Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.9.6 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12315]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [8101]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6131]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5393]

TrueCrypt 7.2 PL

Wersja: 7.2
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 2000/XP/Vista/2003/7
Rozmiar: 2,45 MB
Pobrań: 89
Dodany: 29.05.2014
TrueCrypt
Opis: TrueCrypt 7.2 PL
TrueCrypt jest w całości bezpłatnym narzędziem stworzonym do szyfrowania danych "w locie". Umożliwia nie tylko szyfrowanie całych dysków, ich partycji i pendrive'ów, ale i tworzenie wirtualnych zaszyfrowanych dysków o określonej pojemności, w obydwu tych wariantach zabezpieczone hasłem przed nieautoryzowanym dostępem. Szyfrowanie odbywa się dzięki bardzo silnych algorytmów szyfrujących AES-256, Serpent i Twofish. Ponadto możliwe jest także szyfrowanie kaskadowe tzn. szyfrowanie danych po kolei kilkoma algorytmami.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: TrueCrypt 7.2 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

TouchCopy 12.28

TouchCopy jest narzędziem stworzonym do administrowania zawartością następujących urządzeń iPhone i iPod we wszystkich osiągalnych wersjach działających na kanwie firmware 1.1.1, 1.1.2, 1.1.3, 1.1.4 i 2.0.x. Do zalet aplikacji trzeba bez wątpienia zaliczyć: możliwość kopiowania muzyki, filmów, podcastów, playlist, zdjęć czy pobranych gier na PC. TouchCopy umożliwa nam ponadto administrowanie oraz tworzenie kopii następujących elementów: notes, kalendarz jak i lista kontaktów. Przy pomocy aplikacji iPhone oraz iPod bez problemu możemy je wykorzystać jako przenośny dysk twardy zawierający dokumenty biurowe, muzykę, filmy video i każdego rodzaju inne pliki. Mało tego TouchCopy ma do zaoferowania opcję odsłuchiwania muzyki i oglądania filmów bez konieczności posiadania zainstalowanego w systemie programu iTunes.

Dodane 16.10.2013 | Pobrań: 81 Pobierz

C++ Builder 2007 Enterprise

C++Builder 2007 został zaopatrzony wszystkie elementy bez których tworzenie rozwiązań typu desktop dla platformy Windows w języku C++ jest nie możliwe. Środowisko daje nam możliwość automatycznego domykania kodu, wykorzystania kreatora budowy stron internetowych, kreowania aplikacji z użyciem techniki "przeciągnij i upuść", zintegrowania narzędzi do kontroli wersji i śledzenia błędów. Narzędzie zostało wyposażone w system szablonów "Live Templates", który możemy modyfikować i powiększać o własne wzorce kodu źródłowego. Inteligentne uzupełnianie bloków (Smart Block Completion) przewiduje i sprawnie zamyka bloki kodu podczas tworzenia aplikacji. Biblioteka Visual Component Library (VCL) pozwala wykorzystać gotowe komponenty dostarczane przez firmy trzecie.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 75 Pobierz

Prime95 27.9

Najnowsza wersja programy do badania liczb pierwszych jak również nadającego się doskonale do testów takich parametrów jak wydajność pamięci, procesora, a nawet energii pobieranej przez komputer. Aplikacja cieszy się przyjaznym interfejsem graficznym oraz możliwością uruchomienia bez konieczności instalacji. Prime95 dedykowany jest głównie pasjonatom zwiększania wydajności poszczególnych podzespołów w komputerze. Poprzez obliczenia znacznie obciążające system aplikacja bada stabilność pracy poszczególnych urządzeń, informując użytkownika o ewentualnych błędach i zagrożeniach.

Dodane 16.12.2012 | Pobrań: 19 Pobierz

Volumouse 2.0

Volumouse to niewielkie narzędzie przeznaczone do obsługi dźwięku w systemie Windows. Nazwa Volumouse związana jest z jedną z podstawowych funkcji programu. Umożliwia on kontrolę głośności dźwięku za pomocą scrolla w myszce. W podobny sposób możemy zmieniać też jasność ekranu. Aplikacja po uruchomieniu, instaluje się w zasobniku systemowym, skąd możemy w prosty sposób uzyskać do niej dostęp. Za pomocą menu możemy konfigurować ustawienia dotyczące dźwięku czy zachowania okien programów. Możemy w ten sposób wprowadzić komendy na przykład dla odtwarzacza muzyki, mikrofonu, słuchawek albo przezroczystości okien. Co więcej, Volumouse umożliwia wyciszenie bądź natężenie na przykład tylko jednego kanału, jedynie wysokich tonów czy tylko basów.

Dodane 10.01.2012 | Pobrań: 40 Pobierz