Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.9.6 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12371]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [8276]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6231]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5436]

Ulead VideoStudio 11 Plus PL

Wersja: 11 Plus
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista
Rozmiar: 141,45 MB
Pobrań: 92
Dodany: 14.07.2010
Ulead VideoStudio
Opis: Ulead VideoStudio 11 Plus PL


To znana aplikacja do kreowania i edytowania filmów skierowana przede wszystkim do amatorskich zastosowań jaki i do półprofesjonalnych zabaw w obróbkę video. Kreator który przeprowadzi nas krok po kroku podczas edytowania materiału oraz możliwość wybrania z trzech poziomów zawansowania w obróbce obrazu i gotowe szablony sprawiają że cały proces tworzenia materiału video przebiega bardzo sprawnie. Program daje nam możliwość określenia typowych parametrów technicznych projektu takich jak: wymiary filmu, format , jego jakość i inne. Nasze video możemy uatrakcyjnić w różne efekty przejścia, filtry, nakładanie napisów, dołączenie podkładu muzycznego.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: Ulead VideoStudio 11 Plus PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Satsuki Decoder Pack 5.1.0.2

Satsuki Decoder Pack to darmowy zestaw dekoderów i filtrów audio-wideo, umożliwiający odtworzenie na komputerze multimediów w większości dostępnych formatów - m.in. MPEG2, VP3/6/7, AC3/DTS, AAC/AAC+, MPC, APE, OFR, FLAC, TTA, AVI, OGM i MP4. Zestaw ten zawiera niezbędne komponenty, które wymagane są do oglądania filmów na komputerze, i nic poza tym. W odróżnieniu do innych pakietów Satsuki Decoder Pack nie oferuje kodeków, przez co pakiet zajmuje na dysku mniej miejsca, a także nie powoduje konfliktów z wcześniej zainstalowanymi pakietami tego typu. Wspiera on system Windows od wersji 2000 wzwyż, a jego poszczególne składniki konfigurować można w specjalnym panelu kontrolnym. Z jego poziomu łatwo włączymy/wyłączymy wybrane filtry, zmienimy ich ustawienia, stworzymy kopie zapasową konfiguracji oraz ustalimy powiązania z wybranymi formatami wideo.

Dodane 12.01.2014 | Pobrań: 15 Pobierz

SubEdit-Player build 4072 PL

SubEdit-Player to program który już zdążył zgromadzić stałych użytkowników na całym świecie w tym w Polsce. Aplikacja przeznaczona jest to odtwarzania plików video z napisami jak i bez. SubEdit-Player oferuje nam bardzo bogatą edycję napisów, możemy dopasować napisy wtedy gdy się nam spóźniają albo gdy nie nadarzamy z ich czytaniem . Program możemy obsługiwać zarówno w trybie pełnoekranowym z przydatną opcją powiększania obrazu jak i w okienku. Obsługuje wyświetlanie i edycję napisów stworzonych we wszystkich popularnych formatach. Ważne! Na stronie twórców znajdziemy łatkę umożliwiającą pracę z systemem MS Windows Vista.

Dodane 12.07.2010 | Pobrań: 132 Pobierz

MC Burner 2.1

MC Burner to całkowicie bezpłatny program do nagrywania różnego rodzaju kompilacji na płyty CD/DVD. Pozwala on na łatwe wypalenie nośnika zawierającego dane, muzykę oraz filmy, a także pliki z obrazów dysku ISO, CUE lub IMG. Program posiada funkcjonalność, która umożliwia nagrywanie standardowych kompilacji z danymi, płyt Audio-CD z muzyką oraz Video-DVD kompatybilnych z większością ogólnodostępnych urządzeń. Ponadto dysponuje on modułami, z pomocą których stworzymy obraz płyty CD/DVD, nagramy go na nośnik i skopiujemy w locie dane z jednej płyty na inną. MC Burner obsługuje większość płyt dostępnych w sprzedaży, w tym również nośników wielokrotnego zapisu, umożliwiając przy tym tworzenie kompilacji multisesyjnych.

Dodane 21.02.2014 | Pobrań: 17 Pobierz

NTI Media Maker 8 Premium 8.0.0.6317

NTI Media Maker 8 Premium często porównuje się z Nero 9 ze względu podobnych osiągów. Za pomocą programu NTI bez problemu dokonamy edycji i nagrania wszelakich multimediów. Aplikację tworzą: Launch Pad- strona główna nawigacyjna pakietu, MUSIC DVD- pomoże nam stworzyć wymarzoną okładkę płyt DVD, Video Converter- skonwertuje nam popularne ostatnio formaty piklów: iPod, PSP, Zune, MP4, Multi-Burning- czyli odpowiednik wszystkim dobrze znanego Nero, NTI Photo Maker- pomoże nam w zdenerwowaniu naszych zazdrosnych sąsiadów przez udostępnienie zdjęć z wakacji online , Audio Cross Fade, Audio Editor, NTI Tagger- edytujemy nim naszą ulubioną piosenkę.

Dodane 07.07.2010 | Pobrań: 195 Pobierz