Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11850]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6309]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5947]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5265]

MyPlayer 2.3.2.10 PL

Wersja: 2.3.2.10
Kategoria: Multimedia
Licencja: Windows XP / Vista / 7 / 8
O/S: bezpłatna
Rozmiar: 11,66 MB
Pobrań: 91
Dodany: 30.01.2014
MyPlayer
Opis: MyPlayer 2.3.2.10 PL
MyPlayer - odtwarzacz plików audio/wideo stworzony przez Daniela Zaborowskiego, charakteryzujący się eleganckim interfejsem graficznym i obsługą wszystkich powszechnie wykorzystywanych formatów plików multimedialnych bez konieczności instalacji kodeków i filtrów A/V. Aplikacja potrafi również automatycznie pobierać i dopasowywać napisy do filmów.

Program stworzony został z dużym naciskiem na walory estetyczne oraz funkcjonalność, pozwalającą wygodnie odtwarzać w domowym zaciszu ulubione filmy i muzykę
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: MyPlayer 2.3.2.10 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

MixPad 3.36

MixPad jest super narzędziem, umożliwiającym stworzenie nieograniczonej ilości ścieżek. Ścieżki te możemy w prosty sposób zmodyfikować lub miksować. Program odczytuje i edytuje pliki muzyczne z dysku twardego lub zamontowanej w napędzie płyty Audio CD, a także pozwala modyfikować własne utwory i dźwięki nagrane przy użyciu mikrofonu. Warto też wspomnieć o możliwości pobierania klipów muzycznych z ogromnej, rozbudowanej bazy - NCH Sound Library. Twórcy pamiętali o funkcji do dzielenia i łączenia plików, nakładania różnego rodzaju efektów wizualnych, zaawansowanego miksera, a także funkcji umożliwiającej nagrywanie w doskonałej cyfrowej jakości jednej lub kilku ścieżek audio w jednakowym czasie.

Dodane 15.08.2013 | Pobrań: 30 Pobierz

Sothink SWF Quicker 5.2.509

Sothink SWF Quicker to program to kreowania aplikacji internetowych przy wykorzystaniu technologii Flash. Sothink SWF Quicker możemy wykorzystać do tworzenia gier, animacji, banerów, pokazów slajdów i filmów Flash. Program to paczka która zbudowana jest z następujących narzędzi które pomogą nam trwożyć wektorową grafikę w trybie WYSIWYG a prościej mówiąć: To co widzimy jest tym co otrzymamy. Dużym plusem jest wbudowany system zarządzania animacją z pomocy którego możemy korzystać na wszystkich elementach. ActionScript odpowiada za sprawowanie kontroli naszej animacji.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 107 Pobierz

VPlayer 0.6e plus PL

Vplayer jeszcze kilka lat temu był uznawany w Polsce za może nie najlepszy ale na pewno najpopularniejszy odtwarzacz plików video z zintegrowaną obsługą napisów. To co uczyniło go kiedyś numerem jeden to z pewnością prostota użytkowania z niego a także możliwość modyfikowania obrazu video i sposobu emitowania tekstur. W wersji oznaczonej 0.6e producenci dali nam możliwość sterowanie programem za pomocą pilota, użytkownik może stworzyć osobiste menu do filmu czy też zmieniać skórki programu. Ważne! Aplikacja wymaga zainstalowanego Windows Media Player w wersji 6.4 lub nowszej. Do odtwarzania fimów w formacie DivX wymagane są odpowiednie kodeki.

Dodane 12.07.2010 | Pobrań: 92 Pobierz

Express Burn 4.24

Express Burn to bezpłatna aplikacja, która jest łatwym w użyciu darmowym narzędziem pozwalającym nagrywać płyty w formatach AudioCD oraz DataCD. Program obsługuje funkcję drag’n'drop, dzięki czemu wystarczy jedynie przeciągnąć interesujące nas pliki do okna dialogowego a następnie kliknąć przycisk Burn CD. Oprócz płyt AudioCD oraz DataCD aplikacja umożliwia wypalanie nośników w formatach jak VideoDVD, DataDVD a także dysków Blu-Ray. Express Burn obsługuje wiele typów plików muzycznych, m.in. wav, mp3, wma, au, aiff, ra, ogg, flac, aac. Przydatną funkcją programu jest możliwość nagrywania płyt z poziomu linii poleceń. Pomimo stosunkowo dużych możliwości instalator programu zajmuje nieco ponad 300 kB!

Dodane 23.09.2009 | Pobrań: 157 Pobierz