Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11950]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6577]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5967]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5292]

WinDVD Pro 11.6.1.9 PL

Wersja: 11.6.1.9
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 118,17 MB
Pobrań: 68
Dodany: 18.01.2014
WinDVD Pro
Opis: WinDVD Pro 11.6.1.9 PL

WinDVD Pro 2010 jest najnowszym wydaniem świetnego odtwarzacza filmów zapisanych na płytach Blu-ray i DVD. Program ma do zaoferowania doskonałą jakość obrazu i dźwięku. Aplikacja wspiera praktycznie wszystkie najpopularniejsze jak i najnowsze formaty obrazu między innymi: MPEG4-AVC (H.264), MPEG-2, VC1. WinDVD Pro 2010 daje możliwość dekodowania dźwięku w następujących technologiach: Dolby Digital Plus, Digital EX, Pro Logic IIx, TrueHD i DTS-HD, Dolby Virtual Speaker, Dolby Headphone jak i odtwarzanie audio w wysokiej jakości oraz obsługuje obecnie wszystkie używane formaty nośników: Blu-ray, HD DVD, Video-DVD, VCD, SVCD czy CD. Program wyśmienicie radzi sobie z odtwarzaniem pojedynczych plików wideo, również w formacie DivX. Wspiera technologie sprzętowej akceleracji odtwarzania wideo wysokiej rozdzielczości - NVIDIA PureVideo HD i ATI Avivo HD.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: WinDVD Pro 11.6.1.9 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Toon Boom Studio 5.0

Zastanawialiście się kiedyś może za pomocą jakiego programu zostały stworzone takie hity jak: „Król Lew II, Piękna i Bestia, The Simpsons”? No właśnie za pomocą aplikacji Toon Boom Studio z tym że nieco drożej i rozszerzonej wersji Harmony. Nasza wersja mimo że nie jest aż tak rozwinięta jak Harmony ale daje nam równie Duże pole popisu. Program ma do zaoferowania masę narzędzi rysunkowych min. kamerę którą możemy ruszać co pozwala uzyskać nam efekt 3D czy też linię czasu. Ale to jest nic w porównaniu z „Automated Lip Synching” czyli narzędziem które daje nam możliwość automatycznego doboru animacji ust do naszej ścieżki dźwiękowej. Program daje możliwość importu plików: AI, PSD, SWF, PDF, BMP, TGA, GIF, JPG, PICT, SGI, WAV, AIFF, MP3 oraz eksport do: SWF, MOV, PDF, DV, AVI. Ważne! Program do pracy wymaga zainstalowanego odtwarzacza QuickTime

Dodane 08.07.2010 | Pobrań: 97 Pobierz

GOM Player 2.1.26.5021

Program który stopniowo zdobywa coraz większe grono użytkowników na całym świecie. Aplikacja daje nam możliwość otwierania wielu formatów plików tak jak: XviD, DivX, FLV1, AC3, OGG, MP4, H263, AVI bez konieczności przy tym kłopotliwego instalowania dodatkowych kodeków czy filtrów na dysku twardym naszego komputera i tak już pewnie zaśmieconego. Dużym walorem programu jest możliwość podglądania ściąganego pliku AVI, czy też uszkodzonego. Bardziej wymagający użytkownicy pewnie docenią wsparcie dla strumieni WMV, ASF, ASX jak i możliwość cieszenia się obrazem w wysokiej rozdzielczości z dźwiękiem 5.1. GOM Player ma do zaoferowania również funkcję przechwytywania obrazu (Screen Capture) z aktualnie odtwarzanych filmów.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 149 Pobierz

SafeLock Home Edition 1.0.4 PL

SafeLock jest aplikacja polskiej produkcji. Daje nam możliwość kreowania płyt Data CD, Audio CD z zabezpieczeniem oraz zabezpieczania plików video w formacie AVI. Narzędzie chroni płyty CD pięcioma metodami: po pierwsze- wprowadza korekcję EFM, po drugie- identyfikuje Subkanał Q co daje nam zwiększone bezpieczeństwo CD, po trzecie- odczyt Informacji ATIP, po czwarte- sprawdza obecność błędnego sektora na końcu płyty CD oraz po piątek sprawdza obecność klucza PreGape. Aby program funkcjonował poprawnie wymagana jest obecność programów CDRWIN i CloneCD, a także odpowiedniej nagrywarki.

Dodane 16.07.2010 | Pobrań: 62 Pobierz

Preferred Filter Tweaker for Windows 7 3.2

Najnowsze dziecko Microsoftu czyli Windows 7 bazuje na własnym zestawie filtrów DirectShow do odtwarzania masy popularnych formatów audio oraz wideo. Po zainstalowaniu swojego zestawu filtrów np. FFDShow, CoreAVC czy też innych podobnych pakietów - nie wystarcza, aby Windows Media Player jak i inne mechanizmy Windows 7 korzystały właśnie z tych doinstalowane przez nas aplikacji zamiast domyślnych filtrów systemu. Preferred Filter Tweake umożliwia na ustawienie przy pomocy paru kliknięć swojej własnej preferencji zwracając przy tym użytkownikowi pełną kontrolę nad tym, jakie filtry DirectShow mają być używane. C o najważniejsze, pozwala szybko przywrócić poczynione modyfikacje.

Dodane 14.07.2010 | Pobrań: 74 Pobierz