Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11924]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6531]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5964]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5290]

Photo Frame Studio 2.6

Wersja: 2.6
Kategoria: Grafika
Licencja: testowa (demo)
O/S: Windows 2000 / XP / Vista / 7
Rozmiar: 82.13 MB
Pobrań: 42
Dodany: 03.06.2011
Photo Frame Studio
Opis: Photo Frame Studio 2.6
Photo Frame Studio - fajny programik do edytowania i ozdabiania zdjęć fotograficznych. W bazie aplikacji udostępniono ponad 200 różnotematycznych ramek do natychmiastowego użytku. Każdą z oferowanych ramek można dowolnie zmodyfikować. Dodatkowym walorem aplikacji Photo Frame Studio jest możliwość zaprojektowania własnych kompozycji, do wtórnego użytku. Pozwalają na to narzędzia umożliwiające wstawianie takich elementów jak figury, kliparty, maski, tła, cienie i efektowne napisy na poszczególne warstwy projektu.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Photo Frame Studio 2.6

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

5DFly Photo Design 4.1.28

5DFly Photo Design - bardzo ciekawy programik do tworzenia albumów do zdjęć, kartek okolicznościowych i kalendarzy. Interfejs programu jest czytelny i przejrzysty, oparty na technologii WYSIWYG. Przy użyciu tej aplikacji możemy tworzyć profesjonalne materiały reklamowe, książki oraz różnego rodzaju broszury. Program 5DFly Photo Design umożliwia automatyczne przetwarzanie kilku zdjęć jednocześnie i to bez utraty ich jakości. Posiada również zaawansowany edytor do edycji fotografii, za pomocą którego możemy poprawić kolor i nasycenie, dodać rozmaite efekty, a nawet wstawić gotowe zdjęcie do specjalnej ramki.

Dodane 20.10.2012 | Pobrań: 41 Pobierz

Photivo 2013 PL

Photivo - znakomita alternatywa dla programów do obróbki kolorystycznej zdjęć. Aplikcja ta ma możliwość otwierania plików w formatach JPG, TIFF, BMP i RAW z wielu aparatów fotograficznych i pracy z nimi w przestrzeniach RGB oraz LAB w sposób niedestruktywny, również automatycznie z wykorzystaniem kolejki plików, i zapis w formatach JPG, PNG i TIFF. Zakres obróbki jest bardzo szeroki. Znajdziemy tu prawie wszystko, co może się przydać przy pracy tego typu — od krzywych nasycenia kolorów po możliwość nakładania filtrów osobno na światła, cienie i tony średnie. Znajdziemy tu także precyzyjną korektę perspektywy, automatyczne usuwanie wypalonych pikseli, symulację ziarna, nakładanie winiety, efekt makiety (oszukana głębia ostrości) a nawet możliwość nałożenia na zdjęcie zewnętrznej tekstury.

Dodane 11.07.2013 | Pobrań: 37 Pobierz

EasyHDR 3.3 Pro PL

EasyHDR - Program pozwala w prosty sposób na łączenie zdjęć jednego obiektu przy różnych ustawieniach czasu naświetlania w obraz o poszerzonym zakresie tonalnym. Program obsługuje pliki w formatach JPEG i RAW, pozwalając na generowanie HDR zarówno z pojedynczych fotografii jak i całych ich serii. Jednak należy liczyć się z tym, że aby osiągnąć ciekawy efekt nie wystarczy jedno zdjęcie. Najlepiej pracować jest z trzema zdjęciami tego samego kadru, które wykonane zostały przy użyciu statywu i różnych wartości ekspozycji EV (Exposure Value).

Dodane 23.03.2014 | Pobrań: 41 Pobierz

TinyCAD 2.80.06

TinyCAD to program Cadowski stworzony do projektowania instalacji elektrycznych. Chociaż interfejs użytkownika swoją stylistyką znacząco odbiega od nowoczesnych trendów, oferuje intuicyjny dostęp do wszelkich najistotniejszych funkcji. Okno główne mieści w sobie listy z narzędziami, symbolami mikrokontrolerów, złącz, półprzewodników czy baterii. Do dyspozycji użytkownika oddano również prostą wyszukiwarkę, która pozwala na sprawne odnalezienie danego symbolu. W tym celu wystarczy wpisać jego nazwę. Co ważne, użytkownik nie jest skazany jedynie na zasoby domyślnie dostępne z produktem, bowiem może importować bazy z zewnętrznych źródeł. Najważniejsze jest to, by były one zapisane w formatach TCLib, MDB oraz IDX. TinyCAD ma także wbudowany moduł sprawdzający projekt pod kątem błędów takich jak niepodłączone elementy, czy zdublowane połączenia. Narzędzie automatycznie wykonuje kopię zapasową projektu co kilka minut. Pliki z kopią zapisywane są w tym samym katalogu, co oryginał, jednak z rozszerzeniem BACKUP.

Dodane 30.07.2014 | Pobrań: 2 Pobierz