Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11911]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6462]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5961]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5285]

Splash Lite 1.4.3 PL

Wersja: 1.4.3
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 9,77 MB
Pobrań: 102
Dodany: 12.07.2010
Splash Lite
Opis: Splash Lite 1.4.3 PL


Przez to że program jest do pobrania za darmo został pozbawiony kilku użytecznych możliwości. Przede wszystkim Splash Lite 1.4.3 został stworzony z Myśla o filmach w wysokiej rozdzielczości HD, materiałów z kamer AVCHD oraz cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T. To co was z pewnością urzeknie w tej akacji to na pewno przyjemny dla oka nowoczesny interfejs, graficznie dopieszczony do perfekcji . Splash Lite bez problemu otwiera następujące formaty plików video: MP4, MPG, TS, AVI, MKV, MOV, M2TS, MTS, M2T oraz audio: AC-3, AAC LC, HE-AAC, MPEG Layer I/II, Linear PCM, DTS i napisów w tym napisów wewnętrznych MKV. Program pozwala na swobodną konwersję 1080i do 1080p mało tego został wyposażony w funkcję EcoMode która daję użytkownikom laptopów możliwość ograniczenia zużycia energii.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Splash Lite 1.4.3 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

TagScanner 5.1.648 PL

TagScanner jest aplikacją do organizowania i zarządzania kolekcją muzyki na komputerze. Narzędzie posiada zaawansowany edytor tagów, a także specjalną funkcję do pobierania najważniejszych informacji o utworze muzycznym z sieci. Oprócz tego umożliwia szybkie tworzenie listy odtwarzania, a także pozwala na eksportowanie danych i kolekcji muzyki do formatu HTML, CSV lub XML. Aplikacja obsługuje tagi ID3v1 i ID3v2, oraz komentarze Vorbis i informacje APEv2. Poza tym jest kompatybilny z aplikacjami Windows Media i iTunes. TagScanner doskonale nadaje się również do słuchania muzyki na komputerze, dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi. Ponadto nie zabrakło w nim również specjalnego narzędzia do wyszukiwania plików muzycznych na komputerze.

Dodane 10.03.2014 | Pobrań: 4 Pobierz

Aria Maestosa 1.4.7

Aria Maestosa - świetny program przeznaczony do odtwarzania i edytowania plików MIDI. Aplikacja jest darmowa. Przyda się szczególnie muzykom, którzy tworzą partytury, a także osobom uczącym się gry na wybranym instrumencie. Program oferuje kilka możliwości podglądu - nutowy, tabulaturę gitarową czy uproszczony. Użytkownik może dodawać dźwięki, edytować ich długość, a także natężenie. Możemy wybierać z palety MIDI kilkadziesiąt instrumentów, zmieniać tempo i takt utworu. Kolejne funkcje to powiększenie, a także dodawanie opisu i notatek. Aria Maestosa cechuje się prostym, minimalistycznym interfejsem, który pozwala na szybkie zorientowanie się w możliwościach programu. Za pomocą panelu preferencji możemy między innymi ustawić domyślny podgląd utworu.

Dodane 02.02.2013 | Pobrań: 37 Pobierz

Winamp 5.58 Full PL

Winamp 5.58 Full to rozszerzona wersja aplikacji do odtwarzania plików multimedialnych. Którego popularność na całym świecie wciąż rośnie. Rozbudowana wersja daje nam możliwość wypalania płyt AudioCD do wielu popularnych formatów min. aacPlus, AAC, WMA, MP3, słuchania ulubionych stacji radiowych i telewizyjnych. Innowacją w tej wersji jest z pewnością możliwość wyszukiwania słów utworów, informacji o interesującym nas artyście, mało tego możemy nawet kupić bilety na koncerty, ściągać muzykę, kreowanie osobistych playlist na podstawie swych upodobań muzycznych. W wersji 5.5 producenci poddali gruntownej przebudowie interfejs, teraz mamy bardziej nowoczesny i przejrzysty, dużym plusem jest również obsługa formatu Flash, możliwość współgrania z wieloma urządzeniami w tym iPod.

Dodane 12.07.2010 | Pobrań: 172 Pobierz

Wink 2.0 build 1060

Jest to w całości darmowa aplikacja do kreowania prezentacji , demonstracji szkoleniowych jak i dokumentacji technicznej. Dzięki Winka możemy wykreować sekwencję pojedynczych zrzutów ekranowych z wskazanego przez nas miejsca pulpitu jak i z całego ekranu. Program umożliwia min. dodawanie dymków z komentarzami, przyciski, tytuły oraz głos lektora> Gotową prezentację możemy zapisać w kilku formatach jakie mamy do dyspozycji. Aplikacja ponadto pozwala na kreowanie animacji w formacie Flash poczym bez problemu możemy ją zamieść na stronie WWW. Na tym umiejętności programu się nie koniczną, Wink daje możliwość również tworzenia plików PDF lub HTML, co pozwala na tworzenie prezentacji oraz dokumentacji technicznej.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 61 Pobierz