Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11780]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6089]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5919]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5250]

Photo Frame Studio 2.6

Wersja: 2.6
Kategoria: Grafika
Licencja: testowa (demo)
O/S: Windows 2000 / XP / Vista / 7
Rozmiar: 82.13 MB
Pobrań: 41
Dodany: 03.06.2011
Photo Frame Studio
Opis: Photo Frame Studio 2.6
Photo Frame Studio - fajny programik do edytowania i ozdabiania zdjęć fotograficznych. W bazie aplikacji udostępniono ponad 200 różnotematycznych ramek do natychmiastowego użytku. Każdą z oferowanych ramek można dowolnie zmodyfikować. Dodatkowym walorem aplikacji Photo Frame Studio jest możliwość zaprojektowania własnych kompozycji, do wtórnego użytku. Pozwalają na to narzędzia umożliwiające wstawianie takich elementów jak figury, kliparty, maski, tła, cienie i efektowne napisy na poszczególne warstwy projektu.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Photo Frame Studio 2.6

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Bulk Image Downloader 4.73 PL

Bulk Image Downloader to znane i świetne narzędzie, dające możliwośc zautomatyzowane pobieranie grafiki publikowanej na dowolnej stronie internetowej. Dzięki niemu zaoszczędzimy czas, który normalnie poświęcić musielibyśmy na ręczne pobieranie każdego obrazu z osobna. Narzędzie jest rozwiązaniem dla osób, które bardzo często pobierają duże ilości grafiki z różnego rodzaju stron internetowych, w tym także serwisów społecznościowych. Pozwala ona wygodnie przeprowadzić analizę podanego adresu URL i pobierać wszystkie lub tylko wybrane przez użytkownika obrazy. Narzędzie oferuje funkcje, które zapisują pliki graficzne w katalogu z tytułem strony, dając przy tym również możliwość definiowania szablonu nazw dla nich.

Dodane 27.06.2014 | Pobrań: 1 Pobierz

JPEGsnoop 1.5.2

JPEGsnoop - jest to bardzo ceniony program analizujący pliki graficzne. Dzięki temu narzędziu możliwe jest odczytanie danych, do których zwykłe przeglądarki obrazów nie mają dostępu. Dane, które można odczytać z użyciem JPEGsnoop, zaczynają się od metadanych zapisanych przez aparat lub program, z użyciem którego obraz został zapisany. Dzięki JPEGsnoop użytkownik ma dostęp do wszystkich informacji zapisanych w EXIF i IPTC. Ponadto możliwe jest uzyskanie szczegółowych informacji o jakości i metodzie kompresji użytej przez aparat przy zapisie pliku

Dodane 01.06.2011 | Pobrań: 46 Pobierz

Videoporama 0.8.2

Videoporama, - progra graficzny dzięki któremu możliwe jest stworzenie filmu z sekwencji zdjęć. Po dodaniu kolekcji obrazów, filmów lub innych projektów stworzonych w Videoporama do nowego projektu, można oczywiście dowolnie zmieniać kolejność prezentowanych obrazów oraz długość ich wyświetlania w filmie. Do dyspozycji użytkownika jest kilkanaście efektów przejść między obrazami, jak kostka, żaluzje, przenikanie, przesuwanie, zegar i podobne. Ponadto z poziomu Videoporamy można wybrać fragment zdjęcia, do którego zostanie wykonane zbliżenie oraz poziom zbliżenia. Przy przejściach możliwe jest również dodawanie dźwięków a do wybranych scen bardzo łatwo można dodać dowolny tekst.

Dodane 04.06.2011 | Pobrań: 35 Pobierz

Chasys Draw IES 4.22.01

Chasys Draw IES - bardzo rozbudowany program do tworzenia oraz edycji grafiki rastrowej z wykorzystaniem mechanizmu warstw.Program posiada mnóstwo ciekawych funkcji. Znaleźć w nim można funkcje pozwalające rysować linie, różnego rodzaju kształty i figury, malować przy użyciu pędzla lub spreja, nanosić tekst, zarządzać kolorami oraz wykonywać wiele innych operacji. Dla amatorów fotografii cyfrowej twórca przygotował zestaw najczęściej wykorzystywanych filtrów i efektów. Z ich pomocą łatwo i szybko polepszymy jakość zdjęć lub przygotowanych wcześniej, własnych prac.

Dodane 06.05.2014 | Pobrań: 33 Pobierz