Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.9.6 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12354]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [8240]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6214]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5419]

TrueCrypt 7.2 PL

Wersja: 7.2
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 2000/XP/Vista/2003/7
Rozmiar: 2,45 MB
Pobrań: 95
Dodany: 29.05.2014
TrueCrypt
Opis: TrueCrypt 7.2 PL
TrueCrypt jest w całości bezpłatnym narzędziem stworzonym do szyfrowania danych "w locie". Umożliwia nie tylko szyfrowanie całych dysków, ich partycji i pendrive'ów, ale i tworzenie wirtualnych zaszyfrowanych dysków o określonej pojemności, w obydwu tych wariantach zabezpieczone hasłem przed nieautoryzowanym dostępem. Szyfrowanie odbywa się dzięki bardzo silnych algorytmów szyfrujących AES-256, Serpent i Twofish. Ponadto możliwe jest także szyfrowanie kaskadowe tzn. szyfrowanie danych po kolei kilkoma algorytmami.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: TrueCrypt 7.2 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

PDF Compressor 3.0

PDF Compressor umożliwia zmniejszenie rozmiaru dokumentów zapisanych w formacie PDF. Program znajdzie swoje zastosowanie nie tylko w celu zaoszczędzenia przestrzeni na dysku, ale również ułatwi wysyłanie plików za pomocą e-mail. Redukcja rozmiaru wiąże się również ze zmniejszeniem DPI i jakości obrazu. Program ten wspiera przetwarzanie wsadowe, co przyczyni się do znacznego skrócenia całego procesu kompresji. Pliki wczytywane są do aplikacji dzięki techce przeciągnij i upuść lub też za pomocą klasycznej przeglądarki plików.

Dodane 21.08.2014 | Pobrań: 6 Pobierz

Virtual Modem PRO 3.0.3.129

Virtual Modem PRO kreuje wirtualne modemy IP do 255 sztuk i przechwytuje je do wirtualnych portów szeregowych w systemie operacyjnym. Modem taki w pełni emuluje fizyczny model. Zasadniczą różnicą miedzy nimi jest to, że w porównaniu z normalnym modemem, który używaja linii telefonicznej, modemy wirtualne bazują na łączu Ethernet - z Internetu, sieci VLAN, VPN. Dużym plusem aplikacji jest szybkość, która w sieciach Ethernet jest z reguły dość spora oraz stabilność protokołu TCP/IP, który jest wykorzystywany do transmisji. W najświeższej wersji Virtual Modem PRO zoptymalizowano przede wszystkim obsługę protokołu komunikacji.

Dodane 21.07.2010 | Pobrań: 90 Pobierz

FixWin 2.0

FixWin jest genialnym programem, który pomoże rozwinąć problemy z systemem Windows począwszy od błahostek aż po te poważniejsze dotyczące Internet Explorer, Eksploratora Windows czy Windows Media Player. W czasie skanowania systemu w celu poszukiwaniu danego problemu, komputer poddawany jest pewnemu obciążeniu. Zaleca się zatem wyłączenie wszystkich zbędnych aplikacji działających w tle. Warto również skorzystać w opcji tworzenia punktu przywracania systemu przed wprowadzeniem określonych modyfikacji.

Dodane 07.10.2014 | Pobrań: 13 Pobierz

Disk Sorter 6.7.18

Disk Sorter to darmowe narzędzie do porządkowania danych na komputerze. Dzięki tej aplikacji możemy uporządkować wszystkie pliki i foldery znajdujące się na zamontowanym dysku twardym lub innym nośniku podłączonym za pośrednictwem portu USB.

Dodane 22.10.2014 | Pobrań: 13 Pobierz