Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12226]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7770]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6047]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5355]

Splash Lite 1.4.3 PL

Wersja: 1.4.3
Kategoria: Multimedia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 9,77 MB
Pobrań: 106
Dodany: 12.07.2010
Splash Lite
Opis: Splash Lite 1.4.3 PL


Przez to że program jest do pobrania za darmo został pozbawiony kilku użytecznych możliwości. Przede wszystkim Splash Lite 1.4.3 został stworzony z Myśla o filmach w wysokiej rozdzielczości HD, materiałów z kamer AVCHD oraz cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T. To co was z pewnością urzeknie w tej akacji to na pewno przyjemny dla oka nowoczesny interfejs, graficznie dopieszczony do perfekcji . Splash Lite bez problemu otwiera następujące formaty plików video: MP4, MPG, TS, AVI, MKV, MOV, M2TS, MTS, M2T oraz audio: AC-3, AAC LC, HE-AAC, MPEG Layer I/II, Linear PCM, DTS i napisów w tym napisów wewnętrznych MKV. Program pozwala na swobodną konwersję 1080i do 1080p mało tego został wyposażony w funkcję EcoMode która daję użytkownikom laptopów możliwość ograniczenia zużycia energii.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Splash Lite 1.4.3 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

RaimaRadio 1.46 PL

RaimaRadio jest aplikacją stworzoną do odsłuchiwania i rejestrowania strumieni stacji internetowych z wszystkich zakątków świata. Program w swoim zapleczu skrywa bogaty wachlarz stacji radiowych które są poukładane tematycznie, według rodzajowych gatunków. RaimaRadio ponadto daje możliwość wyświetlania albumu do każdej piosenki która jest zachowana w informacji TAG utworów muzycznych. Kreowanie zadań zapisywania audycji na naszym dysku lokalnym w danym czasie czy też odtwarzanie w tym samym czasie i rejestrowanie paru stacji. Wypasioną bazę możemy ponadto uatrakcyjniać poprzez przyjaznego kreatora który umożliwia dodawanie własnych pozycji z wyszczególnieniem URL, gatunku stacji, kraju, strony WWW, loga stacji itp.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 76 Pobierz

Windows Media 9 Codecs

Darmowy zestaw wielu niezbędnych kodeków audio i video firmy Microsoft. Kodeki potrzebne sa do odtwarzania filmów DiVX, mpg i rmvb.

Dodane 28.09.2009 | Pobrań: 446 Pobierz

AutoScreenRecorder 3.1.115

AutoScreenRecorder to program wykreowany do zapisywania danej aktywności użytkownika do pliku wideo. Aplikacja bez problemu przechwyci obraz z danej strefy ekranu, okna bądź i całego pulpitu. Sami możemy zadecydować w jakiej jakości rejestrujemy materiał czy też włączyć albo wyłączyć pojawianie się kursora myszy w filmie. Pomocne są bardzo zdefiniowane skróty klawiszowe za pomocą których możemy sterować programem . AutoScreenRecorder jest bardzo łatwy w obsłudze i może być użyty do kreowania prezentacji opisujących dowolne czynności wykonywane na komputerze.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 68 Pobierz

Free Studio 2014 6.2.15.325 PL

Free Studio to dzieło firmy DVD Video Soft Limited. Program to paczka dwudziestu w całości darmowych aplikacji stworzonych do zarówno nagrywania jak i edycji materiałów video i audio. W paczce znajdziemy programy do operowania serwisem YouTube (YouTube Download, YouTube to MP3 Converter, YouTube to iPod and PSP Converter, YouTube to iPhone Converter, YouTube Uploader) konwertowania plików audio i wideo (Audio Converter , Video to MP3 Converter , Video to iPhone Converter , Video to Flash Converter , Video to DVD Converter, 3GP Video Converter, Video to iPod and PSP Converter, Video to JPG Converter,) także nagrywanie danych (DVD Decrypter , Video Burner, Disc Burner, Audio CD Burner,) oraz edycja ścieżek audio I filmów (Video Flip and Rotate , Video Dub, Audio Dub,)

Dodane 26.03.2014 | Pobrań: 112 Pobierz