Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.9.6 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12373]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [8279]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6232]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5436]

SlimBoat 1.1.38 PL

Wersja: 1.1.38
Kategoria: Komunikacja
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 11,72 MB
Pobrań: 20
Dodany: 13.08.2013
SlimBoat
Opis: SlimBoat 1.1.38 PL
SlimBoat - świetna i niezawodna przeglądarka internetowa. Aplikacja ta oferuje wiele ciekawych opcji i narzędzi, które zadowolić powinny zarówno przeciętnego użytkownika, jak również bardziej wymagającego odbiorcę.

Aplikacja naszpikowana została wieloma ciekawymi, a zarazem użytecznymi funkcjami i narzędziami, które mają za zadanie zwiększyć komfort przeglądania zasobów Internetu oraz korzystania z popularnych serwisów społecznościowych. Przeglądarka ta posiada silnik renderujący Webkit, charakteryzujący się wysoką zgodnością z obowiązującymi standardami webowymi i sprawną obsługą komponentów JS.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: SlimBoat 1.1.38 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Azuon 6.0.5478 PL

Azuon to osobiste i niezastąpione narzędzie dające możliwośc znalezienia najtańszych połączeń lotniczych. Program przeszukuje loty z wielu lotnisk wylotu do wielu destynacji w zadanym zakresie dat. Azuon łączy taryfy najbardziej popularnych linii niskokosztowych i oferuje jednolite, wysoko funkcjonalne rozwiązanie desktopowe do zaawansowanego wyszukiwania tanich biletów lotniczych.

Dodane 31.12.2014 | Pobrań: 13 Pobierz

Download Accelerator Manager 4.5.2

Download Accelerator Manager - to darmowy programik do pobierania plików, który pozwala także zapisywać na dysku materiały wideo pochodzące z serwisów YouTube, DailyMotion, MySpace, Vimeo itp. Cechują go lekkość, szybkość i prosta obsługa. DAM integruje się z najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi - m.in. IE, Firefox, Google Chrome, Safari oraz Opera, umożliwiając pobieranie danych za pośrednictwem protokołów HTTP, HTTPS i FTP. Podobnie jak większość tego typu programów oferuje funkcje wznawiania przerwanych połączeń, łatwego organizowania plików do ściągnięcia w listy czy też dynamicznego segmentowania danych, które pozwala skrócić czas pobierania. Dodatkowo program pozwala także na import i eksport adresów URL do plików tekstowych. DAM dostępny jest jedynie w angielskiej wersji językowej.

Dodane 04.11.2011 | Pobrań: 61 Pobierz

PhoneClean 3.4.0

PhoneClean - bezpłatne narzędzie przeznaczone do czyszczenia i optymalizacji urządzeń działających w oparciu o system iOS (iPhone, iPad i iPod touch). Aplikacja wyszukuje i usuwa z urządzeń firmy Apple zbędne pliki pozostawione przez instalowane w systemie aplikacje. PhoneClean oferuje możliwość zdefiniowania danych, które mają zostać usunięte z systemu w przypadku niektórych aplikacji (w tym Facebook, Twitter). PhoneClean posiada funkcję kasowania plików cookie i skryptów. Opcja ta jest niezwykle przydatna gdy chcemy chronić naszą prywatność.

Dodane 25.08.2014 | Pobrań: 29 Pobierz

Bleep 1.0.5

Bleep jest komunikatorem, który wyróżnia się od konkurencji podejściem do kwestii bezpieczeństwa rozmów. Wykorzystuje on scentralizowany serwer, podatny na szpiegowanie, Bleep wykorzystuje także architekturę P2P (klient-klient), która gwarantuje, że rozmowa trafia bezpośrednio do odbiorcy bez przechodzenia przez żadne punkty pośrednie. Bleep umożliwia nie tylko na komunikację głosową, ale również na wysyłanie wiadomości tekstowych. Podstawowym ograniczeniem, z którego należy zdawać sobie sprawę jest to, że wiadomości można wysyłać tylko i wyłącznie do dostępnych użytkowników.

Dodane 18.09.2014 | Pobrań: 7 Pobierz