Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.9.6 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12248]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7870]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6066]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5364]

Picasa 3.9.137 PL

Wersja: 3.9.137
Kategoria: Grafika
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 16,70 MB
Pobrań: 439
Dodany: 26.07.2014
Picasa
Opis: Picasa 3.9.137 PL
Picasa to doskonały i darmowy program do katalogowania i przeglądania zdjęć, firmy Google. Dzięki aplikacji Picasa można w bardzo łatwy sposób katalogować i edytować zdjęcia oraz przekazywać je z komputera do internetu. Picasa w sposób automatyczny wyszukuje zbiory znajdujące się na dysku i pozwala na ich skatalogowanie, opisanie, nagranie w postaci prezentacji na CD, zarchiwizowanie, wydrukowanie itd. Najlepsze zdjęcia możemy wyróżnić symbolem gwiazdki. Program umożliwia podstawową obróbkę każdego zdjęcia (m.in. korekcję tzw. efektu czerwonych oczu, kilkanaście filtrów) i wyświetla zakodowane w formacie EXIF informacje o zdjęciu. W programie nacisk położono na udostępnianie zbiorów innym użytkownikom - zdjęcia można bezpośrednio z programu wysłać e-mailem lub umieścić na blogu Blogger. Program domyślenie kataloguje obrazy w formatach JPG, TIF, PSD, BMP i RAW (opcjonalnie także GIF i PNG) oraz filmy w formatach MPG, AVI, ASF, WMV i MOV.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Picasa 3.9.137 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

ShareX 9.4.1

ShareX to świetne narzędzie, służące do robienia zrzutów ekranu, ich późniejszej edycji oraz udostępniania online. Aplikacja bez problemów radzi sobie z tworzeniem zrzutów pełnoekranowych, obejmujących jedynie wskazany obszar, o nieregularnych kształtach i tym podobnych. Wśród dostępnych opcji znajdziemy również możliwość nagrywania prostych animacji, zawierających naszą aktywność na ekranie komputera. ShareX posiada także podstawe narzędzia do edycji screenshotów, takimi jak nakładanie na obraz znaków wodnych, dodawanie adnotacji czy prostych efektów graficznych.

Dodane 16.11.2014 | Pobrań: 9 Pobierz

Speedy Painter 3.2.6

Speedy Painter - darmowe narzędzie do edycji grafiki pracujący w środowisku OpenGL. Za jego pomocą możemy rysować własne obrazy lub modyfikować już istniejące fotografie. Program oferuje pełny dostęp do podstawowych narzędzi malarskich, takich jak pędzel, gumka oraz wbudowanych opcji do odwracania zdjęcia w dowolnym kierunku, swobodnego zaznaczania wybranego elementu na modyfikowanej fotografii. Nie zabrakło również możliwości nieograniczonego cofania/wznawiania wykonanych operacji. Poza tym Speedy Painter posiada innowacyjne narzędzie umożliwiające nagrywanie całego procesu tworzenia rysunku i następnie udostępnienia go w serwisie internetowym YouTube.

Dodane 09.02.2014 | Pobrań: 28 Pobierz

TwistedBrush Open Studio 17.24

TwistedBrush Open Studio - darmowy program przeznaczony do malowania obrazów za pośrednictwem komputera. Program udostępnia cyfrowe odpowiedniki pędzli cechujących się bardzo wysokim stopniem realizmu. W zależności od szybkości ruchu pędzlem, wybrana barwa nakładana jest z różną intensywnością. Dla każdego pędzla można ustawić odpowiednią gęstość, wielkość, przezroczystość i kolor dostępny na jednej z ośmiu palet. Dodatkowo TwistedBrush pozwala na tworzenie wielu prac jednocześnie. Gotowe projekty można zapisywać i eksportować do wielu formatów

Dodane 04.06.2011 | Pobrań: 36 Pobierz

Houdini Apprentice Free 13.0.303

Houdini 3D Animation Tool - świetny program graficzny. Bardzo zaawansowane środowisko przeznaczone do tworzenia animacji 3D i efektów wizualnych pod systemem Windows, Mac OS i Linux. Cały pakiet programy oferuje właściwe wszystkie niezbędne funkcje potrzebne do tworzenia grafiki 3D w tym możliwość modelowania, tworzenia animacji, symulacji zjawisk cząsteczkowych czy fizyki ciał sztywnych, płynów i ubrań. Program posiada możliwość importu z opracowanego przez Autodesk formatu FBX, co umożliwia łatwą współpracę aplikacji z innymi środowiskami 3D.

Dodane 27.01.2014 | Pobrań: 41 Pobierz