Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11849]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6307]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5944]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5264]

Splash Lite 1.4.3 PL

Wersja: 1.4.3
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 9,77 MB
Pobrań: 102
Dodany: 12.07.2010
Splash Lite
Opis: Splash Lite 1.4.3 PL


Przez to że program jest do pobrania za darmo został pozbawiony kilku użytecznych możliwości. Przede wszystkim Splash Lite 1.4.3 został stworzony z Myśla o filmach w wysokiej rozdzielczości HD, materiałów z kamer AVCHD oraz cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T. To co was z pewnością urzeknie w tej akacji to na pewno przyjemny dla oka nowoczesny interfejs, graficznie dopieszczony do perfekcji . Splash Lite bez problemu otwiera następujące formaty plików video: MP4, MPG, TS, AVI, MKV, MOV, M2TS, MTS, M2T oraz audio: AC-3, AAC LC, HE-AAC, MPEG Layer I/II, Linear PCM, DTS i napisów w tym napisów wewnętrznych MKV. Program pozwala na swobodną konwersję 1080i do 1080p mało tego został wyposażony w funkcję EcoMode która daję użytkownikom laptopów możliwość ograniczenia zużycia energii.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Splash Lite 1.4.3 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

DivFix++ 0.34

DivFix++ jest leciutkim, multiplatformowym programem który możemy wykorzystać do reperowania i podglądania uszkodzonych oraz nie ściągniętych do końca plików AVI i DivX jak i MKV. Aplikacja daje sobie również radę w ściąganiu plików z serwerów ftp, web, sieci torrent, ed2k (emule), gnutella itp.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 89 Pobierz

Vista Codec Package 6.4.2

Obecnie jest to jeden z najpopularniejszych pakietów, które zawierają bazę najnowszych wersji filtrów i kodeków, dzięki którym możemy odtwarzać pliki video w prawie wszystkich dostępnych formatach. Vista w nazwie programu nie znaczy że wspiera on tylko ten system operacyjny, a pomaga również starszym systemom operacyjnym z sagi Windows (2000/XP). Vista Codec Package budują następujące komponenty: MPC - MPEG4 Video Splitter, OGM Decode Filter, Theora Decode Filter, Vorbis Decode Filter, MPC - Ogg Splitter, MPC - RealAudio/RealVideo Decoder, Haali Media Splitter, AC3File, CoreVorbis Audio Decode, DC-Bass Source, MPC - DTS/AC3/DD+ Source, Haali Video Renderer, ffdshow Audio/Video Decoder, MPC - FLV Splitter (Gabest), MPC - MP4 Splitter, jak i Xvid MPEG-4 Video Decoder.

Dodane 01.12.2012 | Pobrań: 105 Pobierz

CDBurnerXP 4.5.2.4214 PL

CDBurnerXP jest w pełni bezpłatnym programem do wypalania płyt: CD-R, CD-RW, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD-RAM, BD oraz HD-DVD. Aplikacji z pewnością daleko do takich gigantów jak np. Nero Burning ROM, ale ma do zaoferowanie wszystko niezbędne opcje do nagrywania płyt. CDBurnerXP daje nam możliwość również: wypalania danych z obrazu ISO , zgrywania płyt do obrazu ISO, kreowania i kontynuowania wielosesyjnych kompilacji, bootowalnych dysków oraz zgrywanie płyt CD-Audio do plików w formatach MP3, OGG, WMA, WAV, FLAC. Program działa na większości popularnych nagrywarek CD-R/RW, a także technologię BURN-PROOF.

Dodane 14.07.2013 | Pobrań: 169 Pobierz

Power Sound Editor Free 7.5.1

Power Sound Editor Free jest całkowicie darmowym programem służącym do edytowania i rejestrowania dźwięku z następujących źródeł: płyt DVD / VCD / CD Player. Do głównym możliwości programu można zaliczyć transmisję dźwięku ze stron internetowych, stacji radiowych, rozmów głosowych. Aplikacja prócz podstawowych funkcji czyli wycinania, kopiowania, przenoszenia danych fragmentów dźwięku ma do zaproponowania masę filtrów które pozwalają na tworzenie następujących efektów: MultiTapDelay, Silence, Stretch, Vibrato, Echa, Chóru, Amplify, Delay, Equalizer, Fade, Flanger, Invert, Normalize, Reverse. Power Sound Editor Free bez problemy wypalimy płytę, program obsługuje następujące formaty plików audio: MPEG (MP3, MP2), WAV, Windows Media Audio, Ogg Vorbis, ścieżek dźwiękowych i Dialogic VOX.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 116 Pobierz