Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11574]
 2. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5801]
 3. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [5334]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5206]

recALL 12.10 PL

Wersja: 12.10
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 2,65 MB
Pobrań: 44
Dodany: 12.11.2012
recALL
Opis: recALL 12.10 PL
recALL - super narzędzie z pomocą, którego odzyskamy hasła lub licencje do popularnych programów oraz systemu Windows.

Aplikacja daje użytkownikowi możliwość pracy w jednym z 3 trybów - odzyskiwania automatycznego, w którym skanowana jest zawartość dysku, wyszukiwane kompatybilne pliki i odzyskiwane z nich hasła, odzyskiwania ręcznego, pozwalającego na ręczne wskazanie pliku z zaszyfrowanym hasłem oraz emulacji serwera, przeznaczonego do pracy z klientami pocztowymi i FTP.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: recALL 12.10 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Process Monitor 3.10

Process Monitor to wchodzące w skład pakietu Sysinternals Suite przydatne narzędzie umożliwiające monitorowanie i zarządzanie w czasie rzeczywistym uruchomionymi w systemie Windows procesami, zmianami wprowadzanymi w rejestrze i systemem plików. Narzędzie często używany jest przez użytkowników do wykrywania złośliwego oprogramowania - dostarcza szczegółowych informacji na temat działających komponentów, umożliwia rejestrowanie zmian statusu każdego z nich, a także ich filtrowanie ze względu na identyfikator, sesję lub nazwę użytkownika.

Dodane 08.03.2014 | Pobrań: 5 Pobierz

Destkop iCalendar Lite 1.9.7.1

Destkop iCalendar Lite - niewielki program, który spełnia rolę kalendarza wyświetlanego na pulpicie systemu Windows. Dzięki swojej funkcjonalności dobrze sprawdza się ona także jako organizer osobisty, umożliwiając zarządzanie z poziomu pulpitu listą istotnych dla użytkownika wydarzeń oraz zadań do wykonania. Program jest przejrzysty i intuicyjny interfejs graficzny oraz wygodę w jego obsłudze. Destkop iCalendar Lite umożliwia definiowanie zdarzeń i zadań cyklicznych, które automatycznie powtarzane będą co jakiś czas. Każdemu z nich towarzyszyć może zadeklarowany przez użytkownika alarm w postaci powiadomienia pop-upem i/lub sygnałem dźwiękowym. Poprawnie dodane elementy wyświetlane są na kalendarzu i towarzyszących mu listach zdarzeń oraz TODO.

Dodane 06.12.2012 | Pobrań: 43 Pobierz

Memtest86 4.1.0

Narzędzie do testowania kości pamięci RAM w naszym pececie. Ram jest obok samego systemu operacyjnego najczęstszym elementem, który może mieć wpływ na niestabilną pracę komputera. Jeżeli więc komputer nie pracuje prawidłowo, zawiesza się, pojawiają się różnego rodzaju "śmieci" na ekranie, powinniśmy w pierwszym rzędzie skorzystać z tego programu. Aplikacja ta testuje pamięć za pośrednictwem kilkunastu algorytmów

Dodane 28.01.2013 | Pobrań: 19 Pobierz

Wink 2.0 build 1060

W pełni bezpłatny program służący do tworzenia demonstracji szkoleniowych, prezentacji lub dokumentacji technicznej. Przy pomocy Winka można stworzyć sekwencję pojedyńczych zrzutów ekranowych z wybranego obszaru Pulpitu (lub z całego ekranu), dodawać tzw. dymki z komentarzami, przyciski, tytuły, ew. także głos lektora, a tak przygotowaną demonstrację zapisać w jednym z kilku formatów. Program pozwala na utworzenie zarówno animacji w formacie Flash (SWF), którą można np. umieścić na stronie WWW, jak i w postaci wykonywalnego pliku EXE, który może być dystrybuowany w celu pobierania na dysk twardy komputera. To jednak nie wszystko. Wink umożliwia także na tworzenie plików PDF lub HTML, co pozwala na tworzenie prezentacji oraz dokumentacji technicznej (np. instrukcji obsługi oprogramowania).

Dodane 05.05.2010 | Pobrań: 71 Pobierz