Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.9.6 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12318]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [8131]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6138]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5400]

recALL 14.08 PL

Wersja: 14.08
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 1,90 MB
Pobrań: 55
Dodany: 31.07.2014
recALL
Opis: recALL 14.08 PL
recALL - super narzędzie z pomocą, którego odzyskamy hasła lub licencje do popularnych programów oraz systemu Windows.

Aplikacja daje użytkownikowi możliwość pracy w jednym z 3 trybów - odzyskiwania automatycznego, w którym skanowana jest zawartość dysku, wyszukiwane kompatybilne pliki i odzyskiwane z nich hasła, odzyskiwania ręcznego, pozwalającego na ręczne wskazanie pliku z zaszyfrowanym hasłem oraz emulacji serwera, przeznaczonego do pracy z klientami pocztowymi i FTP.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: recALL 14.08 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

ColorPicker 1.7.3

Aplikacja ColorPicker jest aplikacją do wybierania kolorów. Będzie ona pomocna szczególnie webmasterom i programistom, jaki i innym użytkownikom pomagając w wyborze kolorów wybranego programu, czy schematu Windows. Narzędzie kod wybranego koloru w standardach Hex, RGB, HSV, CMYK, HTML, C++, Delphi oraz Visual Basic wraz z informacją, czy kolor należy do bezpiecznej palety barw sieci Web. Mało tego po za powyższymi formatami użytkownik może zdefiniować swoje, co umożliwia formatowanie koloru, możemy dostrajać do każdej używanej przez aplikacji czy środowiska programistycznego. Ponadto aplikacja umożliwia pobieranie koloru z palety albo bezpośrednio z ekranu przy jednoczesnym powiększeniu jego części wskazanej kursorem. Dla każdego pobranego koloru możliwe jest wyświetlenie odcieni koloru, co pozwala na łatwiejszy dobór kolorów w aplikacji.

Dodane 20.05.2011 | Pobrań: 67 Pobierz

Sprite Spider 1.0.3.2

Sprite Spider jest apliakcją, dzięki której zarejestrujesz operacje przeprowadzane za pomocą przeglądarki stron internetowych, by później narzędzie mogło je automatycznie powtórzyć. Jest to idealne narzędzie dla użytkowników, którzy zarówno często sprawdzają określone witryny sieciowe (choćby podczas tworzenia własnego WWW, które wciąż ulega licznym modyfikacjom), pobierają dane (np. sukcesywnie aktualizowane cenniki, informacje na temat stanów magazynowych w sklepie) lub umieszczają na nich rozmaite treści w codziennej pracy, wykonując codziennie te same, mozolne czynności. Wykorzystując program Sprite Spider nie muszą wszystkiego robić ręcznie, lecz mogą skorzystać z wcześniej utworzonego szablonu. Sprite Spider może za Ciebie wykonać niemal wszystkie czynności (zarówno te podstawowe, jak logowanie do poczty elektronicznej, jak i dużo bardziej skomplikowane), które sam mógłbyś zrobić przy wykorzystaniu przeglądarki internetowej, o ile uprzednio przygotujesz stosowny szablon. Wykorzystując dane z określonego serwera narzędzie może zapisać je w pliku tekstowym, a Ty nie musisz obawiać się o brak umiejętności programistycznych.

Dodane 02.07.2014 | Pobrań: 6 Pobierz

PINs 4.50.0.86 PL

PINs jest programem do bezpiecznego przechowywania poufnych informacji takich jak hasła, numery PIN, numery kart kredytowych itp. Program posiada bardzo wygodny, polski interfejs i mnóstwo opcji pozwalających na właściwe dostrojenie go do swoich potrzeb. Wprowadzane dane kodowane są przy pomocy 448 bitowego algorytmu Blowfish, dzięki czemu możemy nie obawiać się dostępu niepowołanych osób. PINs nie korzysta z dodatkowych bibliotek, czy rejestru. Dzięki temu możemy umieścić go np. na dyskietce i stamtąd uruchamiać. Ponadto, dzięki możliwości tworzenia profili, z aplikacji może korzystać kilku użytkowników tego samego komputera.

Dodane 20.05.2011 | Pobrań: 56 Pobierz

dBvuworx 2.0

Bezpłatna przeglądarka plików DWH i DWD utworzonych za pośrednictwem programu bazodanowego dBworx. Umożliwia przeglądanie rekordów, ich sortowanie, wyszukiwanie, filtrowanie, a także drukowanie (w formie dokumentów lub naklejek adresowych). Przeglądarka nie umożliwia zmiany lub usunięcia rekordów oraz ich import lub eksport.

Dodane 05.05.2010 | Pobrań: 169 Pobierz