Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11574]
 2. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5801]
 3. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [5329]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5205]

Microsoft Word 2007 PL

Wersja: 2007
Kategoria: Dla firmy
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 288,99 MB
Pobrań: 2811
Dodany: 21.09.2009
Microsoft Word
Opis: Microsoft Word 2007 PL
Office Word 2007 to najnowsza i najlepsza dostępna wersja istniejącego na rynku od wielu lat edytora tekstów, a zarazem flagowego składnika pakietu Microsoft Office. Word umożliwia przygotowywanie dokumentów w oparciu o galerię szablonów, dostępne są także biblioteki czcionek, stylów, obrazów ClipArt i diagramów SmartArt - w dużych ilościach znajdują się w witrynie Office Online, która integruje się z Wordem. Oprócz tego aplikacja posiada narzędzia do recenzji i korespondencji seryjnej. Na największą uwagę zasługują narzędzia integrujące Word z innymi aplikacjami i serwerami Office oraz Windows, czyli narzędzia do sieciowej pracy grupowej. W wersji 2007 przeprojektowano całkowicie interfejs na bardziej przyjazny użytkownikowi, dodano funkcję live-preview umożliwiającą podgląd bez klikania zmian dokonywanych na paskach narzędzi oraz udostępniono narzędzie SmartArt do budowy diagramów i schematów.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Microsoft Word 2007 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

RAKSSQL dla Małej i Średniej Firmy 2013.1.6.948 PL

RAKSSQL - jest pakietem dla każdego rodzaju firm. W skład rozwiązania wchodzą moduły do obsługi sprzedaży, magazynu, finansów, księgowości, kadr i płac. Program, który prezentujemy wykorzystuje bazę danych SQL, co pozwala na działanie systemu w architekturze klient-serwer, który dzięki przeniesieniu części przetwarzania na serwer charakteryzuje się dużą wydajnością i stabilnością. W odróżnieniu od większości innych programów tego typu, cechą szczególną RAKSSQL jest wykorzystywanie bezpłatnego serwera baz danych (do pobrania osobno - szczegóły w opisie), który może pracować nie tylko pod kontrolą Microsoft Windows ale także na systemach Linux lub Sun Solaris, co znacząco obniża koszty wdrożenia.

Dodane 27.02.2013 | Pobrań: 12 Pobierz

WordPerfect Office X6 Standard Edition

Aktualna wersja programu WordPerfect Office. W zestawie znajdziemy edytor tekstów WordPerfect, arkusz kalkulacyjny Quattro Pro, przeznaczona do tworzenia prezentacji aplikacja Presentations, klient pocztowy Mail, program do analizy danych Visual Intelligence SE oraz narzędzie WordPerfect Lightning. W skład pełnej wersji wchodzą ponadto m.in. szablony dokumentów, 8 tys. clipartów, zdjęcia, 900 czcionek True Type. WordPerfect Office X5 oferuje pełne wsparcie dla formatu PDF, przez co użytkownik w łatwy sposób może importować, edytować i eksportować wspomniane dokumenty. W WordPerfect Office znacznie ulepszono kompatybilność z opracowanym przez Microsoft formatem OOXML, dodano wsparcie dla Office SharePoint, zaktualizowano WordPerfect iFilter i zintegrowano aplikację z książką adresową.

Dodane 11.12.2012 | Pobrań: 42 Pobierz

LibreOffice 4.2.3 PL

LibreOffice - program zastępuje bardzo solidny pakiet OpenOffice, do którego prawa posiada firma Oracle. Rozwijany jest przez pewną organizację, stworzoną przez członków społeczności OpenOffice. Projekt jest wspierany przez takie firmy i organizacje jak Canonical, Fundacja Wolnego Oprogramowania, Google, Novell czy Red Hat. W skład pakietu wchodzą niezależne aplikacje: - procesor tekstu Writer, - arkusz kalkulacyjny Calc, - moduł bazodanowy Base, - program graficzny Draw, - program do tworzenia prezentacji Impress. Edytor tekstu, Writer, umożliwia wyświetlanie wielu stron podczas edycji oraz udoskonalone tworzenie notatek. Calc posiada nowy komponent, pozwalający wybrać optymalną wartość komórki, bazując na wartościach innych komórek. Dodano możliwość pracy grupowej nad arkuszami, w tym obsługę do 1024 kolumn. Udoskonalono opcje optymalizacji przy użyciu narzędzia Solver, umożliwiającego rozwiązywanie równań z wieloma nieznanymi zmiennymi.

Dodane 10.04.2014 | Pobrań: 76 Pobierz

DocArena 6.5.3 PL

DocArena jest zaawansowanym edytorem tekstowo-graficznym, pozwalającym w łatwy i wygodny sposób tworzyć różnego rodzaju dokumenty i publikacje, prezentacje, materiały szkoleniowe, strony internetowe lub instrukcje obsługi np. do oprogramowania. Narzędzie skupia w sobie funkcjonalność związaną z zarządzaniem treścią, edycją tekstu i grafiki oraz zautomatyzowanego składu materiałów do druku (dokumenty w formacie PDF). Ponadto bardzo dobrze sprawdza się ona również podczas tworzenia stron WWW, dokumentów hipertekstowych (HTML5) oraz elektronicznych publikacji w formatach CHM i EPUB. Jedną z unikalnych funkcjonalności jest to, że prezentacje tworzone przy użyciu DocAreny można odtwarzać na zwykłej przeglądarce internetowej, nawet na smartfonie, ponieważ nie są potrzebne żadne pluginy, jak w przypadku innych rozwiązań.

Dodane 16.03.2014 | Pobrań: 3 Pobierz