Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.9.6 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12354]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [8241]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6214]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5419]

Splash Lite 1.4.3 PL

Wersja: 1.4.3
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 9,77 MB
Pobrań: 112
Dodany: 12.07.2010
Splash Lite
Opis: Splash Lite 1.4.3 PL


Przez to że program jest do pobrania za darmo został pozbawiony kilku użytecznych możliwości. Przede wszystkim Splash Lite 1.4.3 został stworzony z Myśla o filmach w wysokiej rozdzielczości HD, materiałów z kamer AVCHD oraz cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T. To co was z pewnością urzeknie w tej akacji to na pewno przyjemny dla oka nowoczesny interfejs, graficznie dopieszczony do perfekcji . Splash Lite bez problemu otwiera następujące formaty plików video: MP4, MPG, TS, AVI, MKV, MOV, M2TS, MTS, M2T oraz audio: AC-3, AAC LC, HE-AAC, MPEG Layer I/II, Linear PCM, DTS i napisów w tym napisów wewnętrznych MKV. Program pozwala na swobodną konwersję 1080i do 1080p mało tego został wyposażony w funkcję EcoMode która daję użytkownikom laptopów możliwość ograniczenia zużycia energii.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Splash Lite 1.4.3 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

TvAnts 1.0.0.59

TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez Internet za darmo. Program posiada listę kanałów, w której na szczególną uwagę zasługują stacje sportowe, w których możemy oglądać mecze na żywo bezpłatnie i bez płacenia abonamentu.

Dodane 02.10.2009 | Pobrań: 5419 Pobierz

FreeZ Online TV 1.42

FreeZ Online TV to program który szybko stał się najpopularniejszą aplikacji do oglądania kanałów telewizyjnych oraz transmisji na żywo, których przekaz dostępny jest za pomocą Internetu. Aplikacja dysponuje bogatym zapleczem przeszło 500 stacji, posegregowanych w kategorie tematyczne w tym kanały muzyczne, filmowe, informacyjne, dla dzieci, religijne, sportowe itp. Lista wszystkich programów jest systematycznie aktualizowana przez program automatycznie. Pośród najpopularniejszych transmisji oraz stacji telewizyjnych dostępnych w FreeZ Online TV możemy znaleźć Bloomberg, CBN News, CNN, BBC, Eurosport News, Cartoon Network, TCM, Deejay TV, RTL, MTV, Eska TV, Interia TV jak i TVN 24.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 122 Pobierz

CloneBD 1.0.3.0 PL

CloneBD - program przeznaczony do kopiowania niezabezpieczonych płyt Blu-ray. Narzędzie umożliwia wykonanie pełnej kopii zawartości płyty w trybie 1:1. CloneBD kompresuje płyty BD-50 do pojedynczego krążka BD-25, BD-9 lub BD-5, konwertuje filmy do popularnych formatów (Mp4, Mkv), a nawet pozwala wybrać odpowiednią ścieżkę audio i dołączone napisy do plików wideo. Oprócz tego, obsługuje wszystkie regiony (A, B i C) i wspiera procesory wielordzeniowe i sprzętową akcelerację NVIDIA CUDA.

Dodane 17.02.2015 | Pobrań: 1 Pobierz

Stykz 1.0.2

Stykz jest skierowany do użytkowników którzy dopiero poznają świat tworzenia animacji. Jest bezpłatnym programem za pomocą którego kreować możemy animację ludzi. Tworzyć nieskomplikowane klatki oraz przesuwanie obiektów, co powoduje wrażenie ruchu. Mamy możliwość dodawania tekstur, tekstu, koloru. Poprzez edycję punktów możemy nadawać czy zmieniać wygląd naszej animacji. Kiedy już wykonamy zadowalający nas projekt możemy go obejrzeć w osobnym oknie animacji. Gdy stwierdzimy że wszystko gra plik można zapisać w formacie GIF, PNG czy też QuickTime. Stykz daje nam możliwość zmiany prędkości filmu, ilość wyświetlanych klatek na sekundę. Automatyczne aktualizacje sukcesywnie będą uzupełniały nasz program o nowe rozwiązania.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 81 Pobierz