Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11967]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6649]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5971]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5297]

Ulead VideoStudio 11 Plus PL

Wersja: 11 Plus
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista
Rozmiar: 141,45 MB
Pobrań: 84
Dodany: 14.07.2010
Ulead VideoStudio
Opis: Ulead VideoStudio 11 Plus PL


To znana aplikacja do kreowania i edytowania filmów skierowana przede wszystkim do amatorskich zastosowań jaki i do półprofesjonalnych zabaw w obróbkę video. Kreator który przeprowadzi nas krok po kroku podczas edytowania materiału oraz możliwość wybrania z trzech poziomów zawansowania w obróbce obrazu i gotowe szablony sprawiają że cały proces tworzenia materiału video przebiega bardzo sprawnie. Program daje nam możliwość określenia typowych parametrów technicznych projektu takich jak: wymiary filmu, format , jego jakość i inne. Nasze video możemy uatrakcyjnić w różne efekty przejścia, filtry, nakładanie napisów, dołączenie podkładu muzycznego.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Ulead VideoStudio 11 Plus PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

NUKE 8.0

NUKE to jedno z najlepszych programów wykorzystywanych do postprodukcji filmów. Jest to świetne narzędzie do kompozycji oferujące szereg narzędzi usprawniających proces tworzenia finalnych efektów w materiałach wideo. Program stosowany jest przede wszystkim do łączenia ujęć nagrywanych w tradycyjny sposób przy wykorzystaniu kamery z tymi przygotowywanymi przez artystów CG (computer graphics) w oprogramowaniu do modelowania 3D. Użytkownik ma pełna kontrolę nad hierarchią stosowanych efektów i bez problemów może tworzyć alternatywne gałęzie nodów. Takie rozwiązanie jest niezwykle przydatne gdy chcemy pchnąć projekt w innym kierunku niż pierwotnie zakładaliśmy bez utraty dotychczasowych ustawień wtyczek.

Dodane 06.12.2013 | Pobrań: 8 Pobierz

CyberLink Director Suite 1.0

CyberLink Director Suite to zaawansowany pakiet multimedialny, składający się z pięciu niezwykle rozbudowanych aplikacji – PowerDirector, PhotoDirector, AudioDirector, ColorDirector oraz WaveEditor. PowerDirector - świetny program do tworzenia i modyfikowania plików wideo na komputerze, który oferuje bardzo wysoką wydajność podczas edycji filmów. Wspiera najnowsze technologie, a także w pełni wykorzystuje możliwości nowoczesnych kart graficznych w celu przyśpieszenia procesu renderowania. PhotoDirector wszechstronne i dobrze rozbudowane narzędzie do edycji i obróbki zdjęć cyfrowych. Przy użyciu programu możemy również importować, organizować i pobierać zdjęcia, a także tworzyć profesjonalne zdjęcia, korzystając przy tym z rozbudowanego edytora graficznego. PhotoDirector został wyposażony w nowoczesną technologię rozpoznawania twarzy oraz w zestaw niezbędnych narzędzi do wykonywania niemal wszystkich najważniejszych czynności na modyfikowanej fotografii. AudioDirector to profesjonalne oprogramowanie do tworzenia, modyfikowania i nagrywania dźwięków oraz muzyki. Za jego pomocą stworzymy własną ścieżkę dźwiękową do filmu lub przetworzymy już istniejący utwór muzyczny.

Dodane 31.10.2012 | Pobrań: 26 Pobierz

Freemake Music Box 1.0.1.11

Freemake Music Box bardzo ciekawy program umożliwiający słuchania muzyki z Internetu. Jej podstawowym zadaniem jest zdejmowania z użytkownika obowiązku zastanawiania się, skąd może za darmo słuchać wybranego wykonawcy, płyty lub piosenki. Wystarczy wpisać dane w polu wyszukiwania i kliknąć przycisk odtwarzania. Muzyka odtwarzana przez Music Box jest przesyłana strumieniowo bez możliwości pobrania z legalnych źródeł. Jednak odtwarzanie może odbywać się tak samo, jak w tradycyjnym odtwarzaczu plików muzycznych — program umożliwia zatrzymanie odtwarzania, przewijanie, zapętlanie ścieżek i odtwarzanie losowe. Ponadto można tworzyć własne listy odtwarzania, a w małym okienku (którego rozmiaru niestety nie można zmienić) można oglądać klip z YouTube towarzyszący piosence.

Dodane 09.09.2014 | Pobrań: 26 Pobierz

BurnAware Free 3.0.1 PL

BurnAware Free Edition jest łatwym w obsłudze, bezpłatnym programem za pomocą którego nagramy płyty CD/DVD jaki i dyski Blu-Ray. Aplikacje ponadto ma do zaoferowania: możliwość nagrywania gotowych obrazów ISO, kreowanie swoich kompilacji dysków z danymi, płyt AudioCD z plików WAV, MP3, WMA oraz płyt DVD Video. BurnAware Free Edition odczytuje wszystkie sprzętowe interfejsy (IDE/SCSI/USB/1394/SATA) ponadto ma możliwość zapisu danych na takich nośnikach jak :BD-R/RE, HD DVD-R/RW, DVD-RAM CD-R/RW, DVD-R/RW oraz DVD+R/RW. Narzędzie radzi sobie świetnie z zapisem obrazów płyt w ruchu.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 90 Pobierz