Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.9.6 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12318]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [8127]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6137]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5398]

Media Player Classic 6.4.9.1 PL

Wersja: 6.4.9.1
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna (GNU General Public License)
O/S: Windows 2000/XP/2003
Rozmiar: 1,49 MB
Pobrań: 427
Dodany: 20.07.2010
Media Player Classic
Opis: Media Player Classic 6.4.9.1 PL


Media Player Classic popularny odtwarzacz multimedialny. Zasada jego działania została oparta na platformie DirectShow. Aplikacja bez większych problemów otworzy filmy zakodowane w następujących formatach: DivX, XviD i H.264, QuickTime i RealPlayer, przechwyci obraz. Jeżeli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami tunerów telewizyjnych Media Player Classic daje nam możliwość nagrywania programów. Aby oglądać filmy w formatach VCD, SVCD oraz DVD nie musimy ściągać i instalować dodatkowych kodeków. Oczywiście program wczytuje napisy, nie tylko te w podstawowych formatach. Na pierwszy rzut oka Media Player Classic wizualnie przypomina Windows Media Player w wersji 6.4, ale na tym się podobieństwa koniczną ponieważ MPC ma znacznie więcej do zaoferowania niż WMP.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Media Player Classic 6.4.9.1 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

ffmpeg2theora 0.27

ffmpeg2theora to program działający na bazie wiersza poleceń do kodowania materiałów video dzięki najnowszego wydania kodek Theora 1.1. A czym jest Theora. A jest to darmowy kodek wideo fundacji Xiph na bazie kodeka VP3. Fundacja prócz tego opracowała kodek dźwięku Vorbis oraz kontener multimedialny OGG, wszystko razem tworzy darmową, otwartą o kompletną platformę służącą do kodowania materiałów audio-video. Aplikacja ffmpeg2theora działa na zasadzie bibliotek libtheora, referencyjnej implementacji obsługi formatu Theora przygotowanej przez Xiph.

Dodane 08.07.2010 | Pobrań: 69 Pobierz

iTunes 10.7 PL

iTunes to aplikacja wykreowana przez firmę Apple. Daje ona nam możliwość użytkowania z zasobów sklepowych sklepu internetowego iTunes MusicStore. W mieszance multimedialnej użytkownik może bez problemu słuchać muzyki czy radia sieciowego, wypalać płytki CD, konwertować pliki audio oraz to coś innowacyjnego kupować i ściągać dane utwory muzyczne. Twórcy dali nam również możliwość podzielnia się naszymi zasobami muzycznymi z najbliższymi za pomocą opcji Share & Stream. Serwis iTunes MusicStore jest zaopatrzony w przeszło 3 mln pliki muzyczne i setki teledysków których my mieszkańcy Polski nie możemy nabyć.

Dodane 14.09.2012 | Pobrań: 152 Pobierz

CometPlayer 0.9

CometPlayer to odtwarzacz muzyczny oferujący funkcję pobierania i wyświetlania na ekranie tekstu odtwarzanego utworu. Program z racji niskiego zapotrzebowania na zasoby systemowe idealnie nadaje się do użytku na starszych komputerach. Poza prostym i przejrzystym interfejsem graficznym wyposażony został w szereg najpopularniejszych w tego typu oprogramowaniu funkcji. Wśród nich znajdziemy listy odtwarzania, prosty equalizer z bazą podstawowych konfiguracji, wyświetlanie i konfigurowanie okładek, skróty klawiszowe, obsługę skórek oraz wyświetlanie tekstu piosenek. Na szczególną uwagą zasługuje ta ostatnia, która przydatna się może okazać podczas zabawy w karaoke. CometPlayer po rozpoczęciu odtwarzania piosenki automatycznie pobiera z Internetu jej tekst, a następnie wyświetla go podświetlając aktualnie śpiewane słowa.

Dodane 26.05.2011 | Pobrań: 72 Pobierz

Little Piano 1.0.2

Little Piano - bezpłatna aplikacja przeznaczonej do tworzenia muzyki. Program jest swego rodzaju emulatorem keyboarda. Narzędzie pozwala na emulowanie ponad 120 instrumentów muzycznych. Znajdziemy tam m. in. fortepian akustyczny, pianino elektryczne, harmonijkę, gitarę akustyczną, gitarę elektryczną, wiolonczelę, bas akustyczny, organy, wiele rodzajów bębnów i znacznie więcej. Każdy z instrumentów można przypisać do jednego z dziesięciu kanałów. To rozwiązanie pozwala na wykorzystywanie jednocześnie wielu rożnych instrumentów w tworzonych utworach muzycznych.

Dodane 27.12.2012 | Pobrań: 73 Pobierz