Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.9.6 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12253]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7911]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6074]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5366]

MyPlayer 2.3.2.10 PL

Wersja: 2.3.2.10
Kategoria: Multimedia
Licencja: Windows XP / Vista / 7 / 8
O/S: bezpłatna
Rozmiar: 11,66 MB
Pobrań: 98
Dodany: 30.01.2014
MyPlayer
Opis: MyPlayer 2.3.2.10 PL
MyPlayer - odtwarzacz plików audio/wideo stworzony przez Daniela Zaborowskiego, charakteryzujący się eleganckim interfejsem graficznym i obsługą wszystkich powszechnie wykorzystywanych formatów plików multimedialnych bez konieczności instalacji kodeków i filtrów A/V. Aplikacja potrafi również automatycznie pobierać i dopasowywać napisy do filmów.

Program stworzony został z dużym naciskiem na walory estetyczne oraz funkcjonalność, pozwalającą wygodnie odtwarzać w domowym zaciszu ulubione filmy i muzykę
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: MyPlayer 2.3.2.10 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

DJ Music Mixer 5.5

DJ Music Mixer jest programem, który powinien posiadać każdy DJ. Narzędzie to posiada wiele możliwość kreowania nowego dźwięku oraz modyfikowania i miksowania już istniejącego utworu muzycznego lub innego brzmienia. Program ma także zaawansowany system miksowania, który z całą pewnością przypadnie do gustu nie jednemu Dj`owi. Użytkownicy, którzy skorzystają z pełnej wersji programu otrzymują pełny dostęp do biblioteki multimedialnej oraz możliwości tworzenia własnej playlisty. Ponadto mogą korzystać z narzędzi wspomagających tworzenie i edytowanie dźwięku oraz z dwóch odtwarzaczy multimedialnych znajdujących się na ekranie głównym programu

Dodane 08.12.2014 | Pobrań: 2 Pobierz

NapiProjekt 2.2.0.2399 PL

NapiProjekt chudziutką ale bardzo użyteczną aplikacją. Za pomocą której bez problemu znajdziemy, pobierzemy napisy do filmu przez nas wskazanego bez konieczności otwierania przeglądarki internetowej . To co musimy zrobić by cieszyć się z idealnie dopasowanych napisów do filmu to kliknąć prawym przyciskiem myszy na plik z filmem i z menu kontekstowego wybierzemy opcję 'Znajdź i dopasuj napisy' aplikacja automatycznie pobierze nam je i zapisze na dysk. Polecamy wszystkim kinomanom.

Dodane 05.10.2013 | Pobrań: 263 Pobierz

Image Uploader 1.0 PL

Bezpłatny program który daje nam możliwość przechwytywania obrazu z kamerki internetowej oraz przesyłania go w formacie JPG czy też BMP na stronę WWW za pomocą serwer FTP. Aplikacja może być pomocna kiedy użytkownik kamery internetowej która jest podpięta do komputera pragnie z innego miejsca zobaczyć co się wydarzyło w wybranym przez niego pokoju w czasie jego nieobecności. Image Uploader ma do zaoferowania masę użytecznych opcji pośród których odnajdziemy takie jak: automatyczne dodawanie sformatowanego tekstu jak i bieżącej daty i godziny w wybranym przez nas miejscu zdjęcia.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 65 Pobierz

Clementine wersja rozwojowa PL

Clementine nie mylić z odmianą mandarynek, jest tak zwanym portem Amaroka 1.4 występującym w systemie operacyjnym Linux. W przeciwieństwie do Amaroka użytkownik nie musi instalować bibliotek KDE w Gnome. Clementine daje nam możliwość widywania bibliotek muzycznych jak i danych utworów. Program umożliwia nam także korzystanie z popularnych usług internetowych tak jak radia (Last.Fm, SomaFM,). Za pośrednictwem paska na górze użytkownik może znajdować poszukiwany przez siebie utwór jak playlisty. Za pomocą konsoli preferencji możemy edytować ustawienia odtwarzacza, powiadomienia oraz zmienić skróty klawiszowe.

Dodane 11.07.2010 | Pobrań: 67 Pobierz