Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.8.3 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [11780]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [6089]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [5919]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5250]

recALL 14.06 PL

Wersja: 14.06
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 1,84 MB
Pobrań: 47
Dodany: 02.06.2014
recALL
Opis: recALL 14.06 PL
recALL - super narzędzie z pomocą, którego odzyskamy hasła lub licencje do popularnych programów oraz systemu Windows.

Aplikacja daje użytkownikowi możliwość pracy w jednym z 3 trybów - odzyskiwania automatycznego, w którym skanowana jest zawartość dysku, wyszukiwane kompatybilne pliki i odzyskiwane z nich hasła, odzyskiwania ręcznego, pozwalającego na ręczne wskazanie pliku z zaszyfrowanym hasłem oraz emulacji serwera, przeznaczonego do pracy z klientami pocztowymi i FTP.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: recALL 14.06 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

OE PowerTool 4.5 PL

OE PowerTool to dodatek przeznaczony do eliminacji błędów w Outlook Express 6.0, a także rozszerzania jego możliwości. Program jest szczególnie przydatny dla osób wykorzystujących Outlook Express jako czytnik grup dyskusyjnych ponieważ większość poprawek dotyczy tej funkcjonalności. Częściowo obsługiwany jest też Windows Mail pod Vistą. Jako ciekawostkę należy dodać, że OE PowerTool został napisany przez Grzegorza Niemirowskiego, jedną z pierwszych osób w Polsce, która uzyskała tytuł MVP (Most Valuable Professional).

Dodane 16.11.2013 | Pobrań: 55 Pobierz

FreeFileSync 5.17 PL

To interesujące narzędzie służące do porównywania i synchronizacji danych, które udostępnione zostało na licencji GNU/GPL dla użytkowników systemów operacyjnych Windows oraz Linux. Aplikacja świetnie sprawdza się w synchronizacją dużej ilości danych, zawierających pliki o rozmiarze ponad 4 GB i bardzo długich nazwach. FreeFileSync obsługuje standard Unicode, oraz umożliwia synchronizację zawartości folderów w sieci. Wszystkie zaimplementowanie w aplikacji algorytmy napisane zostały w C++, z bardzo dużym naciskiem na optymalizację wydajności ich pracy. Łatwość użytkowania i konstrukcja programu nie świadczy o ty że jest on ułomny w wiele opcji, wręcz przeciwnie ma masę pomocnych funkcji. Daje możliwość pracy w aż 4 trybach: 1. Automatycznym-odpowiedzialny za zmiany wykrywania i wdrożenia po obu stronach, 2. Lustrzanym-prawy folder będzie nadpisany zawartością lewego, 3.uaktualnienie-kopiowanie nowych lub zaktualizowanych plików na prawą stronę, i 4. Własny-umożliwiający użytkownikowi zdefiniować własne zasady synchronizacji.

Dodane 02.07.2013 | Pobrań: 46 Pobierz

Atomic Alarm Cloc 6.20 PL

Atomic Alarm Clock świetne narzędzie spełniające funkcje zegara w Twoim Windowsie. Poza walorami estetycznymi oferuje ona znacznie bogatszą funkcjonalność, obejmującą m.in. opcje alarmów, przypomnień czy też wyświetlanego na pulpicie kalendarza. Ten program bez wątpienia jest jednym z najbardziej dopracowanych pod względem wizualnym rozwiązań dostępnych na rynku. W odróżnieniu od konkurencji podczas swojego działania podmienia domyślny zegarek w systemie (ulokowany na pasku zadań w sekcji zasobnika systemowego), oferując przy tym opcje niedostępne w mechanizmie środowiska Windows. Mowa o wbudowanym alarmie, potrafiącym np. posłużyć jako budzik, który w trakcie swojego działania potrafi wykonywać różnego typu akcje (wyłączyć komputer lub uruchomić dowolny program) i wybudzać zahibernowany lub znajdujący się w stanie uśpienia system. Dodatkowo oferowany jest mechanizm przypomnień, z pomocą którego nie zapomnimy o ważnych wydarzeniach lub zadaniach do wykonania. Opcjonalnie użytkownik może także wyświetlić w tray'u informacje o aktualnym użyciu pamięci RAM oraz czasie pracy systemu.

Dodane 11.11.2013 | Pobrań: 15 Pobierz

Domowa Biblioteczka 2.0 PL

Domowa Biblioteczka to darmowa aplikacja, która posłuży nam do przechowywania informacji o posiadanych zbiorach książkowych. Oprócz tak oczywistych informacji jak tytuły poszczególnych pozycji, program umożliwia wprowadzanie autora, gatunku i numeru egzemplarza (gdy posiadamy więcej niż jeden tej samej pozycji). Przydatną opcją jest także wprowadzanie danych o osobie pożyczającej daną pozycję (nazwisko i data), dzięki czemu w prosty sposób można kontrolować swój księgozbiór. Aplikacja umożliwia także tworzenie własnych nazw gatunków oraz eksport listy pozycji do Notatnika lub Excela.

Dodane 22.09.2009 | Pobrań: 112 Pobierz