Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11568]
 2. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5800]
 3. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [5321]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5202]

Microsoft PowerPoint 2007 PL PL

Wersja: 2007 PL
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar:
Pobrań: 5800
Dodany: 15.07.2010
Microsoft PowerPoint
Opis: Microsoft PowerPoint 2007 PL PL
Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office. Za jego pomocą stworzymy bez problemu profesjonalną prezentację. PowerPoint ma do zaoferowania użytkownikom bardzo szeroki wachlarz galerii szablonów oraz oddane w nasze ręce narzędzia do kreowania animacji jak i wszelkiego rodzaju ruchu na nasze slajdy. Możemy ponadto projektować kształty, diagramy, schematy wykresów oraz innych bliskoznacznych elementów potrzebnych podczas pokazu slajdów. Gdy nasza prezentacja w PowerPoint będzie już w pełni gotowa możemy ją zapisać w postaci pliku automatycznie uruchamiającego pokaz i wysłać lub wyświetlić na monitorze.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Microsoft PowerPoint 2007 PL PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

SpectraLayers Pro 2.1.3

SpectraLayers Pro to profesjonalna aplikacja do edycji dźwięków. Jest to jedno z najbardziej zaawansowanych narzędzi przeznaczonych do obróbki dźwięków i muzyki. Program potrafi rozdzielać zmiksowane pliki audio, a także pozwala na zdefiniowanie odpowiednich warstw, które możemy modyfikować z wysoką precyzją. SpectraLayers można wykorzystać do masteringu audio oraz tworzenia i przeprowadzania analizy różnych dźwięków.

Dodane 28.01.2014 | Pobrań: 30 Pobierz

Hamster Free Burning Studio 1.0.9.9 Beta

Hamster Free Burning Studio to darmowa aplikacja przeznaczona do bardzo prostego i wygodnego nagrywania płyt CD, DVD oraz Blu-ray. Program oferuje wszystkie niezbędne opcje wykorzystywane do pracy z dyskami optycznymi. Wśród nich nagrywanie danych, wykonywanie kopii zapasowych danych, tworzenie dysków muzycznych oraz klonowanie płyt DVD, CD lub Blu-ray. Dodatkowo dzięki wbudowanemu systemowi skórek Hamster Free Burning Studio pozwala na wybór najbardziej odpowiedniej kolorystyki dla siebie.

Dodane 26.05.2011 | Pobrań: 38 Pobierz

Aptana Studio 3.0.1

Aptana Studio Community Edition jest interesującym bezpłatnym narzędziem dla komercyjnych pakietów skierowanym przede wszystkim do deweloperów... ale nie tylko. Aptana to środowisko IDE dające możliwość kreowania stron internetowych -HTML, CSS, XML, w których duży nacisk położony jest na technologię AJAX/Java Script. Aplikacja stworzona została w Javie co sprawiło że jest bardzo elastyczna i można ją odpalać na różnych platformach systemowych (Windows, Linux). Podano została wyposażona w funkcje: podświetlanie składni, weryfikacja błędów, auto uzupełnianie kodu. Do aplikacji dołączone zostały popularne biblioteki AJAX m. in. AFLAX, Dojo, MochiKit, Prototype, Rico czy Yahoo UI.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 59 Pobierz

AV Voice Changer Software Diamond 7.0.29

AV VCD Diamond jest aplikacją służącą do wypalania i emitowania w czasie rzeczywistym głosu na inne barwy. Program bez problemu możemy wykorzystać do dubbingów gier, rozmów telefonicznych, czatów video i innych. Ponadto AV Voice Changer Software Diamond ma w sobie masę wmontowanych gotowych efektów takich jak: zmiana barwy głosu na głos dziecka, kobiety, młodej dziewczyny, chłopaka, dojrzałego mężczyzny, babci, dziadka oraz terminatora . Parametrami użytkownik może dowolnie manipulować kreując swój własny, uniwersalny głos. Mało tego program umożliwia nam przekształcanie dowolnego strumienia audio i zmienianie go na nową piosenkę czy klip audio.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 138 Pobierz