Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11840]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6279]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5942]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5262]

Nero 10.0.10500 Lite

Wersja: 10.0.10500 Lite
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych (
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 31,22 MB
Pobrań: 299
Dodany: 16.07.2010
Nero
Opis: Nero 10.0.10500 Lite


Darmowa wersja uznawanego przez wielu użytkowników za jeden z najpopularniejszych narzędzi do wypalania płyt CD/DVD. W zestawieniu z wersją komercyjną bezpłatna edycja ma ograniczoną funkcjonalność. Za pomocą aplikacji wykonamy standardowe operacje w zakresie nagrywania i kopiowania danych na nośniki CD/DVD. Ponadto możliwe jest kasowanie nośników wielokrotnego zapisu oraz analiza zapisanych podczas kompilacji plików.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Nero 10.0.10500 Lite

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

EZ CD Audio Converter 1.0.5.1 PL

EZ CD Audio Converter - bardzo ciekawe narzędzie umożliwiające zgrywanie ścieżek dźwiękowych z różnych płyt Audio do popularnych formatów - 3G2, 3GP, AAC, AIFF, APE, FLAC, MP1, MP2, MP3, M4A, M4B, MP4, MPC, OGG, WAV, WMA i WV. Program posiada edytor tagów IDv 1/2, a także przydatne funkcje konwertowania plików dźwiękowych do innych formatów oraz wypalania ich na nośniki CD/DVD

Dodane 23.01.2013 | Pobrań: 30 Pobierz

WaveLab 8.5

WaveLab jest niezawodnym oprogramowaniem do tworzenia muzyki. Umożliwia osobiste dostosowanie interfejsu użytkownika poprzez ułożenie powiększanych i zmniejszanych przycisków, okien i narzędzi. Posiada cztery różne obszary pracy (każdy z nich może być dowolnie dostosowywany dla swoich potrzeb): Audio File, Audio Montage, Batch Processor, Podcast. Każdy z nich wyposażony jest w odpowiednie narzędzia. Obszar Audio File jest idealny do szczegółowej edycji materiału dźwiękowego oraz jego analizy. WaveLab Control to także super program do analizy dźwięku na poziomie studyjnym. Do dyspozycji otrzymujemy: spektroskop, pomiar VU, oscyloskop, pomiar spektrum, korelację fazy i inne. Obszar Audio Montage pozwala na zmontowanie wielu ścieżek audio, dodanie efektów i wypalenia ich na płycie CD lub DVD. Nowością jest dodanie standardu DDP jako format wejściowy i wyjściowy. Podcast umożliwia opracowanie oraz publikację podcastu w internecie.

Dodane 20.08.2014 | Pobrań: 0 Pobierz

Virtual VCR 2.6.9

Virtual VCR to lekki darmowy program który ma doza oferowania możliwości "cyfrowego magnetowidu". Możemy przechwytywać sygnał odbierany za pośrednictwem zainstalowanej w komputerze karty telewizyjnej do pliku video w formacie AVI. Aplikacja udostępnia nam ciąg opcji konfiguracyjnych. Użytkownik może: wybrać rozdzielczość wynikowego materiału video, ilość klatek na sekundę, kodeków dla obrazu , filtry oraz dostosować jakość dźwięku jak i wiele innych właściwości. Dużym minusem aplikacji jest ograniczona możliwości planowania nagrywania z wyprzedzeniem, udostępnia jednak opcje do zdefiniowania maksymalnego czasu nagrania z poziomu interfejsu.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 53 Pobierz

Lumion 3.1.2

Lumion to świetny program przeznaczony do tworzenia wizualizacji 3D w czasie rzeczywistym. Narzędzie można wykorzystać do wielu spraw. Program ma bardzo intuicyjny i przejrzysty interfejs. Obsługa narzędzia w dużej mierze opiera się na umieszczaniu obiektów z biblioteki na scenie, a szereg efektów specjalnych w tym animacja chmur, wody i oświetlenia odbywa się za pomocą przesuwania suwaka. Dzięki tego tupu rozwiązaniom narzędzie nie powinno sprawić problemów początkującym użytkownikom. Jedną z najważniejszych zalet aplikacji Lumion jest umiejętność importowania modeli 3D stworzonych za pomocą zewnętrznych programów. Obsługiwane są m. in. formaty (DAE, FBX, MAX, 3DS, OBJ, DXF) tworzone przez takie programy jak 3D Studio MAX, AutoCAD, Blender i Google Sketchup. Domyślnie Lumion dostarczany jest wraz z bibliotekami modeli wśród których znaleźć można budynki, samochody, zwierzęta, meble i obiekty uliczne, drogi, chodniki, ludzi, kamienie i skały czy ogrodzenia. Ludzie, zwierzęta, drzewa, krzewy i trawa są animowane.

Dodane 23.05.2013 | Pobrań: 38 Pobierz