Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12185]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7510]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6011]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5330]

Splash Lite 1.4.3 PL

Wersja: 1.4.3
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 9,77 MB
Pobrań: 105
Dodany: 12.07.2010
Splash Lite
Opis: Splash Lite 1.4.3 PL


Przez to że program jest do pobrania za darmo został pozbawiony kilku użytecznych możliwości. Przede wszystkim Splash Lite 1.4.3 został stworzony z Myśla o filmach w wysokiej rozdzielczości HD, materiałów z kamer AVCHD oraz cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T. To co was z pewnością urzeknie w tej akacji to na pewno przyjemny dla oka nowoczesny interfejs, graficznie dopieszczony do perfekcji . Splash Lite bez problemu otwiera następujące formaty plików video: MP4, MPG, TS, AVI, MKV, MOV, M2TS, MTS, M2T oraz audio: AC-3, AAC LC, HE-AAC, MPEG Layer I/II, Linear PCM, DTS i napisów w tym napisów wewnętrznych MKV. Program pozwala na swobodną konwersję 1080i do 1080p mało tego został wyposażony w funkcję EcoMode która daję użytkownikom laptopów możliwość ograniczenia zużycia energii.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Splash Lite 1.4.3 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Dziobas RAR Player 0.009.39

Jest nakładką graficzną na odtwarzacz plików multimedialnych MPlayer, który wszyscy znamy. Jako ciekawostkę warto dodać że w całości została wykona przez naszego rodaka. W porównaniu z podobnymi programami Dziobas RAR Player ma do zaoferowania dużą ilość dostępnych opcji, które powinniśmy w większości znać z MPlayera są to na przykład: wyświetlanie napisów do filmu oraz ich lokalizacja na ekranie. Dużym plusem jest możność oglądania filmów spakowanych w formacie RAR nawet tych do których dostępu potrzebne jest hasło. Mało tego aplikacja może podglądać uszkodzone pliki video czy też nie ściągnięte do końca.

Dodane 11.07.2010 | Pobrań: 138 Pobierz

Photo to VCD creator LITE 2.0.4

Darmowa edycja narzędzia które daje nam możliwość kreowania filmów w formatach VCD lub SVCD czy też i tu nowość z serii wybranych zdjęć np. wakacyjnej imprezy. Aplikacja samoczynie przygotowuje materiał ściągając fotki w formacie JPEG z pokazanego przez nas miejsca. Automatycznie powstaje też menu w którym dane pozycje są przyporządkowane nazwom folderów ze zdjęciami . Mało tego przy każdemu zdjęciu możemy ustawić by data jego wykonania wyświetlała się na nim. Wypalenie gotowej płyty jest możliwe bez konieczności użycia dodatkowego oprogramowania.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 58 Pobierz

Video Enhancer 1.9

Super program, służący do poprawiania jakości materiałów wideo. Aplikacja poprawia jakość dowolnego nagrania wideo, zwiększając jego rozdzielczość przy użyciu innowacyjnej technologii Super Resolution, ulepszającej jakość każdej klatki filmu z osobna. W ten sposób możemy przekonwertować standardową (niską) rozdzielczość filmu SD na wysoką jakość obrazu HD.

Dodane 22.08.2012 | Pobrań: 59 Pobierz

AVI ReComp 1.5.3 PL

AVI ReComp to w całości darmowy program którego działanie oparte jest na takich aplikacjach jak enkoder XviD, AviSynth, VirtualDubMod. Dzięki programowi bez problemy dokonamy rekompresję wybranych filmów w formacie AVI, bez wskazywania samodzielnych ustawień. Możemy również dodać napisy filmowe które ułatwią odbiór filmów anglojęzycznych czy też wstawienie swojego własnego logo. Jedyną rzeczą jaką musimy zrobić by tego dokonać to wskazać objętość dla nowego pliku AVI i dokonać parę obowiązkowych ustawień. Pozostałą część aplikacja wykona już bez naszej ingerencji, pamiętając by powstały materiał był dekodowany poprawnie przez odtwarzacze stacjonarne DVD/MPEG-4.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 78 Pobierz