Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11999]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6786]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5975]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5300]

Media Player Classic 6.4.9.1 PL

Wersja: 6.4.9.1
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna (GNU General Public License)
O/S: Windows 2000/XP/2003
Rozmiar: 1,49 MB
Pobrań: 407
Dodany: 20.07.2010
Media Player Classic
Opis: Media Player Classic 6.4.9.1 PL


Media Player Classic popularny odtwarzacz multimedialny. Zasada jego działania została oparta na platformie DirectShow. Aplikacja bez większych problemów otworzy filmy zakodowane w następujących formatach: DivX, XviD i H.264, QuickTime i RealPlayer, przechwyci obraz. Jeżeli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami tunerów telewizyjnych Media Player Classic daje nam możliwość nagrywania programów. Aby oglądać filmy w formatach VCD, SVCD oraz DVD nie musimy ściągać i instalować dodatkowych kodeków. Oczywiście program wczytuje napisy, nie tylko te w podstawowych formatach. Na pierwszy rzut oka Media Player Classic wizualnie przypomina Windows Media Player w wersji 6.4, ale na tym się podobieństwa koniczną ponieważ MPC ma znacznie więcej do zaoferowania niż WMP.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Media Player Classic 6.4.9.1 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

UltraMixer 4.0.4

UltraMixer - świetny programik do miksowania muzyki w czasie rzeczywistym. Dzięki niemu możemy w prosty i przyjemny sposób mieszać dźwięki i utwory muzyczne, a następnie zapisywać je do wybranego przez nas formatu WAV, MP3, OGG, WMA, FLAC lub ewentualnie nagrywać na dowolny krążek CD. W tej aplikacji znajdziemy też mikser, który zawiera ogromną ilość opcji i narzędzi, a także dwa odtwarzacze multimedialne do odsłuchiwania oryginalnych i zmiksowanych dźwięków oraz muzyki. Wyposażono go również w 31-pasmowy equalizer, licznik bitów oraz w bardzo przydatny suwak do płynnego przyspieszania bądź spowalniania modyfikowanego dźwięku.

Dodane 03.12.2013 | Pobrań: 85 Pobierz

PotPlayer 1.6.49479 PL

PotPlayer toodtwarzacz multimediów. Program pozwala odtwarzać pliki audio i wideo w wielu popularnych formatach, płyty DVD, sygnał z tunerów TV/SAT i kamer cyfrowych, strumieni z Internetu itp., doskonale radząc sobie przy tym z materiałami w wysokich rozdzielczościach HD. Program pomimo na pierwszy rzut oka prostego interfejsu graficznego posiada olbrzymie możliwości konfiguracji poszczególnych aspektów odtwarzanych multimediów. O jego potencjale przekonać się można wchodząc w ustawienia odtwarzacza. Znajduje się tam cały szereg funkcji pozwalających dostosować zarówno obraz, jak również dźwięk i napisy odtwarzanego filmu.

Dodane 13.08.2014 | Pobrań: 212 Pobierz

CoffeeCup Gif Animator 7.6

CoffeeCup Gif Animator pomoże nam stworzyć animacje w formacie GIF w prosty i przejrzysty sposób. Program został stworzony z myślą o uatrakcyjnieniu stron WWW poprzez tworzenie animowanych przycisków jak i innych efektów które nadadzą naszej witrynie indywidualny charakter i klimat. Użytkownik tworzy kod który jest potrzebny to wstawienia naszej animacji na stronę WWW. Ponadto program konwertuje nam grafiki z formatów BMP i JPG po czym eksportuje je na format AVI.

Dodane 08.07.2010 | Pobrań: 65 Pobierz

NapiProjekt 2.2.0.2399 PL

NapiProjekt chudziutką ale bardzo użyteczną aplikacją. Za pomocą której bez problemu znajdziemy, pobierzemy napisy do filmu przez nas wskazanego bez konieczności otwierania przeglądarki internetowej . To co musimy zrobić by cieszyć się z idealnie dopasowanych napisów do filmu to kliknąć prawym przyciskiem myszy na plik z filmem i z menu kontekstowego wybierzemy opcję 'Znajdź i dopasuj napisy' aplikacja automatycznie pobierze nam je i zapisze na dysk. Polecamy wszystkim kinomanom.

Dodane 05.10.2013 | Pobrań: 235 Pobierz