Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.9.6 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12248]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7875]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6067]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5364]

VMware Workstation 10.0.2 Build 1744117

Wersja: 10.0.2 Build 1744117
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 98 / Me / NT / 2000 / XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 490,76 MB
Pobrań: 59
Dodany: 18.04.2014
VMware Workstation
Opis: VMware Workstation 10.0.2 Build 1744117
VMware Workstation - to program do wirtualizacji systemów operacyjnych - począwszy od wczesnych edycji systemów Windows, przez Linuksa, Solarisa, kończąc na NetWare i BSD.

Program bardzo dobrze radzi sobie również z obsługą wszelkiego rodzaju urządzeń i peryferii, także tych podpiętych pod porty COM i USB. Zarówno tych korzystających z USB 1.1 jak i 2.0. W programie zostało zawartych wiele ułatwień - jednym z nich jest choćby możliwość swobodnego przenoszenia danych pomiędzy hostem, a komputerem wirtualnym na zasadzie metody "przeciągnij i upuść".
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: VMware Workstation 10.0.2 Build 1744117

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Xshell 4.0 Build 0092

Jest to narzędzie protokołów SSH, Telnet, Rlogin a także transmisji szeregowej. Aplikacje bazuje na kodzie popularnego PuTTY, ale zaopatrzona jest w dużo bardziej rozbudowany interfejs i bogatszą konfigurację. Prócz możliwości podłączania się do innych maszyn Xshell został wyposażony w konsolę lokalną, która przypomina w działaniu wiersz poleceń systemu Windows, ale można ją otwierać jako zakładkę w oknie programu i stosować dla niej schematy kolorystyczne. Terminal w całości wspiera UTF8, co umożliwia pracę w wielu językach. Podczas połączeń SSH możliwe jest wystąpienie zestawu szyfrowego tuneli i przekierowywania portów, co można wygodnie monitorować z poziomu Xshella. Interesująco przedstawia się dodatek Compose Bar jest to pasek który umożliwia wpisywanie komend lokalnie po czym wysyłanie ich do jednej lub wielu otwartych w danym oknie sesji.

Dodane 11.07.2011 | Pobrań: 78 Pobierz

Total Uninstall 6.6.0 PL

Total Uninstall to świetne narzędzie przeznaczone do pełnego usuwania aplikacji zainstalowanych w systemie Windows. Inne programy często nie kasują wszystkich plików i danych zaśmiecając system. W takim przypadku z pomocą przychodzi narzędzie Total Uninstall potrafiące skasować całkowicie zainstalowane aplikacje. Skuteczność działania Total Uninstall zawdzięcza dwóm trybom pracy. Pierwszy z nich polega na analizowaniu i tworzeniu logów zainstalowanych programów w celu dokładniejszego usunięcia ich z dysku komputera. Kolejny moduł odpowiada za monitorowanie zmian wprowadzanych w systemie podczas instalacji nowych aplikacji. Dzięki niemu odinstalowywanie programów jest najbardziej efektywne.

Dodane 12.07.2014 | Pobrań: 8 Pobierz

Volume Concierge 1.3.2

Volume Concierge to banalne w obsłudze narzędzie do definiowania poziomu głośności systemu w zależności od pory dnia. Narzędzie to pozwala na zdefiniowanie w jakich dniach i o której godzinie głośniki powinny być przyciszone lub wyłączone. Volume Concierge by działać w pełni funkcjonalnie wymaga dokonania darmowej rejestracji z poziomu okna głównego programu.

Dodane 24.02.2014 | Pobrań: 9 Pobierz

Location Finder 3.0.0

Bezpłatne narzędzie firmy Microsoft umożliwiające ustalenie lokalizacji w jakiej się aktualnie znajdujemy, przeznaczone dla posiadaczy notebooków, tabletów czy zwykłych komputerów PC wyposażonych w adapter sieci bezprzewodowych WiFi. Warto zaznaczyć, że Location Finder nie potrzebuje ponadto żadnych dodatkowych urządzeń - wystarczy jedynie posiadać dostęp do Internetu. Do ustalenia lokalizacji wykorzystywane są punkty dostępowe sieci WiFi lub przyznany adres IP oraz wirtualne mapy Windows Live Local (dawniej MSN Virtual Earth). Ustalona pozycja jest następnie wyświetlana na środku okna przeglądarki Internet Explorer. Wyniki nie są oczywiście tak dokładne jak w przypadku technologii GPS ale i tak mogą okazać się bardzo użyteczne.

Dodane 20.05.2011 | Pobrań: 108 Pobierz