Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11840]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6278]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5942]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5262]

WinDVD Pro 11.6.1.9 PL

Wersja: 11.6.1.9
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 118,17 MB
Pobrań: 68
Dodany: 18.01.2014
WinDVD Pro
Opis: WinDVD Pro 11.6.1.9 PL

WinDVD Pro 2010 jest najnowszym wydaniem świetnego odtwarzacza filmów zapisanych na płytach Blu-ray i DVD. Program ma do zaoferowania doskonałą jakość obrazu i dźwięku. Aplikacja wspiera praktycznie wszystkie najpopularniejsze jak i najnowsze formaty obrazu między innymi: MPEG4-AVC (H.264), MPEG-2, VC1. WinDVD Pro 2010 daje możliwość dekodowania dźwięku w następujących technologiach: Dolby Digital Plus, Digital EX, Pro Logic IIx, TrueHD i DTS-HD, Dolby Virtual Speaker, Dolby Headphone jak i odtwarzanie audio w wysokiej jakości oraz obsługuje obecnie wszystkie używane formaty nośników: Blu-ray, HD DVD, Video-DVD, VCD, SVCD czy CD. Program wyśmienicie radzi sobie z odtwarzaniem pojedynczych plików wideo, również w formacie DivX. Wspiera technologie sprzętowej akceleracji odtwarzania wideo wysokiej rozdzielczości - NVIDIA PureVideo HD i ATI Avivo HD.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: WinDVD Pro 11.6.1.9 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Ipla 2.8 PL

Ipla to darmowa interaktywna aplikacja szumnie reklamowana przez Kasię Cichopek :P. Za pomocą programu możemy bez problemu śledzić transmisji live, w tym największe wydarzenia kulturalne, rozrywkowe jak i muzyczne min. ME EURO 2008 oraz Polsatwoski Sopot TOPtrendy Festiwal 2010. Podczas oglądania ulubionych programów odbiorcy mogą wyrażać swe wrażenia i podniecenia ze znajomym, całkowicie za darmo. Ipla od jakiegoś czasu została poszerzona o możliwość odtwarzania niektórych seriali np. Fala zbrodni, Ekipa, Agentki, Pensjonat pod różą, Halo Hans, Pierwsza miłość , Świat według Kiepskich, Włatcy Móch, programów telewizyjnych np. Ranking Gwiazd, Gry, Fabryka Gwiazd, Polsat Wydarzenia Kabarety, Allegro Power oraz powtórek koncertów.

Dodane 29.05.2014 | Pobrań: 299 Pobierz

XP Codec Pack 2.5.1

XP Codec Pack jest paczką filtrów takich jak: AC3Filter, RadLight APE Filter, FFDShow MPEG-4 Video Decoder, Matroska Splitter oraz kodeków które dają nam możliwość odtwarzania najpopularniejszych formatów audio i wideo. Dużym plusem jest fakt iż XP Codec Pack nie zagraca nam systemu masą bibliotek odtwarzających zasoby multimedialne a instaluje tylko te które są najczęściej wykorzystywane kodeki, które w 90% zadowolą przeciętnego użytkownika. W zestawie poza zbiorem kodeków i filtrów odnajdziemy ponadto mało ważący odtwarzacze plików multimedialnych Media Player Classic umożliwiający płynne odtwarzanie filmów. Dużą zaletą XP Codec Pack jest obsługa wszystkich najpopularniejszych obecnie formatów.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 129 Pobierz

Avidemux 2.6.8 v.2

Avidemux jest tuż obok VirtualDuba najbardziej znanym i cenionym programem do edycji i kompresji plików video. Pierwotnie aplikacja była osiągalna tylko dla posiadaczy Linuxa, jednak szybko rosnąca jego marka zmusiła producentów do wypuszczenia programu również dla Windowsa i Mac Osa. Aplikacja obsługuje pliki: AVI, MPEG, MP4 i ASF, które często są wykorzystywane przy konwertowaniu filmów do formatów które są czytane przez większość stacjonarnych odtwarzaczy DVD. Program ma do zaoferowania dużą liczbę funkcji oraz efektów które możemy dodatkowo powiększyć o zewnętrzne komponenty. Dzięki Avidemux prócz konwertowania możemy również operować klatki min: wklejać, wycinać a także nakładać na nie filtry. Ta ostatnia opcja pozwala na przecinanie obrazu, zmianę jego rozdzielczości, obrót o dany kąt, nakładanie napisów i wiele, wiele więcej. Avidemux pomimo olbrzymich możliwości posiada bardzo przyjazny i prosty w obsłudze interfejs, który nie powinien przysporzyć problemów nawet początkującym użytkownikom.

Dodane 24.03.2014 | Pobrań: 90 Pobierz

MPUI 1.1.10 Build 33 PL

MPlayer jest najnowszą istniejącą na rynku graficzną nakładką na wszystkie konsolowe odtwarzacze plików multimedialnych które są obsługiwane z linii wierszy poleceń. Minusem tej że nakładki bez wątpienie jest fakt że nie obsługuje ona wszystkich możliwości MPlayer który ma ich naprawdę wiele. Wadę tą z pewnością równoważy znajdujący się w jednym pliku zbiór wszystkich kodeków które są niezbędne do odtwarzania plików multimedialnych w ich skald wchodzą min: MPEG-1, -2 i -4, DivX, H.264, MP3, Ogg Vorbis i AAC. Użytkownik po programie poruszą się w ładnym i nowoczesnym interfejsie, który jest prosty w obsłudze. Ważne! Eliminacja "krzaczków" z napisów oraz zmniejszenie czcionki uzyskamy za pomocą wpisu w ustawieniach (dodatkowe parametry) "-subcp cp1250 -subfont-text-scale 2".

Dodane 12.07.2010 | Pobrań: 67 Pobierz