Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.9.6 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12374]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [8281]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6233]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5438]

Microsoft PowerPoint 2007 PL PL

Wersja: 2007 PL
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar:
Pobrań: 6233
Dodany: 15.07.2010
Microsoft PowerPoint
Opis: Microsoft PowerPoint 2007 PL PL
Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office. Za jego pomocą stworzymy bez problemu profesjonalną prezentację. PowerPoint ma do zaoferowania użytkownikom bardzo szeroki wachlarz galerii szablonów oraz oddane w nasze ręce narzędzia do kreowania animacji jak i wszelkiego rodzaju ruchu na nasze slajdy. Możemy ponadto projektować kształty, diagramy, schematy wykresów oraz innych bliskoznacznych elementów potrzebnych podczas pokazu slajdów. Gdy nasza prezentacja w PowerPoint będzie już w pełni gotowa możemy ją zapisać w postaci pliku automatycznie uruchamiającego pokaz i wysłać lub wyświetlić na monitorze.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Microsoft PowerPoint 2007 PL PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

VinylStudio 8.6.0

VinylStudio jest zaawansowanym programem do kompleksowego przetwarzania dźwięku analogowego do postaci cyfrowej. Przy jego użyciu z powodzeniem przekonwertujemy nagrania z kaset magnetofonowych lub płyt winylowych do plików w formacie AIFF, FLAC, MP3, OGG lub WAV. Aplikacja to posiada wszystkie niezbędne funkcje pozwalające nie tylko przechwycić i zapisać sygnał audio, ale również podzielić nagraną ścieżkę dźwiękową na części oraz usunąć z niej wszystkie niechciane odgłosy. Do dyspozycji użytkownika poza rejestratorem audio oddano wbudowany edytor do podziału nagrania na pojedyncze utwory oraz narzędzie do "oczyszczania" dźwięku z wszelakiego rodzaju pisków, szumów i trzasków.

Dodane 24.11.2013 | Pobrań: 6 Pobierz

DVD Chief 2.0 Build 313

DVD Chief - program do katalogowania filmów, ułatwiający zarządzanie, gromadzenie i przechowywanie informacji na temat naszego zbioru filmów. Aplikacja może automatycznie pobierać informacje o filmie, a odbywa się to po włożeniu do napędu płyty lub wskazaniu obrazu ISO. Możliwe jest również ręczne wyszukiwanie informacji o filmach, po uprzednim wpisaniu jego tytułu we wbudowanej przeglądarce. Pobrane automatycznie przez program dane mogą być przez użytkownika dowolnie modyfikowane. Może on ławo zmieniać opis i wszelakie informacje o filmie, aktorach, którzy w nim występują, a także gromadzić w katalogu obrazy przedstawiające np. ulubione sceny itp. DVD Chief wyposażony został oprócz wspomnianej wyszukiwarki również w szereg użytecznych narzędzi do sortowania i filtrowania zbioru, który okazują się niezastąpione kiedy nasza baza zawiera informacje o większej ilości filmów. W aplikacji nie zabrakło również funkcji do tworzenia listy pożyczonych filmów, bazy odnośników do sklepów online, gdzie można je zakupić, a także rozbudowanego modułu statystyk i raportów.

Dodane 14.12.2012 | Pobrań: 29 Pobierz

Movavi Video Editor 9.6.2 PL

Movavi Video Editor - świetny edytor wideo, który pozwala na podstawowy montaż i obróbkę materiałów filmowych. Oferuje cały zestaw narzędzi oraz funkcji, z pomocą których nałożymy na film napisy, efekty, ciekawe przejścia lub dodamy jako ścieżkę dźwiękową nagrany przez siebie głos. Praca z programem odbywa się w 3 etapach: - import filmów, zdjęć, muzyki itp. - ich obróbki - eksport do jednego z wielu obsługiwanych formatów. Pomimo, iż dostępne w programie filtry są podstawowe to ich odpowiednie połączenie pozwala osiągnąć naprawdę ciekawe efekty. Obsługiwane formaty wejściowe: AVI, MPG, MPEG, MOD, M2T, M2TS, MTS, DAT, VRO, VOB, WMA, WMV, ASF, MP4, M4V, 3GP, 3G2, 3GPP, 3GP2, MOV, QT, IFO, FLV, MKV, MP3, MP2, MPA, OGG, WAV, ACC, FLAC, APE, BMP, RLE, DIB, GIF, JPG, JPEG, JPE i PNG. Obsługiwane formaty wyjściowe: DVD-VIDEO, HD-VIDEO, FLV, AVI, MPEG1/2/4, M2T, 3GPP, 3GPP2, MOV, WMV, RealMedia, MP3, WAV, WMA, ACC, OGG i FLAC.

Dodane 11.08.2014 | Pobrań: 136 Pobierz

Cypheros TS-Doctor 1.2.123 PL

Cypheros TS-Doctor to świetne narzędzie służące do processingu i naprawy materiałów wideo zarejestrowanych przy użyciu telewizyjnych odbiorników kablowych, satelitarnych lub antenowych. Umożliwia ono ciekawą funkcjonalność, pozostając przy tym bardzo prostym w użyciu. Aplikacja poprawnie wykonuje większość powszechnie spotykanych standardów (DVB-S, DVB-C oraz DVB-T). Cypheros TS-Doctor wspiera wideo w wysokich jakościach, umożliwiając wydajną pracę z klipami nawet w jakości Full HD. Umożliwia konwertowanie takich wideo pomiędzy wieloma formatami bez odczuwalnej utraty jakości zarówno obrazu, jak również dźwięku. Z powodzeniem narzędzie wykorzystywane może być do pracy z wideo nagranym przy użyciu aparatów cyfrowych i kamer takich producentów jak Sony, Canon czy Panasonic.

Dodane 19.05.2014 | Pobrań: 17 Pobierz