Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.9.6 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12350]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [8226]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6206]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5419]

Ulead VideoStudio 11 Plus PL

Wersja: 11 Plus
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista
Rozmiar: 141,45 MB
Pobrań: 92
Dodany: 14.07.2010
Ulead VideoStudio
Opis: Ulead VideoStudio 11 Plus PL


To znana aplikacja do kreowania i edytowania filmów skierowana przede wszystkim do amatorskich zastosowań jaki i do półprofesjonalnych zabaw w obróbkę video. Kreator który przeprowadzi nas krok po kroku podczas edytowania materiału oraz możliwość wybrania z trzech poziomów zawansowania w obróbce obrazu i gotowe szablony sprawiają że cały proces tworzenia materiału video przebiega bardzo sprawnie. Program daje nam możliwość określenia typowych parametrów technicznych projektu takich jak: wymiary filmu, format , jego jakość i inne. Nasze video możemy uatrakcyjnić w różne efekty przejścia, filtry, nakładanie napisów, dołączenie podkładu muzycznego.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Ulead VideoStudio 11 Plus PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Audiofilters AC3 2.6

Audiofilters to paczka filtrów audio AC3 DVM służących do dekodowania wielokanałowego dźwięku zakodowanego w formacie AC3. Narzędzia dają nam możliwość odtwarzania plików video AVI zaopatrzonych w dźwięk zakodowany w tym formacie na pospolitej karcie muzycznej stereo. W systemach operacyjnych Windows 95/98/Me musimy uruchomić plik registerfilters-98.bat natomiast w Windows 2000/XP registerfilters-2k.cmd

Dodane 14.07.2010 | Pobrań: 83 Pobierz

Magix Video Deluxe 2013 12.0.1.4 PL

Magix Video Deluxe 2013 to prosty w obsłudze, ale oferujący zaawansowany funkcjonalnie program przeznaczony do edycji video. Program umożliwia tworzenie ścieżek dźwiękowych, scen, animowanych menu DVD, dodawanie specjalnych efektów 3D, a na końcu nagrywanie przygotowanego materiału w formacie VCD, SVCD, DVD czy DVD DL. Jedną z ważniejszych funkcji tej aplikacji jest możliwość edycji filmów 3D. Do fajnych opcji programu należy możliwość ustawiania gamy kolorów, nadawanie balansu bieli, usuwanie efektu czerwonych oczu, rozjaśnianie, nasycanie czy konwertowanie obrazu do formatu panoramicznego (16:9)

Dodane 24.10.2012 | Pobrań: 177 Pobierz

MixPad 3.55

MixPad - super oprogramowanie do tworzenia muzyki i miksowania już istniejących dźwięków. Umożliwia ono stworzenie nieograniczonej ilości ścieżek, które następnie możemy w prosty sposób zmodyfikować lub miksować. Program odczytuje i edytuje pliki muzyczne z dysku twardego lub zamontowanej w napędzie płyty Audio CD, a także pozwala modyfikować własne utwory i dźwięki nagrane przy użyciu mikrofonu. Warto też wspomnieć o możliwości pobierania klipów muzycznych z ogromnej, rozbudowanej bazy - NCH Sound Library. Wersję próbną programu możemy testować przez okres 14 dni.

Dodane 29.03.2014 | Pobrań: 14 Pobierz

ezvid 0.8.3.0

Świetny programik do edycji wideo i tworzenia pokazu slajdów na komputerze.Super alternatywa dla znanego Windows Movie Maker, charakteryzuje się prostotą w obsłudze, bogatą funkcjonalnością i możliwością przesyłania filmów do serwisu YouTube. Ezvid to obecnie najprostszy i zarazem najszybszy edytor do tworzenia oraz modyfikowania różnych materiałów wideo. Według producenta oprogramowania możemy stworzyć dowolną prezentację, film lub pokaz slajdów w ciągu zaledwie 5 minut. W tym celu wystarczy dodać odpowiednie pliki wideo lub zdjęcia do programu i następnie nacisnąć przycisk, za pomocą którego automatycznie skompresujemy i prześlemy gotowy materiał do serwisu YouTube.

Dodane 05.07.2012 | Pobrań: 38 Pobierz