Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12162]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7465]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5998]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5318]

WinDVD Pro 11.6.1.9 PL

Wersja: 11.6.1.9
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 118,17 MB
Pobrań: 68
Dodany: 18.01.2014
WinDVD Pro
Opis: WinDVD Pro 11.6.1.9 PL

WinDVD Pro 2010 jest najnowszym wydaniem świetnego odtwarzacza filmów zapisanych na płytach Blu-ray i DVD. Program ma do zaoferowania doskonałą jakość obrazu i dźwięku. Aplikacja wspiera praktycznie wszystkie najpopularniejsze jak i najnowsze formaty obrazu między innymi: MPEG4-AVC (H.264), MPEG-2, VC1. WinDVD Pro 2010 daje możliwość dekodowania dźwięku w następujących technologiach: Dolby Digital Plus, Digital EX, Pro Logic IIx, TrueHD i DTS-HD, Dolby Virtual Speaker, Dolby Headphone jak i odtwarzanie audio w wysokiej jakości oraz obsługuje obecnie wszystkie używane formaty nośników: Blu-ray, HD DVD, Video-DVD, VCD, SVCD czy CD. Program wyśmienicie radzi sobie z odtwarzaniem pojedynczych plików wideo, również w formacie DivX. Wspiera technologie sprzętowej akceleracji odtwarzania wideo wysokiej rozdzielczości - NVIDIA PureVideo HD i ATI Avivo HD.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: WinDVD Pro 11.6.1.9 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Fresh View 8.39

Fresh View to bezpłatny program, który służy do zarządzania i przeglądania plikami multimedialnymi. Dzięki Fresh View możemy wykonywac różne operacje na plikach począwszy od kopiowania a zakończywszy na odtwarzaniu plików video. Aplikacja obsługuje około 90 formatów plików multimedialnych.

Dodane 05.09.2012 | Pobrań: 113 Pobierz

PlayClaw 5.0 build 3033

PlayClaw to narzędzie do tworzenia zrzutów ekranu, nagrywania sekwencji wideo i audio z gier uruchomionych na platformie Windows. Program współpracuje z grami napisanymi w oparciu o biblioteki OpenGL, DirectX 8, 9, 10 lub 11. Niewątpliwie do największych zalet PlayClaw zaliczyć należy umiejętność wykorzystywania do nagrywania wideo mocy obliczeniowej wielu procesorów oraz funkcję bufforowania obrazu, dzięki której nie tracimy klatek podczas tworzonego filmu w wysokiej rozdzielczości. Dodatkowo PlayClaw pozwala na nagrywanie dźwięku z kilku źródeł jednocześnie. PlayClaw posiada funkcję tworzenia zrzutów ekranu o możliwość automatycznego zapisywania screenshotów co wskazaną ilość sekund. Takie rozwiązanie może okazać się niezwykle przydatne do tworzenia galerii zdjęć z danej gry.

Dodane 19.10.2013 | Pobrań: 5 Pobierz

SuperDVD Video Editor 1.9

SuperDVD Video Editor to program stworzony do kreowania i edytowania własnych plików video i nagrywania ich na płytki DVD. To co musimy zrobić by nasz projekt zaczął istnieć to przede wszystkim podłączyć urządzenie typu kamera cyfrowa czy tuner TV do naszego komputera, przechwycić dany obraz i zapisac go do formatu AVI albo Divix. Program ma do zaoferowania dość duży wachlarz możliwość np. podział materiału na rozdziały, dodawanie dźwięków grafik, czy też kilku efektów specjalnych typu logo czy napis. SuperDVD Video Editor pomoże nam w łatwy sposób stworzyć menu DVD przed wypaleniem płyty.

Dodane 14.07.2010 | Pobrań: 61 Pobierz

eXtreme Movie Manager 8.1.0.0

eXtreme Movie Manager jest bardzo dobrze wyposażonym programem do administrowania naszymi filmami na komputerze. Aplikacja daje nam możliwość katalogowania filmów w następujących formatach video: DivX, XviD, DVD, VHS, SVHS, VCD, DVD R lub LaserDisc z dokładnymi informacjami. eXtreme Movie Manager to nie tylko aplikacja do zarządzania filmami ale bardzo dobrze sprawdza się w roli administratora danych aktorów, okładek, jakości filmów. Przy wykorzystaniu technologii MagicScript program umie połączyć do wszystkich baz danych filmów i ściągnąć dokładne informacje na temat filmów których jesteśmy posiadaczami w swej bibliotece.

Dodane 26.11.2013 | Pobrań: 82 Pobierz