Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12221]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7737]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6043]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5355]

Microsoft PowerPoint 2007 PL PL

Wersja: 2007 PL
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar:
Pobrań: 6043
Dodany: 15.07.2010
Microsoft PowerPoint
Opis: Microsoft PowerPoint 2007 PL PL
Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office. Za jego pomocą stworzymy bez problemu profesjonalną prezentację. PowerPoint ma do zaoferowania użytkownikom bardzo szeroki wachlarz galerii szablonów oraz oddane w nasze ręce narzędzia do kreowania animacji jak i wszelkiego rodzaju ruchu na nasze slajdy. Możemy ponadto projektować kształty, diagramy, schematy wykresów oraz innych bliskoznacznych elementów potrzebnych podczas pokazu slajdów. Gdy nasza prezentacja w PowerPoint będzie już w pełni gotowa możemy ją zapisać w postaci pliku automatycznie uruchamiającego pokaz i wysłać lub wyświetlić na monitorze.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Microsoft PowerPoint 2007 PL PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

DVDFab Media Player 2.1.5.1

DVDFab Media Player - fajny odtwarzacz filmów DVD/Blu-ray. Aplikacja umożliwia oglądanie materiałów wideo zapisanych na płytach, jak również te zapisane na dysku twardym, obrazach ISO itp. Narzędzie m dużą szybkość działania oraz ładowania wskazanych przez użytkownika filmów. Z powodzeniem potrafi on obsługiwać rozbudowane menu nośników DVD/BD, jak również płynnie odtwarzać wideo zabezpieczone systemem Cinavia. Inne istotne zalety odtwarzacza to ergonomiczny i przejrzysty interfejs graficzny, funkcje tworzenia zrzutów ekranu z filmu, opcje dostosowywania podstawowych parametrów wyświetlanego obrazu (jasność, kontrast i saturacja) i jego rozmiarów/proporcji. Nie zabrakło również mechanizmu playlist, wsparcia dla nośników wielojęzycznych oraz obsługi napisów.

Dodane 28.08.2013 | Pobrań: 26 Pobierz

ZS4 Video Editor 0.958

ZS4 (ZweiStein) Video Editor jest darmowym programem do edytowania materiałów video oraz kreowania filmów które są połączeniem materiału video, audio z zdjęciami. Głównym wyznacznikiem twórców było wyprodukowanie aplikacji podobnej do edytora grafiki z tym że z rozbudowaną linią czasu. Użytkownik może dodawać nieskończoną ilość ścieżek. Program oferuje nam spory zestaw filtrów i efektów , przez to możemy osiągnąć profesjonalnie wyglądające rezultaty. Materiał źródłowy możemy przechwytywać z różnych urządzeń lub wczytywany z plików, a gotowy projekt można zapisać różnych formatach.

Dodane 14.07.2010 | Pobrań: 107 Pobierz

CDex 1.71

Jest bardzo popularnym a zarazem skutecznym programem za pomocą którego dokonamy konwersji ścieżki dźwiękowej z płyt CD-Audio do plików muzycznych w formatach MP3, WAV, OGG, VGF, APE jak i innych. Daje nam możliwość również konwertowania nieskompresowanych plików WAV na MP3 i odwrotnie. Pobrane informacje i danym albumie ściąga z bazy CDDB. Ponadto aplikacja posiada funkcje: korekcji dźwięku np. normalizację poziomu głośności, usuwanie trzasków itp. Program wspiera informacje o plikach MP3 (tzw. tagi) w standardzie ID3 V1 i V2, a także umożliwia tworzenie list odtwarzania (playlists) w formatach PLS i M3U.

Dodane 22.10.2014 | Pobrań: 69 Pobierz

ffmpeg2theora 0.27

ffmpeg2theora to program działający na bazie wiersza poleceń do kodowania materiałów video dzięki najnowszego wydania kodek Theora 1.1. A czym jest Theora. A jest to darmowy kodek wideo fundacji Xiph na bazie kodeka VP3. Fundacja prócz tego opracowała kodek dźwięku Vorbis oraz kontener multimedialny OGG, wszystko razem tworzy darmową, otwartą o kompletną platformę służącą do kodowania materiałów audio-video. Aplikacja ffmpeg2theora działa na zasadzie bibliotek libtheora, referencyjnej implementacji obsługi formatu Theora przygotowanej przez Xiph.

Dodane 08.07.2010 | Pobrań: 66 Pobierz