Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12171]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7480]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6001]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5319]

Media Player Classic 6.4.9.1 PL

Wersja: 6.4.9.1
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna (GNU General Public License)
O/S: Windows 2000/XP/2003
Rozmiar: 1,49 MB
Pobrań: 411
Dodany: 20.07.2010
Media Player Classic
Opis: Media Player Classic 6.4.9.1 PL


Media Player Classic popularny odtwarzacz multimedialny. Zasada jego działania została oparta na platformie DirectShow. Aplikacja bez większych problemów otworzy filmy zakodowane w następujących formatach: DivX, XviD i H.264, QuickTime i RealPlayer, przechwyci obraz. Jeżeli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami tunerów telewizyjnych Media Player Classic daje nam możliwość nagrywania programów. Aby oglądać filmy w formatach VCD, SVCD oraz DVD nie musimy ściągać i instalować dodatkowych kodeków. Oczywiście program wczytuje napisy, nie tylko te w podstawowych formatach. Na pierwszy rzut oka Media Player Classic wizualnie przypomina Windows Media Player w wersji 6.4, ale na tym się podobieństwa koniczną ponieważ MPC ma znacznie więcej do zaoferowania niż WMP.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Media Player Classic 6.4.9.1 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

DFX Audio Enhancer 11.015

Super aplikacja stworzona dla multimedialnych fanatyków. DFX to darmowe i niezbędne narzędzie dla każdego użytkownika, odtwarzającego filmy oraz inne dźwięki w komputerze. Program poprawia jakość dźwięku wydobywanego z różnych programów multimedialnych, a także z odtwarzaczy znajdujących się w najpopularniejszych serwisach internetowych. Obsługa programu jest banalnie prosta. Chcąc odtwarzać filmy lub muzykę w najwyższej jakości HD, wystarczy uruchomić program i nacisnąć przycisk „Power”, który uaktywni i poprawi jakość dźwięków wydobywanych z odtwarzaczy lub z portali internetowych.

Dodane 31.08.2012 | Pobrań: 46 Pobierz

FreeZ Online TV 1.42

FreeZ Online TV to program który szybko stał się najpopularniejszą aplikacji do oglądania kanałów telewizyjnych oraz transmisji na żywo, których przekaz dostępny jest za pomocą Internetu. Aplikacja dysponuje bogatym zapleczem przeszło 500 stacji, posegregowanych w kategorie tematyczne w tym kanały muzyczne, filmowe, informacyjne, dla dzieci, religijne, sportowe itp. Lista wszystkich programów jest systematycznie aktualizowana przez program automatycznie. Pośród najpopularniejszych transmisji oraz stacji telewizyjnych dostępnych w FreeZ Online TV możemy znaleźć Bloomberg, CBN News, CNN, BBC, Eurosport News, Cartoon Network, TCM, Deejay TV, RTL, MTV, Eska TV, Interia TV jak i TVN 24.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 115 Pobierz

The RAD Video Tools 1.994a

The RAD Video Tools to super program do konwersji wideo, które zintegrowane zostało z kodekami Bink i Smacker. Daje możliwość nie tyle samą konwersję klipów do formatu BIK oraz SMK, co również ich oglądanie za pośrednictwem wbudowanego odtwarzacza. Aplikacja obsługuje większość najpopularniejszych formatów wideo, dając możliwość konwertowania filmów m.in. do postaci plików BIK i SMK, jak również w przeciwnym kierunku do formatów AVI, WAV, FLC, BMP, GIF, JPEG, TGA, TIFF, PCX oraz PNG. The RAD Video Tools oferuje wbudowany odtwarzacz audio-wideo oraz mikser ścieżki dźwiękowej. Mocną stroną narzędzia są duże możliwości konfiguracyjne, pozwalające dowolnie skalować i przycinać obraz, dostosowywać jego podstawowe parametry, usuwać wybrane klatki, ustalać poziom kompresji i wiele więcej.

Dodane 07.02.2014 | Pobrań: 5 Pobierz

Quick Media Converter HD 4.0.0.20 PL

Quick Media Converter (QMC) to wielofunkcyjny i bardzo rozwinięty program do konwertowania plików audio i video pomiędzy wieloma znanymi i popularnymi formatami, w większość współgrających z prawie wszystkimi odtwarzaczami DVD, urządzeniami iPhone/iPod, PlayStation 3, PSP, Wii, telefonami komórkowymi, konsolami Xbox czy też Nintendo DS. Zasada działania programu opiera się na trzech trybach pracy: Easy Mode- służy do transkodowania przy pomocy standardowych ustawień aplikacji, Expert Mode- przeznaczony do konwertowania z możliwością zmiany poszczególnych parametrów, ostatni krok HD Mode- potrzebny gdy działamy na materiałach wideo w wysokich rozdzielczościach HD. Praca Quick Media Convertera jest uzależniona od wyboru formatu wyjściowego i wskazania lokalizacji gdzie chcemy zachować nasz materiał pierwotny. Program daje nam także możliwość tworzenia rzutów ekranowych konwertowanego filmu oraz zapisu obrazu kamery internetowej.

Dodane 08.07.2010 | Pobrań: 410 Pobierz