Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11779]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6076]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5916]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5250]

Media Player Classic 6.4.9.1 PL

Wersja: 6.4.9.1
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna (GNU General Public License)
O/S: Windows 2000/XP/2003
Rozmiar: 1,49 MB
Pobrań: 403
Dodany: 20.07.2010
Media Player Classic
Opis: Media Player Classic 6.4.9.1 PL


Media Player Classic popularny odtwarzacz multimedialny. Zasada jego działania została oparta na platformie DirectShow. Aplikacja bez większych problemów otworzy filmy zakodowane w następujących formatach: DivX, XviD i H.264, QuickTime i RealPlayer, przechwyci obraz. Jeżeli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami tunerów telewizyjnych Media Player Classic daje nam możliwość nagrywania programów. Aby oglądać filmy w formatach VCD, SVCD oraz DVD nie musimy ściągać i instalować dodatkowych kodeków. Oczywiście program wczytuje napisy, nie tylko te w podstawowych formatach. Na pierwszy rzut oka Media Player Classic wizualnie przypomina Windows Media Player w wersji 6.4, ale na tym się podobieństwa koniczną ponieważ MPC ma znacznie więcej do zaoferowania niż WMP.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Media Player Classic 6.4.9.1 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Coollector 3.26.4

Collector - zaawansowany program mający połączenie ogromnej encyklopedii filmów i narzędzia do zarządzania własną kolekcją filmów DVD, Blu-ray i VHS. Aplikacja umożliwia dostęp do ogromnej i rozbudowanej encyklopedii, zawierającej w swojej bazie ponad 95 tysięcy różnych filmów i seriali telewizyjnych z całego świata. Baza filmowa jest na bieżącą aktualizowana. Przy pierwszym uruchomieniu programu pobierana jest jej najnowsza wersja. W bazie danych możemy wyszukiwać produkcje filmowe według ustalonych kryteriów.

Dodane 06.09.2013 | Pobrań: 18 Pobierz

Adobe Audition 3.0

Dzięki Adobe Audition 3.0 bez problemu nagramy, zmiksujemy, zedytujemy oraz dokonamy wszelkiej innej obróbki dźwięku. Wersja 3.0 została wyposażona w system miksujące który jest tym samym wsparciem dla ASIO czyli wielopasmowego kompresora który umożliwia nam na dynamiczną kontrolę dźwięku czy też dokonania zmian z rzeczywistym czasie ustawień właściwości dźwięku np. głośności, oraz nanoszenia różnych efektów w czasie miksowania. W wersji mamy do dyspozycji nowe narzędzia do masteringu , są nimi: Spectral Pan, Phase oraz Mastering Rack dzięki niemu możemy nakładać kilka efektów dźwiękowych za jednym razem.

Dodane 13.07.2010 | Pobrań: 165 Pobierz

Nero Move it 1.5.10.1 PL

Nero Move it jest programem przeznaczonym dla użytkowników będących w posiadaniu przenośnych urządzeń multimedialnych. Aplikacja daje nam możliwość przyjaznego konwertowania plików audio i wideo między różnymi urządzeniami. Zaplecze programu posiada bogaty wachlarz który bez problemu wesprze sprzęt producentów takich jak Nokia, HTC, Apple, Sony Ecicsson, Sony, LG, Motorola, Asus, Toshiba. Nero Move it może również transportować treści do serwisów społecznościowych np.: YouTube czy też MySpace.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 125 Pobierz

CrossDJ Free 2.6

CrossDJ Free - narzędzie do miksowania dźwięków i muzyki na pececie. Program jest dostępny całkowicie za darmo i oferuje pełny dostęp do wszystkich podstawowych narzędzi niezbędnych do przetwarzania i miksowania muzyki w systemie Windows. Interfejs programu jest niemal identyczny jak w innych aplikacjach tego typu. Główny ekran składa się z dwóch rozbudowanych odtwarzaczy, wygodnego miksera, listy do odtwarzania i przeglądania plików multimedialnych, a także z narzędzi wspomagających tworzenie dźwięków i miksowanie muzyki. CrossDJ Free integruje się z aplikacją iTunes oraz posiada wbudowaną przeglądarkę albumów muzycznych.

Dodane 05.10.2013 | Pobrań: 16 Pobierz