Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11568]
 2. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5799]
 3. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [5299]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5201]

Nero 10.0.10500 Lite

Wersja: 10.0.10500 Lite
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych (
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 31,22 MB
Pobrań: 287
Dodany: 16.07.2010
Nero
Opis: Nero 10.0.10500 Lite


Darmowa wersja uznawanego przez wielu użytkowników za jeden z najpopularniejszych narzędzi do wypalania płyt CD/DVD. W zestawieniu z wersją komercyjną bezpłatna edycja ma ograniczoną funkcjonalność. Za pomocą aplikacji wykonamy standardowe operacje w zakresie nagrywania i kopiowania danych na nośniki CD/DVD. Ponadto możliwe jest kasowanie nośników wielokrotnego zapisu oraz analiza zapisanych podczas kompilacji plików.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Nero 10.0.10500 Lite

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

K-Lite Mega Codec Pack 9.6

Paczka K-Lite Codec Pack to zestawienie kodeków VFW/ACM, filtrów DirectShow oraz kilku innych przyrządów które dają nam możliwość oglądania i słuchania wielu formatów plików audio i wideo. Wydanie Full w pełni wspiera większość formatów wideo i audio, została wyposażona również w obsługę kodowania plików. K-Lite Codec Pack to rozszerzona wydanie wersji Full skierowana przede wszystkim do zaawansowanych użytkowników i osób tworzącychvideo. W porównaniu do edycji bazowej rozszerzony został o zestaw Real Alternative oraz dodatkowe kodeki VFW/ACM i filtry DirectShow.

Dodane 03.08.2013 | Pobrań: 254 Pobierz

Pinnacle VideoSpin 2.0 PL

Za pomocą Pinnacle VideoSpin błyskawicznie wykreujemy filmy, obrobimy materiał video z kamer HD czy też przechwycimy video wyposażone w dźwięk Dolby Digital Audio. Aplikacja ma do zaoferowania również takie funkcje jak tworzenie przejść pomiędzy scenami, dodawanie tekstu czy też muzyki albo dźwięku w postaci odgłosów zwierząt, ludzi, przedmiotów i nie tylko. Dużym plusem programu jest bezwątpienia możliwość edytowania wszystkich materiałów podczas rzeczywistego odtwarzania. Zachowane projekty można eksportować do formatów: AVI, DivX, Flash, Real Media, MPEG oraz Windows Media. Najnowsza wersja programu umożliwia dodatkowo funkcję szybkiej konwersji i przesłania gotowych plików do takich serwisów jak Yahoo! Video lub YouTube.

Dodane 14.07.2010 | Pobrań: 97 Pobierz

ACID Pro 7.0e

Sony ACID Pro 7 jest póki co najaktualniejsza wersja rozbudowanej aplikacji do tworzenia, nagrywania oraz miksowania i produkcji muzyki. W wersji Pro użytkownikowi zaproponowano rozbudowaną funkcję znanego i lubianego narzędzia ACID które daje nam możliwość kreowania muzyki na bazie pętli loops czyli krótkich, kilkutaktowych fragmentów dźwiękowych. Malo tego Sony ACID Pro 7 daje nam możliwość rejestracji wielościeżkowych dźwięków oraz oferuje funkcję MIDI. Za pomocą aplikacji bez problemu zmiksujemy utwory już istniejące czy też stworzymy od podstaw zupełnie nowy.

Dodane 13.07.2010 | Pobrań: 131 Pobierz

MixPad 3.36

MixPad jest super narzędziem, umożliwiającym stworzenie nieograniczonej ilości ścieżek. Ścieżki te możemy w prosty sposób zmodyfikować lub miksować. Program odczytuje i edytuje pliki muzyczne z dysku twardego lub zamontowanej w napędzie płyty Audio CD, a także pozwala modyfikować własne utwory i dźwięki nagrane przy użyciu mikrofonu. Warto też wspomnieć o możliwości pobierania klipów muzycznych z ogromnej, rozbudowanej bazy - NCH Sound Library. Twórcy pamiętali o funkcji do dzielenia i łączenia plików, nakładania różnego rodzaju efektów wizualnych, zaawansowanego miksera, a także funkcji umożliwiającej nagrywanie w doskonałej cyfrowej jakości jednej lub kilku ścieżek audio w jednakowym czasie.

Dodane 15.08.2013 | Pobrań: 27 Pobierz