Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12174]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7490]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6002]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5321]

TrueCrypt 7.2 PL

Wersja: 7.2
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows 2000/XP/Vista/2003/7
Rozmiar: 2,45 MB
Pobrań: 71
Dodany: 29.05.2014
TrueCrypt
Opis: TrueCrypt 7.2 PL
TrueCrypt jest w całości bezpłatnym narzędziem stworzonym do szyfrowania danych "w locie". Umożliwia nie tylko szyfrowanie całych dysków, ich partycji i pendrive'ów, ale i tworzenie wirtualnych zaszyfrowanych dysków o określonej pojemności, w obydwu tych wariantach zabezpieczone hasłem przed nieautoryzowanym dostępem. Szyfrowanie odbywa się dzięki bardzo silnych algorytmów szyfrujących AES-256, Serpent i Twofish. Ponadto możliwe jest także szyfrowanie kaskadowe tzn. szyfrowanie danych po kolei kilkoma algorytmami.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: TrueCrypt 7.2 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

phpDesigner 7.2.5 PL

phpDesigner jest gigantycznym środowiskiem programistycznym PHP, oraz edytorem HTML, CSS i JavaScript dla ojców stron internetowych. Aplikacja daje nam masę ciekawych funkcji w tym również pomocnych programistom stawiających pierwsze kroki w PHP - podpowiadanie kodu, auto-uzupełnienie, inteligentne podświetlanie oraz kolorowanie składni czy też zintegrowany manual. Ponadto aplikacja ma do zaoferowania wsparcie dla niemalże wszystkich frameworków PHP i najpopularniejszych JS (jQuery, Ext JS, YUI, Dojo, MooTools, Prototype), umożliwiając analizę i debugowanie tworzonych projektów (Xdebug), ich podgląd w znanych przeglądarkach: IE, Firefox, Opera, Safari oraz Netscape, sprawdzanie składni kodu w czasie rzeczywistym i znacznie więcej.

Dodane 20.05.2011 | Pobrań: 70 Pobierz

Symantec Backup Exec System Recovery Server Edition 8

Symantec Backup Exec System Recovery Server Edition jest aplikacją stworzoną do przywracania systemu Windows. Narzędzie współgra z rozwiązaniami zabezpieczeń i zarządzania systemami firmy Symantec. Ponadto aplikacja daje możliwość na centralne zautomatyzowane administrowanie rozproszonymi systemami backupu, oraz daje możliwość przywracanie danych w przypadku uszkodzenia komputera czy też serwera i zastąpienia inną konfiguracją sprzętową. Backup Exec System Recovery 8 ponadto umożliwia administratorom na automatyczne kopiowanie punktów przywracania do zdalnego serwera przy użyciu FTP, na zewnętrzny dysk twardy lub do udziału sieciowego.

Dodane 22.07.2010 | Pobrań: 56 Pobierz

HTML-Kit Build 292

HTML-Kit jest bezpłatną aplikacją umożliwiająca kreowanie stron internetowych. Program przeznaczony dla początkujących, jak i tych bardziej zaawansowanych webmasterach. Narzędzie daje możliwość w łatwy sposób generować kod HTML, XHTML i XML, przeprowadzać jego walidacjie oraz dzięki wbudowanego klienta FTP publikację rezultaty pracy w Internecie. Do renderowania kreowanych stron aplikacja bazuje na silniku wykorzystywanym w Internet Explorerze oraz Firefoksie. Prócz ciągu pomocnych opcji dostępnych domyślnie w programie, możemy rozszerzać o ponad 100 dodatkowych narzędzi (pluginów), które tworzone są przez społeczność użytkowników. HTML-Kit bez problemu wykorzystany może być przez programistów innych języków - aplikacja oferuje kolorowanie składni m.in. CSS, JavaScript, VBScript, ASP, PHP, JSP, Perl, Python, Ruby, Java, VB, C/C++, C#, Delphi/Pascal, Lisp itd.

Dodane 21.07.2010 | Pobrań: 66 Pobierz

Microsoft IPsec Diagnostic Tool 1.0

Jest aplikacją za pomocą której zidentyfikujemy standardowe problem w konfiguracji sieci, kiedy wykryty zostanie jakiś problem program zasugeruje nam odpowiednie kroki zaradcze. IPsec Diagnostic Tool tworzy między innymi diagnostykę polis IPsec i logów dotyczących IPsec po to aby określić podłoża potencjalnych problemów z IPsec. Mało tego, analizuje również trace połączeń VPN, aktywność klienta NAP, Windows Firewall, aktualizacje GPO jak i zdarzenia związane z systemem oraz komponentami które odpowiadają za obsługę sieci bezprzewodowych. Raport tworzony jest na podstawie logów zebranych w fazie analitycznej pozwala - jak zapewnia Microsoft - zdiagnozować wszelkie problemy z siecią.

Dodane 23.07.2010 | Pobrań: 61 Pobierz