Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11780]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6085]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5918]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5250]

Splash Lite 1.4.3 PL

Wersja: 1.4.3
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 9,77 MB
Pobrań: 101
Dodany: 12.07.2010
Splash Lite
Opis: Splash Lite 1.4.3 PL


Przez to że program jest do pobrania za darmo został pozbawiony kilku użytecznych możliwości. Przede wszystkim Splash Lite 1.4.3 został stworzony z Myśla o filmach w wysokiej rozdzielczości HD, materiałów z kamer AVCHD oraz cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T. To co was z pewnością urzeknie w tej akacji to na pewno przyjemny dla oka nowoczesny interfejs, graficznie dopieszczony do perfekcji . Splash Lite bez problemu otwiera następujące formaty plików video: MP4, MPG, TS, AVI, MKV, MOV, M2TS, MTS, M2T oraz audio: AC-3, AAC LC, HE-AAC, MPEG Layer I/II, Linear PCM, DTS i napisów w tym napisów wewnętrznych MKV. Program pozwala na swobodną konwersję 1080i do 1080p mało tego został wyposażony w funkcję EcoMode która daję użytkownikom laptopów możliwość ograniczenia zużycia energii.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Splash Lite 1.4.3 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

K-Lite Mega Codec Pack 9.6

Paczka K-Lite Codec Pack to zestawienie kodeków VFW/ACM, filtrów DirectShow oraz kilku innych przyrządów które dają nam możliwość oglądania i słuchania wielu formatów plików audio i wideo. Wydanie Full w pełni wspiera większość formatów wideo i audio, została wyposażona również w obsługę kodowania plików. K-Lite Codec Pack to rozszerzona wydanie wersji Full skierowana przede wszystkim do zaawansowanych użytkowników i osób tworzącychvideo. W porównaniu do edycji bazowej rozszerzony został o zestaw Real Alternative oraz dodatkowe kodeki VFW/ACM i filtry DirectShow.

Dodane 03.08.2013 | Pobrań: 258 Pobierz

Acoustica Basic Edition 6.0 build 14

Acoustica Basic Edition to darmowy i zawansowany program do nagrywania audio, tworzenia i modyfikowania muzyki na komputerze. Program stanowi idealne rozwiązanie nie tylko do tworzenia i edycji plików dźwiękowych, ale również do masteringu. Aplikacja działa z dwóch kanałów dźwiękowych (stereo), a także pracuje z częstotliwością próbkowania do 384 kHz, zapewniając wysoką jakość dźwięku podczas komponowania lub modyfikowania dźwięku i muzyki. Oprócz tego program posiada funkcje do usuwania efektu szumu i innych, zbędnych fragmentów podczas modyfikowania dowolnego dźwięku. Umożliwia on też nagrywanie danych na płytę CD, przeprowadzanie dokładnej analizy spektrum (w czasie rzeczywistym), konwertowanie próbek (sampli) w wysokiej jakości oraz miksowanie dźwięku i muzyki. Acoustica Basic Edition odczytuje informacje z tagów ID3 oraz obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty audio: WMA, FLAC, MP3, AIF, AU i OGG.

Dodane 23.04.2014 | Pobrań: 2 Pobierz

ProgDVB 7.02.5 PL

ProgDVB to darmowa aplikacja która umożliwia nam oglądanie telewizji oraz słuchanie ulubionych stacji radiowych, których sygnał jest emitowany z satelity. By program działał poprawnie musimy, mieć oprócz anteny satelitarnej, wybrany przez nas dowolny modeli specjalnej karty do odbioru telewizji satelitarnej. ProgDVB nie tylko daje nam możliwość oglądania ale i nagrywania sygnału telewizyjnego czy też radiowego oraz jego retransmisję do innych użytkowników sieci lokalnej. Za pomocą funkcji harmonogram możemy wcześniej zaplanować nagrywanie ulubionego przez nas programu.

Dodane 07.03.2014 | Pobrań: 122 Pobierz

DeepBurner 1.9.0.228 PL

Świetny darmowy pogram który daje nam możliwość nagrywania wszelkiego rodzaju płyty CD jak i DVD. Z łatwością stworzymy: archiwa zdjęć oraz video, kopie filmów DVD. Aplikacja daje nam możliwość kreowania płyt bootowalnych. Twórcy opakowali to wszystko w przyjazny Interfejs który bazuje na technologii przeciągnij i upuść. Mało tego technologia Burn-prof wykorzystana w programie umożliwia ponadto nagrywanie powyżej 700 MB na CD. Narzędzie umożliwia również drukowanie etykietek na płyty.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 78 Pobierz