Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.9.6 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12252]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7902]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6074]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5365]

Microsoft PowerPoint 2007 PL PL

Wersja: 2007 PL
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar:
Pobrań: 6074
Dodany: 15.07.2010
Microsoft PowerPoint
Opis: Microsoft PowerPoint 2007 PL PL
Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office. Za jego pomocą stworzymy bez problemu profesjonalną prezentację. PowerPoint ma do zaoferowania użytkownikom bardzo szeroki wachlarz galerii szablonów oraz oddane w nasze ręce narzędzia do kreowania animacji jak i wszelkiego rodzaju ruchu na nasze slajdy. Możemy ponadto projektować kształty, diagramy, schematy wykresów oraz innych bliskoznacznych elementów potrzebnych podczas pokazu slajdów. Gdy nasza prezentacja w PowerPoint będzie już w pełni gotowa możemy ją zapisać w postaci pliku automatycznie uruchamiającego pokaz i wysłać lub wyświetlić na monitorze.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Microsoft PowerPoint 2007 PL PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

VinylStudio 8.6.0

VinylStudio jest zaawansowanym programem do kompleksowego przetwarzania dźwięku analogowego do postaci cyfrowej. Przy jego użyciu z powodzeniem przekonwertujemy nagrania z kaset magnetofonowych lub płyt winylowych do plików w formacie AIFF, FLAC, MP3, OGG lub WAV. Aplikacja to posiada wszystkie niezbędne funkcje pozwalające nie tylko przechwycić i zapisać sygnał audio, ale również podzielić nagraną ścieżkę dźwiękową na części oraz usunąć z niej wszystkie niechciane odgłosy. Do dyspozycji użytkownika poza rejestratorem audio oddano wbudowany edytor do podziału nagrania na pojedyncze utwory oraz narzędzie do "oczyszczania" dźwięku z wszelakiego rodzaju pisków, szumów i trzasków.

Dodane 24.11.2013 | Pobrań: 5 Pobierz

Satsuki Decoder Pack 5.1.0.2

Satsuki Decoder Pack to darmowy zestaw dekoderów i filtrów audio-wideo, umożliwiający odtworzenie na komputerze multimediów w większości dostępnych formatów - m.in. MPEG2, VP3/6/7, AC3/DTS, AAC/AAC+, MPC, APE, OFR, FLAC, TTA, AVI, OGM i MP4. Zestaw ten zawiera niezbędne komponenty, które wymagane są do oglądania filmów na komputerze, i nic poza tym. W odróżnieniu do innych pakietów Satsuki Decoder Pack nie oferuje kodeków, przez co pakiet zajmuje na dysku mniej miejsca, a także nie powoduje konfliktów z wcześniej zainstalowanymi pakietami tego typu. Wspiera on system Windows od wersji 2000 wzwyż, a jego poszczególne składniki konfigurować można w specjalnym panelu kontrolnym. Z jego poziomu łatwo włączymy/wyłączymy wybrane filtry, zmienimy ich ustawienia, stworzymy kopie zapasową konfiguracji oraz ustalimy powiązania z wybranymi formatami wideo.

Dodane 12.01.2014 | Pobrań: 10 Pobierz

The KMPlayer 2.9.4.1437 PL

The KMPlayer jest odtwarzaczem który bez większych problemów radzi sobie z odtwarzaniem wielu formatów wideo miedzy innymi: MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia, QuickTime, VCD, DVD, AVI. Dużym plusem który dostrzeżemy zaraz przy pierwszym otwarciu programu jest ładny nowoczesny interfejs, który umyli nam pracę z programem. The KMPlayer ma do zaoferowania masę funkcji począwszy od wyświetlania napisów a kończąc na robieniu zrzutów klatek odtwarzanego filmu. Mało tego aplikacja daje nam możliwość ustawienia efektów specjalnych do ścieżek video i audio, wśród tych efektów znajdują się: spowalnianie oraz przyśpieszanie prędkości oglądanego filmu.

Dodane 12.07.2010 | Pobrań: 146 Pobierz

Magic Burning Studio 12.3.0.2010

Magic Burning Studio jest programem zapakowanym w przyjazny interfejs. Za pomocą aplikacji nagramy płyty CD/DVD/VCD/SVCD. Twórcy zaopatrzyli go tylko w najważniejsze funkcje, co sprawia że użytkownik może w prosty sposób tworzyć najpopularniejsze kompilacje zawierające dane i multimedia - m.in. Audio CD, CD/DVD z plikami MP3/WAV, VCD, SVCD i DVD-Video. Mało tego Magic Burning Studio ma do zaoferowania możliwość kreowania obrazów nośników jak i zgrywanie zawartości płyt Audio CD na nasz dysk twardy, konwertowania plików wideo do formatu obsługiwanego przez stacjonarne odtwarzacze oraz tworzenia nośników DVD-Video .

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 61 Pobierz