Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12220]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7727]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6039]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5354]

Microsoft Word 2007 PL

Wersja: 2007
Kategoria: Dla firmy
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 288,99 MB
Pobrań: 2973
Dodany: 21.09.2009
Microsoft Word
Opis: Microsoft Word 2007 PL
Office Word 2007 to najnowsza i najlepsza dostępna wersja istniejącego na rynku od wielu lat edytora tekstów, a zarazem flagowego składnika pakietu Microsoft Office. Word umożliwia przygotowywanie dokumentów w oparciu o galerię szablonów, dostępne są także biblioteki czcionek, stylów, obrazów ClipArt i diagramów SmartArt - w dużych ilościach znajdują się w witrynie Office Online, która integruje się z Wordem. Oprócz tego aplikacja posiada narzędzia do recenzji i korespondencji seryjnej. Na największą uwagę zasługują narzędzia integrujące Word z innymi aplikacjami i serwerami Office oraz Windows, czyli narzędzia do sieciowej pracy grupowej. W wersji 2007 przeprojektowano całkowicie interfejs na bardziej przyjazny użytkownikowi, dodano funkcję live-preview umożliwiającą podgląd bez klikania zmian dokonywanych na paskach narzędzi oraz udostępniono narzędzie SmartArt do budowy diagramów i schematów.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Microsoft Word 2007 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

LibreOffice 4.2.3 PL

LibreOffice - program zastępuje bardzo solidny pakiet OpenOffice, do którego prawa posiada firma Oracle. Rozwijany jest przez pewną organizację, stworzoną przez członków społeczności OpenOffice. Projekt jest wspierany przez takie firmy i organizacje jak Canonical, Fundacja Wolnego Oprogramowania, Google, Novell czy Red Hat. W skład pakietu wchodzą niezależne aplikacje: - procesor tekstu Writer, - arkusz kalkulacyjny Calc, - moduł bazodanowy Base, - program graficzny Draw, - program do tworzenia prezentacji Impress. Edytor tekstu, Writer, umożliwia wyświetlanie wielu stron podczas edycji oraz udoskonalone tworzenie notatek. Calc posiada nowy komponent, pozwalający wybrać optymalną wartość komórki, bazując na wartościach innych komórek. Dodano możliwość pracy grupowej nad arkuszami, w tym obsługę do 1024 kolumn. Udoskonalono opcje optymalizacji przy użyciu narzędzia Solver, umożliwiającego rozwiązywanie równań z wieloma nieznanymi zmiennymi.

Dodane 10.04.2014 | Pobrań: 85 Pobierz

GridIron Flow Essentials 2.0.3

Jest to darmowy system zarządzania projektami przeznaczony dla zespołów grafików, webmasterów czy projektantów.Program umożliwi nam dodawania adnotacji do plików, automatyczne śledzenie zmian i relacji między elementami projektu. Wszyscy pracujący nad projektem zawsze mają dostęp do najświeższych wersji plików i nie muszą tracić cennego czasu na przeglądanie repozytorium. Ponadto dzięki śledzeniu i wizualizacji relacji między plikami bardzo łatwo można zapoznać się ze strukturą projektu. Na mapie można również znaleźć informacje o plikach potrzebnych każdemu współpracownikowi. Wszystkie metadane związane z plikami przechowywane są w chmurze i dostępne do przeglądania bądź przeszukiwania. Wizualna reprezentacja projektu pozwala oderwać się od nieintuicyjnej struktury katalogów prezentowanej przez menedżera plików.

Dodane 24.05.2011 | Pobrań: 45 Pobierz

Pakiet przedsiębiorcy - Kadry i Płace 2.28.2014 PL

Pakiet przedsiębiorcy - Kadry i Płace jest małą i prostą aplikacją dla firm zatrudniających pracowników. Pakiet przedsiębiorcy - Kadry i Płace daje możliwość stworzenia własnej bazy szablonów umów o pracę, prowadzenie szczegółowej listy obecności i ewidencji czasu pracy pracowników, wyliczanie listy płac za poszczególne miesiące dla wszystkich zewidencjonowanych w programie pracowników.

Dodane 30.12.2013 | Pobrań: 15 Pobierz

yWriter 5.2.1.1

yWriter to bezpłatny edytor tekstu, utworzony dla pisarzy, copywriterów i scenarzystów. Dzięki niemu uporządkujemy pisanie książek oraz obszernych artykułów. yWriter jest jednym z najczęściej polecanych narzędzi przeznaczonych do pisania różnego rodzaju tekstów na komputerze. Narzędzie jest dość mocno rozbudowana i posiada mnóstwo różnych funkcji, które są niezwykle pomocne przy tworzeniu i modyfikowaniu książek oraz artykułów. Interfejs jest o tyle przyjazny i czytelny, że jego obsługa nie sprawi żadnych kłopotów podczas wyszukiwania poszczególnych narzędzi pracy. W dodatku towarzyszy nam przyjazny w obsłudze kreator, który poprowadzi nas podczas tworzenia nowego projektu. Naszym celem jest podanie tytułu przyszłego dzieła, autora, a także katalogu docelowego, w którym zostanie utworzony nasz profil. yWriter pomaga również przy planowaniu wydarzeń i rozwoju fabuły, umożliwia tworzenie różnych rozdziałów i dzielenia ich na poszczególne sceny.

Dodane 28.06.2014 | Pobrań: 3 Pobierz