Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.9.6 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12349]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [8225]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6205]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5419]

recALL 14.08 PL

Wersja: 14.08
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 1,90 MB
Pobrań: 56
Dodany: 31.07.2014
recALL
Opis: recALL 14.08 PL
recALL - super narzędzie z pomocą, którego odzyskamy hasła lub licencje do popularnych programów oraz systemu Windows.

Aplikacja daje użytkownikowi możliwość pracy w jednym z 3 trybów - odzyskiwania automatycznego, w którym skanowana jest zawartość dysku, wyszukiwane kompatybilne pliki i odzyskiwane z nich hasła, odzyskiwania ręcznego, pozwalającego na ręczne wskazanie pliku z zaszyfrowanym hasłem oraz emulacji serwera, przeznaczonego do pracy z klientami pocztowymi i FTP.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: recALL 14.08 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Neotrack 2.23

Neotrack daje możliwość rejestrowania naszej pozycji za pomocą nadajnika GPS. Wystarczy tylko zaimportować trasy zapisane w nadajniku GPS, a potem uzyskujemy dostęp do ich podglądu na różnorakich typach map. Wszystkie z podejmowanych aktywności może być ujęta w osobnym projekcie. Program może przyczynić się do poprawy naszych wyników podczas uprawiania sportu za sprawą obsługi czujników tętna. Dodatkowo istnieje możliwość monitoringu BMI, ciśnienia krwi, poziomu metabolizmu, masy mięśniowej, kostnej i tłuszczowej czy poziomu nawodnienia organizmu. Każde te dane przedstawiane są za pomocą czytelnego wykresu, który pozwala wychwycić zależności pomiędzy poszczególnymi elementami i poprawić dietę czy plan treningowy.

Dodane 05.09.2014 | Pobrań: 11 Pobierz

Cloud System Booster 2.0

Cloud System Booster - banana i bezpłatna aplikacja przeznaczona do naprawy i optymalizacji systemu operacyjnego. Dzięki temu niewielkiego programu możemy oczyścić dysk twardy ze zbędnych, nieużywanych plików, a także przyspieszyć uruchamianie systemu Windows. Aplikacja posiada cztery zróżnicowane moduły do optymalizacji i zwiększenia wydajności systemu Windows. Narzędzie to posiada nowoczesną technologię chmury, za pomocą której będziemy otrzymywać najnowsze aktualizacje do programu z dostępnej bazy danych znajdującej się na serwerze producenta.

Dodane 18.12.2012 | Pobrań: 84 Pobierz

PowerArchiver 2013 14.06.02 PL

Najnowsza wersja aplikacji do kompresji plików, który umożliwia obsługę formatów: ZIP, CAB, LHA (LZH), TAR, TAR.GZ, TAR.BZ2, BH, RAR, ARJ, ARC, ACE, ZOO, GZ oraz BZIP2. Program umożliwia tworzenie samorozpakowujących się archiwa ZIP i CAB,, rozkodowywanie plików w 4 różnych metodach: Blowfish (128-bit), DES (64-bit), Triple DES (128-bit) i AES (128-bit)

Dodane 10.10.2014 | Pobrań: 39 Pobierz

PrivaZer 2.24 PL

PrivaZer - darmowa aplikacja, która dba p bezpieczeństwo i prywatność użytkownika. Program usuwa wszelkie ślady jakie tworzą się i zostają w komputerze w trakcie surfowania po Internecie, a także dokładnie oczyszcza dysk twardy z nieużywanych i niepotrzebnych danych. PrivaZer to skuteczne narzędzie do skanowania, wykrywania i usuwania wszelkich śladów po surfowaniu po Internecie. rogram obsługuje nie tylko zamontowane dyski twarde w komputerze, ale również zewnętrzne napędy HDD, pendrive`y, karty pamięci, odtwarzacze MP3 oraz urządzenia sieciowe typu NAS.

Dodane 16.12.2014 | Pobrań: 34 Pobierz