Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11791]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6120]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5925]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5254]

recALL 14.06 PL

Wersja: 14.06
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 1,84 MB
Pobrań: 47
Dodany: 02.06.2014
recALL
Opis: recALL 14.06 PL
recALL - super narzędzie z pomocą, którego odzyskamy hasła lub licencje do popularnych programów oraz systemu Windows.

Aplikacja daje użytkownikowi możliwość pracy w jednym z 3 trybów - odzyskiwania automatycznego, w którym skanowana jest zawartość dysku, wyszukiwane kompatybilne pliki i odzyskiwane z nich hasła, odzyskiwania ręcznego, pozwalającego na ręczne wskazanie pliku z zaszyfrowanym hasłem oraz emulacji serwera, przeznaczonego do pracy z klientami pocztowymi i FTP.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: recALL 14.06 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Kolorgenerator 1.1.0.3 PL

Jest bardzo pomocną aplikacją skierowaną do osób zajmujących się grafiką, w szczególności tych które zajmują się kreowaniem grafiki przeznaczonych na strony internetowe. Kolorgenerator daje możliwość sprawdzania albo wybranego koloru na kanwie dowolnego punktu z pulpitu komputera, oraz konwersję pomiędzy różnymi standardami zapisu : HTML, RGB, VC, VB, CMYK, JAVA, PASCAL, HSV. Twórcy sporządzili paletę kolorów które możemy w łatwy sposób wyeksportować do jednego z popularnych formatów: ACT, PAL, ACO, GPL, albo w postaci tekstowej wg wybranego standardu. Dzięki w miarę prostemu interfejsowi oraz wbudowanemu systemowi pomocy można szybko opanować jego obsługę.

Dodane 22.07.2010 | Pobrań: 54 Pobierz

FreeCommander 2009.02 PL

FreeCommander jest bardzo łatwym w obsłudze menedżerem plików i doskonałym narzędziem do zarządzania plikami. FreeCommander może z powodzeniem być używany zamiast aplikacji z Windowsa - Explorera. Program ten z pewnością pomoże Ci w pracy z systemem Windows - znajdziesz w nim wszystkie potrzebne funkcje do codziennego zarządzania zasobami plików i katalogów. Z FreeCommanderem można pracować wszędzie, nawet na obcym komputerze. Po prostu wystarczy skopiować folder instalacyjny programu na CD-ROM lub na pamięć USB i wystartować go z tego medium.

Dodane 20.09.2009 | Pobrań: 110 Pobierz

Rainlendar Lite 2.12.2 PL

Rainlendar Lite - programik do edycji popularnego kalendarza wyświetlanego bezpośrednio na pulpicie systemu Windows lub Linux. Program bardzo dobrze pełni również funkcję terminarza, w którym można umieszczać ważne informacje i przypomnienia. Autor pomyślał o wykorzystaniu Rainlendara do wyświetlania bezpośrednio na pulpicie zadań do wykonania w najbliższym czasie i zdarzeń występujących w niedalekiej przyszłości. W programie jest także świetny tryb edycji skórek, dzięki którym wygląd kalendarza można dostosować do własnych potrzeb.

Dodane 15.03.2014 | Pobrań: 26 Pobierz

SyncBack Freeware 3.2.26.0 PL

W pełni darmowy program stworzony do archiwizowania oraz synchronizacji danych. Daje możliwość kreowania kopii ważnych plików z danej lokalizacji: dysk lokalny lub sieciowy, serwer FTP, nośnik wymienny. Archiwizacja może przebiegać automatycznie, bez ingerowania użytkownika i co zadany okres czasu. Kiedy część naszych danych wymaga częstej archiwizacji, a wraz inna część rzadszej, natomiast inne powinny być archiwizowane na żądanie, wtedy możemy zaczerpnąć pomocy profili. Mało tego aplikacja umie przywrócić dane w przypadku ich skasowania lub awarii dysku, może także służyć jako narzędzie do synchronizacji plików. Wykonywanie wszystkich operacji ułatwia polskojęzyczny interfejs.

Dodane 21.05.2011 | Pobrań: 52 Pobierz