Najpopularniejsze programy

  1. SopCast 3.8.3 PLPL
    SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
    [12159]
  2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
    K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
    [7461]
  3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
    Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
    [5997]
  4. TvAnts 1.0.0.59
    TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
    [5317]

Microsoft PowerPoint 2007 PL PL

Wersja: 2007 PL
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar:
Pobrań: 5997
Dodany: 15.07.2010
Microsoft PowerPoint
Opis: Microsoft PowerPoint 2007 PL PL
Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office. Za jego pomocą stworzymy bez problemu profesjonalną prezentację. PowerPoint ma do zaoferowania użytkownikom bardzo szeroki wachlarz galerii szablonów oraz oddane w nasze ręce narzędzia do kreowania animacji jak i wszelkiego rodzaju ruchu na nasze slajdy. Możemy ponadto projektować kształty, diagramy, schematy wykresów oraz innych bliskoznacznych elementów potrzebnych podczas pokazu slajdów. Gdy nasza prezentacja w PowerPoint będzie już w pełni gotowa możemy ją zapisać w postaci pliku automatycznie uruchamiającego pokaz i wysłać lub wyświetlić na monitorze.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Microsoft PowerPoint 2007 PL PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Free FLV Converter 6.8 PL

Free FLV Converter to bezpłatna, dostępne w polskiej wersji językowej aplikacja stworzona do pobierania i konwertowania materiałów wideo dostępnych w najlepszych serwisach Youtube, Dailymotion, Google Video, Yahoo Video, MetaCafe, Veoh itp. Ściągany za pomocą programu klip automatycznie jest konwertowany do najpopularniejszych formatów AVI, 3G2, WMV, MP4 oraz dla urządzeń iPod i iPhone. Free FLV Converter oprócz zwykłych ustawień daje możliwość użytkownikowi dostosowywanie podstawowych parametrów konwersji audio -kodek, częstotliwość, tryb kanału, bitrate i wideo-kodek, rozdzielczość, bitrate, ilość klatek na sekundę, format ekranu. Natomiast wbudowany odtwarzacz umożliwia oglądanie clipów bezpośrednio z poziomu programu, bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 141 Pobierz

EMDB 2.12 PL

EMDB jest specjalnie detykowanym programem dla kinomaniaków. Dzięki niemu mamy możliwość tworzyć własną bazę filmów i seriali telewizyjnych z całego świata. Interfejs aplikacji jest bardzo czytelny, a wszystkie dodane filmy wyświetlają się w formie oryginalnych opakowań DVD lub Blu-ray, które zostały umieszczone na wirtualnych półkach. Możemy wyszukiwać programy przy użyciu wbudowanej bazy filmów i seriali z najpopularniejszego serwisu IMDB.com. EMDB pozwala nie tylko na dodawanie filmów, ale również umożliwia eksportowanie utworzonej kolekcji do formatu HTML, CSV lub pliku tekstowego. Oprócz tego umożliwia drukowanie całej listy filmów i wyszukiwanie tytułów znajdujących się w naszej bazie.

Dodane 16.10.2014 | Pobrań: 1 Pobierz

Adobe Flash Player 13.0.0.182 PL

Adobe Flash Player 11 to najlepsza i najnowsza wersja rozszerzenia (plug-in) do wszystkich czołowych przeglądarek internetowych jak Internet Explorer, Firefox, Chrome, Opera i kompatybilnych, umożliwiającego wyświetlanie animacji, filmów w technologii Flash. Technologia Flash Player umożliwia tworzenie front-endów multimedialnych aplikacji WWW, multimedialnych i interaktywnych interfejsów stron WWW, reklam online oraz krótkich i średnich filmów i animacji (w tym również interaktywnych).

Dodane 08.04.2014 | Pobrań: 1650 Pobierz

Adobe After Effects CS6 12.2 CC

Adobe After Effects jest zawansowanym programem skierowanym do osób które interesują się tworzeniem ruchomej grafiki, animacji czy też efektów specjalnych. Aplikacje zaopatrzono w narzędzia które w zestawieniu z setką gotowych szablonów animacji oraz efektów dają nam wielkie pole do popisu i masę nieograniczonych możliwości w montażu, korekcie czy też zastosowaniu efektów specjalnych w video. Roto Brush to nowa opcja programu która umożliwia nam na łatwiejsze i prostsze wyodrębnianie poruszających się elementów pierwszego planu. Wersja CS5 ma do zaoferowania wsparcie dla 64-bitowej architektury, umożliwiając płynną i wydajną pracę przy projektach wymagających wysokich rozdzielczości.

Dodane 14.12.2013 | Pobrań: 119 Pobierz