Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12165]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7475]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5999]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5318]

MyPlayer 2.3.2.10 PL

Wersja: 2.3.2.10
Kategoria: Multimedia
Licencja: Windows XP / Vista / 7 / 8
O/S: bezpłatna
Rozmiar: 11,66 MB
Pobrań: 93
Dodany: 30.01.2014
MyPlayer
Opis: MyPlayer 2.3.2.10 PL
MyPlayer - odtwarzacz plików audio/wideo stworzony przez Daniela Zaborowskiego, charakteryzujący się eleganckim interfejsem graficznym i obsługą wszystkich powszechnie wykorzystywanych formatów plików multimedialnych bez konieczności instalacji kodeków i filtrów A/V. Aplikacja potrafi również automatycznie pobierać i dopasowywać napisy do filmów.

Program stworzony został z dużym naciskiem na walory estetyczne oraz funkcjonalność, pozwalającą wygodnie odtwarzać w domowym zaciszu ulubione filmy i muzykę
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: MyPlayer 2.3.2.10 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

DI Radio 1.24

DI Radio świetne, bezpłatne narzędzie do odtwarzania dobrej jakości muzyki nadawanej przez popularną nowojorską rozgłośnię Digitally Imported (DI.fm). Obsługuje ona również takie radia internetowe jak JazzRadio, RockRadio czy SKY.fm. program pozwala na odsłuchiwanie audycji nadawanych przez kilka wspomnianych radiostacji internetowych to nadrabia to niedociągnięcie ilością dostępnych niezależnie kanałów z różnymi rodzajami muzyki oraz serwerów, z których są one streamowane. Inne atuty DI Radio to historia przesłuchanych utworów, wysoce konfigurowalny mechanizm wizualizacji, dostęp do forów dyskusyjnych poszczególnych kanałów czy dosyć spora liczba ustawień, pozwalających na dostosowanie wielu aspektów pracy aplikacji do indywidualnych preferencji użytkownika.

Dodane 07.11.2013 | Pobrań: 6 Pobierz

MediaInfo 0.7.70 PL

MediaInfo informuje nas wiadomościach technicznych które pochodzą z znaczników o plikach video oraz audio. Przy pomocy tego narzędzia bez problemu możemy uzyskać ciąg standardowych informacji np.: numer nagrania, data, czas trwania materiału tytuł, autor, reżyser, album, dane dotyczące proporcji obrazu czy ilości klatek na sekundę wyświetlanych w materiale wideo oraz szczegółowe dane dotyczące wykorzystanego kodeka audio, wideo. Malo tego program ma doza oferowania możliwość przeglądania informacji na wiele sposobów. Ciekawą opcją MediaInfo jest funkcja wskazywania strony, z której można pobrać niezbędne do odtwarzania pliku kodeki audio/wideo.

Dodane 04.09.2014 | Pobrań: 81 Pobierz

MPEG Suite 2001

Mało znany ale warty poświecenia mu kilku minut program służący do konwertowania plików muzycznych z formatu WAV na MP3, MP3 na WAV, oraz przekodowywania MP3 na inny bitrate. Aplikacja bazuje na bibliotekach: BladeEnc, c98Enc i Plugger +. Poza wysoką jakością dużym plusem MPEG Suite jest jego niesamowita szybkość która przyda się tym wszystkim którzy działają na słabszych komputerach. Mimo braku polskojęzycznego interfejsu, obsługa aplikacji nie powinna sprawić większych problemów nawet początkującym użytkownikom.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 58 Pobierz

Kantaris 0.6.6

Kantaris to dość interesujący odtwarzacz plików multimedialnych który swe działanie opiera na aplikacji Videolan client (VLC) i bibliotekach audio Bass. Bez konieczności instalowania dodatkowych kodeków aplikacja otworzy następujące formaty plików : Divx, Xvid, H264, MP3, WMA, OGG, MIDI, AC3, AAC, MP4, FLAC, AVI, MPEG, MPEG-AVC, WMV, MOV, MKV, QuickTime, Matroska. W głównych opcjach programu znalazły się takie możliwości jak: odtwarzanie adresów URL, kreowanie listy utworów, wyświetlanie napisów. Dużą innowacją jaką oferuje Kantaris i która go wyróżnia od innych programów tego typu to zakładka Movie Trailers która daje możliwość obejrzenia użytkownikowi trailerów zbliżających się nowości filmowych.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 101 Pobierz