Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.9.6 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12354]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [8240]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6214]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5419]

WinDVD Pro 11.6.1.9 PL

Wersja: 11.6.1.9
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 118,17 MB
Pobrań: 74
Dodany: 18.01.2014
WinDVD Pro
Opis: WinDVD Pro 11.6.1.9 PL

WinDVD Pro 2010 jest najnowszym wydaniem świetnego odtwarzacza filmów zapisanych na płytach Blu-ray i DVD. Program ma do zaoferowania doskonałą jakość obrazu i dźwięku. Aplikacja wspiera praktycznie wszystkie najpopularniejsze jak i najnowsze formaty obrazu między innymi: MPEG4-AVC (H.264), MPEG-2, VC1. WinDVD Pro 2010 daje możliwość dekodowania dźwięku w następujących technologiach: Dolby Digital Plus, Digital EX, Pro Logic IIx, TrueHD i DTS-HD, Dolby Virtual Speaker, Dolby Headphone jak i odtwarzanie audio w wysokiej jakości oraz obsługuje obecnie wszystkie używane formaty nośników: Blu-ray, HD DVD, Video-DVD, VCD, SVCD czy CD. Program wyśmienicie radzi sobie z odtwarzaniem pojedynczych plików wideo, również w formacie DivX. Wspiera technologie sprzętowej akceleracji odtwarzania wideo wysokiej rozdzielczości - NVIDIA PureVideo HD i ATI Avivo HD.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: WinDVD Pro 11.6.1.9 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

DirectX 9.29.1962 Web Instal PL

Jest najświeższą wydanie z poprawioną bibliotekę DirectX, dzięki której możemy sobie zafundować lepszą wydajność w grach jak i innym oprogramowaniach multimedialnych które opierają się na technologii DirectX. Narzędzie stanowi nieodłączne uzupełnienie każdego systemu operacyjnego Windows. Automatyczna instalacja następuje w wersji gdzie Web Installer za pośrednictwem Internetu ale tylko dla posiadanego systemu operacyjnego, dzięki temu rozmiar pobieranych plików jest znacznie mniejszy niż przy pełnej wersji jednak nie można wykorzystać pobranych plików do instalacji na innym komputerze.

Dodane 14.07.2010 | Pobrań: 143 Pobierz

Garden Composer 3D Plus PL Windows 98/Me/NT/200

Rozbudowany program do projektowania ogrodów i terenów zielonych, pomocny właścicielom ogrodów, botanikom, ogrodnikom i architektom krajobrazu. Zawiera bogatą bazę roślin (około 9.000 wraz z polskimi, angielskimi i łacińskimi nazwami) oraz rozbudowaną bibliotekę gotowych elementów krajobrazu (wraz z możliwością tworzenia własnych). Za pomocą Garden Composer 3D można projektować zarówno małe przydomowe ogródki, jak i duże parki. Kreator obiektów pozwala odtworzyć i umieścić w projekcie rzeczywiste obiekty, co sprawia, że program świetnie oddaje rzeczywistość i pozwala przedstawić ogród wraz z całym otoczeniem. Zawiera moduły Encyklopedia roślin, Projektant ogrodów, Kalendarz pielęgnacji, Edytor roślin, Encyklopedia chorób i szkodników, Kreator budynków, Widok 3D, Gra ogrodnicza.

Dodane 14.04.2010 | Pobrań: 101 Pobierz

Dxtory 2.0.128

Dxtory to rozbudowany program do nagrywania sekwencji wideo z gier i innych aplikacji korzystających z biblioteki DirectX lub OpenGL. Aplikacja zawiera wszystkie niezbędne narzędzia i funkcje do przechwytywania obrazu oraz wykonywania zrzutów ekranowych. Dxtory w porównaniu do innych programów tego samego typu, umożliwia tworzenie wielu profilów, w których każda gra lub aplikacja posiada zupełnie inne ustawienia. Przed nagrywaniem sekwencji wideo należy skonfigurować odpowiedni format zapisu, kodek wideo, ilość klatek na sekundę (FPS), skalę i rozmiar przechwytywanego obrazu, a także opcje związane z dźwiękiem, czyli wybór odpowiedniego urządzenia wyjściowego (słuchawki, głośniki), kodek audio i jego format.

Dodane 13.08.2014 | Pobrań: 34 Pobierz

VPlayer 0.6e plus PL

Vplayer jeszcze kilka lat temu był uznawany w Polsce za może nie najlepszy ale na pewno najpopularniejszy odtwarzacz plików video z zintegrowaną obsługą napisów. To co uczyniło go kiedyś numerem jeden to z pewnością prostota użytkowania z niego a także możliwość modyfikowania obrazu video i sposobu emitowania tekstur. W wersji oznaczonej 0.6e producenci dali nam możliwość sterowanie programem za pomocą pilota, użytkownik może stworzyć osobiste menu do filmu czy też zmieniać skórki programu. Ważne! Aplikacja wymaga zainstalowanego Windows Media Player w wersji 6.4 lub nowszej. Do odtwarzania fimów w formacie DivX wymagane są odpowiednie kodeki.

Dodane 12.07.2010 | Pobrań: 110 Pobierz