Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12221]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7733]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6042]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5355]

Picasa 3.9.137 PL

Wersja: 3.9.137
Kategoria: Grafika
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 16,70 MB
Pobrań: 436
Dodany: 26.07.2014
Picasa
Opis: Picasa 3.9.137 PL
Picasa to doskonały i darmowy program do katalogowania i przeglądania zdjęć, firmy Google. Dzięki aplikacji Picasa można w bardzo łatwy sposób katalogować i edytować zdjęcia oraz przekazywać je z komputera do internetu. Picasa w sposób automatyczny wyszukuje zbiory znajdujące się na dysku i pozwala na ich skatalogowanie, opisanie, nagranie w postaci prezentacji na CD, zarchiwizowanie, wydrukowanie itd. Najlepsze zdjęcia możemy wyróżnić symbolem gwiazdki. Program umożliwia podstawową obróbkę każdego zdjęcia (m.in. korekcję tzw. efektu czerwonych oczu, kilkanaście filtrów) i wyświetla zakodowane w formacie EXIF informacje o zdjęciu. W programie nacisk położono na udostępnianie zbiorów innym użytkownikom - zdjęcia można bezpośrednio z programu wysłać e-mailem lub umieścić na blogu Blogger. Program domyślenie kataloguje obrazy w formatach JPG, TIF, PSD, BMP i RAW (opcjonalnie także GIF i PNG) oraz filmy w formatach MPG, AVI, ASF, WMV i MOV.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Picasa 3.9.137 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

AKVIS Magnifier 5.0.1315

AKVIS Magnifier - program pozwala w prosty sposób zmienić rozmiar i rozdzielczość obrazów. Przy powiększaniu zdjęć AKVIS Magnifierem nie zachodzi tak znaczna strata jakości, jaką obserwujemy przy użyciu algorytmów używanych przez tradycyjne programy do obróbki grafiki rastrowej (zwykle interpolacja liniowa, kubiczna i bikubiczna). Maksymalny rozmiar obrazu, jaki można uzyskać z użyciem tego programu to 30000x30000 pikseli, czyli około 2,5 na 2,5 metra przy rozdzielczości 300dpi. Również przy zmniejszaniu obrazów AKVIS Magnifier pozwala zachować ostrość obrazu i nie powoduje rozmycia lub pojawienia się ostro zarysowanych pikseli. Ustawienia podzielone są na dwie sekcje, osobno dla powiększania i dla zmniejszania obrazów.

Dodane 18.11.2012 | Pobrań: 54 Pobierz

SNS-HDR 1.3.13 Pro

SNS-HDR Pro to najbogatsza wersja programu autorstwa Sebastiana Nibisza, służącego do tworzenia obrazów o dużej rozpiętości tonalnej. SNS-HDR Pro wyposażony został w przyjazny interfejs graficzny, pozwalający użytkownikowi w pełni kształtować tworzony obraz HDR. W odróżnieniu od innych programów tego typu wszelakie skomplikowane obliczenia dotyczące generowania obrazu HDR wykonywane są po uruchomieniu programu - tuż po wczytaniu pliku ze zdjęciem. Z jednej strony pozwala to na późniejszy podgląd zmian parametrów w czasie rzeczywistym, z drugiej jednak irytować może długi czas wstępnych obliczeń.

Dodane 04.06.2011 | Pobrań: 45 Pobierz

MyPaint 0.9.1

MyPaint to darmowy program do malowania. Największą zaletą programu jest szybkość nanoszenia śladów piórka i bardzo dobre śledzenie, a w dziedzinie imitacji narzędzi rysowniczych i malarskich może spokojnie konkurować z komercjalnymi programami, jak Art Rage. Ponadto użytkownik ma możliwość dodawania pędzli oraz tworzenia własnych pędzli z poziomu programu. Pędzle, szablony i dużo pomocnych materiałów można znaleźć na forum użytkowników MyPainta. Wadą programu jest brak rozpoznawania faktury tła papieru przez narzędzie.

Dodane 24.05.2011 | Pobrań: 63 Pobierz

PhotoStyler 6.0.1

Photostyler to doskonale narzędzie dla fotografów, którzy nie mają ochoty na używanie skomplikowanych narzędzi do prostej stylizacji zdjęć. Po otwarciu pliku użytkownik może wybrać jeden z kilkudziesięciu stylów i następnie go dostosować lub zacząć pracę od zera. Wśród ustawień stylów znajduje się stopień zmiany kolorów, winieta, zadrapania i zgniecenia (które można zastąpić nałożeniem na zdjęcie własnej tekstury), redukcja szumu, wyostrzanie kontrast, rozmycie oraz balans kolorów. Pracę nad zdjęciem warto zakończyć dodając ramkę, swój podpis lub fakturę papieru. Efekty stosuje się przeciągając je z biblioteki do kolejki, więc można w dowolnej chwili któryś z nich zmienić, usunąć lub zmienić ich kolejność. Własny zestaw efektów można oczywiście zapisać w głównej bibliotece.

Dodane 04.12.2011 | Pobrań: 30 Pobierz