Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.9.6 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12376]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [8290]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6234]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5439]

Splash Lite 1.4.3 PL

Wersja: 1.4.3
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 9,77 MB
Pobrań: 112
Dodany: 12.07.2010
Splash Lite
Opis: Splash Lite 1.4.3 PL


Przez to że program jest do pobrania za darmo został pozbawiony kilku użytecznych możliwości. Przede wszystkim Splash Lite 1.4.3 został stworzony z Myśla o filmach w wysokiej rozdzielczości HD, materiałów z kamer AVCHD oraz cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T. To co was z pewnością urzeknie w tej akacji to na pewno przyjemny dla oka nowoczesny interfejs, graficznie dopieszczony do perfekcji . Splash Lite bez problemu otwiera następujące formaty plików video: MP4, MPG, TS, AVI, MKV, MOV, M2TS, MTS, M2T oraz audio: AC-3, AAC LC, HE-AAC, MPEG Layer I/II, Linear PCM, DTS i napisów w tym napisów wewnętrznych MKV. Program pozwala na swobodną konwersję 1080i do 1080p mało tego został wyposażony w funkcję EcoMode która daję użytkownikom laptopów możliwość ograniczenia zużycia energii.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Splash Lite 1.4.3 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

n-Track Studio 7.1 Build 3245

n-Track Studio - rozbudowany i wielofunkcyjny program, który zamieni twój komputer w studio nagraniowe. To narzędzie przeznaczona jest nie tylko dla zwykłych użytkowników, ale również dla profesjonalnych dj`ów oraz kompozytorów. Program n-Track Studio umożliwia nagrywanie oraz miksowanie różnych dźwięków i muzyki na komputerze. Aplikacja przy użyciu narzędzi i gotowych schematów stworzy utwór muzyczny od podstaw, a także zmodyfikuje muzykę korzystając z profesjonalnego miksera i innych wbudowanych funkcji w programie. Ważne! Wersję testowa pozwala na korzystanie z programu przez 10 dni.

Dodane 23.04.2014 | Pobrań: 59 Pobierz

madVR 0.87.12

madVR to świetny renderer wideo, oferujący świetną jakość wyświetlanego obrazu podczas odtwarzania filmów na komputerze. Posiada on również wspomaganie procesora GPU, a także cechuje się wsparciem dla nowoczesnej metody kodowania obrazów. Program dysponuje również wysokiej jakości filtrami skalowania wyświetlanego obrazu (bicubic, lanczos, spline i wiele innych), możliwością konwersji obrazu z modelu YCbCr do innej przestrzeni kolorów RGB czy wsparcie dla shaderów. madVR renderuje wyraźniejszy obraz niż inne popularne renderery – Haali czy VMR9.

Dodane 05.01.2015 | Pobrań: 4 Pobierz

Mac Blu-ray Player 2.7.3.1084

Mac Blu-ray Player to jeden z pierwszych odtwarzaczy Blu-ray dla systemu Mac OS, dostępny od jakiegoś czasu również dla platformy Windows. Aplikacja pozwala również odtwarzanie filmów z płyt DVD, Video-CD, różnego rodzaju plików wideo oraz obrazów ISO, a także muzyki i zdjęć. Aplikacja ta pozwala on na odtwarzanie filmów w wysokiej rozdzielczości, bez utraty jakości obrazu oraz z zachowaniem wszystkich dostępnych ścieżek audio.Mac Blu-ray Player obsługuje również standard DTS 5.1, zapewniający wysoką jakość odtwarzanego dźwięku. Mac Blu-ray Player obsługuje pliki multimedialne w formatach MOV, MKV, AVI, FLV, WMV, MP4, MPEG, RMVB, MP3, WMA, AAC, AC3 i wielu innych. Wygląd odtwarzacza dostosowywany może być do indywidualnych preferencji dzięki obsłudze motywów graficznych.

Dodane 20.12.2012 | Pobrań: 35 Pobierz

Stykz 1.0.2

Stykz jest skierowany do użytkowników którzy dopiero poznają świat tworzenia animacji. Jest bezpłatnym programem za pomocą którego kreować możemy animację ludzi. Tworzyć nieskomplikowane klatki oraz przesuwanie obiektów, co powoduje wrażenie ruchu. Mamy możliwość dodawania tekstur, tekstu, koloru. Poprzez edycję punktów możemy nadawać czy zmieniać wygląd naszej animacji. Kiedy już wykonamy zadowalający nas projekt możemy go obejrzeć w osobnym oknie animacji. Gdy stwierdzimy że wszystko gra plik można zapisać w formacie GIF, PNG czy też QuickTime. Stykz daje nam możliwość zmiany prędkości filmu, ilość wyświetlanych klatek na sekundę. Automatyczne aktualizacje sukcesywnie będą uzupełniały nasz program o nowe rozwiązania.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 82 Pobierz