Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11905]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6454]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5961]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5284]

TrueCrypt 7.2 PL

Wersja: 7.2
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 2000/XP/Vista/2003/7
Rozmiar: 2,45 MB
Pobrań: 70
Dodany: 29.05.2014
TrueCrypt
Opis: TrueCrypt 7.2 PL
TrueCrypt jest w całości bezpłatnym narzędziem stworzonym do szyfrowania danych "w locie". Umożliwia nie tylko szyfrowanie całych dysków, ich partycji i pendrive'ów, ale i tworzenie wirtualnych zaszyfrowanych dysków o określonej pojemności, w obydwu tych wariantach zabezpieczone hasłem przed nieautoryzowanym dostępem. Szyfrowanie odbywa się dzięki bardzo silnych algorytmów szyfrujących AES-256, Serpent i Twofish. Ponadto możliwe jest także szyfrowanie kaskadowe tzn. szyfrowanie danych po kolei kilkoma algorytmami.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: TrueCrypt 7.2 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

NetSetMan 3.5.1 PL

To bardzo funkcjonalny i prosty programik, który pozwala na stworzenie do 6 profili z różnymi ustawieniami sieciowymi - co jest bardzo pomocne dla np. posiadaczy notebooków, którzy podłączają się do sieci w różnych miejscach. NetSetMan pozwala na zdefiniowanie dla każdego profilu adresu IP, maski, domyślnej bramy, adresu preferowanego i alternatywnego serwera DNS, nazwy komputera, grupy roboczej, domyślnej drukarki, a nawet (opcjonalnie) wybrania skryptu, który ma się uruchomić. Program działa rezydentnie i z poziomu ikony umieszczonej w zasobniku systemowym (tzw. tray\\\'u) umożliwia jednym przyciskiem myszy na wybranie profilu, co powoduje automatyczną zmianę wszystkich zdefiniowanych ustawień.

Dodane 03.11.2012 | Pobrań: 85 Pobierz

Network Monitor Network Monitor 3.4

Microsoft Network Monitor jest darmowym, profesjonalnym programem do zarządzania siecią, umożliwia przechwytywanie oraz analizowanie ruchu sieciowego. By prościej się pracowało z większą ilością danych narzędzie zostało zaopatrzone w kilkadziesiąt wbudowanych filtrów które umożliwiają zawężanie danych do analizy. Nowości jakie odnajdziemy w najnowszej wersji to przede wszystkim : udostępnienie trybu promiscuous, uniezależnienie aplikacji od SMS, nasłuch na kilku interfejsach jednocześnie, IntelliSense do filtrowania danych czy język NetMon Parser Language (NPL) do łatwego tworzenia nowych dekoderów protokołów.

Dodane 23.07.2010 | Pobrań: 72 Pobierz

Web Capacity Analysis Tool 6.3

Aplikacje daje nam możliwość na przeprowadzenie testów wydajnościowych serwera IIS symulując obciążenie poprzez wysłanie dużej ilości żądań. Badanie jest przeprowadzane na podstawie informacji które są zawarte w plikach konfiguracyjnych programu które określają dokładne dane dotyczące procedury testowej. Działanie aplikacji może być na bieżąco monitorowane w Monitorze wydajności.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 58 Pobierz

Finanse domowe 1.0.0.3822 PL

Finanse domowe to świetny i darmowy program do zarządzania finansami w obrębie gospodarstwa domowego. Aplikacja daje możliwość gromadzenie oraz monitorowanie danych dotyczących naszych wydatków, przychodów i oszczędności. Aplikacja wyposażona została w szereg prostych funkcji, mających za zadanie ewidencjonowanie wszelakich transakcji wraz z ich szczegółowym opisem. Możliwe jest np. dodawanie informacji o poniesionym wydatku wraz z danymi o kwocie, sposobie płatności, jego dacie czy osobie, która go wygenerowała. Program Finanse domowe umożliwia porządkować w kategorie zarówno wydatki, przychody, jak również oszczędności i wyświetlać zestawienia z uwzględnieniem wspomnianych kategorii.

Dodane 12.12.2013 | Pobrań: 42 Pobierz