Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.9.6 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12320]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [8133]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6138]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5400]

Picasa 3.9.137 PL

Wersja: 3.9.137
Kategoria: Grafika
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 16,70 MB
Pobrań: 451
Dodany: 26.07.2014
Picasa
Opis: Picasa 3.9.137 PL
Picasa to doskonały i darmowy program do katalogowania i przeglądania zdjęć, firmy Google. Dzięki aplikacji Picasa można w bardzo łatwy sposób katalogować i edytować zdjęcia oraz przekazywać je z komputera do internetu. Picasa w sposób automatyczny wyszukuje zbiory znajdujące się na dysku i pozwala na ich skatalogowanie, opisanie, nagranie w postaci prezentacji na CD, zarchiwizowanie, wydrukowanie itd. Najlepsze zdjęcia możemy wyróżnić symbolem gwiazdki. Program umożliwia podstawową obróbkę każdego zdjęcia (m.in. korekcję tzw. efektu czerwonych oczu, kilkanaście filtrów) i wyświetla zakodowane w formacie EXIF informacje o zdjęciu. W programie nacisk położono na udostępnianie zbiorów innym użytkownikom - zdjęcia można bezpośrednio z programu wysłać e-mailem lub umieścić na blogu Blogger. Program domyślenie kataloguje obrazy w formatach JPG, TIF, PSD, BMP i RAW (opcjonalnie także GIF i PNG) oraz filmy w formatach MPG, AVI, ASF, WMV i MOV.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Picasa 3.9.137 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

PhotoLine 17.55

Photoline to zaawansowany program do edycji grafiki rastrowej przeznaczony dla systemów Windows i Mac OS X. Wspiera m.in modele barw RGB, CMYK oraz LAB przy 16 bitach na kanał. Potrafi również importować pliki Photoshop (PSD) z zachowaniem efektów, oraz obsługiwać wtyczki *.8bf. Photoline różni się od innych programów graficznych wsparciem dla edycji tekstu na poziomie DTP oraz wielostronicowych dokumentów. Cechą właściwą aplikacji jest również bezstratna edycja obrazów (odpowiednik Smart Objects w Photoshopie) oraz obsługa formatu RAW dla niemal każdego aparatu cyfrowego. Photoline posiada również wbudowaną przeglądarkę obrazów, która pozwala w prosty sposób segregować oraz zarządzać kolekcją zdjęć. Dzięki niskiemu zapotrzebowaniu na pamięć oraz szybkiej aktywacji, można ją wykorzystywać również jako domyślną przeglądarkę dla obrazów w systemie. PhotoLine to także zapis i odczyt dokumentów PDF, tworzenie dynamicznych efektów specjalnych i znacznie więcej.

Dodane 22.08.2013 | Pobrań: 68 Pobierz

ScreenSnag 1.2.0.5

ScreenSnag - bezpłatne narzędzie do przechwytywania obrazu pulpitu komputera. Dzięki niemu sprawnie wykonamy zrzut ekranu, zawierający cały obszar ekranu lub wybraną jego część. Aplikacja oferuje użytkownikowi niemal ascetyczny interfejs graficzny, w którym wszystkie dostępne opcje ulokowane zostały w głównym oknie programu. Ponadto narzędzie wyposażone zostało w funkcje do skalowania wyjściowego obrazu, timer, pozwalający automatycznie wykonać zrzut po upływie zadeklarowanego czasu, a także definiowania czy na screenie widoczny ma być kursor myszki.

Dodane 14.07.2013 | Pobrań: 23 Pobierz

Adobe Camera Raw 6.4

Adobe Camera Raw jest darmowych rozszerzeniem dla programu Adobe Photoshop. Kierowany głównie do profesjonalnych fotografów, którzy zdjęcia zapisane w formacie RAW chcą wywołać i edytować w Photoshopie. Camera Raw pozwala na korektę zaburzeń perspektywy wynikających z konstrukcji obiektywu, aberracji chromatycznych i winietowania na podstawie wbudowanych profili obiektywów lub w trybie ręcznym. Ponadto z poziomu Camera Raw można zdjęcia wstępnie kadrować, usunąć szumy, dokonać podstawowego retuszu, poprawić ekspozycję, barwy i balans bieli.

Dodane 24.05.2011 | Pobrań: 98 Pobierz

Photobie 7.2.10

Photobie - darmowy i prosty w obsłudze program graficzny przeznaczony do obróbki zdjęć cyfrowych. Oferuje bardzo dużo możliwości. Poza elementarnymi funkcjami i narzędziami oferuje cały szereg dodatkowych opcji. Wśród nich wymienić należy możliwość tworzenia i obróbki zrzutów ekranowych, zmiany podstawowych właściwości grafiki (rozmiar, obrót o zadany kąt itp.), ale także bardziej zaawansowane, jak np. mechanizm warstw z funkcją duplikowania i wyboru trybu krycia, masek, pędzli i innych. Co ciekawe Photobie wspiera filtry popularnego Photoshopa (format .8BF). Pozwala także otwierać projekty utworzone za pomocą tego programu (pliki PSD), jednak nie rozpoznaje i nie wyświetla poszczególnych warstw.

Dodane 03.06.2011 | Pobrań: 55 Pobierz