Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.9.6 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12377]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [8290]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6236]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5439]

Picasa 3.9.137 PL

Wersja: 3.9.137
Kategoria: Grafika
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 16,70 MB
Pobrań: 466
Dodany: 26.07.2014
Picasa
Opis: Picasa 3.9.137 PL
Picasa to doskonały i darmowy program do katalogowania i przeglądania zdjęć, firmy Google. Dzięki aplikacji Picasa można w bardzo łatwy sposób katalogować i edytować zdjęcia oraz przekazywać je z komputera do internetu. Picasa w sposób automatyczny wyszukuje zbiory znajdujące się na dysku i pozwala na ich skatalogowanie, opisanie, nagranie w postaci prezentacji na CD, zarchiwizowanie, wydrukowanie itd. Najlepsze zdjęcia możemy wyróżnić symbolem gwiazdki. Program umożliwia podstawową obróbkę każdego zdjęcia (m.in. korekcję tzw. efektu czerwonych oczu, kilkanaście filtrów) i wyświetla zakodowane w formacie EXIF informacje o zdjęciu. W programie nacisk położono na udostępnianie zbiorów innym użytkownikom - zdjęcia można bezpośrednio z programu wysłać e-mailem lub umieścić na blogu Blogger. Program domyślenie kataloguje obrazy w formatach JPG, TIF, PSD, BMP i RAW (opcjonalnie także GIF i PNG) oraz filmy w formatach MPG, AVI, ASF, WMV i MOV.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Picasa 3.9.137 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Antelope 3.2

Antelope daje możliwość zmniejszenie rozmiaru plików PNG oraz JPG bez utraty ich jakości. Importowanie plików do tego narzędzia odbywa się przy wykorzystaniu metody przeciągnij i upuść, po czym w oknie głównym wyświetla się lista przeniesionych już obrazków. W tym programie użytkownik ma możliwość wpływania na relację pomiędzy czasem kompresji, a jej jakością. Cały proces odbywa się przy pomocy suwaków. Warto również wspomnieć o funkcji kompresji stratnej wyłącznie dla plików PNG.

Dodane 02.10.2014 | Pobrań: 11 Pobierz

Flash CS3 Professional PL

Flash CS3 Pro to wielkie narzędzie służące tworzeniu bardzo rozbudowanych, a także atrakcyjnych wizualnie i bogatych w multimedialne rozwiązania serwisów WWW. Umożliwia wygodną współpracę z bazami danych, jest niezastąpionym narzędziem integrującym animacje z serwisami WWW, a ponadto doskonale współpracuje z innymi narzędziami (Dreamweaver, Fireworks, Freehand, Sitespring i ColdFusion). W wersji CS3 wprowadzono szereg nowości, m. in. obsługę ActionScript 3.0, a także interfejs Adobe. Obecnie Flash CS3 Pro umożliwia import projektów wraz z ich elementami z Photoshopa i Illustratora oraz podgląd ich w Device Central.

Dodane 22.09.2009 | Pobrań: 127 Pobierz

Fotografix 1.5

Fotografix - fajny i prosty w obsłudze edytor graficzny, przeznaczony dla fotografów i projektantów. Program nie wymaga instalacji na dysku twardym i może być uruchamiany bezpośrednio z urządzeń przenośnych USB. W porównaniu do innych, popularnych edytorów graficznych, wyróżnia się szybkością funkcjonowania oraz łatwym dostępem do najważniejszych funkcji podczas modyfikowania zdjęcia. Fotografix umożliwia pracę na warstwach i korzystanie z najważniejszych narzędzi malarskich, takich jak: pędzel, gumka, różdżka, stempel, kroplomierz. Program posiada również dostęp do innych, niemniej istotnych funkcji pozwalającym użytkownikom rysować gradienty, dodawać napisy, zwymiarować dowolne zdjęcie oraz skorzystać z dodatkowych filtrów i efektów (posterize, threshold), poprawiających wygląd pliku graficznego.

Dodane 12.09.2012 | Pobrań: 30 Pobierz

duoCad 3.1 PL

duoCad to prosty i intuicyjny program służący do projektowania 2D, sporządzania płaskich dokumentacji technicznych itp. Program bazuje na platformie IntelliCAD dzięki czemu gwarantuje pełną zgodność z formatem DWG i DXF. duoCad oferuje dwa interfejsy graficzne: standardowy, który swoim wyglądem i możliwościami wprowadzania danych nie różni się od interfejsu IntelliCAD-a i drugi, uproszczony, o intuicyjnym sposobie zadawania danych i zmienionym układzie pasków narzędzi, dzięki czemu wprowadza nowych użytkowników, nie działających do tej pory w środowisku programu AutoCAD, w dokładność i precyzję oprogramowania CAD, bez konieczności przechodzenia długotrwałych i trudnych szkoleń. Umożliwia pracę na kilku projektach jednocześnie, oferuje szeroki wachlarz elementów rysunkowych 2D, pełny zakres funkcji modyfikacyjnych i wiele innych...

Dodane 30.05.2010 | Pobrań: 80 Pobierz