możliwość nagrywania programów. Aby oglądać filmy w formatach VCD, SVCD oraz DVD nie musimy ściągać i instalować dodatkowych kodeków. Oczywiście program wczytuje napisy, nie tylko te w podstawowych formatach. Na pierwszy rzut oka Media Player Classic wizualnie przypomina Windows Media Player w wersji 6.4, ale na tym się podobieństwa koniczną ponieważ MPC ma znacznie więcej do zaoferowania niż WMP.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Media Player Classic 6.4.9.1 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Expressivo 1.5.1 PL

Expressivo jest programem który umożliwia nam na automatyczną zmianę tekstu na mowę o ludzkim brzmieniu. Aplikacja bazuje na wbudowanym silniku mowy Ivona, który daje nam możliwość słuchania na stacjonarnym komputerze oraz przenośnych odtwarzaczach MP3 następujących materiałów: dokumenty, artykuły, książki, czy e-maile. Program świetnie sprawdza się w czytaniu napisów do filmów z tego powodu często używa się go jako lektora. Użytkownik podczas instalowania może wybrać głos, które zostanie zainstalowany z programem. Pośród dostępnych głosów mamy do wybory polskie jak: Jacek, Ewa, Jan jaki i angielskie Eric, Jenifer, Brian, Amy oraz rumuńskie Carmen.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 151 Pobierz

Magix Movie Edit Pro 16 Plus

Jest bardzo prostą w obsłudze a przy tym zawansowaną aplikacją stworzoną do edycji plików video. Program umożliwia wszystkim użytkownikom kreowanie amatorskich materiałów a nawet półprofesjonalnych filmów, nie wymagając od nas przy tym jakiej kol wiek wiedzy z tego zakresu. Magix Movie Edit Pro Plus umożliwia tworzenie ścieżek dźwiękowych, scen, animowanych menu DVD, dodawanie specjalnych efektów 3D, po tym wszystkim możemy nasz film nagrać na następujących formatach: VCD, SVCD, DVD czy DVD DL. Najnowsza wersja wspiera dyski Blu-ray, oraz format AVCHD wykorzystywany przez kamery HD. Dużym plusem aplikacji jest możliwość ustawiania gamy kolorów, nadawanie balansu bieli, usuwanie efektu czerwonych oczu, rozjaśnianie, nasycanie czy konwertowanie obrazu do formatu panoramicznego 16:9.

Dodane 14.07.2010 | Pobrań: 109 Pobierz

SMPlayer 14.9.0 PL

Świeża wersja innowacyjnego programu do otwierania plików video/audio którego działanie oparte jest na silniku MPlayer’a. SMPlayer bez problemu odtworzy nam następujące formaty plików: AVI, MKV, OGM, MPEG, VOB, ASF, MOV, WMV, MP3, OGG bez konieczności kłopotliwego instalowania kodeków. Aplikacja wyśmienicie sobie radzi z odtwarzaniem płytek DVD a także strumienie internetowe. Twórcy skupili się w dużej mierze na opcji wyświetlania napisów do filmów w następujących formatach: SRT, SUB, SSA. Można je do bólu powiększać, zmieniać czcionki czy dobrać kolor wedle własnych upodobań.

Dodane 07.09.2014 | Pobrań: 114 Pobierz

MacX DVD Ripper Pro 6.5.0

MacX DVD Ripper Pro - jest to bardzo prosty w obsłudze program, który służy do rippowania zawartości nośników DVD-Video. Umożliwia on wygodne tworzenie kopii zapasowych filmów z płyt DVD i zapisywanie ich na dysku w najpopularniejszych formatach wideo. Program nie wymaga od użytkownika większej wiedzy na temat kodowania, a sam proces zgrywania i konwersji filmów to kilka prostych kroków, w których wskazujemy źródło (napęd, obraz ISO lub folder), wybieramy format wyjściowy i ewentualnie dostrajamy jego ustawienia, a następnie rozpoczynamy konwersję. Przy pomocy MacX DVD Ripper Pro możliwe jest zgranie zawartości płyty DVD z filmem na dowolny dysk oraz jego przekonwertowanie do jednego z obsługiwanych formatów: FLV, AVI, MP4, WMV, MOV lub MPEG. Narzędzie oferuje również profile, z pomocą których przekodujemy materiał dla urządzeń mobilnych - m.in. iPoda, iPhone, iPada, czy też smartfonów Samsung, HTC itp.

Dodane 06.11.2011 | Pobrań: 50 Pobierz