Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11774]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6069]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5916]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5250]

Picasa 3.9.0 Build 137.114 PL

Wersja: 3.9.0 Build 137.114
Kategoria: Grafika
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 13,84 MB
Pobrań: 427
Dodany: 07.03.2014
Picasa
Opis: Picasa 3.9.0 Build 137.114 PL
Picasa to doskonały i darmowy program do katalogowania i przeglądania zdjęć, firmy Google. Dzięki aplikacji Picasa można w bardzo łatwy sposób katalogować i edytować zdjęcia oraz przekazywać je z komputera do internetu. Picasa w sposób automatyczny wyszukuje zbiory znajdujące się na dysku i pozwala na ich skatalogowanie, opisanie, nagranie w postaci prezentacji na CD, zarchiwizowanie, wydrukowanie itd. Najlepsze zdjęcia możemy wyróżnić symbolem gwiazdki. Program umożliwia podstawową obróbkę każdego zdjęcia (m.in. korekcję tzw. efektu czerwonych oczu, kilkanaście filtrów) i wyświetla zakodowane w formacie EXIF informacje o zdjęciu. W programie nacisk położono na udostępnianie zbiorów innym użytkownikom - zdjęcia można bezpośrednio z programu wysłać e-mailem lub umieścić na blogu Blogger. Program domyślenie kataloguje obrazy w formatach JPG, TIF, PSD, BMP i RAW (opcjonalnie także GIF i PNG) oraz filmy w formatach MPG, AVI, ASF, WMV i MOV.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Picasa 3.9.0 Build 137.114 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Hippo Animator 3.8.5309 PL

Hippo Animator - Program przeznaczony do tworzenia animacji. Aplikacja ta z pewnością charakteryzuje się prostotą w obsłudze i bogatą funkcjonalnością. Wszystkie poszczególne opcje zostały rozmieszczone w taki sposób, że nie powinny nikomu sprawić żadnych problemów podczas tworzenia animacji. Hippo Animator to przydatna aplikacja do tworzenia profesjonalnych animacji na strony internetowe.Do dyspozycji użytkownika oddano zestaw przydatnych narzędzi do rysowania linii, figur geometrycznych, przycisków i różnych kształtów. Oprócz tego w jego zasobach znajdziemy gotowe pliki z muzyką oraz szablony graficzne zawierające odnośniki do popularnych serwisów (Vimeo, YouTube).

Dodane 20.07.2014 | Pobrań: 39 Pobierz

Vue 8 Personal Learning Edition

Vue Personal Learning Edition 8 super program przeznaczony do tworzenia, animacji i renderingu trójwymiarowych krajobrazów. Wersja ósma została wzbogacona o sporo udogodnień zwiększających wydajność (m. in. nowy silnik OpenGL), a także ułatwiających tworzenie realistycznych, rozbudowanych scen - nowy edytor tereneu czy silnik Ecosystem, który pozwala na wyrendereowanie dowolnej liczby obiektów z referencyjnego modelu. Warto zaznaczyć, że sceny tworzone w Vue zobaczyć można w takich produkcjach jak: Piraci z Karaibów II, Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki czy też ostatnim Terminatorze. Podczas instalacji można wybrać spośród wersji: Infinite (samodzielna aplikacja) i xStream (dodatek do 3ds Max, Maya, LightWave, Cinema 4D i Softimage. Wersja PLE nie różni się funkcjonalnie od komercyjnej poza brakiem możliwości renderowania sieciowego, ponadto rendery zawierają niestety znak wodny.

Dodane 04.06.2011 | Pobrań: 35 Pobierz

FastStone Image Viewer 4.5 PL

FastStone Image Viewer to prawdopodobnie najlepsza przeglądarka zdjęć w internecie. FastStone to bezpłatna przeglądarka o ogromnych możliwościach i atrakcyjnym interfejsie. FastStone Image Viewer obsługuje właściwie wszystkie najpopularniejsze formaty graficzne (w tym także bezstratne formaty RAW wykorzystywane w aparatach cyfrowych). Umożliwia wykonywanie bardzo wielu operacji na plikach. Oprócz podstawowych, takich jak zmiana rozmiaru, obrót, korekcja barw, do dyspozycji użytkownika są także wyostrzanie, rozmywanie, redukcja tzw. efektu czerwonych oczu, czy konwersja formatu. Ciekawą opcją jest lupa dzięki której można zobaczyć powiększony fragment zdjęcia. Osobom, które posiadają dużą liczbę zdjęć przyda się też zapewne możliwość seryjnej konwersji formatu, rozmiaru itp., a także rozbudowane opcje prezentacji zdjęć (slideshow).

Dodane 13.05.2011 | Pobrań: 250 Pobierz

Photivo 2013 PL

Photivo - znakomita alternatywa dla programów do obróbki kolorystycznej zdjęć. Aplikcja ta ma możliwość otwierania plików w formatach JPG, TIFF, BMP i RAW z wielu aparatów fotograficznych i pracy z nimi w przestrzeniach RGB oraz LAB w sposób niedestruktywny, również automatycznie z wykorzystaniem kolejki plików, i zapis w formatach JPG, PNG i TIFF. Zakres obróbki jest bardzo szeroki. Znajdziemy tu prawie wszystko, co może się przydać przy pracy tego typu — od krzywych nasycenia kolorów po możliwość nakładania filtrów osobno na światła, cienie i tony średnie. Znajdziemy tu także precyzyjną korektę perspektywy, automatyczne usuwanie wypalonych pikseli, symulację ziarna, nakładanie winiety, efekt makiety (oszukana głębia ostrości) a nawet możliwość nałożenia na zdjęcie zewnętrznej tekstury.

Dodane 11.07.2013 | Pobrań: 35 Pobierz