Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12159]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7463]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5998]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5317]

recALL 14.08 PL

Wersja: 14.08
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 1,90 MB
Pobrań: 49
Dodany: 31.07.2014
recALL
Opis: recALL 14.08 PL
recALL - super narzędzie z pomocą, którego odzyskamy hasła lub licencje do popularnych programów oraz systemu Windows.

Aplikacja daje użytkownikowi możliwość pracy w jednym z 3 trybów - odzyskiwania automatycznego, w którym skanowana jest zawartość dysku, wyszukiwane kompatybilne pliki i odzyskiwane z nich hasła, odzyskiwania ręcznego, pozwalającego na ręczne wskazanie pliku z zaszyfrowanym hasłem oraz emulacji serwera, przeznaczonego do pracy z klientami pocztowymi i FTP.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: recALL 14.08 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

Joomla! 3.3.4 PL

Joomla! jest darmowym oprogramowaniem do prostego tworzenia i obsługi stron internetowych. Joomla! jest zarówno dla początkujących webmasterów, jak i dla bardzo doświadczonych użytkowników. Wykorzystując ten program można błyskawicznie utworzyć własny serwis internetowy i zapewnić mu elegancki niepowtarzalny wygląd. Dodatkowo wyróżnia się również bezpieczeństwem (wbudowany system uwierzytelniania, uruchamianie w trybie SSL), zgodnością z PHP5, obsługą kompresji, łatwym kopiowaniem i przenoszeniem artykułów pomiędzy sekcjami oraz przyjazną obsługą banerów reklamowych i odczytywaniem wewnętrznych statystyk. Joomla! jest również projektem otwartego oprogramowania rozwijanym przez programistów wolontariuszy i ogromną społeczność.

Dodane 23.09.2014 | Pobrań: 9 Pobierz

LogMeIn Free 4.1.1586

Jest to darmowy program dzięki któremu możemy zdalnie kontrolować komputer z systemem Windows lub Mac OS za pośrednictwem Internetu. LogMeIn Free wyróżnia się małą wagę i łatwością poruszania się po nim. Aby działać na na aplikacji musimy zarejestrować konto użytkownika, za pomocą którego kontaktować się będziemy z komputerem. Ponadto na stacji roboczej, z którą będziemy się chcieli łączyć zainstalować i skonfigurować musimy specjalną aplikację. Gdy zrobimy te zadania możemy uzyskać dostęp do np. komputera służbowego z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej, zainstalowanej na komputerze z dostępem do Sieci.

Dodane 11.07.2011 | Pobrań: 32 Pobierz

PECompact 3.02.2

PECompact - świetne narzędzie do kompresji danych stworzone z myślą o programistach itp. Program ten umożliwia kompresowanie modułów wykonywalnych (pliki EXE, biblioteki DLL itp.), a jego funkcjonalność doceniona została już przez wielu producentów oprogramowania na całym świecie. Narzędzie te kompresuje dane (w tym przypadku pliki wykonywalne) zmniejszając tym samym ich rozmiar oraz ułatwiając dystrybucję spakowanych w ten sposób aplikacji.

Dodane 14.09.2013 | Pobrań: 5 Pobierz

Xshell 4.0 Build 0092

Jest to narzędzie protokołów SSH, Telnet, Rlogin a także transmisji szeregowej. Aplikacje bazuje na kodzie popularnego PuTTY, ale zaopatrzona jest w dużo bardziej rozbudowany interfejs i bogatszą konfigurację. Prócz możliwości podłączania się do innych maszyn Xshell został wyposażony w konsolę lokalną, która przypomina w działaniu wiersz poleceń systemu Windows, ale można ją otwierać jako zakładkę w oknie programu i stosować dla niej schematy kolorystyczne. Terminal w całości wspiera UTF8, co umożliwia pracę w wielu językach. Podczas połączeń SSH możliwe jest wystąpienie zestawu szyfrowego tuneli i przekierowywania portów, co można wygodnie monitorować z poziomu Xshella. Interesująco przedstawia się dodatek Compose Bar jest to pasek który umożliwia wpisywanie komend lokalnie po czym wysyłanie ich do jednej lub wielu otwartych w danym oknie sesji.

Dodane 11.07.2011 | Pobrań: 74 Pobierz