Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.9.6 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12320]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [8134]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6138]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5400]

Microsoft PowerPoint 2007 PL PL

Wersja: 2007 PL
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar:
Pobrań: 6138
Dodany: 15.07.2010
Microsoft PowerPoint
Opis: Microsoft PowerPoint 2007 PL PL
Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office. Za jego pomocą stworzymy bez problemu profesjonalną prezentację. PowerPoint ma do zaoferowania użytkownikom bardzo szeroki wachlarz galerii szablonów oraz oddane w nasze ręce narzędzia do kreowania animacji jak i wszelkiego rodzaju ruchu na nasze slajdy. Możemy ponadto projektować kształty, diagramy, schematy wykresów oraz innych bliskoznacznych elementów potrzebnych podczas pokazu slajdów. Gdy nasza prezentacja w PowerPoint będzie już w pełni gotowa możemy ją zapisać w postaci pliku automatycznie uruchamiającego pokaz i wysłać lub wyświetlić na monitorze.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Microsoft PowerPoint 2007 PL PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

iSpy 6.2.7.0 PL

iSpy to świetny i darmowy program do tworzenia niewielkich systemów monitoringu, pozwalające nie tyle obserwować obraz z podłączonych do komputera kamer, co również wykrywać ruch, a następnie informować o tym użytkownika. Aplikacja jest super narzędziem do monitoringu pojedynczych pomieszczeń, jak również całego domu. Z jego poziomu rejestrować możemy obraz i dźwięk pochodzący z wielu źródeł - kamerek internetowych, kamer IP, mikrofonów itp. iSpy wyposażony został w ciekawą funkcję wykrywania ruchu, która dodatkowo oferuje mechanizm wykrywania twarzy oraz dostosowywania obszaru detekcji ruchu.

Dodane 28.11.2014 | Pobrań: 48 Pobierz

rulesPlayer 0.99.3 0.99.3

rulesPlayer to nieskomplikowana nakładka graficzna na aplikację służącą do odtwarzania plików multimedialnych MPlayer. Program bez problemu odtwarza następujące pliki formatów: MP4, NUT, Ogg, OGM, RealMedia czy DivX, AVI, 3gp, ASF, FLV, Matroska, MOV QuickTime. Możemy nie tylko odtwarzać płyty VideoCD, SVCD, DVD, 3ivx, DivX 3/4/5 ale również materiały video których nie pobraliśmy jeszcze do końca . Mało tego rulesPlayer odtwarza przeszło 12 formatów napisów : AQTitle, JACOsub, PJS, SPU streams, VOBsub, Closed Captions oraz własny MPsub, MicroDVD, SubRip, OGM, SubViewer, Sami, VPlayer, RT, SSA które bez problemu można wyświetlać podczas oglądania filmów. Aplikacja mimo że jest w angielskim języku nie powinna nam przysporzyć problemów w obsłudze nawet początkującym użytkownikom.

Dodane 12.07.2010 | Pobrań: 116 Pobierz

MacX DVD Ripper Pro 6.5.0

MacX DVD Ripper Pro - jest to bardzo prosty w obsłudze program, który służy do rippowania zawartości nośników DVD-Video. Umożliwia on wygodne tworzenie kopii zapasowych filmów z płyt DVD i zapisywanie ich na dysku w najpopularniejszych formatach wideo. Program nie wymaga od użytkownika większej wiedzy na temat kodowania, a sam proces zgrywania i konwersji filmów to kilka prostych kroków, w których wskazujemy źródło (napęd, obraz ISO lub folder), wybieramy format wyjściowy i ewentualnie dostrajamy jego ustawienia, a następnie rozpoczynamy konwersję. Przy pomocy MacX DVD Ripper Pro możliwe jest zgranie zawartości płyty DVD z filmem na dowolny dysk oraz jego przekonwertowanie do jednego z obsługiwanych formatów: FLV, AVI, MP4, WMV, MOV lub MPEG. Narzędzie oferuje również profile, z pomocą których przekodujemy materiał dla urządzeń mobilnych - m.in. iPoda, iPhone, iPada, czy też smartfonów Samsung, HTC itp.

Dodane 06.11.2011 | Pobrań: 48 Pobierz

SubEdit-Player build 4072 PL

SubEdit-Player to program który już zdążył zgromadzić stałych użytkowników na całym świecie w tym w Polsce. Aplikacja przeznaczona jest to odtwarzania plików video z napisami jak i bez. SubEdit-Player oferuje nam bardzo bogatą edycję napisów, możemy dopasować napisy wtedy gdy się nam spóźniają albo gdy nie nadarzamy z ich czytaniem . Program możemy obsługiwać zarówno w trybie pełnoekranowym z przydatną opcją powiększania obrazu jak i w okienku. Obsługuje wyświetlanie i edycję napisów stworzonych we wszystkich popularnych formatach. Ważne! Na stronie twórców znajdziemy łatkę umożliwiającą pracę z systemem MS Windows Vista.

Dodane 12.07.2010 | Pobrań: 120 Pobierz