Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11570]
 2. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5800]
 3. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [5324]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5202]

Picasa 3.9.0 Build 137.114 PL

Wersja: 3.9.0 Build 137.114
Kategoria: Grafika
Licencja: bezpłatna (freeware)
O/S: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Rozmiar: 13,84 MB
Pobrań: 426
Dodany: 07.03.2014
Picasa
Opis: Picasa 3.9.0 Build 137.114 PL
Picasa to doskonały i darmowy program do katalogowania i przeglądania zdjęć, firmy Google. Dzięki aplikacji Picasa można w bardzo łatwy sposób katalogować i edytować zdjęcia oraz przekazywać je z komputera do internetu. Picasa w sposób automatyczny wyszukuje zbiory znajdujące się na dysku i pozwala na ich skatalogowanie, opisanie, nagranie w postaci prezentacji na CD, zarchiwizowanie, wydrukowanie itd. Najlepsze zdjęcia możemy wyróżnić symbolem gwiazdki. Program umożliwia podstawową obróbkę każdego zdjęcia (m.in. korekcję tzw. efektu czerwonych oczu, kilkanaście filtrów) i wyświetla zakodowane w formacie EXIF informacje o zdjęciu. W programie nacisk położono na udostępnianie zbiorów innym użytkownikom - zdjęcia można bezpośrednio z programu wysłać e-mailem lub umieścić na blogu Blogger. Program domyślenie kataloguje obrazy w formatach JPG, TIF, PSD, BMP i RAW (opcjonalnie także GIF i PNG) oraz filmy w formatach MPG, AVI, ASF, WMV i MOV.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Picasa 3.9.0 Build 137.114 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

PhotoZoom Pro 5.1.2 PL

PhotoZoom Pro to fajny program graficzny, służący do powiększania (oraz pomniejszania) zdjęć cyfrowych bez jednoczesnej utraty ich jakości. Posiada szereg bardzo złożonych mechanizmów, które pozwalają sprawnie modyfikować fotografie (nawet do rozmiaru 1x1 miliona pikseli) oraz usuwać ich różnego rodzaju niedoskonałości - szumy, artefakty itp. Obsługa PhotoZoom Pro jest banalna i nie powinna przysporzyć problemów nawet początkującym użytkownikom. Narzędzie oferuje zestaw predefiniowanych profili z ustawieniami, które posłużyć mogą podczas zmiany rozmiarów fotografii. Oczywiście możliwa jest ich łatwa edycja i tworzenie własnych zestawów konfiguracji. Co istotne, program wspiera procesory wielordzeniowe i obsługuje sprzętową akcelerację GPU.Narzędzie wykorzystywane może być jako samodzielna aplikacja lub rozszerzenie dla oprogramowania graficznego Adobe Photoshop, Adobe Photoshop Elements, Corel PHOTO-PAINT i Corel PaintShop Pro. Wśród obsługiwanych formatów graficznych znajdziemy pliki TIF, TIFF, PNG, PING, JPG, JPEG, JPE, JFIF, JIF, BMP, DIB, TGA, TARGA, TPIC, VGA, ICB, VST oraz GIF.

Dodane 15.03.2014 | Pobrań: 6 Pobierz

Inkscape 0.48 PL

Inkscape to darmowy program do grafiki wektorowej stworzony przez najlepszych programistów znanych z projektu Sodipodi. Inkscape takze bazuje na stworzonym przez W3C formacie SVG opisującym statyczną i animowaną grafikę dwuwymiarową. W stosunku do swojego "kuzyna" Inkscape jest jednak bardziej dopracowany i posiada dużo wygodniejszy interfejs. Tak jak każdy pełnowartościowy program tego typu oferuje możliwość pracy z krzywymi, obiektami, tekstem itp., przy wykorzystaniu grafiki rastrowej, gradientów, grupowania obiektów i obsługi kanału alfa dla uzyskania przeźroczystości. Podobnie jak w Sodipodi głównym mankamentem programu brak obsługi popularnego formatu CDR, choć lista obsługiwanych formatów graficznych jest większa.

Dodane 13.05.2011 | Pobrań: 205 Pobierz

JAlbum 11.6 PL

Darmowy program korzystający ze środowiska programistycznego Java 2 Runtime Enviroment, służący do sporządzania własnych galerii, które można następnie publikować na stronach www. Narzędzie działające również na innych platformach systemowych (Mac OS X, Linux, Solaris, AIX) automatyzuje proces tworzenia miniatur obrazów wg. jednego z wielu wbudowanych szablonów. Generator albumów obsługuje technikę “przeciągnij & upuść”, dodawanie komentarzy do każdego ze zdjęć, loga, znaków wodnych. Z poziomu aplikacji możliwe jest bezpośrednie publikowanie galerii (wbudowany jest klient FTP) oraz stworzenie tzw. pokazu slajdów. W najnowszej wersji interfejs został spolszczony, co dla wielu osób będzie bardzo dobrą wiadomością. Aby pobrać program należy się zarejestrować na stronie producenta.

Dodane 05.11.2013 | Pobrań: 118 Pobierz

3D Crafter 9.1.1

3D Crafter (kiedyś 3D Canvas) jest to program przeznaczony do tworzenia i obróbki modeli trójwymiarowych, a także tworzenia animacji. Program wyposażony jest w niezbędne narzędzia przeznaczone do tworzenia animacji (planowanie scen, wspomaganie ułatwiające otrzymanie efektów płynnego ruchu). Budowę modeli można przyspieszyć dzięki rozbudowanym funkcjom "Object Building Tools". Możliwości 3D Crafter można rozszerzać dzięki plug-inom (wtyczkom), których ilość na rynku jest imponująca (jeśli będzie duże zainteresowanie programem lub dostaniemy informacje od użytkowników o takim zapotrzebowaniu to zbudujemy odpowiednią bazę wtyczek i udostępnimy ją na łamach portalu).

Dodane 04.11.2011 | Pobrań: 18 Pobierz