Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.9.6 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12373]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [8279]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6232]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5436]

MyPlayer 2.5.1.70 PL

Wersja: 2.5.1.70
Kategoria: Multimedia
Licencja: Windows XP / Vista / 7 / 8
O/S: bezpłatna
Rozmiar: 12 MB
Pobrań: 121
Dodany: 02.03.2015
MyPlayer
Opis: MyPlayer 2.5.1.70 PL
MyPlayer - odtwarzacz plików audio/wideo stworzony przez Daniela Zaborowskiego, charakteryzujący się eleganckim interfejsem graficznym i obsługą wszystkich powszechnie wykorzystywanych formatów plików multimedialnych bez konieczności instalacji kodeków i filtrów A/V. Aplikacja potrafi również automatycznie pobierać i dopasowywać napisy do filmów.

Program stworzony został z dużym naciskiem na walory estetyczne oraz funkcjonalność, pozwalającą wygodnie odtwarzać w domowym zaciszu ulubione filmy i muzykę
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: MyPlayer 2.5.1.70 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

musikCube 1.0

Odtwarzacz plików muzycznych przypominający swoim wyglądem i funkcjonalnością znakomitego linuksowego playera Amaroka. Aplikacja oparta jest o bazę sqlite dzięki czemu playlista działa bardzo szybko i mimo ogromnej ilości pozycji nie powinna sprawiać najmniejszych kłopotów z szybkością nawigacji pomiędzy utworami. MusicCube oferuje przeglądnie zasobów, przeciąganie utworów z bazy do playlisty, wyświetlanie informacji o najczęściej odtwarzanych pozycjach. Dodatkową zaletą aplikacji jest umiejętność wykrywania przenośnych urządzeń (CD, DVD, PenDrive, MP3 Player itp.) i tworzenie dla nich własnych baz musicCube.

Dodane 05.04.2010 | Pobrań: 104 Pobierz

MediaInfo 0.7.70 PL

MediaInfo informuje nas wiadomościach technicznych które pochodzą z znaczników o plikach video oraz audio. Przy pomocy tego narzędzia bez problemu możemy uzyskać ciąg standardowych informacji np.: numer nagrania, data, czas trwania materiału tytuł, autor, reżyser, album, dane dotyczące proporcji obrazu czy ilości klatek na sekundę wyświetlanych w materiale wideo oraz szczegółowe dane dotyczące wykorzystanego kodeka audio, wideo. Malo tego program ma doza oferowania możliwość przeglądania informacji na wiele sposobów. Ciekawą opcją MediaInfo jest funkcja wskazywania strony, z której można pobrać niezbędne do odtwarzania pliku kodeki audio/wideo.

Dodane 04.09.2014 | Pobrań: 87 Pobierz

JLC's Internet TV 1.1.0 PL

JLC's Internet TV jest zarówno bezpłatnym odtwarzaczem jak i przeglądarką masy stacji telewizyjnych nadawanych online. Dużym plusem programu jest możliwość ocenienia przez każdego użytkownika ocenami: działa dobrze, nie działa, duplikat, spam każdy, indywidualny program. Dostępne kanały możemy sortować według rożnych kryteriów nawet z krajów których są transmitowane. Pomysłodawcy cały czas dbają by zapleczę programów była aktualizowana oraz miała do zaoferowania jak największą ilość funkcjonujących kanałów. Polscy użytkownicy z pewnością się ucieszą z dostępność takich programów jak TVP Kultura, TVN Gra, TVFlay, 4Fun, TV Polsat 2, TV4, TVP1, TVP2 a wszystkich polskojęzycznych stacji jest ponad 55. By JLC's chodził poprawnie wymagany jest Internet Internet TV oraz zainstalowanie w systemie aplikacji Windows Media Player i Real Player.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 85 Pobierz

Ashampoo Music Studio 2009 3.50 PL

Ashampoo Music Studio 2009 jest specyficznym, bezpłatnym programem stworzonym do administrowania plikami muzycznymi. Do najużyteczniejszych funkcji z pewnością możemy zaliczyć: możliwość ripowania ścieżek z płyt Audio CD oraz konwertowania (WMA, OGG, FLAC, WAV) ponadto możemy normalizować głośności, edytować blankiety plików jak i nagrywania płyt Audio CD, WMA i mieszane. Ashampoo Music Studio 2009 ma do zaoferowania również kompatybilne narzędzie do kreowania swoich okładek. Wykonywanie okładek jest bardzo prosta.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 89 Pobierz