Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.9.6 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12347]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [8221]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6200]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5417]

MyPlayer 2.3.2.10 PL

Wersja: 2.3.2.10
Kategoria: Multimedia
Licencja: Windows XP / Vista / 7 / 8
O/S: bezpłatna
Rozmiar: 11,66 MB
Pobrań: 105
Dodany: 30.01.2014
MyPlayer
Opis: MyPlayer 2.3.2.10 PL
MyPlayer - odtwarzacz plików audio/wideo stworzony przez Daniela Zaborowskiego, charakteryzujący się eleganckim interfejsem graficznym i obsługą wszystkich powszechnie wykorzystywanych formatów plików multimedialnych bez konieczności instalacji kodeków i filtrów A/V. Aplikacja potrafi również automatycznie pobierać i dopasowywać napisy do filmów.

Program stworzony został z dużym naciskiem na walory estetyczne oraz funkcjonalność, pozwalającą wygodnie odtwarzać w domowym zaciszu ulubione filmy i muzykę
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: MyPlayer 2.3.2.10 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Ferro Cyfrowy Magnetowid 1.7.0.109 PL

To rzadko spotykany program stworzony przez polaków. Za pomocą aplikacji nagramy obraz telewizyjny na nasz dysk lokalny komputera. Ponadto program ma do zaoferowania programator który pozwala nam oszacować czas nagrywania ale i masę innych funkcji. Pośród tych najważniejszych znajdziemy między innymi: wyliczanie liczby klatek na sekundę i ustawianie parametrów przechwytywania obrazu, automatyczne ładowanie napisów z pliku, płynne skalowanie, playlista, Ferro Cyfrowy Magnetowid współpracuje z blisko 90 modelami tunerów telewizyjnych.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 88 Pobierz

Xara 3D 6.0

Ciekawy program do tworzenia trójwymiarowych napisów, buttonów, nagłówków itp. głównie z myślą o stronach WWW. Daje możliwość tworzenia zarówno statycznych grafik jak i animacji (w tym wielostronnicowych prezentacji). Użytkownik może wykorzystywać czcionki TrueType i importowane obiekty 2D, mając do dyspozycji szereg narzędzi imitujących trójwymiarowość. Program zawiera funkcję antyaliasingu, pozwalającą eliminować efekt postrzępienia. Xara 3D umożliwia eksport do formatów: BMP, PNG, JPEG, GIF (w tym animowany), AVI, SWF, ICO (ikony), CUR (kursory). Program pomimo, iż tylko w wersji angielskiej, jest bardzo prosty w obsłudze.

Dodane 09.04.2010 | Pobrań: 103 Pobierz

Ogg Vorbis Filter 0.9.9.5

To pakiet filtrów umożliwiających odtwarzanie dźwięku który został zakodowanego w formacie Ogg Vorbis z plików video. Ogg Vorbis to alternatywa do MPEG-4 (AAC). Narzędzie umożliwia otwieranie formatu kodowania muzyki dając przy tym możliwość zachowania wysokiej jakości dźwięku (8 - 48 kHz, 16 bitowa polifonia, bitrate 16 - 128 kbps/kanał) przy niewielkiej objętości i znacznie większej szybkości niż np. MPEG Audio Layer 3 (Mp3), MPEG-4 audio (TwinVQ), WMA i PAC. Dane filtry mogą być niezbędne do odtwarzania niektórych, najnowszych produkcji filmowych.

Dodane 14.07.2010 | Pobrań: 68 Pobierz

FantaMorph 5.4.4

FantaMorph to zaawansowane narzędzie graficzne do morfingu, umożliwiające tworzyć animacje, w których jeden z obiektów płynnie przemienia się w inny. Patrząc na możliwości programu ten jest banalnie prosty w obsłudze, na co wpływa z pewnością intuicyjny interfejs graficzny oraz niektóre mechanizmy, mające za zadanie wspomagać użytkownika w tworzeniu projektów animacji. Mowa m.in. o opcji automatycznej detekcji twarzy na fotografiach, która poza dużym uproszczeniem pracy pozwala również zaoszczędzić czas użytkownika. FantaMorph daje oczywiście możliwość ręcznego ustalania siatki punktów i definiowania ich zależności pomiędzy dwoma zdjęciami, co z kolei pozwala ulepszyć efekt wyjściowy animacji.

Dodane 13.03.2014 | Pobrań: 13 Pobierz