Najpopularniejsze programy

 1. SopCast 3.9.6 PLPL
  SopCast to darmowy program, w którym możesz obejrzeć bezpłatnie...
  [12252]
 2. K-Lite Codec Full Pack 9.9.5
  K-Lite Codec Full Pack to prawdopodobnie najlepszy pakiet niezbedny...
  [7902]
 3. Microsoft PowerPoint 2007 PL PLPL
  Office PowerPoint 2007 jest składnikiem pakietu Microsoft Office...
  [6073]
 4. TvAnts 1.0.0.59
  TvAnts to bardzo dobra aplikacja do oglądania telewizji przez...
  [5365]

recALL 14.08 PL

Wersja: 14.08
Kategoria: Narzędzia
Licencja: bezpłatna
O/S: Windows XP / Vista / 7 / 8
Rozmiar: 1,90 MB
Pobrań: 53
Dodany: 31.07.2014
recALL
Opis: recALL 14.08 PL
recALL - super narzędzie z pomocą, którego odzyskamy hasła lub licencje do popularnych programów oraz systemu Windows.

Aplikacja daje użytkownikowi możliwość pracy w jednym z 3 trybów - odzyskiwania automatycznego, w którym skanowana jest zawartość dysku, wyszukiwane kompatybilne pliki i odzyskiwane z nich hasła, odzyskiwania ręcznego, pozwalającego na ręczne wskazanie pliku z zaszyfrowanym hasłem oraz emulacji serwera, przeznaczonego do pracy z klientami pocztowymi i FTP.
Pobierz

Komentarze dotyczące programu: recALL 14.08 PL

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Podobne pliki

NSIS 2.46

Nullsoft Scriptable Install System – NSIS jest w całości zawansowanym bezpłatnym systemem dającym możliwość kreowania instalatorów dla systemów z sagi Windows. Oprawę jak i funkcjonalność instalatora użytkownik może dobrać dowolnie do potrzeb aplikacji. Na przykład instalator podczas procesu instalowania może pobierać niezbędne biblioteki, które są potrzebne do odpalenia programu czy też sprawdzić czy istnieje nowsza wersja do pobrania. Kreowanie wielojęzykowych instalatorów nie stanowi problemem, ponieważ NSIS został wyposażony w przeszło 35 gotowych tłumaczeń. 2 Edycję programiści wyposażyli w nowy system kompresji danych LZMA dający 20% lepszy rezultat niż poprzedni BZip2. Dzięki Nullsoft Scriptable Install System zostały stworzone instalatory do takich aplikacji jak WinAmp czy eMule.

Dodane 22.07.2010 | Pobrań: 59 Pobierz

Eraser 6.0.9.2343

Eraser to darmowy i najlepszy program do całkowitego (permanentnego) usuwania plików i folderów z dysku twardego tak aby nie było możliwe ich odzyskanie. Eraser obsługuje także dyskietki, pendrivy, dyski sieciowe, płyty CD-RW i DVD-RW. Eraser do kasowania plików używa tak zwaną metodą Gutmanna, która jest najskuteczniejszą i najlepszą.

Dodane 07.11.2011 | Pobrań: 124 Pobierz

FCleaner 1.3.1.621 PL

FCleaner to darmowa aplikacja stworzona głównie z myślą o usuwaniu niepotrzebnych plików pozostawionych przez różnego rodzaju aplikacje (Windows Media Player, Real Player, Quicktime Player, SWiSH, Paint Shop Pro, Adobe Flash Player, Axialis IconWorkshop, Media Player Classic, VirtualDub, Yahoo Toolbar, Google Toolbar, eMule...) w systemie Windows. Moduł czyściciela przeszukuje takie elementy systemu jak pliki z logami, kosz systemowy, zrzuty pamięci programów, ostatnio otwierane dokumenty, historia ostatnio uruchamianych aplikacji, pamięć podręczna wyszukiwarek (Internet Explorer, Firefox, Google Chrome, Opera, Safari) itp. FCleaner podobnie jak inne tego typu aplikacje, oferuje również moduł deinstalowania programów oraz menadżera uruchamianych procesów podczas startu systemu.

Dodane 18.05.2011 | Pobrań: 144 Pobierz

Komodo Edit 6.1.1 PL

Najświeższa wersja aplikacji stworzonej przez koncern ActiveState. Jest zbudowana na bazie silnika popularnej na całym świecie przeglądarki FiteFox firmy Mozilli. Komodo Edit jest łatwym w obsłudze edytorem, wyposażonym w wsparcie dla kolorowania składni popularnych języków skryptowych takich jak PHP, Python, Ruby, Perl czy Tcl oraz języków JavaScript, styli CSS oraz dokumentów HTML. Program ma do zaoferowania możliwość podglądu stworzonych dokumentów w przeglądarce internetowej.

Dodane 20.05.2011 | Pobrań: 64 Pobierz