Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11574]
 2. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5802]
 3. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [5338]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5206]

TrueCrypt 7.1 PL

Wersja: 7.1
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 2000/XP/Vista/2003/7
Rozmiar:
Pobrań: 64
Dodany: 04.12.2011
TrueCrypt
Opis: TrueCrypt 7.1 PL
TrueCrypt jest w całości bezpłatnym narzędziem stworzonym do szyfrowania danych "w locie". Umożliwia nie tylko szyfrowanie całych dysków, ich partycji i pendrive'ów, ale i tworzenie wirtualnych zaszyfrowanych dysków o określonej pojemności, w obydwu tych wariantach zabezpieczone hasłem przed nieautoryzowanym dostępem. Szyfrowanie odbywa się dzięki bardzo silnych algorytmów szyfrujących AES-256, Serpent i Twofish. Ponadto możliwe jest także szyfrowanie kaskadowe tzn. szyfrowanie danych po kolei kilkoma algorytmami.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: TrueCrypt 7.1 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Total Commander 8.50 PL

Total Commander to najlepszy program do zarządzania plikami, a także doskonały klient FTP. Aplikacja ta opiera się na filozofii znanej z Nortona Commandera, również dwa okienka, te same skróty klawiszowe czyli najwyższy poziom wygody w operacjach na plikach i folderach. Oprócz standardowych funkcji spotykanych w tego typu programach, Total Commander oferuje m.in. dostęp do wielu systemów plików (FAT32, NTFS, PocketPC dla palmtopów), wbudowanego klienta FTP/FXP, rozbudowaną obsługę plików skompresowanych (kilkanaście formatów), podgląd dokumentów HTML, grupowe zmiany nazw katalogów i wiele innych... Wersja 7 zawiera bardzo dużo ulepszeń, m. in. związanych z interfejsem, rozbudowane wyszukiwanie, a także zakładki z Ulubionymi.

Dodane 19.02.2014 | Pobrań: 355 Pobierz

AOMEI Partition Assistant Home Edition 5.5 PL

AOMEI Partition Assistant Home Edition - darmowy, dość zaawansowany program służący do zarządzania partycjami dysku twardego. Program obsługuje najważniejsze systemy plików – FAT, FAT32, NTFS, EXT2/EXT3 i też najpopularniejsze nośniki danych z interfejsem SSD, IDE, SATA, eSATA, SCSI, Firewire oraz USB. Dzięki temu programu możemy dowolnie zmieniać rozmiar partycji, łączyć i dzielić woluminy oraz wykonywać wiele innych operacji na poszczególnych partycjach dysku twardego.

Dodane 02.12.2013 | Pobrań: 21 Pobierz

Virtual CloneDrive 5.4.7.0 PL

Virtual CloneDrive - to darmowy program firmy Elaborate Bytes , który służy do tworzenia w systemie do 8 wirtualnych napędów CD/DVD. Napędy te mają właściwości klasycznego urządzenia fizycznego tj. możliwe jest "wkładanie" i "wyciągnie" płyty - przy czym dane pobierane są z wcześniej przygotowanych obrazów płyt stworzonych np. przy pomocy programu CloneCD. Obsługa programu jest bardzo łatwa.

Dodane 27.09.2013 | Pobrań: 7 Pobierz

DirectX Happy Uninstall 6.1

DirectX Happy Uninstall (DHU) pozwala na łatwe zarządzanie zainstalowanymi w systemie bibliotekami Microsoft DirectX. Narzędzie oferuje takie funkcje jak tworzenie kopii aktualnych ustawień DirectX z opcją przywracanie ich w dowolnej chwili, DISC-ROLLBACK, czyli odzyskiwanie pierwotnego DirectX z płyty instalacyjnej Windows i FULL INSTALL ułatwiającą instalację najnowszego DirectX na systemach Windows XP SP2(+) i Windows Server 2003 SP1(+).

Dodane 29.03.2013 | Pobrań: 15 Pobierz