Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11584]
 2. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5811]
 3. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [5365]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5206]

Nero 10.0.10500 Lite

Wersja: 10.0.10500 Lite
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych (
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 31,22 MB
Pobrań: 287
Dodany: 16.07.2010
Nero
Opis: Nero 10.0.10500 Lite


Darmowa wersja uznawanego przez wielu użytkowników za jeden z najpopularniejszych narzędzi do wypalania płyt CD/DVD. W zestawieniu z wersją komercyjną bezpłatna edycja ma ograniczoną funkcjonalność. Za pomocą aplikacji wykonamy standardowe operacje w zakresie nagrywania i kopiowania danych na nośniki CD/DVD. Ponadto możliwe jest kasowanie nośników wielokrotnego zapisu oraz analiza zapisanych podczas kompilacji plików.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Nero 10.0.10500 Lite

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Photo to VCD creator LITE 2.0.4

Darmowa edycja narzędzia które daje nam możliwość kreowania filmów w formatach VCD lub SVCD czy też i tu nowość z serii wybranych zdjęć np. wakacyjnej imprezy. Aplikacja samoczynie przygotowuje materiał ściągając fotki w formacie JPEG z pokazanego przez nas miejsca. Automatycznie powstaje też menu w którym dane pozycje są przyporządkowane nazwom folderów ze zdjęciami . Mało tego przy każdemu zdjęciu możemy ustawić by data jego wykonania wyświetlała się na nim. Wypalenie gotowej płyty jest możliwe bez konieczności użycia dodatkowego oprogramowania.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 56 Pobierz

Reaper 4.57 PL

REAPER- Twoje prywatne virtualne studio nagrań, umożliwiające nie tyle tworzenie muzyki, co również jej edycję, miksowanie, przetwarzanie i mastering.Program może cieszyć się ogromną funkcjonalnością, wsparcie dla dużej liczby różnych rodzai pluginów i efektów, a także możliwość dostosowywania narzędzia do własnych potrzeb. W zasadzie możliwości REAPERa ogranicza jedynie inwencja twórcza i umiejętności jakie posiada użytkownik. Przy jego użyciu zmiksujemy ze sobą dwa lub więcej utworów, poprawimy jakość ścieżek audio, wzbogacimy je o ciekawe efekty, a także stworzymy od podstaw własny utwór i przygotujemy go w odpowiedniej formie do rozpowszechniania. Narzędzie doskonale sprawdza się w zastosowaniach domowych, jak również jako narzędzie pracy profesjonalnych studiów nagrań.

Dodane 17.11.2013 | Pobrań: 42 Pobierz

Music Label 2013 19.0

Music Label 2013 - narzędzie służące do katalogowania płyt CD i plików audio zapisanych w formacie MP3, a także również płyt winylowych czy kaset magnetofonowych. Dzięki wyszukiwarce, program Music Label 2013 łatwo i szybko odnajduje interesujące nas utwory czy też całe zbiory. Aplikacja pozwala wybrać nie tylko rozmiar czcionki wyświetlanej w programie, ale także jej rodzaj.

Dodane 17.01.2013 | Pobrań: 20 Pobierz

Foter 1.06.128.16 PL

Foter to prosta aplikacja polskiego autorstwa, służąca do katalogowania zbiorów fotografii zgromadzonych zarówno na dysku twardym, jak i na nośnikach zewnętrznych np. płytach CD\DVD. Program pozwala zarządzać zbiorem plików JPEG oraz RAW, umożliwiając dodawanie słów kluczowych, wskazywanie miejsca, gdzie zdjęcie zostało wykonane, ocenianie itp. Dzięki ciekawemu modułowi statystyk możemy dowiedzieć się wielu informacji na temat wykonanych fotografii - m.in. przyrost zbioru w czasie, preferowane ustawienia aparatu i innych. Foter umożliwia przeszukiwanie zbioru pod kątem dodanych lub odczytanych z tagów EXIF i IPTC słów kluczowych, danych technicznych odczytanych z tagów EXIF, obszaru wskazanego z mapy (wyszukanie zdjęć wykonanych na danym obszarze) oraz przypisanej oceny. Pomimo dużej prostoty obsługi i przyjaznego interfejsu graficznego program posiada jedną znaczącą wadę - na chwilę obecną nie został wyposażony w żadne, nawet najprostsze narzędzia do edycji zdjęć.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 70 Pobierz