Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11956]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6608]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5968]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5292]

Nero 10.0.10500 Lite

Wersja: 10.0.10500 Lite
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych (
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 31,22 MB
Pobrań: 299
Dodany: 16.07.2010
Nero
Opis: Nero 10.0.10500 Lite


Darmowa wersja uznawanego przez wielu użytkowników za jeden z najpopularniejszych narzędzi do wypalania płyt CD/DVD. W zestawieniu z wersją komercyjną bezpłatna edycja ma ograniczoną funkcjonalność. Za pomocą aplikacji wykonamy standardowe operacje w zakresie nagrywania i kopiowania danych na nośniki CD/DVD. Ponadto możliwe jest kasowanie nośników wielokrotnego zapisu oraz analiza zapisanych podczas kompilacji plików.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Nero 10.0.10500 Lite

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Video Enhancer 1.9

Super program, służący do poprawiania jakości materiałów wideo. Aplikacja poprawia jakość dowolnego nagrania wideo, zwiększając jego rozdzielczość przy użyciu innowacyjnej technologii Super Resolution, ulepszającej jakość każdej klatki filmu z osobna. W ten sposób możemy przekonwertować standardową (niską) rozdzielczość filmu SD na wysoką jakość obrazu HD.

Dodane 22.08.2012 | Pobrań: 59 Pobierz

Reaper 4.57 PL

REAPER- Twoje prywatne virtualne studio nagrań, umożliwiające nie tyle tworzenie muzyki, co również jej edycję, miksowanie, przetwarzanie i mastering.Program może cieszyć się ogromną funkcjonalnością, wsparcie dla dużej liczby różnych rodzai pluginów i efektów, a także możliwość dostosowywania narzędzia do własnych potrzeb. W zasadzie możliwości REAPERa ogranicza jedynie inwencja twórcza i umiejętności jakie posiada użytkownik. Przy jego użyciu zmiksujemy ze sobą dwa lub więcej utworów, poprawimy jakość ścieżek audio, wzbogacimy je o ciekawe efekty, a także stworzymy od podstaw własny utwór i przygotujemy go w odpowiedniej formie do rozpowszechniania. Narzędzie doskonale sprawdza się w zastosowaniach domowych, jak również jako narzędzie pracy profesjonalnych studiów nagrań.

Dodane 17.11.2013 | Pobrań: 45 Pobierz

SpectraLayers Pro 2.1.3

SpectraLayers Pro to profesjonalna aplikacja do edycji dźwięków. Jest to jedno z najbardziej zaawansowanych narzędzi przeznaczonych do obróbki dźwięków i muzyki. Program potrafi rozdzielać zmiksowane pliki audio, a także pozwala na zdefiniowanie odpowiednich warstw, które możemy modyfikować z wysoką precyzją. SpectraLayers można wykorzystać do masteringu audio oraz tworzenia i przeprowadzania analizy różnych dźwięków.

Dodane 28.01.2014 | Pobrań: 31 Pobierz

FreeRIP 4.5 PL

FreeRIP - świetny i darmowy program do zgrywania i konwertowania muzyki z płyt CD. Narzędzi jest banalne w użyciu i odczytuje pliki audio z krążków i następnie zapisuje do jednego z wybranych formatów cyfrowych – WMA, MP3, OGG, WAV lub VOBIS. Program nie tylko wyodrębnia ścieżki audio z płyt CD, ale również konwertuje muzykę do wybranego przez nas formatu, a także za pomocą edytora tagów modyfikuje metadane i dodaje informacje do pliku muzycznego, które błyskawicznie pobieramy z internetowych baz danych. Oprócz tego FreeRIP pozwala na odtwarzanie wybranej muzyki, wyszukiwanie sklepów internetowych oraz integrowanie się z serwisem społecznościowym Facebook.

Dodane 29.11.2013 | Pobrań: 12 Pobierz