Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11850]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6309]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5947]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5265]

Microsoft Word 2007 PL

Wersja: 2007
Kategoria: Dla firmy
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 288,99 MB
Pobrań: 2914
Dodany: 21.09.2009
Microsoft Word
Opis: Microsoft Word 2007 PL
Office Word 2007 to najnowsza i najlepsza dostępna wersja istniejącego na rynku od wielu lat edytora tekstów, a zarazem flagowego składnika pakietu Microsoft Office. Word umożliwia przygotowywanie dokumentów w oparciu o galerię szablonów, dostępne są także biblioteki czcionek, stylów, obrazów ClipArt i diagramów SmartArt - w dużych ilościach znajdują się w witrynie Office Online, która integruje się z Wordem. Oprócz tego aplikacja posiada narzędzia do recenzji i korespondencji seryjnej. Na największą uwagę zasługują narzędzia integrujące Word z innymi aplikacjami i serwerami Office oraz Windows, czyli narzędzia do sieciowej pracy grupowej. W wersji 2007 przeprojektowano całkowicie interfejs na bardziej przyjazny użytkownikowi, dodano funkcję live-preview umożliwiającą podgląd bez klikania zmian dokonywanych na paskach narzędzi oraz udostępniono narzędzie SmartArt do budowy diagramów i schematów.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Microsoft Word 2007 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Wirtualny Inwestor 4.3.2011 PL

Wirtualny Inwestor to narzędzie stworzone do robienia wirtualnych transakcji na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Za pomocą program można fikcyjnie kupować i sprzedawać akcje za wirtualne pieniądze według kursów aktualizowanych na bieżącą przez Internet. Umożliwia to sprawdzić ile przykładowo użytkownik byłby wystanie zarobić pieniędzy inwestując w akcje na prawdziwej giełdzie. Wirtualny Inwestor jest aplikacją skierowaną nie tylko dla raczkujących graczy, ale także dla doświadczonych inwestorów. Daje możliwość na bieżąco śledzić ceny akcji jak również analizować wykresy zmian kursów pojedynczych spółek oraz całych indeksów giełdowych. Wirtualny Inwestor tworzy wykresy dzienne oraz okresowe nawet do kilku lat wstecz natomiast opcja archiwum pozwala uzyskać dostęp do notowań z przeszłości.

Dodane 02.07.2011 | Pobrań: 32 Pobierz

Lefthand Mała księgowość 4.1.01-4982 PL

Lefthand Mała księgowość jest super programem przeznaczonym do obsługi małych i średnich firm rozliczających się w oparciu o książkę przychodów i rozchodów. Najlepszym atutem aplikacji Lefthand Mała księgowość jest możliwość przenoszenia danych pomiędzy komputerami z zainstalowanym systemem Windows i Linux. Program jako jeden z nielicznych udostępniony został dla tych dwóch platform. W przypadku systemu Linux wspieranych jest wiele najpopularniejszych dystrybucji tego system: Fedora, Mandriva, Aurox, SuSe, KUbuntu, Slackware czy Debian. Ponadto program oferuje takie funkcje jak analiza logowań do aplikacji, możliwość pracy w sieci LAN, Internet itp., możliwość uruchomienia programu z poziomu przeglądarki internetowej (wykorzystując oprogramowanie nxserver), eksport danych z okien przeglądania do arkusza kalkulacyjnego i do formatu PDF czy eksport danych z raportów znakowych do arkusza kalkulacyjnego.

Dodane 30.01.2014 | Pobrań: 6 Pobierz

e-pity 2013 5.0.14 PL

e-pity to super program ułatwiający przygotowywanie rocznych zeznań podatkowych za pomocą kreatora. Użytkownik wprowadza jedynie niezbędne informacje do przeprowadzenia obliczeń i wygenerowania formularzy. Program jest dość prosty w obsłudze, w wersji bezpłatnej nie ma ograniczeń związanych z ilością podatników, dla których można w ramach licencji formularze wypełniać. Program generuje formularze: PIT-11, PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39, PIT-4r, PIT-8C, PIT-40, PIT/B, D, 2K, O, Z, ZG, PIT-28/A, PIT-28/B, NIP-7, ZAP-3 (dawniej NIP-3).

Dodane 31.01.2014 | Pobrań: 30 Pobierz

UniPDF 1.0.4

UniPDF - najskuteczniejszy konwerter dokumentów PDF do formatów DOC, RTF, JPG, PNG, BMP, TIF, GIF, PCX, TGA, HTML i TXT. Program jest bardzo prosty w użyciu. Aplikacja daje możliwość zmiany formatu zarówno pojedynczych plików PDF oraz całych ich zbiorów, potrafiąc przy tym pracować w trybie wsadowym. Konwerter potrafi pracować z dokumentami w wielu językach - w tym również polskim. Nie stanowi dla niego problemu konwersja plików PDF, zawierających polskie znaki.

Dodane 04.04.2013 | Pobrań: 62 Pobierz