Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11786]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6102]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5923]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5253]

Microsoft PowerPoint 2007 PL PL

Wersja: 2007 PL
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar:
Pobrań: 5923
Dodany: 15.07.2010
Microsoft PowerPoint
Opis: Microsoft PowerPoint 2007 PL PL
Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office. Za jego pomocą stworzymy bez problemu profesjonalną prezentację. PowerPoint ma do zaoferowania użytkownikom bardzo szeroki wachlarz galerii szablonów oraz oddane w nasze ręce narzędzia do kreowania animacji jak i wszelkiego rodzaju ruchu na nasze slajdy. Możemy ponadto projektować kształty, diagramy, schematy wykresów oraz innych bliskoznacznych elementów potrzebnych podczas pokazu slajdów. Gdy nasza prezentacja w PowerPoint będzie już w pełni gotowa możemy ją zapisać w postaci pliku automatycznie uruchamiającego pokaz i wysłać lub wyświetlić na monitorze.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Microsoft PowerPoint 2007 PL PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

endorphin Learning Edition 2.7.1.7332

Endorphin Learning Edition pomoże nam stworzyć profesjonalne animacje postaci, dzięki wykorzystywaniu innowacyjnej technologii Dynamic Motion Synthesis, która ożywi nasze wirtualne postacie. Przełomowa technologia generuje wysokogatunkowy obraz 3D w rzeczywistym czasie za pomocą połączenia biomechaniki, sztucznej inteligencji i symulacji dynamiki. Marzysz o tworzeniu realistycznych ruchów bohaterów w grach PC i konsoli PS3 czy Xboxa 360 jak i efektów specjalnych w filmach? Endorphin bez problemu z tym sobie poradzi. Ważne! By dostać bezpłatny klucz aktywacyjny trzeba się zarejestrować się na forum projektu. Więcej informacji znajdziecie podczas pierwszego uruchomienia aplikacji.

Dodane 08.07.2010 | Pobrań: 63 Pobierz

MuLab 6.0.35

MuLab jest wirtualnym studiem nagrań pozwalającym tworzyć utwory pod Windows i Mac OS X. Mimo sporej funkcjonalności aplikacja charakteryzuje się dosyć przejrzystym i przyjaznym dla użytkownika interfejsem. Program posiada zaawansowany silnik audio. Umożliwia tworzyć, nagrywać, edytować i odtwarzać audio oraz MIDI. Zapewnia wysokiej jakości syntezatory. Nie brakuje także różnego rodzaju sampli i efektów. Dużą zaletą jest ponadto obsługa wtyczek VST, zarówno audio jak i MIDI.

Dodane 17.07.2014 | Pobrań: 1 Pobierz

K-Lite Codec Pack 6.1.0 Corporate Edit

Paczka K-Lite Codec Pack to zestawienie kodeków VFW/ACM, filtrów DirectShow oraz kilku innych przyrządów które dają nam możliwość oglądania i słuchania wielu formatów plików audio i wideo. Ponadto Wersja Corporate Edition wspomaga większość formatów wideo i audio, oraz jest zaopatrzona w bsługę kodowania plików. Pakiet K-Lite Codec Pack Corporate Edition zbliżony do edycji Full największą różnicą jest przede wszystkim to że aplikacja to open-source. Podobnie jak wersja Standard i Full, została wyposażona w odtwarzacz plików audio i wideo o nazwie Media Player Classic obsługujący szereg formatów multimedialnych który opiera się na platformie DirectShow.

Dodane 14.07.2010 | Pobrań: 71 Pobierz

Free HD Converter 1.7

Za pomocą Free HD Converter możemy konwertować pliki video w wysokich rozdzielczościach HD, które powstały w wyniku nagrania poprzez nowoczesne cyfrowe kamery. Nie wielkość a jakość decyduje tutaj o popularności tego programu, którą dostrzegli posiadacze produktów Full-HD Sony, Canon, Panasonic lub JVC. Przy pomocy Free HD Converter bez problemy konwertować możemy następujące formaty MTS/M2TS do formatu AVI, FLV, MP4, MPG1/2 i WMV. Przy konwersji możemy dobrać interesującą nas propozycję obrazu 4:3, 16:9, rozmiar 128x96 do 1920x1080. Program przy tym jest prosty w obsłudze z ładnym interfejsem a przy tym nie obciąża naszego PC-eta.

Dodane 08.07.2010 | Pobrań: 103 Pobierz