Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.9.6 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12350]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [8229]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6206]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5419]

Microsoft Word 2007 PL

Wersja: 2007
Kategoria: Dla firmy
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 288,99 MB
Pobrań: 3144
Dodany: 21.09.2009
Microsoft Word
Opis: Microsoft Word 2007 PL
Office Word 2007 to najnowsza i najlepsza dostępna wersja istniejącego na rynku od wielu lat edytora tekstów, a zarazem flagowego składnika pakietu Microsoft Office. Word umożliwia przygotowywanie dokumentów w oparciu o galerię szablonów, dostępne są także biblioteki czcionek, stylów, obrazów ClipArt i diagramów SmartArt - w dużych ilościach znajdują się w witrynie Office Online, która integruje się z Wordem. Oprócz tego aplikacja posiada narzędzia do recenzji i korespondencji seryjnej. Na największą uwagę zasługują narzędzia integrujące Word z innymi aplikacjami i serwerami Office oraz Windows, czyli narzędzia do sieciowej pracy grupowej. W wersji 2007 przeprojektowano całkowicie interfejs na bardziej przyjazny użytkownikowi, dodano funkcję live-preview umożliwiającą podgląd bez klikania zmian dokonywanych na paskach narzędzi oraz udostępniono narzędzie SmartArt do budowy diagramów i schematów.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Microsoft Word 2007 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Ramzes Magazyn 14.51.03 PL

Program do obsługi magazynu ze zintegrowanym modułem do obsługi sprzedaży. Ramzes Magazyn umożliwia: - prowadzenie gospodarki magazynowej według metody FIFO lub LIFO - ewidencjonowanie towarów - wystawianie różnego rodzaju dokumentów (PZ, WZ, MM, RW), - przeprowadzanie inwentaryzacji i bilansu otwarcia itp. Ramzes Magazyn pozwala na obsługę wielu magazynów, obsługuje czytniki kodów kreskowych. Zintegrowany moduł do obsługi sprzedaży pozwala na wystawianie faktur (także zbiorczych do kilku dokumentów WZ), tworzenie cenników, obsługę rabatów, wydruk poleceń przelewu do faktur sprzedażowych, deklaracji INTRASTAT, obsługę kasy i przelewów oraz prowadzenie rozliczeń i generowanie różnego rodzaju raportów. Umożliwia wymianę danych z modułami finansowo - księgowymi tego samego producenta.

Dodane 31.03.2014 | Pobrań: 51 Pobierz

Nuance PDF Reader 8.1

Nuance PDF Reader - darmowa przeglądarka plików PDF, umożliwiająca przeglądanie dokumentów w różnych trybach widoku oraz ich konwertowanie do popularnych formatów. Narzędzie posiada przyjazny dla użytkownika interfejs graficzny, jest szybki i zadowala się dużo mniejszymi partiami zasobów systemowych. Poza funkcjami umożliwiającymi przeglądanie plików PDF w trybie pełnoekranowym i wyświetlenie nawet 4 stron dokumentu na jednym ekranie oferowane są również proste narzędzia edycyjne.

Dodane 26.05.2013 | Pobrań: 26 Pobierz

Poligraf 2014 9.7.1.0 PL

Interesujący i wygodny w obsłudze program przeznaczony dla firm poligraficznych, reklamowych i drukarni. Poligraf 2009 wspomaga cały zakres czynności w tego typu firmach począwszy od zarządzania zamówieniami, zleceniami i procesem produkcji, kończąc na pełnej obsłudze kontrahentów, wystawianiu faktur, obsłudze kasy, czy automatycznej obsłudze magazynu. Umożliwia m.in. szczegółową wycenę zamówień, przydzielanie pracowników do wykonania zleceń, zarządzanie planem produkcji dla poszczególnych działów firmy, obsługa bazy danych materiałów wykorzystywanych w produkcji. Specjalne pola numeryczne dają możliwość wykonywania obliczeń matematycznych, co jest często przydatne przy obliczaniu nakładu, przelotów, liczby kolorów i arkuszy w druku, przeliczania zamawianych ilości danego materiału, wyliczania cen itp.

Dodane 16.07.2014 | Pobrań: 91 Pobierz

emSzmal 3.14.0708.2000 PL

Bardzo dobry program, wspomagający zarządzaniem i kontrolowaniem konta bankowego. Aplikacja emSzmal umożliwia przechowywanych niezbędnych informacji o wykonanych operacjach finansowych, a także pozwala na bieżące monitorowanie stanu wszystkich środków na rachunku bankowym. Przy użyciu aplikacji możemy też dodawać, modyfikować i usuwać wykonane operacje oraz pobierać i przeszukiwać wszystkie wyciągi bankowe. emSzmal pozwala definiować dowolną ilość rachunków z różnych banków, a także inne rachunki nie powiązane z żadnym konkretnym bankiem. Nie zabrakło w nim również funkcji do sprawdzania salda na rachunku, pobierania najnowszych informacji dotyczące banku i wszystkich jego klientów oraz możliwość archiwizacji różnych wyciągów i wyeksportowania wykonanych operacji bankowych do pliku HTML lub CSV/XML.

Dodane 09.07.2014 | Pobrań: 45 Pobierz