Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12183]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7505]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6010]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5330]

Picasa 3.9.137 PL

Wersja: 3.9.137
Kategoria: Grafika
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 16,70 MB
Pobrań: 436
Dodany: 26.07.2014
Picasa
Opis: Picasa 3.9.137 PL
Picasa to doskonały i darmowy program do katalogowania i przeglądania zdjęć, firmy Google. Dzięki aplikacji Picasa można w bardzo łatwy sposób katalogować i edytować zdjęcia oraz przekazywać je z komputera do internetu. Picasa w sposób automatyczny wyszukuje zbiory znajdujące się na dysku i pozwala na ich skatalogowanie, opisanie, nagranie w postaci prezentacji na CD, zarchiwizowanie, wydrukowanie itd. Najlepsze zdjęcia możemy wyróżnić symbolem gwiazdki. Program umożliwia podstawową obróbkę każdego zdjęcia (m.in. korekcję tzw. efektu czerwonych oczu, kilkanaście filtrów) i wyświetla zakodowane w formacie EXIF informacje o zdjęciu. W programie nacisk położono na udostępnianie zbiorów innym użytkownikom - zdjęcia można bezpośrednio z programu wysłać e-mailem lub umieścić na blogu Blogger. Program domyślenie kataloguje obrazy w formatach JPG, TIF, PSD, BMP i RAW (opcjonalnie także GIF i PNG) oraz filmy w formatach MPG, AVI, ASF, WMV i MOV.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Picasa 3.9.137 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

nama5 RAW processor 1.33 PL

nama5 RAW processor to aplikacja do korekty i wywoływania zdjęć cyfrowych, zapisanych w formacie surowym. Obecnie nie ma możliwości otwierania w nim innych plików, niż RAW-y. Narzędzie jest, przede wszystkim, lekki i prosty, ale daje szerokie możliwości automatyzacji pracy. Użytkownik ma do dyspozycji widok przeglądarki zdjęć oraz widok edycji. Przeglądarka jest szybka, posiada przydatne filtry, możliwość sortowania obrazów względem daty czy parametrów aparatu, a także wstępnego oceniania zdjęć jedną, dwiema lub trzema gwiazdkami. Ogromną zaletą przeglądarki jest prezentacja podstawowych metadanych (czułość, przysłona, ogniskowa, czas naświetlania) od razu na liście miniatur. Tu można również zdjęcia obracać, przejść do widoku w menedżerze plików bądź od razu wyeksportować. Warto zaznaczyć, że w nama5 można zdefiniować trzy tryby eksportowania zdjęć i tu można wybrać jeden z nich. Wersja demonstracyjna programu pozwala na eksport jednego tylko zdjęcia na jedno uruchomienie, ale posiadacze wersji pełnej mogą dowolnie kolejkować zadania, a nawet wybierać procesory, które zostaną obciążone podczas tej czynności.

Dodane 25.01.2014 | Pobrań: 8 Pobierz

Noise Ninja 2.2.0

Noise Ninja to jeden z najlepszych programów do usuwania szmerów i szumów ze zdjęć z aparatów cyfrowych. Program tego typu powinien posiadać każdy fotograf robiący zdjęcia na wysokim ISO, czyli przy słabym świetle lub z krótkim czasem naświetlania. O jakości zdjęć poprawionych z użyciem tego programu świadczy chociażby fakt, że jest on używany przez reporterów w wielu popularnych czasopismach w USA. Algorytmy używane przez Noise Ninja zostały zaprojektowane w oparciu o zupełnie nowe algorytmy falkowe i wiele z nich czeka na opatentowanie. Dzięki temu obrazy „odszumione” przez NoiseNinja mają wyjątkową jakość, są wyraźne i naturalne. W przeciwieństwie do oprogramowania opartego o konwencjonalne algorytmy falkowe NoiseNinja nie generuje artefaktów takich jak poświata, fałszywe krawędzie czy „przeciekanie” koloru wokół ostrych krawędzi.

Dodane 03.06.2011 | Pobrań: 61 Pobierz

Diagram Designer 1.24

Diagram Designer jest darmowym programem do przygotowywania diagramów, wykresów, a nawet pokazów slajdów. Posiada modyfikowalną paletę obiektów, wbudowany moduł sprawdzania pisowni, umożliwia import i eksport plików graficznych w najpopularniejszych formatach (m.in. WMF, EMF, BMP, JPEG, PNG, GIF), pracę na warstwach, kolorowanie i opisywanie tekstem obiektów itp. Niestety Diagram Designer operuje na własnym formacie plików i nie oferuje możliwości wymiany danych z innymi narzędziami tego typu. Sprawdzi się jednak jako proste narzędzie zarówno do zastosowań biznesowych (tworzenie schematów organizacyjnych czy obiegu dokumentów) jak i programistycznych (tworzenie schematów blokowych działania algorytmów i/lub całych programów).

Dodane 29.05.2011 | Pobrań: 50 Pobierz

Terragen 2.1.18.1

Terragen - bardzo fajny program przeznaczony do tworzenia bardzo realistycznych wirtualnych scenerii. Za pomocą tego narzędzia można bez posiadania specjalistycznej wiedzy w łatwy sposób przygotować krajobraz jeziora osadzonego wśród gór z odpowiednio dobranym oświetleniem i atmosferą. Dodatkowo Terragen pozwala na dowolne ustawienie kamer w celu wybrania najodpowiedniejszego miejsca do zrobienia "zdjęcia". Gotowy projekt można zrenderować i zapisać w postaci pliku graficznego (BMP, TIFF, OpenEXR, SGI RGB) lub za pomocą skryptów eksportować do formatu video. Aplikację wykorzystywano między innymi do produkcji krajobrazów dla filmów, gier itp. Wersja bezpłatna oferuje ograniczenie w postaci możliwości renderingu w maksymalnej rozdzielczości 800x600.

Dodane 04.06.2011 | Pobrań: 50 Pobierz