Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11791]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6115]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5925]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5253]

Ulead VideoStudio 11 Plus PL

Wersja: 11 Plus
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista
Rozmiar: 141,45 MB
Pobrań: 84
Dodany: 14.07.2010
Ulead VideoStudio
Opis: Ulead VideoStudio 11 Plus PL


To znana aplikacja do kreowania i edytowania filmów skierowana przede wszystkim do amatorskich zastosowań jaki i do półprofesjonalnych zabaw w obróbkę video. Kreator który przeprowadzi nas krok po kroku podczas edytowania materiału oraz możliwość wybrania z trzech poziomów zawansowania w obróbce obrazu i gotowe szablony sprawiają że cały proces tworzenia materiału video przebiega bardzo sprawnie. Program daje nam możliwość określenia typowych parametrów technicznych projektu takich jak: wymiary filmu, format , jego jakość i inne. Nasze video możemy uatrakcyjnić w różne efekty przejścia, filtry, nakładanie napisów, dołączenie podkładu muzycznego.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Ulead VideoStudio 11 Plus PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

DVDFab Platinum 9.0.7.0 PL

DVDFab Platinum jest profesjonalnym programem za pomocą którego skopujemy, skonwertujemy oraz nagramy płytę DVD oraz Blu-ray. Pośród najbardziej rozbudowanych opcji programu są z pewnością: konwersja DVD bezpośrednio do formatów mobilnych: Generic, iPod, PSP, ZUNE, NDS, Xbox 360, PS3, Cell Phone, PVP i PDA, kopiowanie DVD do DVD oraz Blu-ray do Blu-ray, możliwość wycinania zbędnych elementów z płyt DVD, łączenie oraz dzielenie filmów a także eliminowanie zabezpieczeń ARccOS, RipGuard, FluxDVD, CSS, RC, RCE, APS, UOPs, CORE X2 itp. Stworzone przez nas kopie mogą być zapisane na nośnikach DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD+R DL, DVD-R DL. To co czyni program inny od konkurencyjnych to z pewnością szybkość kopiowania danych, która zajmuje średnio od 10-20 minut.

Dodane 04.10.2013 | Pobrań: 86 Pobierz

FLV Recorder 4.01 PL

FLV Recorder jest leciutkim i prostym w użytkowaniu narzędziem które umożliwia nam miedzy innymi: rejestrowanie strumieni audio i wideo w formacie flv transmitowanych za pomocą protokołów HTTP i RTMP. Działania jakie możemy wykonywać w programie to wyłącznie podawanie źródła z którego złapany ma zostać żądany materiał. Źródłem może być plik znajdujący się na dysku lokalnym naszego komputera jak i adres URL. Mało tego program wyposażono w wmontowany odtwarzacz plików flv, obsługujący listy odtwarzania oraz dający możliwość konfiguracji m.in. jasności czy kontrastu wyświetlanego filmu.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 119 Pobierz

Coollector 4.2.4

Collector - zaawansowany program mający połączenie ogromnej encyklopedii filmów i narzędzia do zarządzania własną kolekcją filmów DVD, Blu-ray i VHS. Aplikacja umożliwia dostęp do ogromnej i rozbudowanej encyklopedii, zawierającej w swojej bazie ponad 95 tysięcy różnych filmów i seriali telewizyjnych z całego świata. Baza filmowa jest na bieżącą aktualizowana. Przy pierwszym uruchomieniu programu pobierana jest jej najnowsza wersja. W bazie danych możemy wyszukiwać produkcje filmowe według ustalonych kryteriów.

Dodane 29.07.2014 | Pobrań: 18 Pobierz

CyberLink PowerDirector 9.0.2504

CyberLink PowerDirector to aplikacja dobrze nam znanego koncertu CyberLink która stworzyła min. odtwarzacz PowerDVD. Za pomocą aplikacji edytować możemy własne filmy, dokonywać kompletnego procesu produkowania i montowania filmu, zaczynając od przerzucenia obrazu z dowolnego źródła na nasz komputer a kończąc na edycji audio i video oraz wypalenia na płytę Video- CD lub DVD. Najnowsza wersja ma do zaoferowania uatrakcyjniony interfejs, obsługuje większą ilość formatów oraz według zapewnień producenta program jest szybszy i oferuje wyższą jakość wideo.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 188 Pobierz