Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.9.6 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12349]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [8225]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6205]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5419]

Nero 10.0.10500 Lite

Wersja: 10.0.10500 Lite
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych (
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 31,22 MB
Pobrań: 337
Dodany: 16.07.2010
Nero
Opis: Nero 10.0.10500 Lite


Darmowa wersja uznawanego przez wielu użytkowników za jeden z najpopularniejszych narzędzi do wypalania płyt CD/DVD. W zestawieniu z wersją komercyjną bezpłatna edycja ma ograniczoną funkcjonalność. Za pomocą aplikacji wykonamy standardowe operacje w zakresie nagrywania i kopiowania danych na nośniki CD/DVD. Ponadto możliwe jest kasowanie nośników wielokrotnego zapisu oraz analiza zapisanych podczas kompilacji plików.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Nero 10.0.10500 Lite

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

musikCube 1.0

Odtwarzacz plików muzycznych przypominający swoim wyglądem i funkcjonalnością znakomitego linuksowego playera Amaroka. Aplikacja oparta jest o bazę sqlite dzięki czemu playlista działa bardzo szybko i mimo ogromnej ilości pozycji nie powinna sprawiać najmniejszych kłopotów z szybkością nawigacji pomiędzy utworami. MusicCube oferuje przeglądnie zasobów, przeciąganie utworów z bazy do playlisty, wyświetlanie informacji o najczęściej odtwarzanych pozycjach. Dodatkową zaletą aplikacji jest umiejętność wykrywania przenośnych urządzeń (CD, DVD, PenDrive, MP3 Player itp.) i tworzenie dla nich własnych baz musicCube.

Dodane 05.04.2010 | Pobrań: 104 Pobierz

Adobe After Effects CS6 12.2 CC

Adobe After Effects jest zawansowanym programem skierowanym do osób które interesują się tworzeniem ruchomej grafiki, animacji czy też efektów specjalnych. Aplikacje zaopatrzono w narzędzia które w zestawieniu z setką gotowych szablonów animacji oraz efektów dają nam wielkie pole do popisu i masę nieograniczonych możliwości w montażu, korekcie czy też zastosowaniu efektów specjalnych w video. Roto Brush to nowa opcja programu która umożliwia nam na łatwiejsze i prostsze wyodrębnianie poruszających się elementów pierwszego planu. Wersja CS5 ma do zaoferowania wsparcie dla 64-bitowej architektury, umożliwiając płynną i wydajną pracę przy projektach wymagających wysokich rozdzielczości.

Dodane 14.12.2013 | Pobrań: 125 Pobierz

Super DVD ripper 2.39

Super DVD ripper przyda się tym wszystkim którzy pragną zgrać płyty DVD do plików w następujących formatach : DivX AVI, MPEG-1, MPEG-2 oraz kreowanie z nich płyt SVCD, VCD i CD. Aplikacja radzi sobie świetnie w obsłudze całych płyt DVD ale i w zgranych plikach VOB. Kreator który jest wbudowany sprawia że aplikacja jest łatwa i prosta w obsłudze. Naszym zadaniem jest tylko wskazanie formatu docelowego i miejsca w którym mają pojawić się pliki. Wersja trial daje nam możliwość na sześciokrotne otwarcie aplikacji. Ważne! Wszyscy którzy posiadają strony WWW mają możliwość otrzymania klucza rejestracyjnego za Free! Aby go dostać należy zamieścić na swojej stronie link www.dvdtodivx.net i wysłać informację na e-mail info@dvdtodivx.net. Warunkiem otrzymania darmowego klucza jest dobra treść i jakość strony, a także przynajmniej 100 odwiedzin dziennie. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej producenta.

Dodane 08.07.2010 | Pobrań: 64 Pobierz

KaraFun 1.20.84

KaraFun jest bardzo rozszerzonym programem dającym nam możliwość zabawy w karaoke. KaraFun to połączenie dobrze wyposażonego odtwarzacza z edytorem który bazuje na silniku 3d. Aplikacja bogato zaopatrzono w masę funkcji które czynią zabawę jeszcze lepszą. Program wspiera formaty midi ale i popularne MP3, OGG czy też własny - KFN i inne. W odtwarzaczu zastosowano dużo pomocnych rozwiązań takich jak: obsługa wielu ścieżek dźwiękowych z możliwością wprowadzania różnorodnych zmian w czasie rzeczywistym, obsługę dodatkowego monitora, telewizora bądź projektora,.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 91 Pobierz