Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12171]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7481]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6001]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5319]

MyPlayer 2.3.2.10 PL

Wersja: 2.3.2.10
Kategoria: Multimedia
Licencja: Windows XP / Vista / 7 / 8
O/S: bezpłatna
Rozmiar: 11,66 MB
Pobrań: 93
Dodany: 30.01.2014
MyPlayer
Opis: MyPlayer 2.3.2.10 PL
MyPlayer - odtwarzacz plików audio/wideo stworzony przez Daniela Zaborowskiego, charakteryzujący się eleganckim interfejsem graficznym i obsługą wszystkich powszechnie wykorzystywanych formatów plików multimedialnych bez konieczności instalacji kodeków i filtrów A/V. Aplikacja potrafi również automatycznie pobierać i dopasowywać napisy do filmów.

Program stworzony został z dużym naciskiem na walory estetyczne oraz funkcjonalność, pozwalającą wygodnie odtwarzać w domowym zaciszu ulubione filmy i muzykę
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: MyPlayer 2.3.2.10 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Wondershare Video Editor 4.0.0

Wondershare Video Editor - jest narzędziem do nieliniowej edycji i obróbki filmów wideo, który z powodzeniem można wykorzystać do tworzenia amatorskich produkcji gotowych do udostępnienia na potrzeby Internetu. Obsługa programu jest bardzo prosta. Wszelkie elementy w postaci klipów, tekstów, zdjęć, ramek, przejść, gotowych efektów czy napisów końcowych umieszczamy na linii czasu za pomocą metody przeciągnij i upuść. Efekt naszych prac możemy zaobserwować natychmiastowo w oknie podglądu. Wondershare Video Editor został wyposażony również w bazę dźwięków oraz funkcję voiceover umożliwiająca dogrywanie własnej ścieżki dźwiękowej bezpośrednio z poziomu programu.

Dodane 02.07.2014 | Pobrań: 14 Pobierz

Subtitle Edit 3.3.11 PL

Subtitle Edit jest bezpłatnym programem który ma doza oferowania wiele możliwości do edycji napisów do filmów. Aplikacja używana jest przede wszystkim do synchronizacji, dzielenia i łączenia napisów oraz tłumaczenia obcojęzycznych filmów. Subtitle Edit został opakowany w prosty i nowoczesny interfejs oraz ciąg graficznych narzędzi które z pewnością uproszczą dopasowywanie napisów do filmów. Mało tego program został zaopatrzony w możliwość konwersji napisów, obsługując większość najpopularniejszych formatów : MPlayer2 (.mpl), Sub Station Alpha (.ssa), SubViewier 2.0 (.sub), SAMI (.smi), TMPlayer (.txt) oraz systemów kodowania - ANSI, UTF-7/8, Unicode.SubRip (.srt), BBC iPlayer (.xml), DVD Studio Pro (.stl), DVD Subtitle (.sub), MicroDVD (.sub).

Dodane 06.12.2013 | Pobrań: 80 Pobierz

Ipla 2.8 PL

Ipla to darmowa interaktywna aplikacja szumnie reklamowana przez Kasię Cichopek :P. Za pomocą programu możemy bez problemu śledzić transmisji live, w tym największe wydarzenia kulturalne, rozrywkowe jak i muzyczne min. ME EURO 2008 oraz Polsatwoski Sopot TOPtrendy Festiwal 2010. Podczas oglądania ulubionych programów odbiorcy mogą wyrażać swe wrażenia i podniecenia ze znajomym, całkowicie za darmo. Ipla od jakiegoś czasu została poszerzona o możliwość odtwarzania niektórych seriali np. Fala zbrodni, Ekipa, Agentki, Pensjonat pod różą, Halo Hans, Pierwsza miłość , Świat według Kiepskich, Włatcy Móch, programów telewizyjnych np. Ranking Gwiazd, Gry, Fabryka Gwiazd, Polsat Wydarzenia Kabarety, Allegro Power oraz powtórek koncertów.

Dodane 29.05.2014 | Pobrań: 303 Pobierz

CrossDJ Free 2.6

CrossDJ Free - narzędzie do miksowania dźwięków i muzyki na pececie. Program jest dostępny całkowicie za darmo i oferuje pełny dostęp do wszystkich podstawowych narzędzi niezbędnych do przetwarzania i miksowania muzyki w systemie Windows. Interfejs programu jest niemal identyczny jak w innych aplikacjach tego typu. Główny ekran składa się z dwóch rozbudowanych odtwarzaczy, wygodnego miksera, listy do odtwarzania i przeglądania plików multimedialnych, a także z narzędzi wspomagających tworzenie dźwięków i miksowanie muzyki. CrossDJ Free integruje się z aplikacją iTunes oraz posiada wbudowaną przeglądarkę albumów muzycznych.

Dodane 05.10.2013 | Pobrań: 17 Pobierz