Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11568]
 2. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5797]
 3. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [5298]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5201]

Splash Lite 1.4.3 PL

Wersja: 1.4.3
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 9,77 MB
Pobrań: 101
Dodany: 12.07.2010
Splash Lite
Opis: Splash Lite 1.4.3 PL


Przez to że program jest do pobrania za darmo został pozbawiony kilku użytecznych możliwości. Przede wszystkim Splash Lite 1.4.3 został stworzony z Myśla o filmach w wysokiej rozdzielczości HD, materiałów z kamer AVCHD oraz cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T. To co was z pewnością urzeknie w tej akacji to na pewno przyjemny dla oka nowoczesny interfejs, graficznie dopieszczony do perfekcji . Splash Lite bez problemu otwiera następujące formaty plików video: MP4, MPG, TS, AVI, MKV, MOV, M2TS, MTS, M2T oraz audio: AC-3, AAC LC, HE-AAC, MPEG Layer I/II, Linear PCM, DTS i napisów w tym napisów wewnętrznych MKV. Program pozwala na swobodną konwersję 1080i do 1080p mało tego został wyposażony w funkcję EcoMode która daję użytkownikom laptopów możliwość ograniczenia zużycia energii.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Splash Lite 1.4.3 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Free NaturalReader 9.0

NaturalReader to aplikacja stworzona do przetwarzania tekstu na mowę z anglojęzycznymi lektorami. Bezpłatna wersja programu pozwala tylko na odsłuchiwanie maili, tekstów w dokumentach, na stronach internetowych itp. dzięki wbudowanego w system Windows silnika mowy SAM. Komercyjna edycja programu ma do zaoferowania dodatkowo takie narzędzia jak edytor audio, masowy konwerter plików MP3/WAV, odtwarzacz audio, narzędzie do nagrywania dźwięku czy dzielenia plików na części. Oczywiście wersje Professional i Enterprise posiadają wbudowane dwa profesjonalne silniki mowy oferujące realistyczny głos męski -Paul i kobiecy Kate.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 73 Pobierz

Freemake Video Downloader 3.6.3.0 PL

Freemake Video Downloader - jestem z lepszych programów służących do pobierania klipów wideo z takich serwisów jak YouTube, Dailymotion, Vimeo, Google, Facebook, Metacafe itp. Aplikacja charakteryzuje się dużą szybkością działania, małym zapotrzebowaniem na zasoby systemowe i możliwością pobierania wielu filmików jednocześnie. Zasada działania Freemake Video Downloader jest identyczna jak większości oprogramowania tego typu i ogranicza się do wklejenia w głównym oknie linku do materiału

Dodane 10.02.2014 | Pobrań: 74 Pobierz

SWiSH Max 4.0 Build 2011.03.18

Marzysz o idealnym banerzę na twoja stronę WWW czy też animacji które uczynią twoją stroną unikalną? SWiSH spełni twoje marzenia. Aplikacja została wyposażona w wiele unikalnych efektów i narzędzi które pozwalają użytkownikowi realizować jego projekty wzbogacone o efekty dźwiękowe, animacje czy też elementy interaktywne. Mamy do wyboru 230 efektów czekających właśnie dla ciebie. Aplikacja przenosi pliki do formatu Flash. Można pomyśleć skora ma tak wiele opcji jest bardzo skomplikowany w obsłudze. Nic bardziej mylnego. SWiSH jest łatwy i prosty w obsłudze a zbiór gotowych szablonów uczyni naszą prace jeszcze przyjemniejszą.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 59 Pobierz

VCatcher 4.0

VCatcher - aplikacja umożliwiająca nagrywanie sekwencji wideo z całego ekranu pulpitu. Aplikacja umożliwia również wykonywanie zrzutów ekranowych i przechwytywanie strumieni wideo z różnych serwisów internetowych. Użytkownik może nagrywać sekwencję wideo z całego pulpitu, jego dowolnego fragmentu lub z aktywnej, włączonej aplikacji. Przed rozpoczęciem procesu przechwytywania obrazu, można dokonać drobnych zmian w ustawieniach programu, czyli ustawić poziom bufora dysku i szybkość klatek na sekundę. VCatcher automatycznie przechwytuje wszystkie strumienie wideo, odtwarzane w przeglądarce internetowej. Aplikacja posiada również dodatkowe narzędzie do konwertowania przechwyconego pliku wideo. Każdy nagrany lub przechwycony film możemy przetworzyć do formatu MOV, WMV, DVD lub MP3 lub automatycznie przekonwertować do odpowiedniego formatu obsługiwanego przez urządzenia przenośne typu iPod, HTC, PSP, Xbox, BlackBerry, iPhone, Apple TV i wiele innych.

Dodane 10.03.2014 | Pobrań: 24 Pobierz