Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12217]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7709]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6037]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5353]

Splash Lite 1.4.3 PL

Wersja: 1.4.3
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 9,77 MB
Pobrań: 105
Dodany: 12.07.2010
Splash Lite
Opis: Splash Lite 1.4.3 PL


Przez to że program jest do pobrania za darmo został pozbawiony kilku użytecznych możliwości. Przede wszystkim Splash Lite 1.4.3 został stworzony z Myśla o filmach w wysokiej rozdzielczości HD, materiałów z kamer AVCHD oraz cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T. To co was z pewnością urzeknie w tej akacji to na pewno przyjemny dla oka nowoczesny interfejs, graficznie dopieszczony do perfekcji . Splash Lite bez problemu otwiera następujące formaty plików video: MP4, MPG, TS, AVI, MKV, MOV, M2TS, MTS, M2T oraz audio: AC-3, AAC LC, HE-AAC, MPEG Layer I/II, Linear PCM, DTS i napisów w tym napisów wewnętrznych MKV. Program pozwala na swobodną konwersję 1080i do 1080p mało tego został wyposażony w funkcję EcoMode która daję użytkownikom laptopów możliwość ograniczenia zużycia energii.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Splash Lite 1.4.3 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

NUKE 8.0

NUKE to jedno z najlepszych programów wykorzystywanych do postprodukcji filmów. Jest to świetne narzędzie do kompozycji oferujące szereg narzędzi usprawniających proces tworzenia finalnych efektów w materiałach wideo. Program stosowany jest przede wszystkim do łączenia ujęć nagrywanych w tradycyjny sposób przy wykorzystaniu kamery z tymi przygotowywanymi przez artystów CG (computer graphics) w oprogramowaniu do modelowania 3D. Użytkownik ma pełna kontrolę nad hierarchią stosowanych efektów i bez problemów może tworzyć alternatywne gałęzie nodów. Takie rozwiązanie jest niezwykle przydatne gdy chcemy pchnąć projekt w innym kierunku niż pierwotnie zakładaliśmy bez utraty dotychczasowych ustawień wtyczek.

Dodane 06.12.2013 | Pobrań: 16 Pobierz

Jahshaka 2.0

Jahshaka jest bardzo dobrze wyposażonym programem do edycji, dodawania efektów specjalnych, animacji oraz dźwięku plików video. Program umożliwia nam modelowanie efektów 3D za pomocą specjalistycznych narzędzi, ulepszania czy też poprawiania kolorystyki, kreowania efektów 2D i 3D, animowania elementów w czasie rzeczywistym co daje nam możliwość obserwowania i praktycznie natychmiastowego wprowadzenia zmin. Jahshaka opiera się na technologii renderowania OpenML i OpenGL. Istotnym elementem Jahshaki jest współpraca z wieloma formatami audio-video, a jej kolejnym walorem jest możliwość instalacji na wielu platformach: Windows, Linux i Mac.

Dodane 14.07.2010 | Pobrań: 61 Pobierz

Free HD Converter 1.7

Za pomocą Free HD Converter możemy konwertować pliki video w wysokich rozdzielczościach HD, które powstały w wyniku nagrania poprzez nowoczesne cyfrowe kamery. Nie wielkość a jakość decyduje tutaj o popularności tego programu, którą dostrzegli posiadacze produktów Full-HD Sony, Canon, Panasonic lub JVC. Przy pomocy Free HD Converter bez problemy konwertować możemy następujące formaty MTS/M2TS do formatu AVI, FLV, MP4, MPG1/2 i WMV. Przy konwersji możemy dobrać interesującą nas propozycję obrazu 4:3, 16:9, rozmiar 128x96 do 1920x1080. Program przy tym jest prosty w obsłudze z ładnym interfejsem a przy tym nie obciąża naszego PC-eta.

Dodane 08.07.2010 | Pobrań: 106 Pobierz

RealPlayer SP 16.0.0.282

Najświeższe wydanie lubianego przez wielu użytkowników programu Real Player stworzonego przez koncern Real Networks, za pomocą którego bez problemu odbierzemy transmisję wideo i audio w rzeczywistym czasie za pośrednictwem Internetu. Aplikacja bazuje na formatach RealAudio i RealVideo które ostatnimi czasy stały się najpopularniejszym wariantem emitowania audycji telewizyjnych i radiowych w Internecie. Aplikacja daje możliwość konwertowania jak i odtwarzania plików video audio masy formatów jak i odtwarzanie płyt DVD, wypalanie płyt CD-Audio bezpośrednio z odtwarzacza oraz posiada wbudowaną przeglądarkę stron WWW.

Dodane 12.12.2012 | Pobrań: 136 Pobierz