Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12183]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7509]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6010]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5330]

Microsoft PowerPoint 2007 PL PL

Wersja: 2007 PL
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar:
Pobrań: 6010
Dodany: 15.07.2010
Microsoft PowerPoint
Opis: Microsoft PowerPoint 2007 PL PL
Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office. Za jego pomocą stworzymy bez problemu profesjonalną prezentację. PowerPoint ma do zaoferowania użytkownikom bardzo szeroki wachlarz galerii szablonów oraz oddane w nasze ręce narzędzia do kreowania animacji jak i wszelkiego rodzaju ruchu na nasze slajdy. Możemy ponadto projektować kształty, diagramy, schematy wykresów oraz innych bliskoznacznych elementów potrzebnych podczas pokazu slajdów. Gdy nasza prezentacja w PowerPoint będzie już w pełni gotowa możemy ją zapisać w postaci pliku automatycznie uruchamiającego pokaz i wysłać lub wyświetlić na monitorze.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Microsoft PowerPoint 2007 PL PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Nexus Radio 5.3.3

Nexus Radio jest ciekawym, bezpłatnym oraz bardzo funkcjonalnym odtwarzaczem który umożliwia nam dostęp do dużych zasobów muzyki . Program obsługuje przeszło 11 tys. stacji radiowych, dzięki którym możemy odsłuchiwać ponad 15 milionów piosenek. Stacje które są w aplikacji pogrupowano w kategorie, które opisują rodzaj muzyki jaki możemy w nich odnaleźć. Do programu została dołączona wyszukiwarka która daje nam możliwość łatwego wyszukiwania żądanych utworów. Pośród opcji które ma do zaoferowania Nexus Radio należy możliwość zachowania muzyki na dysku twardym, edytowanie tagów ID3 (v1/v2) oraz ciąg innych funkcji np. trymer który umożliwia nam kreowanie dzwonków na swój telefon.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 155 Pobierz

Xara 3D 6.0

Ciekawy program do tworzenia trójwymiarowych napisów, buttonów, nagłówków itp. głównie z myślą o stronach WWW. Daje możliwość tworzenia zarówno statycznych grafik jak i animacji (w tym wielostronnicowych prezentacji). Użytkownik może wykorzystywać czcionki TrueType i importowane obiekty 2D, mając do dyspozycji szereg narzędzi imitujących trójwymiarowość. Program zawiera funkcję antyaliasingu, pozwalającą eliminować efekt postrzępienia. Xara 3D umożliwia eksport do formatów: BMP, PNG, JPEG, GIF (w tym animowany), AVI, SWF, ICO (ikony), CUR (kursory). Program pomimo, iż tylko w wersji angielskiej, jest bardzo prosty w obsłudze.

Dodane 09.04.2010 | Pobrań: 92 Pobierz

Kantaris 0.6.6

Kantaris to dość interesujący odtwarzacz plików multimedialnych który swe działanie opiera na aplikacji Videolan client (VLC) i bibliotekach audio Bass. Bez konieczności instalowania dodatkowych kodeków aplikacja otworzy następujące formaty plików : Divx, Xvid, H264, MP3, WMA, OGG, MIDI, AC3, AAC, MP4, FLAC, AVI, MPEG, MPEG-AVC, WMV, MOV, MKV, QuickTime, Matroska. W głównych opcjach programu znalazły się takie możliwości jak: odtwarzanie adresów URL, kreowanie listy utworów, wyświetlanie napisów. Dużą innowacją jaką oferuje Kantaris i która go wyróżnia od innych programów tego typu to zakładka Movie Trailers która daje możliwość obejrzenia użytkownikowi trailerów zbliżających się nowości filmowych.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 101 Pobierz

x264 Video Codec r1666

x264 Video Codec został stworzony na kanwie bezpłatnego kodeka który służy do kodowania strumieni video H264/AVC. Pomysłodawcami tego przedsięwzięcia jest grupa ludzi: Alex Izvorski , Alex Wright, Laurent Aimar, Loren Merritt, Eric Petit , Min Chen , Justin Clay, Mĺns Rullgĺrd, Radek Czyz oraz Christian Heine. Koder umożliwia obsługę min: adaptacyjne kodowanie kontekstowe kodami o zmiennej długości, wielokrotne klatki referencyjne, transformację 8x8 i 4x4, kodowanie na wielu CPU w trybie bezstratnym i nie tylko. Kreowanie plików za pomocą x264 umożliwiają takie programy jak Gordian Knot, MediaCoder, VLC media player czy Avidemux.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 101 Pobierz