Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.9.6 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12376]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [8290]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6234]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5439]

TrueCrypt 7.2 PL

Wersja: 7.2
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 2000/XP/Vista/2003/7
Rozmiar: 2,45 MB
Pobrań: 98
Dodany: 29.05.2014
TrueCrypt
Opis: TrueCrypt 7.2 PL
TrueCrypt jest w całości bezpłatnym narzędziem stworzonym do szyfrowania danych "w locie". Umożliwia nie tylko szyfrowanie całych dysków, ich partycji i pendrive'ów, ale i tworzenie wirtualnych zaszyfrowanych dysków o określonej pojemności, w obydwu tych wariantach zabezpieczone hasłem przed nieautoryzowanym dostępem. Szyfrowanie odbywa się dzięki bardzo silnych algorytmów szyfrujących AES-256, Serpent i Twofish. Ponadto możliwe jest także szyfrowanie kaskadowe tzn. szyfrowanie danych po kolei kilkoma algorytmami.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: TrueCrypt 7.2 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

TeamDrive 3.2.0.676

TeamDrive to proste w obsłudze narzędzie, umożliwiające synchronizację danych pomiędzy wieloma komputerami. Z powodzenie wykorzystywane ono może być do zautomatyzowanego przenoszenia plików pomiędzy stacjami roboczymi w sieci, jak również zarządzania projektami i współpracy programistów. Korzystając z TeamDrive użytkownik definiuje przestrzenie, w obrębie których udostępniane są różnego rodzaju dane. Oferowane przez program funkcje dają możliwość tworzenia dowolnej ilości przestrzeni, zarówno pustych, jak również na bazie istniejących już na lokalnym dysku lokalizacji. Dostęp do współdzielonych zasobów posiadają jedynie zaproszeni użytkownicy, posiadający odpowiednie uprawnienia.

Dodane 09.02.2014 | Pobrań: 13 Pobierz

MySQL GUI Tools Bundle 5.0 r17

Pakiet nie rozszerzany już, mimo tego że nadal jest popularny. Aplikacja to przydatne graficzne narzędzie do zarządzania bazami danych MySQL w wersji 5.0. Pakiet MySQL GUI Tools tworzą: MySQL Administrator - to profesjonalne narzędzie do zarządzania środowiskiem serwera MySQL, MySQL Query Browser - to łatwe narzędzie graficzne umożliwiające tworzenie, wywoływanie, optymalizowanie i zarządzanie zapytaniami w języku SQL wobec serwera baz danych MySQL, a także MySQL Migration Toolkit - jest profesjonalnym pakietem narzędzi, które pozwalają szybko prze migrować istniejące bazy danych pracujące w oparciu o konkurencyjne rozwiązania do MySQL.

Dodane 22.07.2010 | Pobrań: 56 Pobierz

Virtual Serial Port Driver 7.2

Virtual Serial Port Driver to profesjonalny program do konfigurowania, które umożliwia nam emulować porty szeregowe RS232 podłączone poprzez wirtualny kabel null-modem dzięki wirtualnemu sterownikowi. Narzędzie daje nam możliwość tworzenia nieograniczonej ilość wirtualnych par portów szeregowych bez potrzeby posiadania ani jednego fizycznego portu. System i programy widzą taki wirtualny port. Narzędzie możemy bez problemu osadzić w tworzonym przez siebie oprogramowaniu, co daje możliwość zarządzania wirtualnymi portami bezpośrednio z własnej aplikacji. Dzięki Virtual Serial Port Driver użytkownik może stworzyć dwa wirtualne porty COM5 i COM6, do których można podłączyć dwie różne aplikacje.

Dodane 07.11.2013 | Pobrań: 77 Pobierz

BitRock InstallBuilder Multiplatform 7.1.1

Najświeższa edycja programu który umożliwia kreowanie instalatorów przeznaczonych dla wielu systemów operacyjnych w tym Windows 98, Me, 2000, XP, 2003, Vista, Mac OS X, FreeBSD, Solaris (Intel & Sparc), AIX, HP-UX, IRIX, i Linux (Intel x86/x64, s390& PPC). Sporządzane przez nas instalatory za pomocą BitRock InstallBuilder Multiplatform możemy uruchamiać w trybie tekstowym albo w postaci okienek graficznych, które integrują się z pulpitem Windows, KDE i Gnome zapewniając ładny wygląd okienek. Użytkownicy bardziej zawansowani znajdą możliwość zaawansowanej integracji w projekt dzięki obsłudze skryptów. Wersja językowa instalatora posiada wsparcie dla wielu języków w tym również polskiego. Użytkownik może sam wybrać jaki język instalacji mu najbardziej odpowiada.

Dodane 20.05.2011 | Pobrań: 83 Pobierz