Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.9.6 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12317]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [8127]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6135]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5397]

Splash Lite 1.4.3 PL

Wersja: 1.4.3
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 9,77 MB
Pobrań: 110
Dodany: 12.07.2010
Splash Lite
Opis: Splash Lite 1.4.3 PL


Przez to że program jest do pobrania za darmo został pozbawiony kilku użytecznych możliwości. Przede wszystkim Splash Lite 1.4.3 został stworzony z Myśla o filmach w wysokiej rozdzielczości HD, materiałów z kamer AVCHD oraz cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T. To co was z pewnością urzeknie w tej akacji to na pewno przyjemny dla oka nowoczesny interfejs, graficznie dopieszczony do perfekcji . Splash Lite bez problemu otwiera następujące formaty plików video: MP4, MPG, TS, AVI, MKV, MOV, M2TS, MTS, M2T oraz audio: AC-3, AAC LC, HE-AAC, MPEG Layer I/II, Linear PCM, DTS i napisów w tym napisów wewnętrznych MKV. Program pozwala na swobodną konwersję 1080i do 1080p mało tego został wyposażony w funkcję EcoMode która daję użytkownikom laptopów możliwość ograniczenia zużycia energii.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Splash Lite 1.4.3 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Aegisub 3.2.0 PL

Aegisub jest profesjonalnym wieloplatformowym narzędziem do napisów filmów. Aplikacja umożliwia nam ponadto kreowanie tekstów piosenek emitowanych w czasie karaoke. W przeciwieństwie do innych programów tego typu Aegisub ma doza oferowania wiele więcej możliwości. Oprócz zrzędzenia jaki tekst i jak długo ma być emitowany na ekranie daje możliwość również dowolnego zmieniania i wzbogacanie go ciekawymi efektami. Aplikacją możemy: . uzyskać efekt odbicia lustrzanego, pogrubić napisy, dodać do nich obramowanie, kolorować, ustalać ich konkretnej pozycji na obrazie i nie tylko.

Dodane 29.07.2014 | Pobrań: 80 Pobierz

CombiMovie Classic 1.31

Dzięki programikowi CombiMovie Classic każdy z nas nawet blondynka może bez problemu połączyć trzy lub więcej plików video w formacie MPEG w jeden długi film, a wszystko zupełnie za darmo. Zmartwią się fani funkcji edytowania, bo owakich program nie oferuje, na próżno będzie nam szukać przejść pomiędzy danymi częściami . Warto wspomnąć iż łączone materiały winny mieć taką samą rozdzielczość, kompresję. Spytacie zatem To po co ma ten program? A no przyda się tym wszystkim którzy chcą stworzyć długi film z fragmentów filmików nakręconych telefonami komórkowymi. CombiMovie Classic to prosty w obsłudze program, a do szczęścia nie potrzeba mu wysokich wymagań.

Dodane 08.07.2010 | Pobrań: 111 Pobierz

Volume Control 1.3 Volume Control 1.3

Volume Control to narzędzie dla użytkowników którzy nie są posiadaczami klawiatur multimedialnych. Malutki, bezpłatny programik daje nam możliwość zdefiniowania kombinacji klawiszy za pomocą których można zgłośnić, ściszyć lub wyłączyć dźwięk. Program integruje się ze standardową ikonką głośności znajdującą się w zasobniku systemowym (tray'u).

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 76 Pobierz

VinylStudio 8.6.0

VinylStudio jest zaawansowanym programem do kompleksowego przetwarzania dźwięku analogowego do postaci cyfrowej. Przy jego użyciu z powodzeniem przekonwertujemy nagrania z kaset magnetofonowych lub płyt winylowych do plików w formacie AIFF, FLAC, MP3, OGG lub WAV. Aplikacja to posiada wszystkie niezbędne funkcje pozwalające nie tylko przechwycić i zapisać sygnał audio, ale również podzielić nagraną ścieżkę dźwiękową na części oraz usunąć z niej wszystkie niechciane odgłosy. Do dyspozycji użytkownika poza rejestratorem audio oddano wbudowany edytor do podziału nagrania na pojedyncze utwory oraz narzędzie do "oczyszczania" dźwięku z wszelakiego rodzaju pisków, szumów i trzasków.

Dodane 24.11.2013 | Pobrań: 5 Pobierz