Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.9.6 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12354]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [8241]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6214]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5419]

VMware Workstation 10.0.2 Build 1744117

Wersja: 10.0.2 Build 1744117
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 98 / Me / NT / 2000 / XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 490,76 MB
Pobrań: 63
Dodany: 18.04.2014
VMware Workstation
Opis: VMware Workstation 10.0.2 Build 1744117
VMware Workstation - to program do wirtualizacji systemów operacyjnych - począwszy od wczesnych edycji systemów Windows, przez Linuksa, Solarisa, kończąc na NetWare i BSD.

Program bardzo dobrze radzi sobie również z obsługą wszelkiego rodzaju urządzeń i peryferii, także tych podpiętych pod porty COM i USB. Zarówno tych korzystających z USB 1.1 jak i 2.0. W programie zostało zawartych wiele ułatwień - jednym z nich jest choćby możliwość swobodnego przenoszenia danych pomiędzy hostem, a komputerem wirtualnym na zasadzie metody "przeciągnij i upuść".
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: VMware Workstation 10.0.2 Build 1744117

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Sprite Spider 1.0.3.2

Sprite Spider jest apliakcją, dzięki której zarejestrujesz operacje przeprowadzane za pomocą przeglądarki stron internetowych, by później narzędzie mogło je automatycznie powtórzyć. Jest to idealne narzędzie dla użytkowników, którzy zarówno często sprawdzają określone witryny sieciowe (choćby podczas tworzenia własnego WWW, które wciąż ulega licznym modyfikacjom), pobierają dane (np. sukcesywnie aktualizowane cenniki, informacje na temat stanów magazynowych w sklepie) lub umieszczają na nich rozmaite treści w codziennej pracy, wykonując codziennie te same, mozolne czynności. Wykorzystując program Sprite Spider nie muszą wszystkiego robić ręcznie, lecz mogą skorzystać z wcześniej utworzonego szablonu. Sprite Spider może za Ciebie wykonać niemal wszystkie czynności (zarówno te podstawowe, jak logowanie do poczty elektronicznej, jak i dużo bardziej skomplikowane), które sam mógłbyś zrobić przy wykorzystaniu przeglądarki internetowej, o ile uprzednio przygotujesz stosowny szablon. Wykorzystując dane z określonego serwera narzędzie może zapisać je w pliku tekstowym, a Ty nie musisz obawiać się o brak umiejętności programistycznych.

Dodane 02.07.2014 | Pobrań: 7 Pobierz

ePortfel 3.5.3 PL

ePortfel to program do zarządzania finansami osobistymi. Aplikacja pozwala na ewidencję wydatków i przychodów wraz z opisem transakcji oraz tworzenie kategorii o dowolnej głębokości zagnieżdżeń. Ciekawą funkcją jest możliwość pobierania historii transakcji z banku internetowego mBank. Aby używać programu ePortfel trzeba posiadać zainstalowaną wirtualną maszynę Javy tzw. Java Runtime Enviroment.

Dodane 22.05.2014 | Pobrań: 88 Pobierz

Besttoolbar 1.0.10 PL

Integrujący się z przeglądarką pasek narzędziowy zawierający mnóstwo przydatnych drobiazgów. Pasek zawiera okienko wyszukiwania (Google, Wikipedia, Ceneo, YouTube itp., a także słowniki), listę najpopularniejszych stron z pocztą (webmail), kursy walut, kalkulator, linki do gier flashowych, prognozę pogody, wyszukiwarkę połączeń kolejowych, a także szereg innych drobiazgów (bramka sms, rezerwacje hoteli, wyniki lotto, program tv itp.). Ponadto wyposażony został w odtwarzacz stacji radiowych bazujący na Windows Media Playerze. Besttoolbar wyposażony został w prosty konfigurator, który umożliwia włączanie i wyłączanie poszczególnych jego składników. Program współpracuje z przeglądarkami Internet Explorer i Firefox.

Dodane 30.05.2010 | Pobrań: 128 Pobierz

Pomocnik gracza LOTTO 5.2.6 PL

Pomocnik gracza LOTTO to świetna i bardzo prosta aplikacja do wyszukiwania wygranych w zakładach gier liczbowych Totalizatora Sportowego oraz do losowego generowania zakładów. Program obsługuje zakłady Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto, Multi Multi, Multi Multi Plus, Joker i Kaskada. Narzędzie posiada funkcje pobierania aktualnych wyników losowań gier z serwera Totalizatora Sportowego. Jej głównym zadaniem jest wyszukiwanie wygranych we wcześniej zdefiniowanych plikach z typowanymi przez użytkownika liczbami. Pomocnik gracza LOTTO nie obsługuje zakładów systemowych i umożliwia przeszukiwania jednocześnie wielu plików z zakładami danej gry.

Dodane 06.02.2014 | Pobrań: 46 Pobierz