Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11793]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6132]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5926]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5256]

Media Player Classic 6.4.9.1 PL

Wersja: 6.4.9.1
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna (GNU General Public License)
O/S: Windows 2000/XP/2003
Rozmiar: 1,49 MB
Pobrań: 403
Dodany: 20.07.2010
Media Player Classic
Opis: Media Player Classic 6.4.9.1 PL


Media Player Classic popularny odtwarzacz multimedialny. Zasada jego działania została oparta na platformie DirectShow. Aplikacja bez większych problemów otworzy filmy zakodowane w następujących formatach: DivX, XviD i H.264, QuickTime i RealPlayer, przechwyci obraz. Jeżeli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami tunerów telewizyjnych Media Player Classic daje nam możliwość nagrywania programów. Aby oglądać filmy w formatach VCD, SVCD oraz DVD nie musimy ściągać i instalować dodatkowych kodeków. Oczywiście program wczytuje napisy, nie tylko te w podstawowych formatach. Na pierwszy rzut oka Media Player Classic wizualnie przypomina Windows Media Player w wersji 6.4, ale na tym się podobieństwa koniczną ponieważ MPC ma znacznie więcej do zaoferowania niż WMP.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Media Player Classic 6.4.9.1 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

MU.LAB 5.5.1 PL

MU.LAB to wirtualne studio muzyczne. Wysokiej jakości, darmowa aplikacja przeznaczona do tworzenia muzyki w komputerze. MU.LAB pozwala na nagrywanie całego utworu, fragmentów, jak również pojedynczych ścieżek. Z programu można również korzystać za pośrednictwem nośnika USB. Aplikacja ma bardzo prosty interfejs, który pozwala na tworzenie wielu ścieżek, dodawanie fragmentów dźwiękowych itp. MU.LAB obsługuje zarówno utwory audio jak i MIDI, pozwala na edycję wirtualnych instrumentów i nagrywanie muzyki.

Dodane 01.03.2014 | Pobrań: 76 Pobierz

LAV Filters 0.55

LAV Filters - zbiór filtrów i różnych kodeków, które umożliwiają odtwarzanie większości dostępnych na rynku formatów audio i wideo. Instalując w systemie filtry oferowane przez LAV Filters będziemy mogli odtwarzać m. in. takie formaty jak Matroska, WebM, AVI, MP4, RM, RMVB, MOV, MPEG-TS, VOB, EVO, FLV, Ogg, OGM, WTV, WMV, ASF, DVR-MS, FLAC Audio, MP3, DTS Audio,AC# Audio, AAC Audio, streamingi RTSP, RTP czy MMS.

Dodane 10.01.2013 | Pobrań: 22 Pobierz

Sound Forge Pro 10.0b

Sound Forge Pro jest jednym z najbardziej uważanych programów do profesjonalnej edycji oraz obróbki dźwięku. Aplikacja ma doza oferowania bardzo bogaty wachlarz możliwości min. w korekcji i edycji dźwięku oraz nakładania różnych efektów, które są dostępne w bardzo nowoczesnym i prostym w obsłudze interfejsie. Program obsługuje popularne formaty zapisu plików audio. Za pomocą Sound Forge Pro bez problemy wypalimy nasze dzieło na płytę, nałożymy efekty dźwiękowe. W najnowszej wersji program wzbogacono min. o czytanie rozszerzeń w formacie VST oraz obsługę ASIO.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 93 Pobierz

Reflection 1.2.2

Reflection - świetne narzędzie do bezprzewodowego klonowania obrazu wyświetlanego na urządzeniach iPhone 4S, iPhone 5, iPad 2 oraz Nowy iPad bezpośrednio na ekrany komputerów Mac i PC. Obsługa aplikacji jest niezwykle prosta. Aplikacje można też wykorzystać do pokazywania prezentacji na większym ekranie czy np. nagrywania wykonywanych czynności na systemie iOS. Testowa wersja aplikacji Reflection wyłącza się automatycznie po upływie 10 minut.

Dodane 17.11.2012 | Pobrań: 16 Pobierz