Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11780]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6087]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5918]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5250]

Ulead VideoStudio 11 Plus PL

Wersja: 11 Plus
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista
Rozmiar: 141,45 MB
Pobrań: 84
Dodany: 14.07.2010
Ulead VideoStudio
Opis: Ulead VideoStudio 11 Plus PL


To znana aplikacja do kreowania i edytowania filmów skierowana przede wszystkim do amatorskich zastosowań jaki i do półprofesjonalnych zabaw w obróbkę video. Kreator który przeprowadzi nas krok po kroku podczas edytowania materiału oraz możliwość wybrania z trzech poziomów zawansowania w obróbce obrazu i gotowe szablony sprawiają że cały proces tworzenia materiału video przebiega bardzo sprawnie. Program daje nam możliwość określenia typowych parametrów technicznych projektu takich jak: wymiary filmu, format , jego jakość i inne. Nasze video możemy uatrakcyjnić w różne efekty przejścia, filtry, nakładanie napisów, dołączenie podkładu muzycznego.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Ulead VideoStudio 11 Plus PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Girder 6.0.0 Build 73

Girder jest aplikacją która pozwala nam na sprawowanie kontroli nad wybranym przez nas programem który jest zainstalowany w systemie operacyjnym Windows dzięki pilotowi który obsługuje podczerwień. Girder tuż po zakończeniu instalacji jest wyposażony w kilka profili które obsługują znane programy które funkcjonują na rynku w tym Winamp, VLC, Internet Explorer, Power DVD, Windows Media Center czy iTunes. Program obsługuje ponadto wiele wtyczek, które uproszczają i powiększają osiągi programu. Prócz obsługi aplikacji Girder radzi sobie również świetnie z kontrolowaniem urządzeń takich jak karty dźwiękowe, projektory czy adaptery.

Dodane 26.06.2014 | Pobrań: 98 Pobierz

Corel VideoStudio Pro X3 testowa (trial)

Corel VideoStudio Pro to idealny program to obróbki nagrań video w wysokiej rozdzielczości HD jak i standardowej. Aplikacja jest stworzona z myślą o użytkownikach bardziej zaawansowanych jak i tych mniej, dla nich odpowiednio producenci stworzyli tryby : ekspresowej i zaawansowanej edycji. Sam program ma do zaoferowania masę nowoczesnych efektów video i płynnych przejść . Dużą zaletą są również profesjonalne szablony RevoStock. Dzięki obsłudze procesorów wielordzeniowych program działa znacznie szybciej i pełniej w zestawieniu z konkurencyjnymi propozycjami.

Dodane 07.07.2010 | Pobrań: 177 Pobierz

SoundEngine Free 4.12

SoundEngine Free jest łatwą, dwukanałową aplikacją za pomocą której obrobimy ścieżki PCM WAV, główne przeznaczenie programu to przede wszystkim mastering. Darmowa edycja ma do zaoferowania tylko podstawowe funkcje takie jak: import oraz nagrywania dźwięków. Skąpą bazę opcji zrehabilituje nam długa listę efektów jest ich 30. Każdy dany efekt możemy zastosować podczas dalszej obróbki. Aplikacji nie umie niestety obsługiwać więcej niż jednej ścieżki jednocześnie. Brakuje jej też możliwości rozbudowy programu o dodatkowe pluginy i efekty.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 67 Pobierz

PotPlayer 1.6.48985 PL

PotPlayer toodtwarzacz multimediów. Program pozwala odtwarzać pliki audio i wideo w wielu popularnych formatach, płyty DVD, sygnał z tunerów TV/SAT i kamer cyfrowych, strumieni z Internetu itp., doskonale radząc sobie przy tym z materiałami w wysokich rozdzielczościach HD. Program pomimo na pierwszy rzut oka prostego interfejsu graficznego posiada olbrzymie możliwości konfiguracji poszczególnych aspektów odtwarzanych multimediów. O jego potencjale przekonać się można wchodząc w ustawienia odtwarzacza. Znajduje się tam cały szereg funkcji pozwalających dostosować zarówno obraz, jak również dźwięk i napisy odtwarzanego filmu.

Dodane 16.07.2014 | Pobrań: 210 Pobierz