Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11574]
 2. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5801]
 3. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [5332]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5205]

WinDVD Pro 11.6.1.9 PL

Wersja: 11.6.1.9
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 118,17 MB
Pobrań: 67
Dodany: 18.01.2014
WinDVD Pro
Opis: WinDVD Pro 11.6.1.9 PL

WinDVD Pro 2010 jest najnowszym wydaniem świetnego odtwarzacza filmów zapisanych na płytach Blu-ray i DVD. Program ma do zaoferowania doskonałą jakość obrazu i dźwięku. Aplikacja wspiera praktycznie wszystkie najpopularniejsze jak i najnowsze formaty obrazu między innymi: MPEG4-AVC (H.264), MPEG-2, VC1. WinDVD Pro 2010 daje możliwość dekodowania dźwięku w następujących technologiach: Dolby Digital Plus, Digital EX, Pro Logic IIx, TrueHD i DTS-HD, Dolby Virtual Speaker, Dolby Headphone jak i odtwarzanie audio w wysokiej jakości oraz obsługuje obecnie wszystkie używane formaty nośników: Blu-ray, HD DVD, Video-DVD, VCD, SVCD czy CD. Program wyśmienicie radzi sobie z odtwarzaniem pojedynczych plików wideo, również w formacie DivX. Wspiera technologie sprzętowej akceleracji odtwarzania wideo wysokiej rozdzielczości - NVIDIA PureVideo HD i ATI Avivo HD.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: WinDVD Pro 11.6.1.9 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

WavePad Sound Editor 4.45

WavePad Sound Editor to darmowa dziecinie prosty w obsłudze program za pomocą którego stworzymy, dokonamy edycji plików dźwiękowych w następujących formatach wav, mp3, vox, gsm, real audio, au, aif, flac, ogg i wielu innych. Aplikacja daje nam możliwość wycinania fragmentów i łączenie edytowanych przez nas nagrań a także miksowania kilku utworów. Bezpłatna wersja ma do zaoferowania kilkanaście filtrów i efektów umożliwiających min. redukcję szumu, dodawanie do utworu echa, wzmacnianie, wyciszanie. WavePad Sound Editor może również konwertować pliki w trybie wsadowym przez co możemy w szybki sposób modyfikować dużą liczbę plików.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 134 Pobierz

The RAD Video Tools 1.994a

The RAD Video Tools to super program do konwersji wideo, które zintegrowane zostało z kodekami Bink i Smacker. Daje możliwość nie tyle samą konwersję klipów do formatu BIK oraz SMK, co również ich oglądanie za pośrednictwem wbudowanego odtwarzacza. Aplikacja obsługuje większość najpopularniejszych formatów wideo, dając możliwość konwertowania filmów m.in. do postaci plików BIK i SMK, jak również w przeciwnym kierunku do formatów AVI, WAV, FLC, BMP, GIF, JPEG, TGA, TIFF, PCX oraz PNG. The RAD Video Tools oferuje wbudowany odtwarzacz audio-wideo oraz mikser ścieżki dźwiękowej. Mocną stroną narzędzia są duże możliwości konfiguracyjne, pozwalające dowolnie skalować i przycinać obraz, dostosowywać jego podstawowe parametry, usuwać wybrane klatki, ustalać poziom kompresji i wiele więcej.

Dodane 07.02.2014 | Pobrań: 4 Pobierz

Ashampoo ClipFinder HD 2.07 PL

Ashampoo ClipFinder HD stał się od niedawna bezpłatnym bardzo dobrze wyposażonym programem do pobierania, szukania jak i konwertowania plików video pochodzących z najpopularniejszych serwisów takich jak : Google Video, MySpace, Metacafee, sevenload, YouTube, VideU, MyVideo, ClipFish jak i Dailymotion. Aplikacja umożliwia łatwe przeglądanie filmów w formie 3D Video Wall, szybkie pobieranie clipów do formatu FLV, filtrowanie materiałów po jakości obrazu, gromadzenie informacji dotyczących pobieranych plików oraz tworzenia playlist. Poruszanie się po Ashampoo ClipFinder HD jest łatwe prosto i bezbolesne dużym plusem jest Polski interfejs.

Dodane 15.07.2010 | Pobrań: 94 Pobierz

MediaInfo 0.7.34 PL

MediaInfo informuje nas wiadomościach technicznych które pochodzą z znaczników o plikach video oraz audio. Przy pomocy tego narzędzia bez problemu możemy uzyskać ciąg standardowych informacji np.: numer nagrania, data, czas trwania materiału tytuł, autor, reżyser, album, dane dotyczące proporcji obrazu czy ilości klatek na sekundę wyświetlanych w materiale wideo oraz szczegółowe dane dotyczące wykorzystanego kodeka audio, wideo. Malo tego program ma doza oferowania możliwość przeglądania informacji na wiele sposobów. Ciekawą opcją MediaInfo jest funkcja wskazywania strony, z której można pobrać niezbędne do odtwarzania pliku kodeki audio/wideo.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 78 Pobierz