Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11780]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6085]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5918]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5250]

Microsoft PowerPoint 2007 PL PL

Wersja: 2007 PL
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar:
Pobrań: 5918
Dodany: 15.07.2010
Microsoft PowerPoint
Opis: Microsoft PowerPoint 2007 PL PL
Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office. Za jego pomocą stworzymy bez problemu profesjonalną prezentację. PowerPoint ma do zaoferowania użytkownikom bardzo szeroki wachlarz galerii szablonów oraz oddane w nasze ręce narzędzia do kreowania animacji jak i wszelkiego rodzaju ruchu na nasze slajdy. Możemy ponadto projektować kształty, diagramy, schematy wykresów oraz innych bliskoznacznych elementów potrzebnych podczas pokazu slajdów. Gdy nasza prezentacja w PowerPoint będzie już w pełni gotowa możemy ją zapisać w postaci pliku automatycznie uruchamiającego pokaz i wysłać lub wyświetlić na monitorze.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Microsoft PowerPoint 2007 PL PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

DVD Copy 6 Plus

DVD Copy 6 Plus to program dla użytkowników początkujących i tych już bardziej zawansowanych w dziedzinie konwertowania popularnych formatów WMV, DivX, DivX Mobile/Mobile MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.264, jak i kopiowanie nagrań video z płytek DVD które współgrają z prawie wszystkimi odtwarzaczami stacjonarnymi DVD oraz przenośnymi centrami multimedialnymi typu iPod/iPhone, PSP, Zune a także telefonami komórkowymi. Do stworzenia idealnej płyty DVD z profesjonalnym menu z obrazem w wysokiej rozdzielczości trzeba postawić trzy proste kroki. Program bez problemu poradzi sobie z kompresją zawartości wielowarstwowych płyt DVD do dysków jednowarstwowych a także zabezpieczy nieszyfrowane pliki video. DVD Copy 6 Plus idealny program dal filmów w standardowej jak i wysokiej rozdzielczości (HD) która ostatnimi czasy zdominowała rynek, a wśród obsługiwanych formatów wejściowych wymienić należy m.in. AVI, MPG, M2V,MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.264, QuickTime, MOV, ASF, WMV, DVR-MS, 3GPP/3GPP2, DivX, Xvid, TiVo.

Dodane 08.07.2010 | Pobrań: 85 Pobierz

LEGO Digital Designer 4.3.8

LEGO Digital Designer to darmowy program przeznaczony do tworzenia komputerowych modeli z klocków Lego. Aplikacja posiada szereg funkcji umożliwiających precyzyjne zaprojektowanie swojego modelu z wirtualnych klocków Lego. Przygotowane projekty można zapisywać i odczytywać, co usprawnia ich późniejszą edycję. Gotowe projekty można również wydrukować. Program oferuje szeroką gamę różnego rodzaju klocków dostępnych w różnych kolorach. Wybrane elementy można klonować, kolorować i dowolnie obracać. Dodatkowym walorem LEGO Digital Designer jest możliwości powiększania oraz dowolnego obracania tworzonego obiektu. Obsługa aplikacji jest bardzo prosta i ogranicza się właściwie tylko do przeciągania i upuszczania wyznaczonych elementów na pole do tego przeznaczone. Projekty stworzone za pomocą LEGO Digital Designer można zamówić za pośrednictwem oficjalnej strony LEGO.

Dodane 09.12.2013 | Pobrań: 96 Pobierz

rulesPlayer 0.99.3 0.99.3

rulesPlayer to nieskomplikowana nakładka graficzna na aplikację służącą do odtwarzania plików multimedialnych MPlayer. Program bez problemu odtwarza następujące pliki formatów: MP4, NUT, Ogg, OGM, RealMedia czy DivX, AVI, 3gp, ASF, FLV, Matroska, MOV QuickTime. Możemy nie tylko odtwarzać płyty VideoCD, SVCD, DVD, 3ivx, DivX 3/4/5 ale również materiały video których nie pobraliśmy jeszcze do końca . Mało tego rulesPlayer odtwarza przeszło 12 formatów napisów : AQTitle, JACOsub, PJS, SPU streams, VOBsub, Closed Captions oraz własny MPsub, MicroDVD, SubRip, OGM, SubViewer, Sami, VPlayer, RT, SSA które bez problemu można wyświetlać podczas oglądania filmów. Aplikacja mimo że jest w angielskim języku nie powinna nam przysporzyć problemów w obsłudze nawet początkującym użytkownikom.

Dodane 12.07.2010 | Pobrań: 106 Pobierz

DVDFab Platinum 9.0.7.0 PL

DVDFab Platinum jest profesjonalnym programem za pomocą którego skopujemy, skonwertujemy oraz nagramy płytę DVD oraz Blu-ray. Pośród najbardziej rozbudowanych opcji programu są z pewnością: konwersja DVD bezpośrednio do formatów mobilnych: Generic, iPod, PSP, ZUNE, NDS, Xbox 360, PS3, Cell Phone, PVP i PDA, kopiowanie DVD do DVD oraz Blu-ray do Blu-ray, możliwość wycinania zbędnych elementów z płyt DVD, łączenie oraz dzielenie filmów a także eliminowanie zabezpieczeń ARccOS, RipGuard, FluxDVD, CSS, RC, RCE, APS, UOPs, CORE X2 itp. Stworzone przez nas kopie mogą być zapisane na nośnikach DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD+R DL, DVD-R DL. To co czyni program inny od konkurencyjnych to z pewnością szybkość kopiowania danych, która zajmuje średnio od 10-20 minut.

Dodane 04.10.2013 | Pobrań: 86 Pobierz