Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11856]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6339]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5951]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5282]

MyPlayer 2.3.2.10 PL

Wersja: 2.3.2.10
Kategoria: Multimedia
Licencja: Windows XP / Vista / 7 / 8
O/S: bezpłatna
Rozmiar: 11,66 MB
Pobrań: 91
Dodany: 30.01.2014
MyPlayer
Opis: MyPlayer 2.3.2.10 PL
MyPlayer - odtwarzacz plików audio/wideo stworzony przez Daniela Zaborowskiego, charakteryzujący się eleganckim interfejsem graficznym i obsługą wszystkich powszechnie wykorzystywanych formatów plików multimedialnych bez konieczności instalacji kodeków i filtrów A/V. Aplikacja potrafi również automatycznie pobierać i dopasowywać napisy do filmów.

Program stworzony został z dużym naciskiem na walory estetyczne oraz funkcjonalność, pozwalającą wygodnie odtwarzać w domowym zaciszu ulubione filmy i muzykę
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: MyPlayer 2.3.2.10 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

SageThumbs 2.0.0.18 PL

SageThumbs - bezpłatne rozszerzenie dodające możliwość podglądu (thumbnails) wielu formatów graficznych (PSD, AI, PDF, EPS itp.) bezpośrednio w aplikacji Windows Explorer. SageThumbs integruje się dodatkowo z menu kontekstowym eksploratora.

Dodane 24.02.2014 | Pobrań: 12 Pobierz

AviTricks Video Editor Classic 1.65

AviTricks Video Editor Classic jest bardzo łatwym i darmową aplikacją do nieliniowej i bezstratnej edycji video. Program podobnie jak i inne narzędzia tego typu został wyposażony w oś czasu która umożliwia podglądanie i edytowanie naszego materiału w czasie rzeczywistym. Daje nam to możliwość kreowania produkcji w wielu różnych formatach na kanwie plików video w formacie AVI lub obrazów przechwyconych z urządzeń analogowych np. kamery cyfrowej. AviTricks Video Editor Classic umożliwia nam cięcia i łączenie materiału video oraz urozmaicenie go o wiele różnych efektów i filtrów.Poszczególne partie (części materiału video, podkład audio, filtry, efekty) są prezentowane indywidualnie na osi czasu, a cały materiał może posiadać nielimitowaną ilość ich kombinacji.

Dodane 14.07.2010 | Pobrań: 98 Pobierz

TeraCopy 2.12

TeraCopy to małe bezpłatne narzędzie przeznaczone do szybkiego przenoszenia i kopiowania danych z jednej lokalizacji do drugiej. Szybkie wykonywanie wskazanych czynności jest możliwe dzięki wykorzystaniu asynchronicznej technologi wysyłania danych. W stosunku do modułu kopiowania wbudowanego w system operacyjny TeraCopy oferuje również szereg dodatkowych opcji. Wśród nich funkcja pauzowania kopiowania danych z możliwością kontynuacji w dowolnej chwili czy opcja pozwalająca ominąć dane, do których dostęp jest ograniczony. Co istotne, TeraCopy posiada pełne dla Unicode i oferuje integrację z menu kontekstowym, tym samym może zastąpić w pełni funkcje kopiowania i przenoszenia danych oferowane przez Explorera Windows.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 60 Pobierz

Pazera Video Converters Suite 1.9

Pazera Video Converters Suite świetne narzędzie do konwertowania wideo umożliwiające konwersję pomiędzy wszystkimi najważniejszymi formatami wideo w tym AVI, MPEG, MP4, MOV, WMV, FLV, M4V i 3GP. W pakiecie Pazera Video Converters Suite znajdują się także wyspecjalizowane konwertery dla odtwarzaczy Microsoft Zune, Apple iPod/iPhone oraz Sony PlayStation Portable (PSP). Dodatkowo, do zestawu dołączono ekstraktor i konwerter audio pozwalający wyodrębniać ścieżki dźwiękowe z plików wideo oraz konwertować pliki muzyczne pomiędzy najpopularniejszymi formatami audio (MP3, WMA, OGG, WAV, AAC, AC3, FLAC). Wszystkie konwertery mają bardzo podobny interfejs i są proste w obsłudze, nawet dla początkujących użytkowników. Program nie wymaga instalacji. Wystarczy wypakować archiwum Pazera_Converters_Suite.7z do dowolnego katalogu na dysku twardym lub napędzie USB, następnie dwukrotnie kliknąć plik StartPSuite.exe.

Dodane 10.11.2013 | Pobrań: 11 Pobierz