Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12217]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7709]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6037]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5353]

MyPlayer 2.3.2.10 PL

Wersja: 2.3.2.10
Kategoria: Multimedia
Licencja: Windows XP / Vista / 7 / 8
O/S: bezpłatna
Rozmiar: 11,66 MB
Pobrań: 95
Dodany: 30.01.2014
MyPlayer
Opis: MyPlayer 2.3.2.10 PL
MyPlayer - odtwarzacz plików audio/wideo stworzony przez Daniela Zaborowskiego, charakteryzujący się eleganckim interfejsem graficznym i obsługą wszystkich powszechnie wykorzystywanych formatów plików multimedialnych bez konieczności instalacji kodeków i filtrów A/V. Aplikacja potrafi również automatycznie pobierać i dopasowywać napisy do filmów.

Program stworzony został z dużym naciskiem na walory estetyczne oraz funkcjonalność, pozwalającą wygodnie odtwarzać w domowym zaciszu ulubione filmy i muzykę
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: MyPlayer 2.3.2.10 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

SCREEN2EXE 3.3.2520

SCREEN2EXE jest to aplikacja do nagrywania sekwencji wideo z ekranu pulpitu. Aplikacja pozwala na przechwytywanie obrazu w najwyższej jakości, korzystając z wbudowanej technologii TrueColor. Przy użyciu programu możemy bardzo szybko stworzyć dowolne prezentacje lub wideo-poradniki.SCREEN2EXE pozwala na przechwytywanie całego ekranu monitora lub jego wybranego fragmentu.

Dodane 15.10.2012 | Pobrań: 69 Pobierz

RealPlayer SP 16.0.0.282

Najświeższe wydanie lubianego przez wielu użytkowników programu Real Player stworzonego przez koncern Real Networks, za pomocą którego bez problemu odbierzemy transmisję wideo i audio w rzeczywistym czasie za pośrednictwem Internetu. Aplikacja bazuje na formatach RealAudio i RealVideo które ostatnimi czasy stały się najpopularniejszym wariantem emitowania audycji telewizyjnych i radiowych w Internecie. Aplikacja daje możliwość konwertowania jak i odtwarzania plików video audio masy formatów jak i odtwarzanie płyt DVD, wypalanie płyt CD-Audio bezpośrednio z odtwarzacza oraz posiada wbudowaną przeglądarkę stron WWW.

Dodane 12.12.2012 | Pobrań: 136 Pobierz

XBMC 11.0 PL

XBMC - darmowe centrum multimedialne dla systemu Windows. Umożliwia odtwarzanie muzyki, filmów czy grafik. Aplikacja działa w trybie pełnoekranowym i umożliwia wyświetlanie filmów, słuchanie muzyki czy przeglądanie obrazków. Wszystkie funkcje mogą być obsługiwane z poziomu komputera, za pomocą pilota czy odpowiednich aplikacji zainstalowanych w smartfonach z systemem iOS lub Android. Inne funkcje dostępne w ramach XBMC to napisy do filmów, karaoke, tworzenie list odtwarzania, pokaz slajdów zdjęć, edycja połączeń z Siecią czy wyjścia audio i wideo.

Dodane 08.12.2012 | Pobrań: 62 Pobierz

Windows Media Player 11.0.5721 PL PL

Windows Media Player to najmłodsze dziecko koncertu Microsoft. Do nowości jakie nam przygotowali producenci należy zaliczyć z pewnością zupełnie nowy, nowoczesny interfejs, usprawniony został również mechanizm synchronizacji z urządzeniami przenośnymi. Użytkownik może również zgrupować albumy w jedno paczkę. Dużym plusem jest bezwątpienia rozbudowana baza z dostępnymi mediami która będzie pomocna w wyszukiwaniu pasujących utworów w czasie modyfikowania kryterium szukania oraz współpraca z wieloma sklepami muzycznymi.

Dodane 12.07.2010 | Pobrań: 188 Pobierz