Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12183]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7505]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6010]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5330]

Ulead VideoStudio 11 Plus PL

Wersja: 11 Plus
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista
Rozmiar: 141,45 MB
Pobrań: 85
Dodany: 14.07.2010
Ulead VideoStudio
Opis: Ulead VideoStudio 11 Plus PL


To znana aplikacja do kreowania i edytowania filmów skierowana przede wszystkim do amatorskich zastosowań jaki i do półprofesjonalnych zabaw w obróbkę video. Kreator który przeprowadzi nas krok po kroku podczas edytowania materiału oraz możliwość wybrania z trzech poziomów zawansowania w obróbce obrazu i gotowe szablony sprawiają że cały proces tworzenia materiału video przebiega bardzo sprawnie. Program daje nam możliwość określenia typowych parametrów technicznych projektu takich jak: wymiary filmu, format , jego jakość i inne. Nasze video możemy uatrakcyjnić w różne efekty przejścia, filtry, nakładanie napisów, dołączenie podkładu muzycznego.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Ulead VideoStudio 11 Plus PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Audio Manager 3.10 PL

Audio Manager jest całkowicie darmowym programem przeznaczonym do katalogowania albumów muzycznych. Integruje się z znanymi odtwarzaczami audio takimi jak: foobar2000, WinAmp czy Windows Media Player. Jedyne co musimy zrobić to wybrać album, który mamy zamiar odtworzyć a zostanie on wczytany do wybranego przez nas wcześniej odtwarzacza audio. Aplikacja odczytuje i kataloguje informacje z plików muzycznych we wszystkich popularnych formatach audio. Mało tego Audio Manager ma do zaoferowania możliwość oceniania utworów, oraz tworzenia różnego typu podsumowań.

Dodane 13.07.2010 | Pobrań: 86 Pobierz

Domowe Karaoke 1.0.0.1 PL

Domowe Karaoke jest idealnym programem dla zagorzałych śpiewaków i dobrej zabawy. Program umożliwia użytkownikom komputerów PC na zabawę karaoke, inaczej mówiąc śpiewanie do podkładów muzycznych znanych piosenek. Wyśmienity na imprezy i idealny sposób na sprawdzenie swoich umiejętności wokalnych. Dla każdego utworu przygotowany jest podkład muzyczny, oryginalna anima, tekst oraz piłeczka ułatwiająca śpiewanie w idealnym momencie. Ponadto cześć utworów posiada drugą, profesjonalną ścieżkę muzyczną - bez linii melodycznej. Aby zacząć zabawę wystarczy wybrać dany utwór, a następnie aplikacja odtworzy wybrany utwór w wersji bez ścieżki wokalnej, w tym samym czasie zostaną wyświetlone słowa. Wersja demonstracyjna oferuje tylko dwa utwory.

Dodane 10.12.2009 | Pobrań: 625 Pobierz

Windows Media 9 Codecs

Darmowy zestaw wielu niezbędnych kodeków audio i video firmy Microsoft. Kodeki potrzebne sa do odtwarzania filmów DiVX, mpg i rmvb.

Dodane 28.09.2009 | Pobrań: 443 Pobierz

Girder 6.0.0 Build 73

Girder jest aplikacją która pozwala nam na sprawowanie kontroli nad wybranym przez nas programem który jest zainstalowany w systemie operacyjnym Windows dzięki pilotowi który obsługuje podczerwień. Girder tuż po zakończeniu instalacji jest wyposażony w kilka profili które obsługują znane programy które funkcjonują na rynku w tym Winamp, VLC, Internet Explorer, Power DVD, Windows Media Center czy iTunes. Program obsługuje ponadto wiele wtyczek, które uproszczają i powiększają osiągi programu. Prócz obsługi aplikacji Girder radzi sobie również świetnie z kontrolowaniem urządzeń takich jak karty dźwiękowe, projektory czy adaptery.

Dodane 26.06.2014 | Pobrań: 100 Pobierz