Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.9.6 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12316]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [8111]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6132]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5396]

Nero 10.0.10500 Lite

Wersja: 10.0.10500 Lite
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych (
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 31,22 MB
Pobrań: 325
Dodany: 16.07.2010
Nero
Opis: Nero 10.0.10500 Lite


Darmowa wersja uznawanego przez wielu użytkowników za jeden z najpopularniejszych narzędzi do wypalania płyt CD/DVD. W zestawieniu z wersją komercyjną bezpłatna edycja ma ograniczoną funkcjonalność. Za pomocą aplikacji wykonamy standardowe operacje w zakresie nagrywania i kopiowania danych na nośniki CD/DVD. Ponadto możliwe jest kasowanie nośników wielokrotnego zapisu oraz analiza zapisanych podczas kompilacji plików.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Nero 10.0.10500 Lite

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

FooPlayer 2.2.6 PL

FooPlayer - bezpłatny odtwarzacz multimedialny o wielu funkcjonalnościach, który pozwala na odtwarzanie muzyki, filmów z plików, a także nośników DVD i (S)VCD, obsługując przy tym większość najpopularniejszych formatów audio/wideo. Aplikacja wyposażona została w przyjazny użytkownikowi i estetyczny interfejs graficzny. Jej cechy charakterystyczne to szybkość wczytywania multimediów (w tym filmów w najwyższej jakości) i niskie zapotrzebowanie na zasoby systemowe. Odtwarzacz oferuje obsługę napisów, wspiera większość powszechnie spotykanych standardów odtwarzania dźwięku (stereo, 4.0/5.1 Surround), funkcje filtrów audio i graficznej korekty brzmienia, wyświetlania obrazu w wielu proporcjach oraz usuwania przeplotu (z użyciem kilku trybów). Nie zabrakło również wsparcia dla list odtwarzania M3U, M3U8 i PLS, a także manipulowania podstawowymi parametrami wyświetlanego obrazu.

Dodane 07.10.2013 | Pobrań: 23 Pobierz

VinylStudio 8.6.0

VinylStudio jest zaawansowanym programem do kompleksowego przetwarzania dźwięku analogowego do postaci cyfrowej. Przy jego użyciu z powodzeniem przekonwertujemy nagrania z kaset magnetofonowych lub płyt winylowych do plików w formacie AIFF, FLAC, MP3, OGG lub WAV. Aplikacja to posiada wszystkie niezbędne funkcje pozwalające nie tylko przechwycić i zapisać sygnał audio, ale również podzielić nagraną ścieżkę dźwiękową na części oraz usunąć z niej wszystkie niechciane odgłosy. Do dyspozycji użytkownika poza rejestratorem audio oddano wbudowany edytor do podziału nagrania na pojedyncze utwory oraz narzędzie do "oczyszczania" dźwięku z wszelakiego rodzaju pisków, szumów i trzasków.

Dodane 24.11.2013 | Pobrań: 5 Pobierz

BlindWrite 6.3.1.7 PL

Blindwrite jest prostym w użytkowaniu programem do robienia kopii zapasowych nośników CD/DVD które są zabezpieczone przed kopiowaniem czy też częściowo uszkodzonych. Aplikacja dostępna jest w przyjaznym interfejsie, całkowicie po polsku. Narzędzie ma do zaoferowania 3 rodzaje pracy które dają możliwość skopiowania zawartości płyty "w ruchu” na inny nośnik który jest tego samego rodzaju, oraz utworzenie obrazu i wypalenie go na płytę. Blindwrite bez problemu czyta większość kompilacji zawierających dane oraz multimedia. Ponadto program daje nam możliwość tworzenia obrazów płyt w najpopularniejszych formatach - BlindWrite 4.x (.BWT), CloneCD (.CCD), obrazy ISO (.ISO), Cuesheet/Binary (.CUE/.BIN), Alcohol (.MDS). Wśród obsługiwanych rodzajów nośników znaleźć można m.in. DVD-R, DVD + R, DVD-RW, DVD + RW, DVD-RAM, DVD + R Double Layer, DVD-R Dual Layer.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 55 Pobierz

Zoom Player Home Professional 7.0

Najmłodsza wersja bardzo dobrze wyposażonego programy do odtwarzania plików video i audio oraz płyt DVD. Aplikacja została wydana w dwóch wydaniach: Professional – płatna: umożliwia odtwarzanie płyt DVD, Standard- bezpłatna: bez możliwości odtwarzania płyt DVD. Wersja Professional jest kontynuacją darmowej kiedyś linii 2.x. Zoom Player pracuje w dwóch środowiskach. Pierwsze którym jest Media Mode daje nam możliwość oglądania plików video oraz audio, za pomocą drugiego DVD Mode możemy odtwarzać płyty DVD. Aplikacja została zaopatrzona w masę bardzo przydatnych funkcji takich jak: oglądanie niedociągniętych do końca filmów, poprawia jakość obrazu wyświetlanego na ekranie telewizora i wiele innych.

Dodane 14.07.2010 | Pobrań: 131 Pobierz