Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12180]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7493]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6003]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5329]

Splash Lite 1.4.3 PL

Wersja: 1.4.3
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 9,77 MB
Pobrań: 105
Dodany: 12.07.2010
Splash Lite
Opis: Splash Lite 1.4.3 PL


Przez to że program jest do pobrania za darmo został pozbawiony kilku użytecznych możliwości. Przede wszystkim Splash Lite 1.4.3 został stworzony z Myśla o filmach w wysokiej rozdzielczości HD, materiałów z kamer AVCHD oraz cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T. To co was z pewnością urzeknie w tej akacji to na pewno przyjemny dla oka nowoczesny interfejs, graficznie dopieszczony do perfekcji . Splash Lite bez problemu otwiera następujące formaty plików video: MP4, MPG, TS, AVI, MKV, MOV, M2TS, MTS, M2T oraz audio: AC-3, AAC LC, HE-AAC, MPEG Layer I/II, Linear PCM, DTS i napisów w tym napisów wewnętrznych MKV. Program pozwala na swobodną konwersję 1080i do 1080p mało tego został wyposażony w funkcję EcoMode która daję użytkownikom laptopów możliwość ograniczenia zużycia energii.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Splash Lite 1.4.3 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

TotalMedia Theatre 6.0.1.123

TotalMedia Theatre to rozbudowany odtwarzacz multimedialny, obsługujący wszystkie najpopularniejsze formaty DVD, AVCHD oraz Blu-ray. Program TotalMedia Theatre umożliwia konwertowanie filmów w czasie rzeczywistym z formatu 2D na 3D, a także pozwala na odtwarzanie ich w pełnym trójwymiarze, wykorzystując przy tym dodatkowe efekty ulepszające jakość obrazu podczas oglądania. Aplikacja umożliwia odtwarzanie plików wideo przechowywanych na lokalnym komputerze, w Internecie lub na serwerze UPnP. Posiada intuicyjny i zarazem innowacyjny interfejs użytkownika i stanowi godną konkurencję dla najpopularniejszego obecnie odtwarzacza Cyberlink PowerDVD. Program odtwarza pliki multimedialne bez żadnych zakłóceń. Dotyczy to zarówno filmów SD, DVD i Blu-ray, jak i również muzyki oraz plików graficznych. Obsługuje WMA, M4A, AAC, FLAC, JPG, PNG iTF).

Dodane 30.05.2013 | Pobrań: 54 Pobierz

DivX Plus 10.1.1 Build 1.10.1.

Bardzo znany zestaw kodeków bez których na pewno nie odtworzymy filmów w rozdzielczościach HD oraz zakodowanych kodekami wideo MPEG-4, H.264 oraz audio MP3, AC3, ACC, Vorbis i DTS. Czyli warto się w niego jak najszybciej zapatrzyć. DivX Plus 8 umożliwia nam oglądanie multimediów w najpopularniejszych formatach takich jak divx, .avi, .mp4, .mov, .rmvb, .wmv czy .mkv oraz innych za pomocą dowolnego wybranego przez nas odtwarzacza zainstalowanego na nasyzm komputerze, np. AllPlayer. Składnikiem programu prócz samych kodeków jest również DivX Plus Converter do konwertowania materiałów wideo pomiędzy różnymi formatami jaki i łatwe odtwarzacze DivX Plus Player i DivX Plus Web Player.

Dodane 25.02.2014 | Pobrań: 138 Pobierz

Audacity 2.0.6 PL

Audacity to w całkowicie darmowa i spolszczona aplikacja do plików dźwiękowych. Do jego głównych zadań należy zaliczyć przede wszystkim odtwarzanie i nagrywanie dźwięków, eksportowania i importowanie plików w następujących formatach: MP3, WAV, AIFF, Ogg Vorbis oraz innych. Użytkownik może bez problemu edytować ścieżki dźwiękowe z możliwością kopiowania, wycinania oraz wklejania, miksowania ścieżek oraz dodawania następujących efektów: usuwanie szumu, echo, normalizacja i wiele innych. A jeżeli osiągnięty efekt nie przypadnie nam do gustu możemy cofać wszystkie operacje aż do momentu od którego zaczęliśmy naszą pracę. Ważne! Aby zapisać nasz utwór w formacie MP3 trzeba się zaopatrzyć w enkoder LAME.

Dodane 29.09.2014 | Pobrań: 86 Pobierz

Traktor Pro 2.6.1

Traktor Pro - super program przeznaczony do tworzenia i miksowania muzyki w wielu różnych formatach. Traktor Pro oferuje wszystko to, co jest najważniejsze i najistotniejsze przy miksowaniu utworów muzycznych i tworzeniu różnych remiksów. Program posiada możliwość automatycznej synchronizacji utworów, a także poszczególnych ich fazy rytmu. Po uruchomieniu programu należy wybrać wersję demo. Wydanie demonstracyjne posiada pewne ograniczenia w postaci wprowadzonego limitu czasu testowania aplikacji i zablokowanej możliwości zapisu stworzonego utworu.

Dodane 05.03.2013 | Pobrań: 43 Pobierz