Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11854]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6335]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5951]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5280]

recALL 14.08 PL

Wersja: 14.08
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 1,90 MB
Pobrań: 48
Dodany: 31.07.2014
recALL
Opis: recALL 14.08 PL
recALL - super narzędzie z pomocą, którego odzyskamy hasła lub licencje do popularnych programów oraz systemu Windows.

Aplikacja daje użytkownikowi możliwość pracy w jednym z 3 trybów - odzyskiwania automatycznego, w którym skanowana jest zawartość dysku, wyszukiwane kompatybilne pliki i odzyskiwane z nich hasła, odzyskiwania ręcznego, pozwalającego na ręczne wskazanie pliku z zaszyfrowanym hasłem oraz emulacji serwera, przeznaczonego do pracy z klientami pocztowymi i FTP.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: recALL 14.08 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Virtual GPS 1.43

Virtual GPS jest symulatorem -Global Positioning System, który możemy zastosować do symulowania odbiornika nawigacji GPS który jest podłączonego do komputera. Aplikację bez problemu możemy stosować w celu kreowania aplikacji wymagających takiego urządzenia. Program obsługuje rozmaite sekwencje NMEA dając możliwość współpracowania z dowolnym oprogramowaniem mapującym system GPS. Apliakcja pracuje w dwóch trybach: symulacyjnym oraz plikowym. W trybie symulacyjnym szerokość i długość geograficzna są okresowo zwiększane o zdefiniowany wcześniej poziom. W trybie plikowym dane o koordynatach są ładowane z pliku tekstowego zawierającego sekwencje NMEA.

Dodane 26.04.2014 | Pobrań: 63 Pobierz

Auto-Backup 1.5.0.2 PL

Auto-Backup to darmowa aplikacja, która umożliwia archiwizację ważnych plików na zewnętrznych serwerach w ramach bezpłatnej (w wersji podstawowej) usługi on-line Auto-Backup.pl. Aplikacja pozwala wybrać zawartość kopii, a później sama zadba o okresowe wysyłanie plików z naszego komputera na serwer usługi. Podczas transmisji dane są zabezpieczane protokołem SSL, a wcześniej jeszcze na komputerze użytkownika szyfrowane przy pomocy algorytmu AES, co gwarantuje poufność informacji. W wersji bezpłatnej usługi można przechować do 1 GB danych na serwerze, również miesięczny transfer ograniczony jest do 1 GB. Dostępne są również płatne abonamenty z wyższymi limitami lub pozbawione wszelkich ograniczeń.

Dodane 18.05.2011 | Pobrań: 102 Pobierz

Speccy 1.18.379 PL

Speccy to stworzone przez autora popularnego CCleanera darmowe narzędzie służące do identyfikacji sprzętu i systemu operacyjnego zainstalowanego na komputerze. Program dostarcza szczegółowych informacji na temat posiadanego procesora (nazwa, rodzina, cache, częstotliwość pracy każdego z rdzeni itp.), pamięci RAM w każdym ze slotów (producent, typ, rozmiar, częstotliwość, a nawet data produkcji, nr partii), płycie głównej, karcie graficznej i dźwiękowej, monitorze, dysku twardym, napędach optycznych i zainstalowanym systemie operacyjnym. Wynik pracy może zostać zapisany w postaci tzw. snapshota i otworzony na dowolnym komputerze. Zaletą Speccy jest przyjazny interfejs użytkownika i prostota użytkowania.

Dodane 21.09.2012 | Pobrań: 79 Pobierz

WebSite PRO 4.3 PL

WebSite PRO jest profesjonalnym bezpłatnym edytorem stron WWW, przy pomocy którego możemy tworzyć profesjonalne witryny internetowe przy użyciu najnowszych technologii. Aplikacja skierowana jest w szczególności do profesjonalnych twórców stron WWW, ponieważ największy nacisk skierowany jest na samą edycje kodu. Program ma do zaoferowania nowe funkcje: błyskawiczne generowanie tabel, moduł ftp, nowa paletę kolorów, rozbudowane dialogi zapisu i otwierania plików, zadania, skrypty, rozbudowane kolorowanie składni - SSI, Odnośnik, Obrazek, Tabele, PHP, ColdFusion.

Dodane 21.07.2010 | Pobrań: 60 Pobierz