Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12171]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7480]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6001]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5319]

Ulead VideoStudio 11 Plus PL

Wersja: 11 Plus
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista
Rozmiar: 141,45 MB
Pobrań: 85
Dodany: 14.07.2010
Ulead VideoStudio
Opis: Ulead VideoStudio 11 Plus PL


To znana aplikacja do kreowania i edytowania filmów skierowana przede wszystkim do amatorskich zastosowań jaki i do półprofesjonalnych zabaw w obróbkę video. Kreator który przeprowadzi nas krok po kroku podczas edytowania materiału oraz możliwość wybrania z trzech poziomów zawansowania w obróbce obrazu i gotowe szablony sprawiają że cały proces tworzenia materiału video przebiega bardzo sprawnie. Program daje nam możliwość określenia typowych parametrów technicznych projektu takich jak: wymiary filmu, format , jego jakość i inne. Nasze video możemy uatrakcyjnić w różne efekty przejścia, filtry, nakładanie napisów, dołączenie podkładu muzycznego.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Ulead VideoStudio 11 Plus PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

DeepBurner 1.9.0.228 PL

Świetny darmowy pogram który daje nam możliwość nagrywania wszelkiego rodzaju płyty CD jak i DVD. Z łatwością stworzymy: archiwa zdjęć oraz video, kopie filmów DVD. Aplikacja daje nam możliwość kreowania płyt bootowalnych. Twórcy opakowali to wszystko w przyjazny Interfejs który bazuje na technologii przeciągnij i upuść. Mało tego technologia Burn-prof wykorzystana w programie umożliwia ponadto nagrywanie powyżej 700 MB na CD. Narzędzie umożliwia również drukowanie etykietek na płyty.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 79 Pobierz

Expression Media 2.0

Expression Media jest nowoczesnym programem wyprodukowanym przez koncern Microsoft do administrowania multimediami. Został on stworzony na kanwie oprogramowania iView. Aplikacja bez problemu rozpoznaje przeszło 120 formatów graficznych, video i muzycznych, poczym daje możliwość dowolnego katalogowania, udostępniania i przetwarzania zasobów. W przeciwieństwie do innych programów tego typu aplikacja udostępnia więcej niż popularne opcje edycji elementów oraz rekodowanie video czy przygotowanie go do publikacji w Internecie.

Dodane 13.07.2010 | Pobrań: 57 Pobierz

CamStudio 2.0

CamStudio to darmowa aplikacja przeznaczona do rejestrowania poszczególnych fragmentów video z naszego pulpitu komputera wszystko po ty by stworzyć żądaną prezentację. Razem z fragmentami video użytkownicy mogą również nagrywać dźwięki pochodzące z mikrofonu. Aplikacja pamięta wszystkie nasze operacje takie jak: ruchy kursorem myszki, otwieranie aplikacji, wpisywanie tekstu jaki i wyłącznie na wydzielonej części pulpitu. Program w edycji 2.0 daje możliwość konwersji generowanych standardowo plików AVI do animacji w formacie Flash (SWF).

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 57 Pobierz

DAPlayer 1.0.1.9 PL

DAPlayer to bezpłatny odtwarzacz multimedialny, charakteryzujący się nowoczesnym wyglądem interfejsu użytkownika, niewielkim zużyciem zasobów systemowych, a także wsparciem dla niemal wszystkich najpopularniejszych formatów wideo – AVI AVI, MOV, RM/RMBV, FLV, MP4,H.264, M4V, WebM, MPEG-1, MPEG-2, WMV czy ASF. Odtwarzacz został wyposażony w zbiór ponad 450 różnych kodeków, umożliwiających płynne odtwarzanie wielu popularnych formatów wideo na komputerze. Na szczególną uwagę zasługuje pełna obsługa filmów DVD oraz Blu-ray, które możemy dowolnie odtwarzać z dysku twardego lub bezpośrednio z płyty umieszczonej w napędzie.

Dodane 04.09.2012 | Pobrań: 131 Pobierz