Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11793]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6132]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5926]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5256]

Nero 10.0.10500 Lite

Wersja: 10.0.10500 Lite
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych (
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 31,22 MB
Pobrań: 295
Dodany: 16.07.2010
Nero
Opis: Nero 10.0.10500 Lite


Darmowa wersja uznawanego przez wielu użytkowników za jeden z najpopularniejszych narzędzi do wypalania płyt CD/DVD. W zestawieniu z wersją komercyjną bezpłatna edycja ma ograniczoną funkcjonalność. Za pomocą aplikacji wykonamy standardowe operacje w zakresie nagrywania i kopiowania danych na nośniki CD/DVD. Ponadto możliwe jest kasowanie nośników wielokrotnego zapisu oraz analiza zapisanych podczas kompilacji plików.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Nero 10.0.10500 Lite

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Avi2DVD 0.6.2 PL

Dzięki programowi Avi2DVD dokonamy konwersji następujących formatów plików AVI< OGM, MKV, WMV do żądanych formatów DVD, SVCD, VCD wszystko dzięki własnej inicjatywie kliknięcia parę razy myszką. Aplikacja w zestawieniu z swoim poprzednikiem oznaczonym numerkiem 0.3.4 pomaga wideo DV-AVI, dzięki temu mamy możliwość przechwytywania plików AVI z cyfrowych kamer. Dużym plusem Avi2DVD jest bez wątpienia możliwość kreowania pół-profesjonalnych menu DVD z podziałami na akty, napisami i dźwiękiem.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 78 Pobierz

Mac Blu-ray Player 2.7.3.1084

Mac Blu-ray Player to jeden z pierwszych odtwarzaczy Blu-ray dla systemu Mac OS, dostępny od jakiegoś czasu również dla platformy Windows. Aplikacja pozwala również odtwarzanie filmów z płyt DVD, Video-CD, różnego rodzaju plików wideo oraz obrazów ISO, a także muzyki i zdjęć. Aplikacja ta pozwala on na odtwarzanie filmów w wysokiej rozdzielczości, bez utraty jakości obrazu oraz z zachowaniem wszystkich dostępnych ścieżek audio.Mac Blu-ray Player obsługuje również standard DTS 5.1, zapewniający wysoką jakość odtwarzanego dźwięku. Mac Blu-ray Player obsługuje pliki multimedialne w formatach MOV, MKV, AVI, FLV, WMV, MP4, MPEG, RMVB, MP3, WMA, AAC, AC3 i wielu innych. Wygląd odtwarzacza dostosowywany może być do indywidualnych preferencji dzięki obsłudze motywów graficznych.

Dodane 20.12.2012 | Pobrań: 30 Pobierz

Tunatic 1.0.1b

Tunatic jest aplikacją stworzoną do identyfikowania utworów muzycznych. Pomocna w przypadku plików nieotagowanych i które się są podpisane wykonawca czy tez tytułem. Apliakcja analizuje dźwięki rejestrowane za pomocą karty dźwiękowej. Użytkownik może odbierać dźwięk z mikrofonu, wejścia liniowego lub miksera w zależności od ustawień w systemie. By identyfikować należy odtworzyć nieznany nam utwór poczym Tunatic łączy się ze swoim serwerem gdzie nastąpi uje porównanie odbieranego dźwięku z bazą utworów. Baza powiększana jest przez społeczność użytkowników, którzy umieszczają w niej utwory wzorcowe.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 55 Pobierz

VLC media player 1.1 PL

VLC nazwa wywodzi się od VideoLAN Client, zupełnie darmowy program do odtwarzania ulubionych filmów i słuchanie ulubionej muzyki w tych znanych i mniej znanych formatach takich jak: MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, DVD, MP3 oraz OGG. To co czyni ten program unikalnym i innym z tej klasy jest nie fakt że filmy możemy otwierać bezpośrednio z dysku twardego czy płyty CD a z multimediów transmitowanych zdalnie poprzez np. sieć lokalną LAN za pomocą różnych protokołów do transmisji strumieniowej. Czyni to VLC media player liderem wśród programów do oglądania telewizji internetowej nadawanej w różnych standardach.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 238 Pobierz