Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11780]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6091]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5919]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5250]

WinDVD Pro 11.6.1.9 PL

Wersja: 11.6.1.9
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 118,17 MB
Pobrań: 68
Dodany: 18.01.2014
WinDVD Pro
Opis: WinDVD Pro 11.6.1.9 PL

WinDVD Pro 2010 jest najnowszym wydaniem świetnego odtwarzacza filmów zapisanych na płytach Blu-ray i DVD. Program ma do zaoferowania doskonałą jakość obrazu i dźwięku. Aplikacja wspiera praktycznie wszystkie najpopularniejsze jak i najnowsze formaty obrazu między innymi: MPEG4-AVC (H.264), MPEG-2, VC1. WinDVD Pro 2010 daje możliwość dekodowania dźwięku w następujących technologiach: Dolby Digital Plus, Digital EX, Pro Logic IIx, TrueHD i DTS-HD, Dolby Virtual Speaker, Dolby Headphone jak i odtwarzanie audio w wysokiej jakości oraz obsługuje obecnie wszystkie używane formaty nośników: Blu-ray, HD DVD, Video-DVD, VCD, SVCD czy CD. Program wyśmienicie radzi sobie z odtwarzaniem pojedynczych plików wideo, również w formacie DivX. Wspiera technologie sprzętowej akceleracji odtwarzania wideo wysokiej rozdzielczości - NVIDIA PureVideo HD i ATI Avivo HD.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: WinDVD Pro 11.6.1.9 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

ImgBurn 2.5.1.0 PL

ImgBurn przez wielu użytkowników jest uznawany za jeden z lepszych programów służących do wypalania obrazów płyt CD/DVD na platformę Windows. Aplikacja bez problemu radzi sobie z obsługą popularnych formatów plików: IBQ, IMG, ISO, LST, MDS, NRG, PDI, BIN, CDI, CDR, DI, DVD, GCM, GI oraz UDI a także wspiera większość najnowszych modeli nagrywarek BenQ, LiteOn, NEC, Plextor, Sony CD/DVD. Ponadto narzędzie umie eliminować nośniki wielokrotnego zapisu. ImgBurn sprawdza się świetnie w pracy na dwuwarstwowych płytach DVD, bazując się na danych z pliku IFO albo wybierając miejsce przełamania DVD samemu.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 141 Pobierz

LEGO Digital Designer 4.3.8

LEGO Digital Designer to darmowy program przeznaczony do tworzenia komputerowych modeli z klocków Lego. Aplikacja posiada szereg funkcji umożliwiających precyzyjne zaprojektowanie swojego modelu z wirtualnych klocków Lego. Przygotowane projekty można zapisywać i odczytywać, co usprawnia ich późniejszą edycję. Gotowe projekty można również wydrukować. Program oferuje szeroką gamę różnego rodzaju klocków dostępnych w różnych kolorach. Wybrane elementy można klonować, kolorować i dowolnie obracać. Dodatkowym walorem LEGO Digital Designer jest możliwości powiększania oraz dowolnego obracania tworzonego obiektu. Obsługa aplikacji jest bardzo prosta i ogranicza się właściwie tylko do przeciągania i upuszczania wyznaczonych elementów na pole do tego przeznaczone. Projekty stworzone za pomocą LEGO Digital Designer można zamówić za pośrednictwem oficjalnej strony LEGO.

Dodane 09.12.2013 | Pobrań: 96 Pobierz

Aegisub 3.1.3 PL

Aegisub jest profesjonalnym wieloplatformowym narzędziem do napisów filmów. Aplikacja umożliwia nam ponadto kreowanie tekstów piosenek emitowanych w czasie karaoke. W przeciwieństwie do innych programów tego typu Aegisub ma doza oferowania wiele więcej możliwości. Oprócz zrzędzenia jaki tekst i jak długo ma być emitowany na ekranie daje możliwość również dowolnego zmieniania i wzbogacanie go ciekawymi efektami. Aplikacją możemy: . uzyskać efekt odbicia lustrzanego, pogrubić napisy, dodać do nich obramowanie, kolorować, ustalać ich konkretnej pozycji na obrazie i nie tylko.

Dodane 07.04.2014 | Pobrań: 74 Pobierz

Sound Forge Pro 10.0b

Sound Forge Pro jest jednym z najbardziej uważanych programów do profesjonalnej edycji oraz obróbki dźwięku. Aplikacja ma doza oferowania bardzo bogaty wachlarz możliwości min. w korekcji i edycji dźwięku oraz nakładania różnych efektów, które są dostępne w bardzo nowoczesnym i prostym w obsłudze interfejsie. Program obsługuje popularne formaty zapisu plików audio. Za pomocą Sound Forge Pro bez problemy wypalimy nasze dzieło na płytę, nałożymy efekty dźwiękowe. W najnowszej wersji program wzbogacono min. o czytanie rozszerzeń w formacie VST oraz obsługę ASIO.

Dodane 20.07.2010 | Pobrań: 93 Pobierz