Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.9.6 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12252]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7907]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6074]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5366]

Ulead VideoStudio 11 Plus PL

Wersja: 11 Plus
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista
Rozmiar: 141,45 MB
Pobrań: 86
Dodany: 14.07.2010
Ulead VideoStudio
Opis: Ulead VideoStudio 11 Plus PL


To znana aplikacja do kreowania i edytowania filmów skierowana przede wszystkim do amatorskich zastosowań jaki i do półprofesjonalnych zabaw w obróbkę video. Kreator który przeprowadzi nas krok po kroku podczas edytowania materiału oraz możliwość wybrania z trzech poziomów zawansowania w obróbce obrazu i gotowe szablony sprawiają że cały proces tworzenia materiału video przebiega bardzo sprawnie. Program daje nam możliwość określenia typowych parametrów technicznych projektu takich jak: wymiary filmu, format , jego jakość i inne. Nasze video możemy uatrakcyjnić w różne efekty przejścia, filtry, nakładanie napisów, dołączenie podkładu muzycznego.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Ulead VideoStudio 11 Plus PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

DVDFab HD Decrypter 7.0.8.0 PL

DVDFab HD Decrypter jest bezpłatną alternatywą profesjonalnego programu DVDFab Platinum za pomocą którego skopujemy, skonwertujemy oraz nagramy płytę DVD. Aplikacja ma zmniejszone możliwości w zestawieniu z komercyjnym odpowiednikiem który umożliwia tylko kopiowanie zawartości płyt DVD na dysk komputera. DVDFab HD Decrypter ponadto daje możliwość eliminowania zabezpieczeń CSS, RC, RCE, APS, UOPs, ARccOS, RipGuard, FluxDVD, CORE X2 i AACS które są odtwarzane przez dyski HD-DVD i Blu-Ray. To co czyni program inny od konkurencyjnych to z pewnością szybkość kopiowania danych, która zajmuje średnio od 10-20 minut.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 64 Pobierz

BlindWrite 6.3.1.7 PL

Blindwrite jest prostym w użytkowaniu programem do robienia kopii zapasowych nośników CD/DVD które są zabezpieczone przed kopiowaniem czy też częściowo uszkodzonych. Aplikacja dostępna jest w przyjaznym interfejsie, całkowicie po polsku. Narzędzie ma do zaoferowania 3 rodzaje pracy które dają możliwość skopiowania zawartości płyty "w ruchu” na inny nośnik który jest tego samego rodzaju, oraz utworzenie obrazu i wypalenie go na płytę. Blindwrite bez problemu czyta większość kompilacji zawierających dane oraz multimedia. Ponadto program daje nam możliwość tworzenia obrazów płyt w najpopularniejszych formatach - BlindWrite 4.x (.BWT), CloneCD (.CCD), obrazy ISO (.ISO), Cuesheet/Binary (.CUE/.BIN), Alcohol (.MDS). Wśród obsługiwanych rodzajów nośników znaleźć można m.in. DVD-R, DVD + R, DVD-RW, DVD + RW, DVD-RAM, DVD + R Double Layer, DVD-R Dual Layer.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 53 Pobierz

VideoCacheView 1.52 PL

VideoCacheView to darmowe narzędzie, które pozwala po obejrzeniu filmu w Internecie można zapisać plik wideo na swoim lokalnym dysku w celu ponownego oglądnięcia w trybie offline. Program automatycznie skanuje cache przeglądarek Internet Explorer, Google Chrome oraz przeglądarek opartych na silniku Gecko (Firefox) w celu odnalezienia plików wideo, które są tam przechowywane.

Dodane 05.10.2009 | Pobrań: 144 Pobierz

Windows Movie Maker 2.1 PL PL

Windows Movie Maker jest drugą odsłoną popularnego programu do tworzenia i edytowania filmów. Jest całkowicie bezpłatnym dodatkiem do systemu operacyjnego Windows Xp. Przez wielu użytkowników jest niedoceniany, ale tak naprawdę to najprostsze narzędzie za pomocą którego stworzymy amatorki film. Mimo ograniczonych funkcji niewymagającemu użytkownikowi powinien w pełni wystarczyć. Dany materiał możemy załadować bezpośrednio z pliku jak i przechwycić z zewnętrznego źródła. Do głównych funkcji programu możemy zaliczyć możliwość dodawania efektów specjalnych, podkładu muzycznego i narracji ważny jest tylko pomysł. Dużym minusem Windows Movie Maker jest brak możliwości nagrywania materiału na płytę DVD z poziomu samego programu.

Dodane 14.07.2010 | Pobrań: 214 Pobierz