Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12217]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7709]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6037]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5353]

Ulead VideoStudio 11 Plus PL

Wersja: 11 Plus
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista
Rozmiar: 141,45 MB
Pobrań: 85
Dodany: 14.07.2010
Ulead VideoStudio
Opis: Ulead VideoStudio 11 Plus PL


To znana aplikacja do kreowania i edytowania filmów skierowana przede wszystkim do amatorskich zastosowań jaki i do półprofesjonalnych zabaw w obróbkę video. Kreator który przeprowadzi nas krok po kroku podczas edytowania materiału oraz możliwość wybrania z trzech poziomów zawansowania w obróbce obrazu i gotowe szablony sprawiają że cały proces tworzenia materiału video przebiega bardzo sprawnie. Program daje nam możliwość określenia typowych parametrów technicznych projektu takich jak: wymiary filmu, format , jego jakość i inne. Nasze video możemy uatrakcyjnić w różne efekty przejścia, filtry, nakładanie napisów, dołączenie podkładu muzycznego.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Ulead VideoStudio 11 Plus PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Mac Blu-ray Player 2.5.0

Jeden z pierwszych playerów Blu-ray dla systemu Mac OS, dostępny od jakiegoś czasu również dla platformy Windows. Oprócz tego, że obsługuje nośniki Blu-ray program umożliwia również odtwarzanie filmów z płyt DVD, Video-CD, różnego rodzaju plików wideo oraz obrazów ISO, a także muzyki i zdjęć. Mac Blu-ray Player obsługuje pliki multimedialne w formatach MOV, MKV, AVI, FLV, WMV, MP4, MPEG, RMVB, MP3, WMA, AAC, AC3 i wielu innych. Wygląd odtwarzacza dostosowywany może być do indywidualnych preferencji dzięki obsłudze motywów graficznych.

Dodane 19.08.2012 | Pobrań: 50 Pobierz

CometPlayer 0.9

CometPlayer to odtwarzacz muzyczny oferujący funkcję pobierania i wyświetlania na ekranie tekstu odtwarzanego utworu. Program z racji niskiego zapotrzebowania na zasoby systemowe idealnie nadaje się do użytku na starszych komputerach. Poza prostym i przejrzystym interfejsem graficznym wyposażony został w szereg najpopularniejszych w tego typu oprogramowaniu funkcji. Wśród nich znajdziemy listy odtwarzania, prosty equalizer z bazą podstawowych konfiguracji, wyświetlanie i konfigurowanie okładek, skróty klawiszowe, obsługę skórek oraz wyświetlanie tekstu piosenek. Na szczególną uwagą zasługuje ta ostatnia, która przydatna się może okazać podczas zabawy w karaoke. CometPlayer po rozpoczęciu odtwarzania piosenki automatycznie pobiera z Internetu jej tekst, a następnie wyświetla go podświetlając aktualnie śpiewane słowa.

Dodane 26.05.2011 | Pobrań: 67 Pobierz

eXtreme Movie Manager 8.1.0.0

eXtreme Movie Manager jest bardzo dobrze wyposażonym programem do administrowania naszymi filmami na komputerze. Aplikacja daje nam możliwość katalogowania filmów w następujących formatach video: DivX, XviD, DVD, VHS, SVHS, VCD, DVD R lub LaserDisc z dokładnymi informacjami. eXtreme Movie Manager to nie tylko aplikacja do zarządzania filmami ale bardzo dobrze sprawdza się w roli administratora danych aktorów, okładek, jakości filmów. Przy wykorzystaniu technologii MagicScript program umie połączyć do wszystkich baz danych filmów i ściągnąć dokładne informacje na temat filmów których jesteśmy posiadaczami w swej bibliotece.

Dodane 26.11.2013 | Pobrań: 82 Pobierz

n-Track Studio 7.1 Build 3245

n-Track Studio - rozbudowany i wielofunkcyjny program, który zamieni twój komputer w studio nagraniowe. To narzędzie przeznaczona jest nie tylko dla zwykłych użytkowników, ale również dla profesjonalnych dj`ów oraz kompozytorów. Program n-Track Studio umożliwia nagrywanie oraz miksowanie różnych dźwięków i muzyki na komputerze. Aplikacja przy użyciu narzędzi i gotowych schematów stworzy utwór muzyczny od podstaw, a także zmodyfikuje muzykę korzystając z profesjonalnego miksera i innych wbudowanych funkcji w programie. Ważne! Wersję testowa pozwala na korzystanie z programu przez 10 dni.

Dodane 23.04.2014 | Pobrań: 38 Pobierz