Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11584]
 2. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5811]
 3. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [5365]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5206]

WinDVD Pro 11.6.1.9 PL

Wersja: 11.6.1.9
Kategoria: Multimedia
Licencja: testowa (trial)
O/S: Windows XP/Vista/7
Rozmiar: 118,17 MB
Pobrań: 67
Dodany: 18.01.2014
WinDVD Pro
Opis: WinDVD Pro 11.6.1.9 PL

WinDVD Pro 2010 jest najnowszym wydaniem świetnego odtwarzacza filmów zapisanych na płytach Blu-ray i DVD. Program ma do zaoferowania doskonałą jakość obrazu i dźwięku. Aplikacja wspiera praktycznie wszystkie najpopularniejsze jak i najnowsze formaty obrazu między innymi: MPEG4-AVC (H.264), MPEG-2, VC1. WinDVD Pro 2010 daje możliwość dekodowania dźwięku w następujących technologiach: Dolby Digital Plus, Digital EX, Pro Logic IIx, TrueHD i DTS-HD, Dolby Virtual Speaker, Dolby Headphone jak i odtwarzanie audio w wysokiej jakości oraz obsługuje obecnie wszystkie używane formaty nośników: Blu-ray, HD DVD, Video-DVD, VCD, SVCD czy CD. Program wyśmienicie radzi sobie z odtwarzaniem pojedynczych plików wideo, również w formacie DivX. Wspiera technologie sprzętowej akceleracji odtwarzania wideo wysokiej rozdzielczości - NVIDIA PureVideo HD i ATI Avivo HD.

Pobierz

Komentarze dotyczące programu: WinDVD Pro 11.6.1.9 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

DVDx 2.20 PL

Zastanawiałeś się jak skonwertować film DVD do formatu VCD 2.0 i SVCD 1.0 lub Divix? Nic trudnego wystarczy ściągnąć darmowy programik DVDx który nie wymaga od nas praktycznie żadnych umiejętności z zakresu konwertowania plików . Cały proces odbywa się za jednym zamachem, bez trudu i potu na czole. Mimo prostej obsługi i szybkości działania DVDx usatysfakcjonuje nawet tych bardzo wymagających i doświadczonych użytkowników.

Dodane 08.07.2010 | Pobrań: 78 Pobierz

LAME MP3 encoder 3.98.4

Najświeższe wydanie świetnego, bezpłatnego oraz na chwilę obecnę najszybszego encodera, który współgra z wieloma aplikacjami do kreowania plików. Program został wyposażony w wybór częstotliwości kodowania, trybów: mono, stereo, joint stereo. Dużym plusem jest możliwość kodowania plików WAV w formacie VBR. Engine działa na bazie modelu psycho-akustycznego GPSYCHO który eliminuje błędy zawarte w kodzie źródłowym ISO koderów MP3 oraz polepsza jakość kodowanych plików.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 76 Pobierz

Free Studio 2014 6.2.15.325 PL

Free Studio to dzieło firmy DVD Video Soft Limited. Program to paczka dwudziestu w całości darmowych aplikacji stworzonych do zarówno nagrywania jak i edycji materiałów video i audio. W paczce znajdziemy programy do operowania serwisem YouTube (YouTube Download, YouTube to MP3 Converter, YouTube to iPod and PSP Converter, YouTube to iPhone Converter, YouTube Uploader) konwertowania plików audio i wideo (Audio Converter , Video to MP3 Converter , Video to iPhone Converter , Video to Flash Converter , Video to DVD Converter, 3GP Video Converter, Video to iPod and PSP Converter, Video to JPG Converter,) także nagrywanie danych (DVD Decrypter , Video Burner, Disc Burner, Audio CD Burner,) oraz edycja ścieżek audio I filmów (Video Flip and Rotate , Video Dub, Audio Dub,)

Dodane 26.03.2014 | Pobrań: 102 Pobierz

Freemake Video Downloader 3.6.3.0 PL

Freemake Video Downloader - jestem z lepszych programów służących do pobierania klipów wideo z takich serwisów jak YouTube, Dailymotion, Vimeo, Google, Facebook, Metacafe itp. Aplikacja charakteryzuje się dużą szybkością działania, małym zapotrzebowaniem na zasoby systemowe i możliwością pobierania wielu filmików jednocześnie. Zasada działania Freemake Video Downloader jest identyczna jak większości oprogramowania tego typu i ogranicza się do wklejenia w głównym oknie linku do materiału

Dodane 10.02.2014 | Pobrań: 74 Pobierz