Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12165]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7475]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5999]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5318]

VMware Workstation 10.0.2 Build 1744117

Wersja: 10.0.2 Build 1744117
Kategoria: Narzędzia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows 98 / Me / NT / 2000 / XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 490,76 MB
Pobrań: 47
Dodany: 18.04.2014
VMware Workstation
Opis: VMware Workstation 10.0.2 Build 1744117
VMware Workstation - to program do wirtualizacji systemów operacyjnych - począwszy od wczesnych edycji systemów Windows, przez Linuksa, Solarisa, kończąc na NetWare i BSD.

Program bardzo dobrze radzi sobie również z obsługą wszelkiego rodzaju urządzeń i peryferii, także tych podpiętych pod porty COM i USB. Zarówno tych korzystających z USB 1.1 jak i 2.0. W programie zostało zawartych wiele ułatwień - jednym z nich jest choćby możliwość swobodnego przenoszenia danych pomiędzy hostem, a komputerem wirtualnym na zasadzie metody "przeciągnij i upuść".
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: VMware Workstation 10.0.2 Build 1744117

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

FILEminimizer Pictures 1.0 PL

FILEminimizer Pictures zmniejsza rozmiar plików JPEG, GIF, TIFF, PNG, BMP i EMF tj. zdjęć i obrazów aż do 98% dzięki inteligentnej technologii kompresji zachowując przy tym ich jakość. W przeciwieństwie do plików zip czy rar zostaje zachowany też oryginalny format, dekompresja (wypakowywanie) nie jest konieczne. W ten sposób skompresowane obrazy i zdjęcia mają wielokrotnie mniejszy rozmiar i są idealne do wysyłki E-mailowej. Tak skompresowane pliki można również o wiele szybciej załadować na Facebooku czy Naszej-klasie. Adresaci E-maili nie potrzebują żadnego dodatkowego oprogramowania, by móc obejrzeć bądź zmienić tak zoptymalizowane obrazy i zdjęcia.

Dodane 03.03.2010 | Pobrań: 82 Pobierz

Weave Sync 1.2.3

Mozilla Weave Sync to rozszerzenie przeznaczone dla użytkowników Firefoksa, które umożliwia synchronizację ustawień przeglądarki z innymi komputerami, telefonem czy urządzeniami przenośnymi. Rozszerzenie pozwala na synchronizację zakładek, historii przeglądania, używanych haseł i loginów (oprócz hasła głównego), a nawet otwartych kart. Weave zapamiętuje do 25 otwartych w ostatnim czasie kart. Użytkownik może wybierać, które z ustawień mają być synchronizowane między urządzeniami. Dodatkowo w wersji 1.0 została rozbudowana historia synchronizacji z serwerem. Weave szyfruje przesyłane informacje, co ma zapobiec dostaniu się ich w niepowołane ręce. W obecnej wersji brakuje jeszcze synchronizacji dodatków do Firefoksa. Oznacza to, że użytkownik aby korzystać z tych samych rozszerzeń w telefonie czy komputerze musi je samodzielnie zainstalować.

Dodane 29.04.2010 | Pobrań: 60 Pobierz

REPCoder 9.50 PL

REPCoder - super narzędzie do projektowania i obsługi raportów bazodanowych. Jest on przeznaczony głównie dla programistów aplikacji baz danych. Może być również z powodzeniem wykorzystywany przez osoby niezależnie tworzące raporty. Program został napisany w języku C/C++ jako klasyczna aplikacja Windows. Wykorzystuje ona jedynie funkcje systemowe WIN32/WIN64, dlatego nie potrzebuje bibliotek pomocniczych typu MFC czy .NET Framework. Aplikacja jest małych rozmiarów, ale posiada bardzo zaawansowane mechanizmy pozwalające tworzyć prawie dowolne raporty. Wymagana jest tu jednak dobra znajomość języka SQL.

Dodane 06.02.2014 | Pobrań: 25 Pobierz

eSupport UndeletePlus 3.0.5.506

eSupport UndeletePlus to bardzo fajne narzędzie do odzyskiwania przypadkowo usuniętych danych niezależnie od ich typu. Umożliwia ono przywrócenie plików usuniętych za pośrednictwem systemowego kosza, po przypadkowym sformatowaniu dysku lub utraconych na wskutek błędnego partycjonowania. Program ten z powodzeniem wykorzystywany może być przez początkujących użytkowników do odzyskiwania danych w przypadku kiedy zawodzą konkurencyjne rozwiązania. Zdaniem twórców eSupport UndeletePlus potrafi przywrócić dane ze sformatowanych woluminów, na których zainstalowano już np. system operacyjny. Cały proces odzyskiwania danych z użyciem eSupport UndeletePlus ogranicza się do wykonania zaledwie 2 prostych kroków.

Dodane 07.05.2014 | Pobrań: 3 Pobierz