Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12224]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7744]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6043]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5355]

WinDVD Pro 11.6.1.9 PL

Wersja: 11.6.1.9
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 118,17 MB
Pobrań: 68
Dodany: 18.01.2014
WinDVD Pro
Opis: WinDVD Pro 11.6.1.9 PL

WinDVD Pro 2010 jest najnowszym wydaniem świetnego odtwarzacza filmów zapisanych na płytach Blu-ray i DVD. Program ma do zaoferowania doskonałą jakość obrazu i dźwięku. Aplikacja wspiera praktycznie wszystkie najpopularniejsze jak i najnowsze formaty obrazu między innymi: MPEG4-AVC (H.264), MPEG-2, VC1. WinDVD Pro 2010 daje możliwość dekodowania dźwięku w następujących technologiach: Dolby Digital Plus, Digital EX, Pro Logic IIx, TrueHD i DTS-HD, Dolby Virtual Speaker, Dolby Headphone jak i odtwarzanie audio w wysokiej jakości oraz obsługuje obecnie wszystkie używane formaty nośników: Blu-ray, HD DVD, Video-DVD, VCD, SVCD czy CD. Program wyśmienicie radzi sobie z odtwarzaniem pojedynczych plików wideo, również w formacie DivX. Wspiera technologie sprzętowej akceleracji odtwarzania wideo wysokiej rozdzielczości - NVIDIA PureVideo HD i ATI Avivo HD.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: WinDVD Pro 11.6.1.9 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

oCam 37.0

oCam to świetny program przeznaczony do rejestrowania sekwencji audio/wideo z ekranu naszego komputera. Dzięki niemu zapiszemy obraz zawierający wszystkie operacje wykonywane na komputerze do postaci plików graficznych JPEG, GIF, PNG, BMP lub materiałów wideo AVI, FLV, MP4, MOV, TS i VOB. oCam daje możliwość rejestrowania i zapisywania na dysku twardym obrazu o dowolnych wymiarach. Narzędzie oferuje niewielki zestaw predefiniowanych konfiguracji możliwych do zapisu rozmiarów obrazu, umożliwiając również łatwe dostosowywanie jego jakości. Program dysponuje funkcjami zapisu zarówno zrzutów ekranowych, jak również materiałów wideo z dźwiękiem. Z poziomu opcji konfiguracyjnych zdefiniujemy wykorzystywane kodeki A/V oraz limity czasowe przechwytywania.

Dodane 16.10.2014 | Pobrań: 9 Pobierz

Music Tag 1.18

Music Tag to fajny program do porządkowania zbiorów muzyki na naszym komputerze. Daje szybkie i w pełni automatyczne uzupełnienie różnych informacji o każdym z utworów, a także pobranie okładki dla każdego z nich. Aplikacja określa każdy z wczytanych przez użytkownika plików dźwiękowych z użyciem zaawansowanej technologii, pozwalającej na rozpoznanie nawet mniej popularnych piosenek. Wśród danych uzupełnianych przez aplikację znajdziemy m.in. tytuł piosenki, jej wykonawcę, nazwę albumu, typ muzyki, datę powstania, numer ścieżki i płyty oraz okładkę. Informacje tekstowe mogą być przez użytkownika modyfikowane. Podobnie w przypadku okładki aplikacja daje użytkownikowi możliwość wyboru jednej z oferowanych propozycji lub wczytania grafiki z dysku komputera.

Dodane 16.06.2014 | Pobrań: 6 Pobierz

Winyl 2.9 PL

Winyl - darmowy program do odtwarzania plików muzycznych, który charakteryzuje się przejrzystym interfejsem, a także szybkością działania i niewielkim zużyciem zasobów systemowych. Aplikacja oferuje szybkie i proste organizowanie swojej kolekcji muzyki, dzięki wygodnej w obsłudze biblioteki multimediów, która automatycznie dodaje oraz segreguje pojedyncze utwory muzyczne jak i całe albumy. Narzędzie Winyl zostało wyposażone też w inteligentną listę odtwarzania, w której znajdziemy m.in.: zbiór ostatnio odtwarzanych utworów, 25 najczęściej uruchamianych i najwyżej ocenianych plików muzycznych, a także listy losowych dźwięków i całych albumów. Odtwarzacz Winyl obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty audio: MP3, OGG, WMA, AAC, M4A, MPC, APE i FLAC.

Dodane 23.12.2012 | Pobrań: 30 Pobierz

ACID XPress 7

SONY ACID XPress został ograniczony kilkoma funkcjami w wersji darmowej. Zasada dzialania programu opiera się na pętli loops czyli krótkich kilkutaktowych fragmentów dźwiękowych. Owe fragmenty możemy łączyć jak tylko chcemy, modyfikować poprzez remiksowanie czy miksowanie. Dzięki ACID XPress użytkownik może kreować nowe utwory raz miksować już istniejące. Za pomocą SONY ACID XPress możemy stworzyć swój własny wymarzony podkład do prezentacji multimedialnej czy swego filmu. Aplikacja skierowana jest głownie do osób które komponują utwory amatorsko ale maja wiedzę z tej dziedziny.

Dodane 13.07.2010 | Pobrań: 57 Pobierz