Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12220]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7727]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6039]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5354]

Photo Frame Studio 2.6

Wersja: 2.6
Kategoria: Grafika
Licencja: testowa (demo)
O/S: Windows 2000 / XP / Vista / 7
Rozmiar: 82.13 MB
Pobrań: 45
Dodany: 03.06.2011
Photo Frame Studio
Opis: Photo Frame Studio 2.6
Photo Frame Studio - fajny programik do edytowania i ozdabiania zdjęć fotograficznych. W bazie aplikacji udostępniono ponad 200 różnotematycznych ramek do natychmiastowego użytku. Każdą z oferowanych ramek można dowolnie zmodyfikować. Dodatkowym walorem aplikacji Photo Frame Studio jest możliwość zaprojektowania własnych kompozycji, do wtórnego użytku. Pozwalają na to narzędzia umożliwiające wstawianie takich elementów jak figury, kliparty, maski, tła, cienie i efektowne napisy na poszczególne warstwy projektu.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Photo Frame Studio 2.6

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Pixelmator 2.0

Pixelmator to jedna z najpopularniejszych aplikacji (obok Adobe Photoshop) przeznaczonych do tworzenia i edycji grafiki rastrowej na platformie Mac OS X. Jest to również jeden z pierwszych na świecie program obsługujący format zapisu grafiki stworzony przez Google — WebP. Pixelmator oferuje wyrafinowane opcje od edycji kolorów, w tym narzędzie krzywych odpowiedzialne za ustawiania całego zakresu tonalnego albo tworzenia precyzyjnych ustawień w indywidualnych kanałach kolorów, a także narzędzie balansu kolorów nieodzowne przy kontrolowaniu ogólnej mikstury barw. Jedną z ciekawszych opcji dostępnych w Pixelmator jest narzędzie auto ulepszania, które może drastycznie poprawić niedoskonałe zdjęcia jednym kliknięciem i narzędzie przydatne przy rysowaniu prosto-krawędziowych segmentów wybranego brzegu/ramki. Do wad aplikacji zaliczyć należy brak odpowiednika Blending options znanego z Photoshopa, czyli efektów warstw w postaci cienia, poświaty i podobnych; w tym programie pod nazwą „Blending optnions” znajdziemy ustawienia nakładania warstw (rozjaśnij, przyciemnij, nałóż kolor itd.).

Dodane 04.12.2011 | Pobrań: 31 Pobierz

Photo Magician 2.3.7.0 PL

Photo Magician to bezpłatna aplikacja do hurtowej zmiany rozmiaru plików graficznych i konwersji ich pomiędzy różnymi formatami (BMP, JPG i PNG). Narzędzie charakteryzuje się niezwykle prostym i czytelnym interfejsem użytkownika, a także szybkością przetwarzania poszczególnych zdjęć przechowywanych na dysku twardym komputera. Narzędzie jest na tyle proste w użytkowaniu, że przetwarzanie plików graficznych nie powinno stwarzać nikomu żadnych problemów. Chcąc przekonwertować zdjęcia należy z poziomu programu wybrać odpowiedni katalog ze zdjęciami, wpisać folder docelowy oraz ustawić skalowanie i odpowiednią rozdzielczość podaną w pikselach (wysokość i szerokość).

Dodane 23.11.2013 | Pobrań: 19 Pobierz

Perfect365 1.8.0.3

Perfect365 - świetne narzędzie graficzne, które służy do obróbki i retuszu zdjęć portretowych. Dzięki niemu łatwo usuniemy niedoskonałości twarzy fotografowanej osoby, bez znajomości obsługi ani konieczności wykorzystania rozbudowanych programów graficznych. Aplikacja umożliwia usunięcie niemal wszystkich typowych niedoskonałości twarzy. Z jego użyciem zniwelujemy zmarszczki, usuniemy pryszcze, wyszczuplimy twarz, zmienimy kolor oczu, wybielimy zęby itp.Perfect365 umożliwia także dobór kosmetyków dla twarzy o odpowiednim odcieniu i kolorze, malowanie rzęs i linii oczu, nakładanie cieniu dla oczu, malowanie ust itp.

Dodane 09.11.2012 | Pobrań: 73 Pobierz

Garden Planner 3.2.24

Garden Planner - banalna w obsłudze aplikacja służąca do projektowania ogrodu. Dzięki niej możemy stworzyć własny ogród marzeń, a także wygenerować specjalny raport zawierający niezbędne informacje o roślinach i wszystkich innych obiektach znajdujących się w naszym projekcie. Obsługa aplikacji jest banalnie prosta, a wszystkie czynności wykonujemy za pomocą doskonale nam znanej metody „przeciągnij i upuść”. Garden Planner umożliwia też eksportowanie projektu do pliku graficznego (JPEG, PNG), a utworzony raport zawierający spis wszystkich obiektów możemy wydrukować lub zapisać w formacie CSV lub TXT.

Dodane 14.11.2014 | Pobrań: 21 Pobierz