Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11840]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6278]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5941]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5262]

Microsoft PowerPoint 2007 PL PL

Wersja: 2007 PL
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar:
Pobrań: 5941
Dodany: 15.07.2010
Microsoft PowerPoint
Opis: Microsoft PowerPoint 2007 PL PL
Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office. Za jego pomocą stworzymy bez problemu profesjonalną prezentację. PowerPoint ma do zaoferowania użytkownikom bardzo szeroki wachlarz galerii szablonów oraz oddane w nasze ręce narzędzia do kreowania animacji jak i wszelkiego rodzaju ruchu na nasze slajdy. Możemy ponadto projektować kształty, diagramy, schematy wykresów oraz innych bliskoznacznych elementów potrzebnych podczas pokazu slajdów. Gdy nasza prezentacja w PowerPoint będzie już w pełni gotowa możemy ją zapisać w postaci pliku automatycznie uruchamiającego pokaz i wysłać lub wyświetlić na monitorze.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Microsoft PowerPoint 2007 PL PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

XMPlay 3.6

XMPlay to bezpłatny odtwarzacz muzyczny, którego główną siłą jest bardzo wysoka jakość odtwarzania tzw. modułów muzycznych (formaty XM, S3M, MOD), stworzonych przy pomocy trackerów - specyficznych narzędzi do komponowania muzyki. Naturalnie program umożliwia też odtwarzanie muzyki w najpopularniejszych formatach takich jak MP3, OGG, WMA, WAV itd., z obsługą playlist w różnych formatach. XMPlay oferuje wsparcie dla 32- i 24-bitowego wielokanałowego dźwięku, funkcje korekcji dźwięku (DSP), możliwość odtwarzania plików nadawanych strumieniowo (np. sygnał stacji radiowych), możliwość zmiany skórek i rozbudowywania możliwości przy pomocy wtyczek. Dodatkową zaletą programu jest mały rozmiar i niewielkie wymagania systemowe.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 87 Pobierz

ALLSubtitleSearcher 1.1 PL

ALLSubtitleSearcher to profesjonalne narzędzie za pomocą którego pobierzemy z Internetu napisy do danego filmu. W przeciwieństwie do innych programów tego nasz umie znajdować napisy w wielu językach, prócz naszego ojczystego na liście znajdziemy również: angielskie, niemieckie, francuskie, czeskie, włoskie, chińskie, japońskie oraz inne. Na programie możemy pracować na 2 albo 3 wtedy musimy mieć AllPlayer, sposoby: film ładujemy bezpośrednio z programu albo klikając na niego prawym przyciskiem myszki po czym wybieramy z menu kontekstowego zakładkę ALLSubtitleSearcher.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 53 Pobierz

Banshee 2.0.0 2.0.0

Banshee - program do odtwarzania plików multimedialnych (audio i video) charakteryzujący się wykorzystaniem niewielu zasobów systemowych przy oferowaniu dużej liczby funkcji. Program oferuje takie funkcje jak zarządzanie bibliotekami multimediów, obsługa i integracja z serwisem Last.fm, pobieranie okładek do plików mp3, wyszukiwanie i tworzenie list odtwarzania i znacznie więcej. Banshee to również doskonałe narzędzie do synchronizowania multimediów z urządzeniami przenośnymi.

Dodane 30.05.2011 | Pobrań: 37 Pobierz

iRadio 1.5.0.516

Ciekawa aplikacja do słuchania internetowych stacji radiowych. iRadio posiada wbudowaną wyszukiwarkę stacji, co powoduje że z łatwością możemy wybrać interesującą nas stację. Dość interesującą funkcją jaką oferuje program jest możliwość nagrywania nadawanego sygnału na dysk twardy komputera, poczym możemy ja nagrać na płytę CD za pomocą oprogramowania do nagrywania np. Nero w wersji 5.1 w postaci plików MP3 lub CD-Audio. Program oferuje także możliwość retransmisji sygnału do innych użytkowników.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 76 Pobierz