Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12159]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7463]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5998]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5317]

Media Player Classic 6.4.9.1 PL

Wersja: 6.4.9.1
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna (GNU General Public License)
O/S: Windows 2000/XP/2003
Rozmiar: 1,49 MB
Pobrań: 411
Dodany: 20.07.2010
Media Player Classic
Opis: Media Player Classic 6.4.9.1 PL


Media Player Classic popularny odtwarzacz multimedialny. Zasada jego działania została oparta na platformie DirectShow. Aplikacja bez większych problemów otworzy filmy zakodowane w następujących formatach: DivX, XviD i H.264, QuickTime i RealPlayer, przechwyci obraz. Jeżeli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami tunerów telewizyjnych Media Player Classic daje nam możliwość nagrywania programów. Aby oglądać filmy w formatach VCD, SVCD oraz DVD nie musimy ściągać i instalować dodatkowych kodeków. Oczywiście program wczytuje napisy, nie tylko te w podstawowych formatach. Na pierwszy rzut oka Media Player Classic wizualnie przypomina Windows Media Player w wersji 6.4, ale na tym się podobieństwa koniczną ponieważ MPC ma znacznie więcej do zaoferowania niż WMP.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Media Player Classic 6.4.9.1 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

oCam 37.0

oCam to świetny program przeznaczony do rejestrowania sekwencji audio/wideo z ekranu naszego komputera. Dzięki niemu zapiszemy obraz zawierający wszystkie operacje wykonywane na komputerze do postaci plików graficznych JPEG, GIF, PNG, BMP lub materiałów wideo AVI, FLV, MP4, MOV, TS i VOB. oCam daje możliwość rejestrowania i zapisywania na dysku twardym obrazu o dowolnych wymiarach. Narzędzie oferuje niewielki zestaw predefiniowanych konfiguracji możliwych do zapisu rozmiarów obrazu, umożliwiając również łatwe dostosowywanie jego jakości. Program dysponuje funkcjami zapisu zarówno zrzutów ekranowych, jak również materiałów wideo z dźwiękiem. Z poziomu opcji konfiguracyjnych zdefiniujemy wykorzystywane kodeki A/V oraz limity czasowe przechwytywania.

Dodane 16.10.2014 | Pobrań: 7 Pobierz

MixPad 3.36

MixPad jest super narzędziem, umożliwiającym stworzenie nieograniczonej ilości ścieżek. Ścieżki te możemy w prosty sposób zmodyfikować lub miksować. Program odczytuje i edytuje pliki muzyczne z dysku twardego lub zamontowanej w napędzie płyty Audio CD, a także pozwala modyfikować własne utwory i dźwięki nagrane przy użyciu mikrofonu. Warto też wspomnieć o możliwości pobierania klipów muzycznych z ogromnej, rozbudowanej bazy - NCH Sound Library. Twórcy pamiętali o funkcji do dzielenia i łączenia plików, nakładania różnego rodzaju efektów wizualnych, zaawansowanego miksera, a także funkcji umożliwiającej nagrywanie w doskonałej cyfrowej jakości jednej lub kilku ścieżek audio w jednakowym czasie.

Dodane 15.08.2013 | Pobrań: 30 Pobierz

InfraRecorder 0.52

Bezpłatna aplikacją za pomocą której stworzymy projekty CD/DVD z opcją ich późniejszego wypalenia na płyty CD/DVD. Menadżer plików dostępny jest w oknie projektu dysku, dzięki niemu możemy w bardzo prosty sposób kierować zasobami naszego komputera poczym je nagrywać. InfraRecorder daje możliwość nagrywanie płyty danych CD/DVD, na których umieszczone będą pliki i foldery. Ponadto użytkownik może kreować dyski mieszane, które prócz podstawowych plików mogą zawierać ścieżkę audio rozpoznawaną poprzez popularne, przenośne urządzenia odtwarzające płyty muzyczne.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 62 Pobierz

MP3Gain 1.2.5 PL

Użyteczna a zarazem darmowa aplikacja przeznaczona do wyrównywania poziomu głośności plików muzycznych w formacie MP3. Przydaje się bardzo wtedy gdy różne piosenki zgramy z wielu płyt które tworzą dla nas album ale różnią się od siebie siłą głośności. W porównaniu z innymi aplikacjami tego typu MP3Gain nie modyfikuje głośności wyłącznie na podstawie wartości szczytowych sygnału ale również przeprowadza analizę statystyczną jak będzie odczuwana głośność dźwięku przez ludzkie ucho. Warto wspomnieć iż zmiana głośności którą dokonuje program jest praktycznie bezstratna.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 78 Pobierz