Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11582]
 2. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5805]
 3. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [5352]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5206]

Microsoft PowerPoint 2007 PL PL

Wersja: 2007 PL
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar:
Pobrań: 5805
Dodany: 15.07.2010
Microsoft PowerPoint
Opis: Microsoft PowerPoint 2007 PL PL
Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office. Za jego pomocą stworzymy bez problemu profesjonalną prezentację. PowerPoint ma do zaoferowania użytkownikom bardzo szeroki wachlarz galerii szablonów oraz oddane w nasze ręce narzędzia do kreowania animacji jak i wszelkiego rodzaju ruchu na nasze slajdy. Możemy ponadto projektować kształty, diagramy, schematy wykresów oraz innych bliskoznacznych elementów potrzebnych podczas pokazu slajdów. Gdy nasza prezentacja w PowerPoint będzie już w pełni gotowa możemy ją zapisać w postaci pliku automatycznie uruchamiającego pokaz i wysłać lub wyświetlić na monitorze.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Microsoft PowerPoint 2007 PL PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

AVIcodec 1.2.113 PL

Bardzo użyteczna aplikacja która sprawdzi wskazany przez nas plik video albo audio pod kątem wymaganych kodeków czy też filtrów które są niezbędne do jego otwarcia. Mało tego program potrafi wyświetlić ciąg dodatkowych informacji o wskazanych plikach min. o ilość kanałów audio, rozdzielczość, proporcje, prędkość, ilość klatek, jakość. Ponadto jeśli nasz system nie jest zaopatrzony w kodek który jest niezbędny do odtwarzania sprawdzanego pliku, aplikacja wskaże nam stronę z której bez problemu możemy go ściągnąć. AVIcodec potrafi również wyświetlać listę wszystkich aktualnie zainstalowanych w systemie kodeków i filtrów. Obsługiwane formaty to: AVI, ASF, WMV, Real (.rm, .rmvb), Ogg (.ogg, .ogm), Mpeg-(S)VCD-DVD (.mpg, .vob).

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 98 Pobierz

Expression Media Reader 2

Expression Media Reader jest darmową przeglądarką katalogów stworzonych w pełnej wersji Expression Media. Daje ona ponadto możliwość otwierania katalogów zachowanych w formacie MediaPro 1.5 i iView Media oraz 2.x or 3.x. Posiada również opcję pokazu slajdów i umożliwia komentowanie oraz ocenianie zawartości katalogów. Daje to możliwość użytkownikom, którzy nie mają pełnej wersji Expression Media otwierać stworzone w nim katalogi i wykorzystywać je np. do stworzenia prezentacji. UWAGA: Do prawidłowej pracy programu wymagany jest zainstalowany Apple QuickTime 7.1.5

Dodane 10.12.2009 | Pobrań: 103 Pobierz

JetBee Free 5.1.1 Build 455 PL

JetBee Free jest mało warzącą bezpłatną aplikacją służącą do narywania płyt CD/DVD/Blu-Ray/HD-DVD. Program mimo że nie ma do zaoferowania tak szerokich możliwości takich jak chociażby Nero, to Itak świetnie sprawdza się w podstawowych zadaniach. Aplikacją daje nam możliwość kreowania oraz nagrywania wielu popularnych kompilacji typu Audio-CD, DVD-Video, UDF jaki i z danymi. To możliwości JetBee Free zaliczymy: obsługę dysków wielosesyjnych, możliwość wypalanie płyt bootowalnych, usuwanie zawartości dysków wielokrotnego zapisu, ustalanie rozmiaru bufora . Mało tego narzędzie ma możliwość nagrywania obrazów w formacie ISO. Dużym plusem JetBee Free jest z pewnością mały rozmiar co daje nam możliwość używania go na starszych komputerach.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 72 Pobierz

Sublight 4.0.5194

Sublight jest świetnym narzędziem umożliwiającym pobieranie z Internetu napisów do filmów i seriali. Program daje dostęp do około miliona różnego rodzaju napisów w niespełna 50 językach - w tym również polskim. W programie jest wyszukiwarka napisów. Umożliwia ona wygodne i szybkie wyszukiwanie napisów do filmów zdefiniowanych przez użytkownika. Wyszukiwanie odbywać się może tradycyjnie po wpisaniu tytułu filmu lub serialu albo po wczytaniu do aplikacji pliku wideo. Program pozwala filtrować wyszukane pozycje względem ich języka, a w przypadku np. seriali również odcinka, epizodu czy roku produkcji. Sublight jest narzędziem skutecznym, z racji obsługi wszystkich najpopularniejszych internetowych baz z napisami. Poza funkcją wyszukiwania i pobierania napisów umożliwia on także tworzenie zestawienia filmów obejrzanych lub do obejrzenia oraz udostępnianie własnych napisów użytkownikom z całego świata.

Dodane 29.03.2014 | Pobrań: 5 Pobierz