Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12123]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7281]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5980]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5308]

Microsoft Word 2007 PL

Wersja: 2007
Kategoria: Dla firmy
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 288,99 MB
Pobrań: 2929
Dodany: 21.09.2009
Microsoft Word
Opis: Microsoft Word 2007 PL
Office Word 2007 to najnowsza i najlepsza dostępna wersja istniejącego na rynku od wielu lat edytora tekstów, a zarazem flagowego składnika pakietu Microsoft Office. Word umożliwia przygotowywanie dokumentów w oparciu o galerię szablonów, dostępne są także biblioteki czcionek, stylów, obrazów ClipArt i diagramów SmartArt - w dużych ilościach znajdują się w witrynie Office Online, która integruje się z Wordem. Oprócz tego aplikacja posiada narzędzia do recenzji i korespondencji seryjnej. Na największą uwagę zasługują narzędzia integrujące Word z innymi aplikacjami i serwerami Office oraz Windows, czyli narzędzia do sieciowej pracy grupowej. W wersji 2007 przeprojektowano całkowicie interfejs na bardziej przyjazny użytkownikowi, dodano funkcję live-preview umożliwiającą podgląd bez klikania zmian dokonywanych na paskach narzędzi oraz udostępniono narzędzie SmartArt do budowy diagramów i schematów.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Microsoft Word 2007 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

WordPerfect Office X6 Standard Edition

Aktualna wersja programu WordPerfect Office. W zestawie znajdziemy edytor tekstów WordPerfect, arkusz kalkulacyjny Quattro Pro, przeznaczona do tworzenia prezentacji aplikacja Presentations, klient pocztowy Mail, program do analizy danych Visual Intelligence SE oraz narzędzie WordPerfect Lightning. W skład pełnej wersji wchodzą ponadto m.in. szablony dokumentów, 8 tys. clipartów, zdjęcia, 900 czcionek True Type. WordPerfect Office X5 oferuje pełne wsparcie dla formatu PDF, przez co użytkownik w łatwy sposób może importować, edytować i eksportować wspomniane dokumenty. W WordPerfect Office znacznie ulepszono kompatybilność z opracowanym przez Microsoft formatem OOXML, dodano wsparcie dla Office SharePoint, zaktualizowano WordPerfect iFilter i zintegrowano aplikację z książką adresową.

Dodane 11.12.2012 | Pobrań: 44 Pobierz

EWA - Fakturowanie i Magazyn 4.1.41.1 PL

Ewa - jest to program handlowo-magazynowy umożliwiający wystawianie dokumentów sprzedaży, prowadzenie kartotek kontrahentów (wraz z możliwością zdefiniowania indywidualnych warunków cenowych), towarów (z możliwością zdefiniowania pięciu cen sprzedaży) i wystawionych dokumentów. W zależności od wersji program Ewa - wspomaganie sprzedaży pozwala także na obsługę magazynu (wydruk dokumentów PZ i WZ, stany ilościowe, przesunięcia itp.), współpracę z drukarkami fiskalnymi POSNET i ELZAB (lub zgodnymi), wystawianie dokumentów z kilku stanowisk jednocześnie, prowadzenie kasy, kontrolę należności i zobowiązań. Umożliwia wykonywanie kopii zapasowych, a także generowanie zestawień i raportów.

Dodane 20.05.2014 | Pobrań: 65 Pobierz

SSuite OmegaOffice HD+ 2.12

SSuite OmegaOffice HD+ jest bezpłatnym pakietem biurowym dla użytkowników, którzy szukają alternatywy dla komercyjnego Microsoft Office. Co ciekawe, interfejs poszczególnych aplikacji uległ powiększeniu, by czytelniej przedstawić funkcje, cechy oraz menu na wyświetlaczach Full HD i najnowszych tabletach Surface Pro. SSuite OmegaOffice HD+ wprowadza kilka ciekawych funkcji i zmian w interfejsie graficznym użytkownika, by ułatwić codzienną pracę. Poszczególne dokumenty wyświetlane są na pojedynczych kartach, więc odnajdziemy je szybko i bez problemu wówczas, gdy musimy korzystać jednocześnie z wielu plików. SSuite OmegaOffice HD+ umożliwia eksportowanie dokumentów do formatów: PDF, PNG, GIF, JPG, BMP, EMF, TIFF oraz SSP, tworzenie prezentacji za pomocą WordGraph, które następnie wyświetlimy w przeglądarce internetowej lub poprzez EZPhoto.

Dodane 07.07.2014 | Pobrań: 2 Pobierz

Wirtualny Inwestor 4.3.2011 PL

Wirtualny Inwestor to narzędzie stworzone do robienia wirtualnych transakcji na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Za pomocą program można fikcyjnie kupować i sprzedawać akcje za wirtualne pieniądze według kursów aktualizowanych na bieżącą przez Internet. Umożliwia to sprawdzić ile przykładowo użytkownik byłby wystanie zarobić pieniędzy inwestując w akcje na prawdziwej giełdzie. Wirtualny Inwestor jest aplikacją skierowaną nie tylko dla raczkujących graczy, ale także dla doświadczonych inwestorów. Daje możliwość na bieżąco śledzić ceny akcji jak również analizować wykresy zmian kursów pojedynczych spółek oraz całych indeksów giełdowych. Wirtualny Inwestor tworzy wykresy dzienne oraz okresowe nawet do kilku lat wstecz natomiast opcja archiwum pozwala uzyskać dostęp do notowań z przeszłości.

Dodane 02.07.2011 | Pobrań: 32 Pobierz